Amit tudni akarsz - de sosem merted megkérdezni

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Amit tudni akarsz - de sosem merted megkérdezni

Hozzászólás Szerző: edge »

Vogel<br><br>Így elsõ hallásra egy zsebszámológép is tökéletesen megfelel erre a célra :). Mihez kell? Családi perpatvarok eldöntéséhez? :D
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Vogel
Újonc
HozzászólásokCOLON 17
CsatlakozottCOLON 2002-10-21 19:40:19

Amit tudni akarsz - de sosem merted megkérdezni

Hozzászólás Szerző: Vogel »

Tudna valaki segíteni, hogy a bírók által ökölvívómeccseken használt ütésszámlálót hol lehetne beszerezni? (Ez egy kis kézi, mechanikus szerkezet, amin egy gombot kell nyomogatni, és a számláló ugrik egyet.)
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Amit tudni akarsz - de sosem merted megkérdezni

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Mi van Jirovval? Lassan mar egy eve nem bokszolt...
bandi
-----------------
Tajpan
Újonc
HozzászólásokCOLON 23
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 21:06:37
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Amit tudni akarsz - de sosem merted megkérdezni

Hozzászólás Szerző: Tajpan »

Szerény Véleményem Szerint (=IMHO)<br> ;D
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

Amit tudni akarsz - de sosem merted megkérdezni

Hozzászólás Szerző: coccodee »

Uraim,arulja el valaki mit jelent a "szvsz",mert sokszor latom de nem ertem.
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

Amit tudni akarsz - de sosem merted megkérdezni

Hozzászólás Szerző: coccodee »

Nem valaszol senki erre a kerdesre?Szerintem szabalytalanul jartak el a birok.Vagy leleptetik,vagy az addig lejart meneteket pontozzak.
Levente
Bajnok
HozzászólásokCOLON 287
CsatlakozottCOLON 2003-02-21 08:47:41
Tartózkodási helyCOLON Tököl

Amit tudni akarsz - de sosem merted megkérdezni

Hozzászólás Szerző: Levente »

Üdvözlök mindenkit!<br><br>Nem tudom ki látta a múlt héten a Bokszrapszódiák sorozatban a Eubank-Sherry meccset, de ezzel kapcsolatban lenne egy kérdésem. Történt ugyebár, hogy Eubank szándékos fejelése miatt Sherry nem tudta (akarta  :) ) folytatni a mérkőzést. Ekkor a bírók nem léptették le, csak két pontot levontak Eubank-tól, majd lepontozták a meccset. A kérdésem az lenne, hogy létezik-e ilyen szabály, jogosan járt e el a bíró? ( A pontozásról nem is beszélnék, mert érzésem szerint a pontlevonás nélkül is Sherry állt jobban). A másik problémám a meccsel kapcsolatban, hogy a pontozásnál a 10. menetet is lepontozták, pedig az véget sem ért. Eddig úgy tudtam, hogy csak a lekongatott meneteket lehet lepontozni, de javítsatok ki, ha tévedek. A választ előre is köszönöm:<br><br>                                                                    Levente
prof
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 620
CsatlakozottCOLON 2002-09-12 21:11:07
Tartózkodási helyCOLON Bp.

Amit tudni akarsz - de sosem merted megkérdezni

Hozzászólás Szerző: prof »

Trinidad maratonfutása kapcsán lamentálok, hogy milyen időt teljesíthet. Hm. 3 óra körülire saccolom.
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Amit tudni akarsz - de sosem merted megkérdezni

Hozzászólás Szerző: berti »

Szintén!  ;)
Nagypapi
Bajnok
HozzászólásokCOLON 315
CsatlakozottCOLON 2002-11-08 11:16:01

Amit tudni akarsz - de sosem merted megkérdezni

Hozzászólás Szerző: Nagypapi »

Hálás vagyok, köszi.:)
Öregember nem gyorsvonat.
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Amit tudni akarsz - de sosem merted megkérdezni

Hozzászólás Szerző: kozi »

MD = Majority Decision = Többségi pontozás => egy döntetlen kettő valakié<br><br>SD = Split Decision = Megosztott pontozás => 2:1
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Nagypapi
Bajnok
HozzászólásokCOLON 315
CsatlakozottCOLON 2002-11-08 11:16:01

Amit tudni akarsz - de sosem merted megkérdezni

Hozzászólás Szerző: Nagypapi »

Sziasztok.<br><br>Nézegettem a boxrec.com-ot. <br>A meccsek végeredményekor, ha pontozásra kerül sor, öt féle jelzést számoltam össze. (Lehet, hogy van több is.)<br>Ezek:<br>PTS, UD, MD, TD és SD.<br>Az UD, gondolom, unanimous decision, azaz egyhangú döntés lehet. A TD meg technical dicision lesz, azaz technikai döntés. <br>De az MD és az SD micsoda? Ezt szeretném tudni.<br>Köszönöm.<br>Nagypapi
Öregember nem gyorsvonat.
menyus
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 529
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 22:31:03
Tartózkodási helyCOLON London

Amit tudni akarsz - de sosem merted megkérdezni

Hozzászólás Szerző: menyus »

[quote author=berti link=board=profiboksz;num=1034897700;start=0#1 date=01/28/03 ť 09:24:24]Kedves menyus!<br><br>Lehet találkoztam azzal a galerival (4-5 roma gyerek), mivel engem is 500 forinttól akartak megszabadítani, de elfutottam.  :-[  :D<br>Na jó ez még 90 körül volt. Ma már nem tudnék elfutni...  :)<br><br>Mellesleg kínos lett volna, ha Ádám nagyon megijed és legjobb védekezés a támadás alapon helyből kiüti az ukránt! J<br>[/quote]<br><br>Berti!<br><br>Úgy látszik, ezek a fekák nem számoltak az inflációval, velem '97-ben történt az eset (vagy csak 500-ig megy a számolás), és a felállás kb ugyanaz volt mint nálad  ;)<br><br>Ádám!<br><br>Ha legközelebb összefutsz a Klicskóval és akkor is csúnyán néz rád, fenyegesd meg hogy kioperálod a hidraulikát a végtagjaiból, hátha akkor az imidzsvesztéstől való félelem miatt valami emberibb arcot fog  vágni...  :D<br>
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Amit tudni akarsz - de sosem merted megkérdezni

Hozzászólás Szerző: berti »

a végén az egy ilyen jel:   :D
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Amit tudni akarsz - de sosem merted megkérdezni

Hozzászólás Szerző: berti »

Kedves menyus!<br><br>Lehet találkoztam azzal a galerival (4-5 roma gyerek), mivel engem is 500 forinttól akartak megszabadítani, de elfutottam.  :-[  :D<br>Még emlékszem hallottam: "nézzmá efut  ???". Na jó ez még 90 körül volt. Ma már nem tudnék elfutni...  :)<br><br>Mellesleg kínos lett volna, ha Ádám nagyon megijed és legjobb védekezés a támadás alapon helyből kiüti az ukránt! J<br>
menyus
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 529
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 22:31:03
Tartózkodási helyCOLON London

Amit tudni akarsz - de sosem merted megkérdezni

Hozzászólás Szerző: menyus »

Adam<br><br>Ez nem egy bulin történt a haverjaim között, hanem az utcán suliból hazamenet egy csapat lejmolós csöves között, akik 500 Ft "kölcsönhöz" szerettek volna folyamodni nálam, ráadásul fényes nappal...<br>...én akkor úgy láttam, hogy nem elég hitelképesek  :P
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Amit tudni akarsz - de sosem merted megkérdezni

Hozzászólás Szerző: edge »

Adam<br><br>Ez nem csak társaságfüggõ esemény. Biztos vagyok benne, hogy amikor Vitalij rádnézett, Te sem gondoltad volna másképp :)
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
menyus
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 529
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 22:31:03
Tartózkodási helyCOLON London

Amit tudni akarsz - de sosem merted megkérdezni

Hozzászólás Szerző: menyus »

[quote author=berti link=board=profiboksz;num=1034897700;start=0#1 date=01/14/03 ť 10:19:33]Nagypapi!<br><br>Engem már ütöttek ki, utcán. Sajna, nem tudom megmondani, hogy még aznap éjszaka mi történt, de másnap 6 fájdalom csillapító kellett az agyamnak. Egy másik eset után két hétig fájt a fejem, igaz akkor az elég kisagyam felöl jött az ütés. Az viszont olyan volt, -  mikor már emeltek fel - mint mikor bevered a könyököd, csak minegyik végtagodban.<br>De egyébként az idôutázás szerelmeseinek ajánlom,  :)  mert tök olyan, mintha elôre ugranál az időben. Ájulás közben nem érzed az idô múlását!  :)[/quote]<br><br>Berti!<br><br>Én is valahogy így jártam, engem halálpontosan állcsúcson vágtak! Annyira emlékszem, hogy mikor bekaptam az ütést hallottam valamiféle reccsenést, de utána már jött a sötét köd... fájni nem fájt azonnal, csak kb 10 perc múlva mikor észhez tértem, de az ijedtség nagyobb volt mint a fájdalom.. mázlim volt, nem tört el semmim...
BUTTON_POST_REPLY