Amit tudni akarsz - de sosem merted megkérdezni

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Zombie
Újonc
HozzászólásokCOLON 50
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:24:57
Tartózkodási helyCOLON Szeged

Amit tudni akarsz - de sosem merted megkérdezni

Hozzászólás Szerző: Zombie »

Szerintem Explorerrel lépjél rá az ftp címre és onnan húzd be a GetRight ablakába a file-t.<br><br>Zombie
Dempsey
Reménység
HozzászólásokCOLON 80
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 11:54:09

Amit tudni akarsz - de sosem merted megkérdezni

Hozzászólás Szerző: Dempsey »

Hogy lehet kitudni, hogy egy ftp helyen mi a fájl pontos címe? WinCommanderrel megnyitom a boxing.myftp.org-ot, de innen csak F5-el tudom kimásolni. Be akarom tenni GetRightba.
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Amit tudni akarsz - de sosem merted megkérdezni

Hozzászólás Szerző: berti »

Köszönöm!
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Amit tudni akarsz - de sosem merted megkérdezni

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Berti<br><br><br>Nem sokszor láttam, ráadásul akkor is elég "rövidre vette" a mérkőzéseit.  ;D<br><br>Amit le lehet szűrni az általam llátottakból: nagyon agresszív stílusú, elég nyitottan bokszol, láthatóan a KO-ra törekszik. Masszív, erőteljes felépítés. Gyorsnak tűnt, minden ütésében nagy erő van, ez akkor is egyértelmű, ha az ellenfelek nem a világverő kategóriába tartoznak. Nem tűnik felfújt lufinak a srác, volt már néhány komoly áldozata. Kérdés, hogy mire megy egy olyan technikás bunyóssal, mint Casamayor. Ennyi.  
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Amit tudni akarsz - de sosem merted megkérdezni

Hozzászólás Szerző: berti »

Nem akartam új témát nyitni mivel nem lesz hosszú!<br>Mit tudtok erröl a Phillip N'dou -ról. A mérlege alapján... :o
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Amit tudni akarsz - de sosem merted megkérdezni

Hozzászólás Szerző: edge »

Zombie: a Videok topikban a 2. vagy 3. hozzászólásban összeszedtem néhány linket. Azt hiszem az ftp-srõl le tudod szedni.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Zombie
Újonc
HozzászólásokCOLON 50
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:24:57
Tartózkodási helyCOLON Szeged

Amit tudni akarsz - de sosem merted megkérdezni

Hozzászólás Szerző: Zombie »

Sziasztok!<br><br>Tud valaki arról, hogy mostanában miért nem megy a www.boxing-videos.com? Kíváncsi lettem a Gatti-Ward mérkőzésre, de sehogy sem jön be a fent említett oldal, hogy letöltsem. <br>(Esetleg tud valaki olyan oldalt, ahonnan le lehet tölteni a meccset?)<br><br>Zombie
Dempsey
Reménység
HozzászólásokCOLON 80
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 11:54:09

Amit tudni akarsz - de sosem merted megkérdezni

Hozzászólás Szerző: Dempsey »

JollyDee:<br><br>Küld már el nekem is légyszi azt a súlycsoportos mailt: atesz@ironmaiden.com<br><br>Angulul megvan,  remélem ez magyar. Ebben is 17 van?
Bill
Újonc
HozzászólásokCOLON 6
CsatlakozottCOLON 2002-11-08 00:31:05

Amit tudni akarsz - de sosem merted megkérdezni

Hozzászólás Szerző: Bill »

Válaszolna valaki erre?
Bill
Újonc
HozzászólásokCOLON 6
CsatlakozottCOLON 2002-11-08 00:31:05

Amit tudni akarsz - de sosem merted megkérdezni

Hozzászólás Szerző: Bill »

Tudtok olyan boksz,kickboksz klubbot ahol szivesen fogadják a kezdőket?-persze budapesten
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Amit tudni akarsz - de sosem merted megkérdezni

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Kukorica, Dempsey<br><br><br>A TV műsorok rovatot ajánlom figyelmetekbe.<br><br>Ezen túl: amit kérdeztek nem egyszerű kérdés, elég speciális cuccok kellenek hozzá és egy adag műszaki érzék. A többit magánban. Csinálok egy FAQ-ot és aki küld nekem egy mailt, annak elküldöm.  golyo@profiboksz.hu
Dempsey
Reménység
HozzászólásokCOLON 80
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 11:54:09

Amit tudni akarsz - de sosem merted megkérdezni

Hozzászólás Szerző: Dempsey »

Erre persze nem válaszol senki. Pedig engem is érdekelne.
Kukorica
Reménység
HozzászólásokCOLON 76
CsatlakozottCOLON 2002-10-26 09:07:07

Amit tudni akarsz - de sosem merted megkérdezni

Hozzászólás Szerző: Kukorica »

A  kérdés abszolút kezdő. Ti mily módon szoktátok megnézni a külföldi (pl.: német) csatornákon műsorra tűzött meccseket? Speckó antenna, v. csomag, esetleg számítógép...??? Banális példa a hajnali Barrara vs. Tapia derbi.  
prof
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 620
CsatlakozottCOLON 2002-09-12 21:11:07
Tartózkodási helyCOLON Bp.

Amit tudni akarsz - de sosem merted megkérdezni

Hozzászólás Szerző: prof »

[quote author=gyeplabdazo link=board=profiboksz;num=1034897700;start=0#3 date=11/02/02 ť 06:41:44] :)Köszi szépen  a worldcupovboxing volt az amire godoltam csak sajnos elfelejtettem a cimet de most felirtam noteszba is el ne felejtsem[/quote]<br><br>Na, akkor eltaláltam, melyiket kerested.  ::)<br><br>Amúgy -a többi „pontozásos” független listához hasonlóan- néha elég furcsa és nagy ugrásokat tud ez a WCOB-szisztéma produkálni a bokszolók rangsorában egy-egy győztes meccs után...<br><br>De hát tényleg nem lehet egyformán és patikamérlegen mérni az eseményeket-eredményeket-bunyósokat. <br>Legalább a felsorolt három helyen /WCOB, boxrec, iboboxing/ törekednek arra, hogy  ne csupán a puszta rekordból ítéljék meg a bokszolókat, hanem az ellenfelek erősségét is figyelembe vegyék. Azonban itt lép be az óhatatlan szubjektivitás: mégiscsak emberek határozzák meg, melyik ellenfél milyen erős... Tehát a bunyós melletti pontszám és maga a sorrend végül is épúgy relatív, mintha egy szervezetektől független, szakértői ranglistát, pl.<br><br>FIGHTNEWS-ranglistát<br><br>vagy egy nagyon érdekes <br> <br>német szerkesztői súlycsoportonkénti ranglistát<br><br>olvasnánk.<br>Ez utóbbiban külön kategóriákat is kreáltak: világklasszis, nemzetközi klasszis... egészen a reménységekig, ahol pl. szerepel  Erdei és Kótai is!<br><br><br>/Akik még követni tudták ezt az okfejtést, azok között jegyeket sorsolunk ki a <br><br>„Sasitomi the Byrd” Tamás (0-0-0) vs Kátai „Hollywood the Holy man” Balázs gálára!!  ;D ::)/<br>
Csab
Újonc
HozzászólásokCOLON 11
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 08:42:51

Amit tudni akarsz - de sosem merted megkérdezni

Hozzászólás Szerző: Csab »

Kösz Golyo, így már világos.<br><br>
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Amit tudni akarsz - de sosem merted megkérdezni

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Csab<br><br><br>Nem! A pontozó csak a vezetőbíró utasítására vonhat le pontot ilyen esetekben.
gyeplabdazo
Újonc
HozzászólásokCOLON 5
CsatlakozottCOLON 2002-11-01 22:55:28

Amit tudni akarsz - de sosem merted megkérdezni

Hozzászólás Szerző: gyeplabdazo »

Újjonchoz méltóan egy kicsit unalmakodokkérdéseimmel,ugy szintén a régi profibokszon fel voltam iratkozva ahirlevelekre van erre most is lehetőseég? ha igen mi módon
gyeplabdazo
Újonc
HozzászólásokCOLON 5
CsatlakozottCOLON 2002-11-01 22:55:28

Amit tudni akarsz - de sosem merted megkérdezni

Hozzászólás Szerző: gyeplabdazo »

:) Egyezem valóban szép sportág a gyeplabda hosszú ideig csináltam de belefáradtam :'(
gyeplabdazo
Újonc
HozzászólásokCOLON 5
CsatlakozottCOLON 2002-11-01 22:55:28

Amit tudni akarsz - de sosem merted megkérdezni

Hozzászólás Szerző: gyeplabdazo »

:)Köszi szépen  a worldcupovboxing volt az amire godoltam csak sajnos elfelejtettem a cimet de most felirtam noteszba is el ne felejtsem
Csab
Újonc
HozzászólásokCOLON 11
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 08:42:51

Amit tudni akarsz - de sosem merted megkérdezni

Hozzászólás Szerző: Csab »

Hollywood<br><br>Nem biztos hogy jól tettem fel a kérdést.<br>Én arra gondoltam hogy a pontozóbíró vonhat e le pontot mélyütésért, anélkül, hogy a vezet?bíró nem intette meg a versenyz?t egy jogos mélyütésért.
BUTTON_POST_REPLY