Amit tudni akarsz - de sosem merted megkérdezni

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
farkaskrisz
Újonc
HozzászólásokCOLON 10
CsatlakozottCOLON 2010-03-05 12:16:15

ütőerő

Hozzászólás Szerző: farkaskrisz »

Sziasztok! Abban szeretnék segítséget kérni, hogy az országban hol lehet lemérni az ütőerőt olyan gépen amin boxolók ütőerejét mérik? Budapesten, a sportkórház például?
Titok
Újonc
HozzászólásokCOLON 31
CsatlakozottCOLON 2012-07-09 18:34:08

Hozzászólás Szerző: Titok »

Hali
Azt szeretném megkérdezni, hogy a Boxrec mi alapján pontozza a bunyósokat?
Köszi
Avatar
VMVKWA
Bajnok
HozzászólásokCOLON 350
CsatlakozottCOLON 2005-01-28 14:42:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: VMVKWA »

Budapesten melyik újságosnál lehet ill lehet-e egyáltalán kapni RING magazint? Ha nem lehet, akkor gondolom csak előfizetéssel lehet hozzájutni.

Köszi előre is
Éljen Erdei! Leütötte, mint a büdös sz@rt!
Isti
Reménység
HozzászólásokCOLON 60
CsatlakozottCOLON 2003-12-17 13:27:25

Hozzászólás Szerző: Isti »

sziasztok! tudja valaki, hogy honnan ered a ringszpíker (valószínűleg ringspeaker) kifejezés? angolosan hangzik, de egyszer mondtam ezt egy angolnak, aki szerint nincs ilyen angol kifejezés. Azóta figyelem a brit és amerikai közvetítéseket és eddig csak a "ring announcer"-t láttam kiírva.
farkaskrisz
Újonc
HozzászólásokCOLON 10
CsatlakozottCOLON 2010-03-05 12:16:15

Hozzászólás Szerző: farkaskrisz »

Sziasztok! Nem tudna valaki segíteni, nincs meg valakinek a Michael Moorer vs Vaughn Bean meccs? Esetleg tipp, hogy hol lehetne megnézni? Mert youtube-on nem találom. Ha esetleg valakinek megvan vhs-en,cd-n,dvd-n és lemásolná nekem és elküldené a címemre akkor megegyezünk egy árban amit előre utalnék neki a postaköltséggel együtt. Nagyon fontos számomra mert csak ezt nem láttam a 90-es évek fontos nehézsúlyú mérkőzéseiből. A meccs eredményét tudom, de meg szeretném nézni mert mindkét bunyós stílusát nagyon bírtam.
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

leibigab írtaCOLON
grabanc írtaCOLONVajon hol van a (megboldogult) Universum Box Promotions-nak a székhelye? A mostani szerintem totál méltatlan helyen van (valami Dima Sport Center, de csak raktárházakat látok), de a régi hol volt? Tud valaki segíteni ebben? A neten nem sok mindent találok róla... :?

A korai termük egy pincéből kialakított terem volt, Hamburg vígalmi negyedében a Reperbahnon. Később megvettek egy volt asztalos műhelyt a Walddörfer utca 332-ben és alakítottak ki belőle egy hiper-modern edzőtermet.
Köszi leibi az infót.
Ma jöttem vissza (csak most olvasom amit írtál), igazság szerint jó lett volna a régi helyen fotózkodnom egyet :wink:, de a mainál?! Inkább nem is kerestem a megadott címet és a helyet...

A vigalmi negyed kb. annyi mint az Uni manapság :P
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
beast
Újonc
HozzászólásokCOLON 9
CsatlakozottCOLON 2010-07-23 02:04:09

Hozzászólás Szerző: beast »

Mikor jó kérdés, szerintem próbáld ki, hogy edzés előtt másfél órával kajálsz be rendesen, az úgy már nem fog zavarni szerintem :wink:
beast
Újonc
HozzászólásokCOLON 9
CsatlakozottCOLON 2010-07-23 02:04:09

Hozzászólás Szerző: beast »

sfrn írtaCOLONSzevasztok,

heti két edzésem van, boksz, illetve láb technikákat is szoktunk gyakorolni, mikor melyik edzőnk van jelen. azt szeretném tőletek kérdezni, hogy edzés előtt (edzés: 20.00-22.00) mikor érdemes és mit enni, valamint utána?
18 vagyok, 176/71.
Csirke+rizs! Edzés után igyál meg egy fehérjét :) (és egyél csirke+rizst)

Persze csirkemell helyett lehet pulykamell is, esetleg combok! Rizs helyett meg mondjuk krumli(püré)
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Hozzászólás Szerző: leibigab »

grabanc írtaCOLONVajon hol van a (megboldogult) Universum Box Promotions-nak a székhelye? A mostani szerintem totál méltatlan helyen van (valami Dima Sport Center, de csak raktárházakat látok), de a régi hol volt? Tud valaki segíteni ebben? A neten nem sok mindent találok róla... :?

A korai termük egy pincéből kialakított terem volt, Hamburg vígalmi negyedében a Reperbahnon. Később megvettek egy volt asztalos műhelyt a Walddörfer utca 332-ben és alakítottak ki belőle egy hiper-modern edzőtermet.
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Vajon hol van a (megboldogult) Universum Box Promotions-nak a székhelye? A mostani szerintem totál méltatlan helyen van (valami Dima Sport Center, de csak raktárházakat látok), de a régi hol volt? Tud valaki segíteni ebben? A neten nem sok mindent találok róla... :?
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

rocchia írtaCOLON
grabanc írtaCOLONHa valaki megfejtené, hogy mi a fenét keres egy argentínosz (Pablo Farias) egy európai címmeccsen, európai övért? WBO középsúlyú Európa-bajnoki öv a lényeg... :roll:

Csak onnan sikerült keresni ócsóért egy ellenfelet, akit már a szerződéskor láttak feküdni?
Kokó adta meg Neked erre a választ, mégpedig azért lehetett Farias ellenfél, mert német licenccel is rendelkezik.
No ez azért nekem vontatott, még ha van (biztos) mindenféle lehetőség akarni valamit... köszi a választ :wink:
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

grabanc írtaCOLONHa valaki megfejtené, hogy mi a fenét keres egy argentínosz (Pablo Farias) egy európai címmeccsen, európai övért? WBO középsúlyú Európa-bajnoki öv a lényeg... :roll:

Csak onnan sikerült keresni ócsóért egy ellenfelet, akit már a szerződéskor láttak feküdni?
Kokó adta meg Neked erre a választ, mégpedig azért lehetett Farias ellenfél, mert német licenccel is rendelkezik.
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Ha valaki megfejtené, hogy mi a fenét keres egy argentínosz (Pablo Farias) egy európai címmeccsen, európai övért? WBO középsúlyú Európa-bajnoki öv a lényeg... :roll:

Csak onnan sikerült keresni ócsóért egy ellenfelet, akit már a szerződéskor láttak feküdni?
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
sfrn
Újonc
HozzászólásokCOLON 2
CsatlakozottCOLON 2012-01-05 20:35:09

Hozzászólás Szerző: sfrn »

Szevasztok,

heti két edzésem van, boksz, illetve láb technikákat is szoktunk gyakorolni, mikor melyik edzőnk van jelen. azt szeretném tőletek kérdezni, hogy edzés előtt (edzés: 20.00-22.00) mikor érdemes és mit enni, valamint utána?
18 vagyok, 176/71.
Isti
Reménység
HozzászólásokCOLON 60
CsatlakozottCOLON 2003-12-17 13:27:25

Hozzászólás Szerző: Isti »

Sziasztok! A Marquez-Pac meccs kapcsán kérdezném, hogy tudja-e valaki, a compubox hogyan is működik pontosan? Néztem a honlapjukat, azon egy fénykép van, amin két fickó ül egy laptoppal a ring mellett és a cégről szóló ismertetőben írják, hogy kifejlesztettek egy szoftvert, a módszerről részletes leírást viszont nem találtam. Akkor most a számolás valamilyen szoftveres, számítógépes elemzéssel történik, vagy az a két srác számolgatja végülis az ütéseket? Egy pontról nézik a meccset vagy minden oldalon ül emberük? Tudunk valamit a látásukról (mivel az ABC szabályzat is rendelkezik a pontozók megengedhető mértékű rövidlátásáról), stb.?

Üdv
Tazo23
Újonc
HozzászólásokCOLON 3
CsatlakozottCOLON 2011-10-30 12:12:24
Tartózkodási helyCOLON Zalaegerszeg
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Tazo23 »

IMiKeT írtaCOLONSzia!
Bár én a bandázskesztyűt nem próbáltam még, de véleményem szerint a bandázsnál nem lehet jobb. Egyszer megfordult a fejemben, hogy kipróbálom, de aztán letettem róla. Attól tartok, hogy ez inkább egy időspórolós, divatos felszerelés, de a bandázs szerepét nem tudja maradéktalanul pótolni.
A bandázst te magadnak tekered fel, és a saját kényelmedhez tudod igazítani (pl nekem volt egy ujjsérülésem, ezért a bütykömre duplán tekerem), de az a kesztyű egy "hozott anyag".
Egyébként nekem az is feltűnt, hogy nagyon kevesen használják a profi bunyósok közül is edzésen ezt a kesztyűt. Egyedül talán Juan Diazt láttam rendszeresen ilyenben edzeni.

De ez csak az én véleményem, és nem próbáltam a kesztyűt. Talán még kapunk választ olyantól is, aki használta már; engem is érdekelne a véleménye. :)
Nagyon szépen köszönöm a választ!
"Minden nap egy új kezdet."
IMiKeT
Bajnok
HozzászólásokCOLON 270
CsatlakozottCOLON 2006-04-06 12:39:29
Tartózkodási helyCOLON Tihany

Hozzászólás Szerző: IMiKeT »

Tazo23 írtaCOLONSziasztok! Abszolút kezdõként lenne hozzátok egy olyan kérdésem, hogy az ujj nélküli gumikesztyû teljes mértékben betölti a bandázs szerepét? Melyiket ajánljátok inkább? Elõre is köszi a segítséget!
Szia!
Bár én a bandázskesztyűt nem próbáltam még, de véleményem szerint a bandázsnál nem lehet jobb. Egyszer megfordult a fejemben, hogy kipróbálom, de aztán letettem róla. Attól tartok, hogy ez inkább egy időspórolós, divatos felszerelés, de a bandázs szerepét nem tudja maradéktalanul pótolni.
A bandázst te magadnak tekered fel, és a saját kényelmedhez tudod igazítani (pl nekem volt egy ujjsérülésem, ezért a bütykömre duplán tekerem), de az a kesztyű egy "hozott anyag".
Egyébként nekem az is feltűnt, hogy nagyon kevesen használják a profi bunyósok közül is edzésen ezt a kesztyűt. Egyedül talán Juan Diazt láttam rendszeresen ilyenben edzeni.

De ez csak az én véleményem, és nem próbáltam a kesztyűt. Talán még kapunk választ olyantól is, aki használta már; engem is érdekelne a véleménye. :)
ringcsoda.blog.hu
Tazo23
Újonc
HozzászólásokCOLON 3
CsatlakozottCOLON 2011-10-30 12:12:24
Tartózkodási helyCOLON Zalaegerszeg
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Tazo23 »

Sziasztok! Abszolút kezdőként lenne hozzátok egy olyan kérdésem, hogy az ujj nélküli gumikesztyű teljes mértékben betölti a bandázs szerepét? Melyiket ajánljátok inkább? Előre is köszi a segítséget!
"Minden nap egy új kezdet."
roberto duran
Újonc
HozzászólásokCOLON 30
CsatlakozottCOLON 2007-06-18 18:03:36
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: roberto duran »

A Box-Team Vienna csapatnak mi a stratégiája? Láttom hogy jó rekordot építenek fel a bunyósaiknak de ennyi..
Beast_Pete
Kihívó
HozzászólásokCOLON 119
CsatlakozottCOLON 2005-02-17 23:48:46
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Beast_Pete »

Edgegod írtaCOLONleone: meg valami boss hoss?:) a Boss Hoss az egyik (ha nem a) legjobb mai német zkar :) nagyon feelinges countryfeldolgozásokat csinalnak :).. el se hinne az ember, hogy németek...

http://www.youtube.com/watch?v=eFTfWTqQ ... 3DE41E936C
Láttam is őket kétszer a wackeni fesztiválon. Nagyon nagy bulit csaptak! :)
BUTTON_POST_REPLY