Amit tudni akarsz - de sosem merted megkérdezni

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Titok
Újonc
HozzászólásokCOLON 31
CsatlakozottCOLON 2012-07-09 18:34:08

Hozzászólás Szerző: Titok »

Tudtál, köszönöm a segítségedet. Én a zabpelyhet úgy szoktam enni hogy natúr joghurtba beleöntöm, összekeverem, kicsit hagyom állni, pár percet és úgy eszem, az nem tudom mennyire jó. Zöldség, gyümölcs meg nagyon fogy, imádom őket.:) És hát igen, sokszor a szemét kajának van a legjobb ize, de nem is azért eszik inkább azt az emberek szerintem, hanem azért mert olcsó, és egyszerűbb.
Chico
Uploader
HozzászólásokCOLON 787
CsatlakozottCOLON 2008-01-29 15:49:57
Tartózkodási helyCOLON Pécs

Hozzászólás Szerző: Chico »

Nem egy agysebészet az egészséges táplálkozás csak sajnos ez ma már nem jellemző ezért van, hogy elhízva éhezik az ország fele, a rossz arányú és minőségű szénhidrát és zsírok miatt. Fehérjét a mai kajákban alig alig találni pedig az izmoknak az kell elsősorban a regenerálódásra és a fejlődésre. Zabpehely ami még nagyon jó és mondjuk reggelire belevagdalsz egy almát felnyomod vízzel és ha meg tudod enni a szervezeted meg fogja hálálni. Pár nap után kinn lesznek az erek a megdolgozott részeken. Zöldségek gyümölcsök, most úgy is szezon van nagyon jók. Tésztafélékből is meg lehet venni a nem szemét fajtát igaz kicsit drágább, de nem szemetet viszel be a szervezetbe. az autóba sem belehugyozunk, hanem azt tankoljuk bele amit az megkíván. Az ember is így működne normális esetben csak hát az ízek... azok ma már nagyon előtérbe kerültek, mert sajnos a szemét kajáknak van a legjobb ízük ezt elismerem. Megint csak oda tudok kilyukadni, hogy elkúrt egy világ már ez. Az üdítőkről jól vélekedsz szemét az összes... 2lityi ne is kolát fantában pl van negyed kiló cukor az azért kemény. Egyszeri ember azt hiszi szomjat olt közben meg mintha megenne pár kanál cukrot. Botrány. Örülök,ha valamiben tudtam segíteni.
Titok
Újonc
HozzászólásokCOLON 31
CsatlakozottCOLON 2012-07-09 18:34:08

Hozzászólás Szerző: Titok »

Az jó, köszönöm. A csirkét, salátát meg a rizst amúgy is szeretem enni, meg azt tudom hogy ezeket az üdítőket kell még kerülni amiket televágnak cukorral meg az energia italok még rosszabbak.
Ezt az aminosavat meg kipróbálom, köszönöm.:)
Chico
Uploader
HozzászólásokCOLON 787
CsatlakozottCOLON 2008-01-29 15:49:57
Tartózkodási helyCOLON Pécs

Hozzászólás Szerző: Chico »

egyoldalú étkezés? :) Fehérje, szénhidrát és zsírok. ennyi minden étkezésnek a fő összetevője. No meg ma már a "nagyon fontos" szemét adalékanyagok. a csirke meg a rizs, saláták egyáltalán nem egyoldalú étkezés. ez egy hatalmas tévhit, ebben minden benne van amire a szervezetnek szüksége van. Mellé veszel valami tápkieget nem kell nagyon drága vagy tuning dologra gondolni. egy doboz aminosav pl 3000-4000 ft edzések után abból is bekapsz párat és el sem fogod hinni milyen változásokon megy majd át a tested és akondíciód. az ilyen kenyér, szendvics, stbm na azok szemét kaják és nem is fogja meghálálni a szervezet, nem úgy fog reagálni még kétszer annyi edzéssel sem mint amit várna az ember. elcseszett egy világban élünk. Olcsóbb szemetet legyártani és eladni mint étel mint minőségi táplálékot gyártani. de aki picit utánaolvas az simán meg tudja oldani magának a megfelelő táplálékbevitelt.
Titok
Újonc
HozzászólásokCOLON 31
CsatlakozottCOLON 2012-07-09 18:34:08

Hozzászólás Szerző: Titok »

Igen, szerintem is van a táplálkozásba valami, de nehéz. És nem betartani, mert megenném én azt, csak hogy írnak annyi mindent étkezéssel kapcsolatba hogy felfogni is nehéz. A csirke rizzsel még megmaradt ami jó, meg a hal, de kb ennyi amit szoktam használni. Persze nem csak ezt eszem mert az egyoldalú étkezés se jó.
Chico
Uploader
HozzászólásokCOLON 787
CsatlakozottCOLON 2008-01-29 15:49:57
Tartózkodási helyCOLON Pécs

Hozzászólás Szerző: Chico »

Nagyon nagyon sok múlik a megfelelő táplálkozáson amiről a mai átlagembereknek (de a sportolók egy jó részének) fogalma sincs, hogy mi is vagy mi is lenne az. Erdei is hiába edzett mint az őrült,ha nem jutatta be utána a megfelelő táplálékot a szervezetének akkor mit hasznosítson? És inkább visszájára fordult párszor. Pont ma olvastam egy régi ujságot, ahol azt nyilatkozta,hogy Kholbácsival is erről beszéltek, hogy annál többet már nem lehet edzeni amennyit ő elvégzett a Garay meccs előtt aztan még is 5menetig volt kondi és valószínűleg a táplálkozásán kell változtatnia. azért ezt elég vicces volt olvasni európa akkori legnagyobb bokszklubjáról,hogy ilyen szinten ilyen amatőrök,hogy erre nem figyelnek. Erdeire pl. csak rá kellett nézni annyi edzéssel, nem valószínű, hanem biztos, hogy a nem megfelelően táplálkozott különben nem úgy nézett volna ki és a mutatvány sem olyan lett volna,hanem sokkal meggyőzőbb én szerintem.
Titok
Újonc
HozzászólásokCOLON 31
CsatlakozottCOLON 2012-07-09 18:34:08

Hozzászólás Szerző: Titok »

Értem, köszönöm a segítségedet.
Akkor több kemény edzés, futás, és a kondi javulni fog.
zolimt
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 21
CsatlakozottCOLON 2010-06-13 13:21:02
Tartózkodási helyCOLON Norwich, UK / Komló

Hozzászólás Szerző: zolimt »

Titok írtaCOLONKöszönöm zolimt!

Lenne még néhány kérdésem amire remélem kapok választ. :D

Az egyik hogy a bokszolók mindig mondják hogy vitaminokat szednek. Milyen vitaminokat szoktak? Mert gondolom nem úgy hogy bemennek a patikába és kérnek egy centrum vitamint.:)

Valamint hogy létezik-e olyan valami ami nem szteroid, de segít hogy mondjuk az edzéseken jobban bírjam a terhelést, jobban menjen az edzés, nehezebben fáradjak el?

Előre is köszönöm a segítséget.
nem vagyok dietetikus, de szerintem nincs mindenki szamara egyforman mukodo recept. Amikor meg aktivan edzettem en multivitamint, porc erositot es proteint szedtem. Creatint is probaltam, de gyorsan bedurrantak az izmaim es hamar kifaradtam- szoval nekem nem jott be a bunyohoz ( kondizasnal hasznos ). Az energetizalokat nem ajanlom, mert egy bokszedzes alapbol intenziv, ha nagyon felporgeted magad, akkor rosszul is lehetsz. Szerintem ne gondolkodj a "nem szteroid, de segít hogy mondjuk az edzéseken jobban bírjam a terhelést" tipusu szerekben, hanem kajalj megfeleloen, edz tobbet es kemenyebben, fuss sokat es az allokepesseged javulni fog.
Titok
Újonc
HozzászólásokCOLON 31
CsatlakozottCOLON 2012-07-09 18:34:08

Hozzászólás Szerző: Titok »

Köszönöm zolimt!

Lenne még néhány kérdésem amire remélem kapok választ. :D

Az egyik hogy a bokszolók mindig mondják hogy vitaminokat szednek. Milyen vitaminokat szoktak? Mert gondolom nem úgy hogy bemennek a patikába és kérnek egy centrum vitamint.:)

Valamint hogy létezik-e olyan valami ami nem szteroid, de segít hogy mondjuk az edzéseken jobban bírjam a terhelést, jobban menjen az edzés, nehezebben fáradjak el?

Előre is köszönöm a segítséget.
zolimt
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 21
CsatlakozottCOLON 2010-06-13 13:21:02
Tartózkodási helyCOLON Norwich, UK / Komló

Hozzászólás Szerző: zolimt »

Titok írtaCOLONAzt szeretném megkérdezni hogy Cotto edzés közbe a mellkas alatt hord valami szorítót, vagy nem tudom mit. Azt szeretném megkérdezni hogy az mi, és miért hordja?
Szivmonitor. A sziv terheleset merik vele. minel edzettebb a test, annal kevesbe terheli meg a szivet az intenziv mozgas
Titok
Újonc
HozzászólásokCOLON 31
CsatlakozottCOLON 2012-07-09 18:34:08

Hozzászólás Szerző: Titok »

Azt szeretném megkérdezni hogy Cotto edzés közbe a mellkas alatt hord valami szorítót, vagy nem tudom mit. Azt szeretném megkérdezni hogy az mi, és miért hordja?

http://www.google.hu/imgres?imgurl=http ... 15&ndsp=21

http://www.google.hu/imgres?imgurl=http ... 01&ndsp=21


Képet nem tudom hogy kell beilleszteni, de itt van két link amikor viseli.
Remélem tudtok segíteni, mert eléggé érdekel.:)
beast
Újonc
HozzászólásokCOLON 9
CsatlakozottCOLON 2010-07-23 02:04:09

Hozzászólás Szerző: beast »

Sziasztok!

Kettős gyakorlatok illetve "irányított kesztyűzésről" szeretnék érdeklődni. Miket tartotok a legjobb gyakorlatoknak? Illetve miket nyomnak rendszeresen a komolyabban boxolók? Tudnátok példákat mondani irányított kesztyűzésre is? Kicsit "extrábbak" érdekelnének, szóval nem annyi a balegyenes védése-kontra balegyenes, meg kettősbe ütögetés, hanem ennél egy kicsit technikásabb.

Én pl. azt hasznosnak találtam, amikor az egyik fél csak balegyenessel támadhat, a másik meg csak védekezik. Ez gondolom "irányított kesztyűzésnek" számít, és tényleg sokat fejlődik vele a védekezésed - ha nem vagy valami profi :)

Remélem átjött mikre gondolok, örömmel vennék minden szokást, tippet, stb! :wink:
Titok
Újonc
HozzászólásokCOLON 31
CsatlakozottCOLON 2012-07-09 18:34:08

Hozzászólás Szerző: Titok »

Milyen vizsgálatokon kell részt venni hogy valaki bokszolhasson?
Elég mondjuk egy Sportorvosi alkalmassági vizsgálatot elvégezni, vagy kell valami különleges is?
felix trinidad
Újonc
HozzászólásokCOLON 4
CsatlakozottCOLON 2014-01-13 23:22:21

Hozzászólás Szerző: felix trinidad »

SZiasztok, azt kérdezném hogy hol lehet pontozo bíroi végzetséget letenni, meg ehhez kapcsolodo infokra lennék kiváncsi.
IMiKeT
Bajnok
HozzászólásokCOLON 270
CsatlakozottCOLON 2006-04-06 12:39:29
Tartózkodási helyCOLON Tihany

Re: WBO replica öv

Hozzászólás Szerző: IMiKeT »

Doysz írtaCOLONSziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy szeretnék venni WBO replica övet. Hol lehet ilyet szerezni, vásárolni? Esetleg valakinek valami tapasztalata (vett-e már, hallott-e róla).
Válaszokat előre is köszönöm.
Nekem rémlett, hogy már láttam WBO, sőt, IBF övből is replikát, viszont nem mindig eredeti a méretezése.
Találtam is egy WBO övet, ráadásul Oscar De La Hoya által aláírtat, amire lehet licitálni az ebay-en.

http://www.ebay.co.uk/itm/Oscar-De-La-H ... 19e74fb886

Jelenleg kb 250 dolláron áll, Magyarországra a postaköltség 83 dollár, még három nap van vissza a licitből, szóval könnyen lehet, hogy felkúszik majd 1000 dollárig a licit a végére, de még úgyis megszreezheted 220 ezer forint kürül, ami jóval kevesebb, mint a WBC replika öv ára, ráadásul ODLH alá is írta neked. :)
Ez a WBO öv a linken rendes méretű is. Egyedüli hibája, hogy nem a klasszikus barna, hanem sötétebb.
ringcsoda.blog.hu
Doysz
Újonc
HozzászólásokCOLON 2
CsatlakozottCOLON 2012-06-21 21:57:30

Re: WBO replica öv

Hozzászólás Szerző: Doysz »

rocchia írtaCOLON Nem tudom, a WBO árul-e replika-övet, de a WBC igen, bár elég durva áron, 2422,80 fontért, azaz olyan 862 ezer forint körüli áron...
Hát szerintem ennyiért kihagyom! :shock:

Köszönöm szépen a válaszod! :)
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Re: WBO replica öv

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

Doysz írtaCOLONSziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy szeretnék venni WBO replica övet. Hol lehet ilyet szerezni, vásárolni? Esetleg valakinek valami tapasztalata (vett-e már, hallott-e róla).
Válaszokat előre is köszönöm.
Nem tudom, a WBO árul-e replika-övet, de a WBC igen, bár elég durva áron, 2422,80 fontért, azaz olyan 862 ezer forint körüli áron...
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
Doysz
Újonc
HozzászólásokCOLON 2
CsatlakozottCOLON 2012-06-21 21:57:30

WBO replica öv

Hozzászólás Szerző: Doysz »

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy szeretnék venni WBO replica övet. Hol lehet ilyet szerezni, vásárolni? Esetleg valakinek valami tapasztalata (vett-e már, hallott-e róla).
Válaszokat előre is köszönöm.
Titok
Újonc
HozzászólásokCOLON 31
CsatlakozottCOLON 2012-07-09 18:34:08

Hozzászólás Szerző: Titok »

Azt szeretném kérdezni, hogy a meccseket valahol meg lehet nézni, letölteni úgy, hogy magyar kommentátorral? Tehát itt arra gondolok amiket adott a sport1, mert lennének olyan meccsek, ahol azért kíváncsi lennék mit mondanak a magyar kommentátorok.:)
Blackpanther
Super Champ
HozzászólásokCOLON 967
CsatlakozottCOLON 2006-01-02 18:54:48

Hozzászólás Szerző: Blackpanther »

"Keressük" azt a fórumozót, aki mindegyik megállapítással egyetért!

Aki szerint :

"1. Wladimir Klitscko mérkőzései nézhetetlenek, nem tud bokszolni, szégyen a nehézsúlyra, hogy ilyen ember bajnok lehet...

2. Floyd Mayweather leszálló ágban van, mert nem tudja kiütni az ellenfeleit, hosszú évek óta...

3. Erdei Zsolt nagyon gyenge teljesítményt nyújtott legtöbb mérkőzésen, mert szinte csak bal kézzel ütött folyamatosan...

4. Dariusz Michalczewski nagyon sok ütést kapott mérkőzésein, szinte nem is tudott védekezni, gyenge ellenfelei szerencsétlenkedései miatt tudott csak nyerni, éveken át..."
BUTTON_POST_REPLY