Amit tudni akarsz - de sosem merted megkérdezni

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Amit tudni akarsz - de sosem merted megkérdezni

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Uraim, koszi a felhomalyositast! :)<br>Ennel extremebb mar csak az lenne, ami a Mirigyek musoraban volt, hogy a biro lest itelne meg  ;D
bandi
-----------------
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Amit tudni akarsz - de sosem merted megkérdezni

Hozzászólás Szerző: Romsy »

asszem NC van ha egyik sem áll fel 10-re.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Amit tudni akarsz - de sosem merted megkérdezni

Hozzászólás Szerző: leibigab »

[quote author=bandi78 link=board=profiboksz;num=1034897700;start=0#0 date=01/02/04 ť 10:48:42]Uraim!<br>Azt szeretnem kerdezni, hogy szabaly szerint mi a hivatalos vegeredmeny a kovetkezo igen extrem esetekben:<br>1 : A ket boxolo egyszerre uti le egymast es nem tud idoben felkelni egyik sem. (ez az eset talan mar meg is tortent, ez nem annyira extrem, mint a masik)<br>2 : A ket boxolo csak korozget egymas korul egy cimvedesen, egyikuk sem hajlando utni. Mennyi ido utan leptetik le oket? Vagy kihoznak dontetlent 12 menet utan? :)[/quote]<br><br>Ez tényleg elég extrém eset lenne :D<br><br>Volt szerencsém néhány mérkőzés látni, de, hogy ilyen történt volna, nem hallottam róla. Az első példához hasonló eset 1985-ben az IBF cirkálósúlyú világbajnoki címmérkőzésén esett meg Chisanda Mutti és Lee Roy Murphy között. A 12. menetben egyszerre ütöttek és mindkét versenyző a padlóra került. A bíró elkezdett számolni (ez esetben mindkettőjükre egyidőben.) Mindkét versenyző talpra állt a számolás végén, de ez esetben Mutti volt a "gyorsabb" és hirdették ki az ő kiütéses győzelmét. (Ha egyik sem tudna felállni, akkor szerintem döntetlent hirdetnének.)<br>A második példánál szerintem passzivításért már az első menetekben figyelmeztetnék mindkét versenyzőt, majd intés, és néhány menet után leléptetés. És hogy melyiket? Akit a vezetőbíró passzívabbnak ítél. (Neki van joga eldönteni.)<br>Ennél már csak az lenne extrémebb eset, ha egy mérkőzés kezedetekor egyik versenyző sem lenne hajlandó már a saját sarkából "kijönni"  ;D<br>
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Amit tudni akarsz - de sosem merted megkérdezni

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Uraim!<br>Azt szeretnem kerdezni, hogy szabaly szerint mi a hivatalos vegeredmeny a kovetkezo igen extrem esetekben:<br>1 : A ket boxolo egyszerre uti le egymast es nem tud idoben felkelni egyik sem. (ez az eset talan mar meg is tortent, ez nem annyira extrem, mint a masik)<br>2 : A ket boxolo csak korozget egymas korul egy cimvedesen, egyikuk sem hajlando utni. Mennyi ido utan leptetik le oket? Vagy kihoznak dontetlent 12 menet utan? :)
bandi
-----------------
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Amit tudni akarsz - de sosem merted megkérdezni

Hozzászólás Szerző: Santos »

December 25. Belgium, Izegem<br>Jackson Osei Bonsu vs Fabrice Colombel<br>10 menetes váltósúlyú mérkőzés<br>First World Cup Of Boxing Global Titlefight for Welterweights<br><br>Tud valaki valamit erről a First World Cup of Boxing Global Titlefight for Welterweights-ről? ??? <br><br>Rákerestem, de nem sok eredménnyel...  :-/<br>
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Amit tudni akarsz - de sosem merted megkérdezni

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Kosz Hollywood!
bandi
-----------------
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Amit tudni akarsz - de sosem merted megkérdezni

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Bandi 78<br><br>Sok beszélhgetés folyt már Cottoról. Van egy olimpikonok nevű topik is ebben a témában. Cotto mindenképpen nagyon tehetséges és zerintem már klasszsi bokszolókat is legyőzött (pl. Cezar Bazan). A fiatalabb generációból mindenképpen a legtehetségesebb. Sztem 3-4 súlyban is bajnok lesz a későbbiekben.
"Mindenki a napra tör..."
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Amit tudni akarsz - de sosem merted megkérdezni

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Uraim!<br> Kivancsi lennek, hogy ki mit gondol Miguel Cotto-rol? Annyira meg nem jegyzik magasan, de nekem nagyon tetszik, amilyen bunyot produkal. Olyan nagy ellenfelei sem voltak meg eddig. Szerintetek komolyabb ellenfel ellen mit tudna produkalni? Raadasul meg nagyon fiatal, 23 eves, ha jol emlexem.<br>Udv,<br>Bandi
bandi
-----------------
Vogel
Újonc
HozzászólásokCOLON 17
CsatlakozottCOLON 2002-10-21 19:40:19

Amit tudni akarsz - de sosem merted megkérdezni

Hozzászólás Szerző: Vogel »

Nem tudom, hogy volt-e már erről szó, de érdekelne, hogy a bírók mit adnak ki a ringből a menetek végén? Azt tudatják a pontozókkal, hogy ők kit láttak jobbnak? Ha igen, akkor ezt mennyire veszik figyelembe a pontozóbírók?
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

Amit tudni akarsz - de sosem merted megkérdezni

Hozzászólás Szerző: coccodee »

Nagyon nagy meccs.Nekem is megvan es kb. 30-szor lattam.Harom-harom padlozas negy menet alatt,ez nem semmi
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Amit tudni akarsz - de sosem merted megkérdezni

Hozzászólás Szerző: leibigab »

Reklám. (Angiában ez szokás ,hogy beráklámozzák a meccset a jegy elővételre+ az út. Főleg egy Mike Tyson V Frank Bruno-t)
Kukorica
Reménység
HozzászólásokCOLON 76
CsatlakozottCOLON 2002-10-26 09:07:07

Amit tudni akarsz - de sosem merted megkérdezni

Hozzászólás Szerző: Kukorica »

Ádám & Nagypapi! <br>Nagyon szépen köszönöm! 8)
Nagypapi
Bajnok
HozzászólásokCOLON 315
CsatlakozottCOLON 2002-11-08 11:16:01

Amit tudni akarsz - de sosem merted megkérdezni

Hozzászólás Szerző: Nagypapi »

Kukorica:<br><br>Négy menetes.
Öregember nem gyorsvonat.
Kukorica
Reménység
HozzászólásokCOLON 76
CsatlakozottCOLON 2002-10-26 09:07:07

Amit tudni akarsz - de sosem merted megkérdezni

Hozzászólás Szerző: Kukorica »

S.O.S.! S.O.S.! S.O.S.!<br>Hány menetes a Hamed-Kelly????? A Bokszmágiában a Sport1-en ma lesz 20.30-tól, és nem tudom, melyik kazimra fér rá!!!! ??? ???
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Amit tudni akarsz - de sosem merted megkérdezni

Hozzászólás Szerző: kozi »

Freitas<br><br>Kozi<br><br>"Ranchero" was credited with a knockdown of Freitas in round two (more of a slip) and Freitas was credited with a knockdown on Ramirez in round three (more of a throwdown)
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Amit tudni akarsz - de sosem merted megkérdezni

Hozzászólás Szerző: edge »

Homályos ez a Freitas vs Ramirez. Most ki ment le a második menetben? Itt azt olvastam, hogy Freitas a pbxen pedig, hogy Ramirez.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Pasu
Kihívó
HozzászólásokCOLON 166
CsatlakozottCOLON 2002-10-28 09:32:18

Amit tudni akarsz - de sosem merted megkérdezni

Hozzászólás Szerző: Pasu »

:D :D :D :D :D<br><br>Vogel....k*va jó fej vagy!<br>
Vogel
Újonc
HozzászólásokCOLON 17
CsatlakozottCOLON 2002-10-21 19:40:19

Amit tudni akarsz - de sosem merted megkérdezni

Hozzászólás Szerző: Vogel »

Madárszámláláshoz... 3000 után már kicsit nehezen követem az eseményeket :)
BUTTON_POST_REPLY