Amit tudni akarsz - de sosem merted megkérdezni

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
IMiKeT
Bajnok
HozzászólásokCOLON 270
CsatlakozottCOLON 2006-04-06 12:39:29
Tartózkodási helyCOLON Tihany

Re: Amit tudni akarsz - de sosem merted megkérdezni

Hozzászólás Szerző: IMiKeT »

HunFighter írtaCOLONSziasztok!

Aziránt szeretnék érdeklődni, hogy van-e köztetek olyan, aki jártas/rendelkezik némi információkkal a következők vonatkozásában: miként folyik le egy tárgyalás a meccsszerződések kapcsán, általában milyen feltételek szerepelnek egy ilyen jellegű szerződésben az Egyesült Államokban ill. az európai országok többségében, léteznek-e egyáltalán "sablonrészek" az ilyen szerződésekben, miként folyik le egy tárgyalás a mérkőzésközvetítés vonatkozásában, a meccsszervezésben egy sportmenedzsernek milyen szerepe van (nem promóternek!), illetve szokott-e olyan kötelezettség szerepelni az ilyen jellegű szerződésekben, mely szerint bármelyik fél visszalép a mérkőzéstől, az x összeg megfizetésére köteles kártérítés címén, vagy egy ilyen tényállás általában szerződésen kívül okozott károkozásnak minősül?

A szíves válaszotokat, segítségeteket előre is köszönöm!

További szép estét! :)
Szia!

Szinte az összes szempont, amit felsoroltál, tökéletesen egyedi és megállapodástól függő! Nehéz így válaszolni, viszonyítás nélkül, de azt javaslom, hogy fogalmazd meg egy kicsit célirányosabban a kérdéseidet, és keresd fel velük Rácz Félixet. Az elérhetőségét megtalálod a promóciójának oldalán. Ő biztos tud segíteni, mert mind az USÁ-ban, mind Európában jó pár szerződést látott és olvasott már.

Szép napot! ;-)
ringcsoda.blog.hu
IMiKeT
Bajnok
HozzászólásokCOLON 270
CsatlakozottCOLON 2006-04-06 12:39:29
Tartózkodási helyCOLON Tihany

Re: Amit tudni akarsz - de sosem merted megkérdezni

Hozzászólás Szerző: IMiKeT »

babh írtaCOLONSziasztok!
Én abszolút laikusként érdeklődöm, hogy van tippetek hogyan tudnék boxmérkőzésre jegyet venni?/ajándékba szánom/
köszönöm
Szia!

Miután megtaláltad a megfelelő eseményt, utána kell járnod, hogy pontosan hol folyik a hivatalos jegyárusítás. Ehhez elég egy hivatalos sajtóközleményt elolvasnod, általában azokban ez fel van tüntetve. Ha tudod, ki a rendezvény promótere, akkor érdemes esetleg ránézni a hivatalos honlapjára, ott egészen biztosan eljutsz a jegyvásárlásig. A legegyszerűbb online megvásárolni a jegyet, ilyenkor kártyás vásárlással lehet fizetni, teljesen biztonságos keretek között. A jegyed ilyenkor általában saját nyomtatású jegy lesz, de ez is változhat.

Más szóval annyi a dolgod, hogy tudd, hogy melyik eseményre akarsz menni, és aztán ellenőrizd (a rendezők hivatalos közleményeiben/honlapján), hogy hol lehet rá jegyet vásárolni. Minden továbbit az aktuális helyzet hoz magával. Meg fogsz lepődni, hogy mennyire egyszerű a dolog. :-)

Ha elakadsz bármiben, akkor jelezz, és szívesen segítek!

Hajrá! ;-)
ringcsoda.blog.hu
babh
Újonc
HozzászólásokCOLON 1
CsatlakozottCOLON 2017-01-18 00:08:42

Re: Amit tudni akarsz - de sosem merted megkérdezni

Hozzászólás Szerző: babh »

Sziasztok!
Én abszolút laikusként érdeklődöm, hogy van tippetek hogyan tudnék boxmérkőzésre jegyet venni?/ajándékba szánom/
köszönöm
HunFighter
Újonc
HozzászólásokCOLON 8
CsatlakozottCOLON 2016-04-17 15:22:46

Re: Amit tudni akarsz - de sosem merted megkérdezni

Hozzászólás Szerző: HunFighter »

Sziasztok!

Aziránt szeretnék érdeklődni, hogy van-e köztetek olyan, aki jártas/rendelkezik némi információkkal a következők vonatkozásában: miként folyik le egy tárgyalás a meccsszerződések kapcsán, általában milyen feltételek szerepelnek egy ilyen jellegű szerződésben az Egyesült Államokban ill. az európai országok többségében, léteznek-e egyáltalán "sablonrészek" az ilyen szerződésekben, miként folyik le egy tárgyalás a mérkőzésközvetítés vonatkozásában, a meccsszervezésben egy sportmenedzsernek milyen szerepe van (nem promóternek!), illetve szokott-e olyan kötelezettség szerepelni az ilyen jellegű szerződésekben, mely szerint bármelyik fél visszalép a mérkőzéstől, az x összeg megfizetésére köteles kártérítés címén, vagy egy ilyen tényállás általában szerződésen kívül okozott károkozásnak minősül?

A szíves válaszotokat, segítségeteket előre is köszönöm!

További szép estét! :)
danika89
Újonc
HozzászólásokCOLON 1
CsatlakozottCOLON 2012-10-08 19:26:54

Re: Amit tudni akarsz - de sosem merted megkérdezni

Hozzászólás Szerző: danika89 »

Üdvözletem!
A kérdésem az lenne, hogy Javier Nicolas Chacon rokoni kapcsolatba áll Julio Pablo Chaconnal, és ha igen akkor milyen rokoni kapcsolat van közöttük? Egy helyen születtek és ugyan az a nevük, de nem találtam sehol se konkrétumot.
HunFighter
Újonc
HozzászólásokCOLON 8
CsatlakozottCOLON 2016-04-17 15:22:46

Re: Amit tudni akarsz - de sosem merted megkérdezni

Hozzászólás Szerző: HunFighter »

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy külföldön (leginkább angolszász országokban) érdemes-e ökölvívó edzői képzést elvégezni, majd ezen a szakterületen elhelyezkedni és dolgozni? Elég régóta foglalkozom ökölvívással + más küzdősportokkal, eredetileg edző szerettem volna lenni, aztán eléggé másfelé vitt az élet (itthon nem is nagyon lehet főállású edzőként megélni, sajnos)... :D

Továbbá az lenne a kérdésem, hogy az USA-ban szerzett edzői képzést tényleg elfogadják mindenhol (ez a legenda kering egy-két helyen)? A brit ökölvívó edzői végzettséget más angolszász országokban (Ausztrália, Új-Zéland, Dél-Afrika, stb.) elfogadják?

A válaszokat előre is nagyon köszönöm!
IMiKeT
Bajnok
HozzászólásokCOLON 270
CsatlakozottCOLON 2006-04-06 12:39:29
Tartózkodási helyCOLON Tihany

Re: Amit tudni akarsz - de sosem merted megkérdezni

Hozzászólás Szerző: IMiKeT »

GSE írtaCOLONKöszi ImikeT!
Amiket találtam eddig erről (információk, videók), azok valamennyire hasznosnak bizonyultak, de az általad írtak között is nagyon sok hasznos dolgot találtam. Pl. igen, azóta rájöttem, hogy fontos a hossza, kb. nulla infóval vettem még múlt héten egyet, van rajta a hüvelykujjnak hurok, tépőzáras is, ezek tényleg jók, de csak 2.55 és hát tényleg rövid. A másik dolog amit írsz, ez a rugalmasság, erről azt olvastam, hogy a kezdők merevet vegyenek inkább, mert azt könnyebb feltekerni, viszont amiket írsz a rugalmasról, elég sok olyan előnye van, ami miatt szerintem inkább veszek még egyet, egy hosszabb, rugalmasabb fajtát, inkább szenvedek vele kicsit tovább, míg megtanulom, de ez alapján jobbnak tűnik a rugalmasabb. Köszi még egyszer!

Esetleg a kesztyű ápolásáról valaki valamit tudna mondani, illetve, hogy egyáltalán szükséges-e. Köszi.
Én sosem ápoltam semmivel a kesztyűimet. Néha lemosni és nedves ruhával áttörölni érdemes, mert mégis csak valakinek az arcába teszed, legtöbbször nyitott szemre kapja az ütést, szóval higiéniailag előnyös a dolog. De semmi ápolásról nem hallottam. Nekem volt alsóközépkategóriás kesztyűm is, amelyet éveken át használtam zsákra is és kesztyűzésre is, és bírta a strapát. Egy jó minőségű kesztyűt évekig használhatsz rendszeresen, és nem lesz semmi baja a bőrnek.
Szóval én azt mondom, hogy azon kívül, hogy alkalomadtán megmosod, semmi egyéb dolgod nincs vele.
ringcsoda.blog.hu
GSE
Újonc
HozzászólásokCOLON 2
CsatlakozottCOLON 2014-11-03 11:23:22

Re: Amit tudni akarsz - de sosem merted megkérdezni

Hozzászólás Szerző: GSE »

Köszi ImikeT!
Amiket találtam eddig erről (információk, videók), azok valamennyire hasznosnak bizonyultak, de az általad írtak között is nagyon sok hasznos dolgot találtam. Pl. igen, azóta rájöttem, hogy fontos a hossza, kb. nulla infóval vettem még múlt héten egyet, van rajta a hüvelykujjnak hurok, tépőzáras is, ezek tényleg jók, de csak 2.55 és hát tényleg rövid. A másik dolog amit írsz, ez a rugalmasság, erről azt olvastam, hogy a kezdők merevet vegyenek inkább, mert azt könnyebb feltekerni, viszont amiket írsz a rugalmasról, elég sok olyan előnye van, ami miatt szerintem inkább veszek még egyet, egy hosszabb, rugalmasabb fajtát, inkább szenvedek vele kicsit tovább, míg megtanulom, de ez alapján jobbnak tűnik a rugalmasabb. Köszi még egyszer!

Esetleg a kesztyű ápolásáról valaki valamit tudna mondani, illetve, hogy egyáltalán szükséges-e. Köszi.
IMiKeT
Bajnok
HozzászólásokCOLON 270
CsatlakozottCOLON 2006-04-06 12:39:29
Tartózkodási helyCOLON Tihany

Re: Amit tudni akarsz - de sosem merted megkérdezni

Hozzászólás Szerző: IMiKeT »

GSE írtaCOLONSziasztok,
Lenne egy teljesen amatőr kérdésem, nem akartam a pksz oldalon, hisz elvileg végül is erre van a fórum.
Szóval "vénségemre" elkezdtem járni egy edzésre, nem bokszról van szó, viszont pár hónap után nemrég elkezdődtek ilyen kesztyűs dolgok. Semmiféle tapasztalatom nem volt és nincs a témában, edzői tanács alapján vettem kesztyűt is (aztán kb. egy hónap kihagyás betegség miatt), úgyhogy most autodidakta módon igyekszem mindent elsajátítani. Vettem bandázst, találtam a neten kb. 5-6 féle tekerést rögtön, úgyhogy az egyik kérdés ezzel kapcsolatos lenne, hogyan kell jól feltekerni (nem gurigába, hanem a kézre :) ), meg ilyen gyakorlati dolgok, amik egy videóból nem feltétlen derülnek ki, mennyire kell szoros legyen pl. épp csak annyira, hogy ne csússzon le, vagy átlagosan szoros, vagy nagyon szoros. Tud valaki ebben segíteni, vagy abban, hogy hol találok erről a témáról használható és bevált infót? A másik, hogy a kesztyűt kell-e, érdemes-e valahogy kezelni, és ha igen, mivel és hogyan. Köszönöm szépen előre is ha válaszol valaki!
Szia,

A bandázs feltekerésének többféle bevált változata van, de nem mindegyiket lehet mindenféle típusú és hosszú bandázzsal kivitelezni.
A legegyszerűbb módszer, ha az ujjaid között nem húzod át a bandázst (ha rövidebb az anyag, akkor amúgy sem lenne elég hosszú hozzá, meg azt egyébként is csak vékony és elasztikus szövetű bandázzsal lehet megcsinálni kényelmesen). Ha van az egyik végén egy kis akasztó (és ajánlott olyat venned, amin van), akkor azt a hüvelyk ujjadra kell akarsztanod. Ezután legalább egyszer áttekered a hüvelkyujjadon, és elkezded tekerni a csuklódra. Egy-két tekerés után elindulsz vissza a kézfejedre. Miután már van legalább két réteg az egész kézfejeden, megint adsz egy tekerést a hüvelkyujjadnak, és ha még van bőven a bandázsból, akkor lemehetsz újra a csuklódra, majd megint vissza a kézfejre, és a végén a csuklón fejezed be. Érdemes olyan bandázst venned, ami tépőzáras a végén, mert akkor azt a csuklódon zárod össze, és nem fog egyáltalán zavarni (ha úgy kell alányomkodni a kötésnek a végét, akkor egyrészt kényelmetlen lesz, másrészt kioldódhat, ami megint körülményes, mert elveszi a figyelmedet, meg csak a gond van vele).
FONTOS: ha a bandázs nem rugalmas semennyire, akkor nagyon óvatosan kell feltekerned, mert ha túl szoros lesz, el fogja szorítani az ereket a kezedben, és zsibbadni fog a kezed, vagyis nem tudod végigcsinálni az edzést vele. Én mindenképp olyan bandázst javaslok, ami valamennyire rugalmas, mert az felveszi a csontoknál a kezed formáját, és közepesen erősen feltekerve is jól megáll a kezeden, míg a rugalmatlan vagy lecsúszkál, vagy elszorít. Szóval nem szabad túl szorosra sem tekerned, sem túl lazára, mert akkor meg elcsúszkál a kesztyű alatt, és nem ad megfelelő védelmet az izmoknak és a bőrnek. Ki fogod tapasztalni, hogy milyen erősség az, ami pont jó.
A bandázs lényege, hogy védje a kézfej izmait és csontjait, valamint hogy tartást adjon a csuklónak, vagyis fontos, hogy:
1) a hüvelykujj legalább kétszer-háromszor át legyen tekerve, amely valamelyest össze is fogja majd tartani a tenyérrel (de a szabad mozgása maradjon meg, csak a tövénél tekerd ét, az nem baj, ha a felső ujjpercen nem lesz kötés)
2) a csukló megfelelő vastagon és erősségűen át legyen kötve, hogy tartást adjon, amikor az erő átvezetődik a karodból az öklödbe
3) a kézfej egésze több rétegben át legyen kötve, hogy védje az izmokat és csontokat, ügyelve a bütykökre, ahol legalább három-négy rétegben érdemes áttekerni a bandázst

Ahhoz, hogy gondosan fel tudd kötni, legalább három méteres bandázsra van szükség (és mégegyszer, jobban jársz, ha rugalmas anyagút választasz).

A másik verzió, amikor az ujjak között is át van kötve a kézfej, jóval körülményesebb, és jó eséllyel kényelmetlenebb is, mert:
1) félbe kell hajtanod a bandázst hosszában, hogy át tudd húzni az ujjak között, utána visszanyitni, és a hüvelyk ujjad mögött áthúzni
2) a hajtogatás miatt nem fog teljesen rásimulni a tenyérre, ezért kényelmetlenebb lehet, amikor alágyűrödik a következő rétegnek

Én próbáltam mindkét módszert, és egyáltalán nem éreztem, hogy annyival többet adott volna az ujjak között is átkötött változat, mint amennyi kellemetlenséget okozott.
Ez utóbbi változatot csak elasztikus anyagú bandázzsal tudod megcsinálni, és legalább 3, de inkább 3,5 méter hosszúval.

A bandázs felkötését könnyen megtanulod magad, de azt ne feledd, hogy minden továbbihoz érdemes lemenned egy terembe, mert az ütéseket, a lépéseket nem tudod magad megtanulni, ahhoz látnia kell egy hozzáértőnek, aki korrigálja a mozgásokat, mielőtt rosszul rögzülnek.

Sok szerencsét, találd meg a számításaidat!
ringcsoda.blog.hu
GSE
Újonc
HozzászólásokCOLON 2
CsatlakozottCOLON 2014-11-03 11:23:22

Re: Amit tudni akarsz - de sosem merted megkérdezni

Hozzászólás Szerző: GSE »

Sziasztok,
Lenne egy teljesen amatőr kérdésem, nem akartam a pksz oldalon, hisz elvileg végül is erre van a fórum.
Szóval "vénségemre" elkezdtem járni egy edzésre, nem bokszról van szó, viszont pár hónap után nemrég elkezdődtek ilyen kesztyűs dolgok. Semmiféle tapasztalatom nem volt és nincs a témában, edzői tanács alapján vettem kesztyűt is (aztán kb. egy hónap kihagyás betegség miatt), úgyhogy most autodidakta módon igyekszem mindent elsajátítani. Vettem bandázst, találtam a neten kb. 5-6 féle tekerést rögtön, úgyhogy az egyik kérdés ezzel kapcsolatos lenne, hogyan kell jól feltekerni (nem gurigába, hanem a kézre :) ), meg ilyen gyakorlati dolgok, amik egy videóból nem feltétlen derülnek ki, mennyire kell szoros legyen pl. épp csak annyira, hogy ne csússzon le, vagy átlagosan szoros, vagy nagyon szoros. Tud valaki ebben segíteni, vagy abban, hogy hol találok erről a témáról használható és bevált infót? A másik, hogy a kesztyűt kell-e, érdemes-e valahogy kezelni, és ha igen, mivel és hogyan. Köszönöm szépen előre is ha válaszol valaki!
farkaskrisz
Újonc
HozzászólásokCOLON 10
CsatlakozottCOLON 2010-03-05 12:16:15

Re: Amit tudni akarsz - de sosem merted megkérdezni

Hozzászólás Szerző: farkaskrisz »

Esetleg, hogy ha valakit érdekel, hogy, hogyan mérik meg a boxolók öklét, nagy nehezen találtam egy videót mert nem hagyott nyugodni a dolog. Itt éppen Mike Tyson testméreteit mérik. Egy pillanatra mutatják az ökle kerületének mérését is.

https://youtu.be/rZeuKWLdyQo
Titok
Újonc
HozzászólásokCOLON 31
CsatlakozottCOLON 2012-07-09 18:34:08

Re: Amit tudni akarsz - de sosem merted megkérdezni

Hozzászólás Szerző: Titok »

Erdei Zsolt boksz edzésére, a "Madárfészekbe" mennyi a tagdíj? Mert nem nagyon találok róla infót. Vagy esetleg Budapesten a 8.kerülettől nem olyan messze, valaki tud bokszedzést megfizethető áron?
David
Újonc
HozzászólásokCOLON 1
CsatlakozottCOLON 2014-11-30 17:45:58

Re: Amit tudni akarsz - de sosem merted megkérdezni

Hozzászólás Szerző: David »

Sziasztok,

Ha profiboksz meccsekre szeretnék fogadni, akkor melyik oldalt ajánljátok?
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Re: Amit tudni akarsz - de sosem merted megkérdezni

Hozzászólás Szerző: Justin »

Volt tavaly októberben egy Vivian Harris vs Danny O'Connor meccs. Valaki látta? Mert a pontozás eléggé "érdekes" volt:

judge: Alan Rubenstein 99-91 | judge: Lynne Carter 96-94 | judge: Pierre Benoist 90-100
Chico
Uploader
HozzászólásokCOLON 787
CsatlakozottCOLON 2008-01-29 15:49:57
Tartózkodási helyCOLON Pécs

Hozzászólás Szerző: Chico »

A teavaj nekem túl zsíros és sajna nálam egyből bélre megy fedődnek e a kockák... Igazából nem is nagyon szoktam vajat nagyon néha amit lentebb írtam, ha véletlen veszek egy teljes kiőrlésű kenyeret. De mostanában a salátákon vagyok rajta, csirkemellel tojásfehérjét teszek még bele foghagymát azt csak úgy dobálom be mellé mint más a koktélcseresznyét... Mondjuk úgy vettem észre egy "átlagember" szerintem max egy hétig tudná azt enni amit én,de el kellett döntenem, hogy mi is a célom aztán most ahhoz tartom magam. Az biztos, hogy otthon sokkal olcsóbban és egészségesebb ételeket lehet összerakni, ha egy kicsit utánanéz az ember mint a bolti kommersz vagy kész meg félkész kajákat vásárolna. Azok fehérjét csak nyomokban azt is sokszor a gyilkos szójából... viszont zsír meg szénhidrát az nagyon nem egészsége sarányban van. Aztán csodálkozik mindenki, hogy elhízva éhezik ez az ország.
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

nem is gondolná az ember, hogy milyen egyszerű finom, mindenféle adaléktól mentes kenyeret sütni otthon... amúgy évek óta csaqk teavajat eszem... egyetértek, a műkaják szerintem is kártékonyabbak, mint a természetesebbek, amik mondjuk csak zsírosabbak...
Chico
Uploader
HozzászólásokCOLON 787
CsatlakozottCOLON 2008-01-29 15:49:57
Tartózkodási helyCOLON Pécs

Hozzászólás Szerző: Chico »

Nem egyszerű, az biztos, a mai világ tele van "kísértéssel" aminek meg igazán örülne a szervezet azoknak nagyon nem olyanok az ízei. A kenyér az az egyik legszemetebb kaja ami létezik emészthetetlen beleragad az emberbe és persze hasra és seggre rakódik le. Teljes kiőrlésűt meg nehéz találni és az ára meg vicc. egyik nap nézegettem egy bevásárlóközpontban 60% ban teljes kiőrlésű volt ráírva... :) Jót nevettem az is mi meg hogy kombinálják ki.... Még is megszokásból minden mellé kenyér kenyér kenyér. Vajakból talán még a kék Flóra ami jó, olívaolaj lenmagolaj, de ott megint az íz ami elsőre igen fura, haver egy főzés után oda is adta, hogy ő ilyennel többet nem készít ételt... Csirkemellből ehetsz amennyit akarsz. Csak annak is az ára é egy idő után ott is íz ami hiányzik egy sertéshez képest.
A sörben legalább ott a b vitamin az vigasztaljon és jó a vesekő ellen :)
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

Chico írtaCOLONMajd ha lassul az anyagcsere akkor kell igazán "spártaian" étkezni, én magamon ezt olyan 27 éves korom körül kezdtem észrevenni. .....

Sok sikert!
na erről én is tudnék mesélni... én a sok egészséges étkezés mellett (reggel csak gyümölcs, stb...) bizony mindig is zabáltam de nem tudtam hízni... persze kiskorom óta sportoltam mindig versenyszerűen... a sörözésnek sem volt látható hatása...

aztán az elmúlt 1 év alatt megemberesedtem... (én izomnak hívom, de ez csak PR fogás) +6-8 kiól csak úgy felröppent... pedig néhány éve még tudatosabban eszem... igaz nem mindig... :-)

de most tovább csökkentettem a kenyérbevitelt, a húshoz már régóta inkább próbálok zöldséget enni... stb... (node mit csináljon az ember, ha ott egy lábos nokedli a csirkepaprikás mellé... :lol: no meg a sör is jól esik, na.
Titok
Újonc
HozzászólásokCOLON 31
CsatlakozottCOLON 2012-07-09 18:34:08

Hozzászólás Szerző: Titok »

Nagyon szépen köszönöm. :)
Chico
Uploader
HozzászólásokCOLON 787
CsatlakozottCOLON 2008-01-29 15:49:57
Tartózkodási helyCOLON Pécs

Hozzászólás Szerző: Chico »

Jó az úgy. főleg mert, ha jól emlékszem korábban írtad, hogy fiatal vagy és szorgos az edzéseken. Majd ha lassul az anyagcsere akkor kell igazán "spártaian" étkezni, én magamon ezt olyan 27 éves korom körül kezdtem észrevenni. Még egy apró "trükk" lefekvés előtt is dobj be pár aminosavat az dolgozik amíg pihensz, segít fenntartani a nitrogén egyensúlyt, mondjuk inkább edzésnapokon fejti ki igazán a hatását és készíts egy nagy üveg vizet aztan szlopáld be éjjel. :)


Ha jól olvastam korábban szeretnél profi bnyós lenni... Ha körülnézel a fórumon van egy Tyll Vietta nevű fórumtárs aki pár éve saját költségre megpróbálkozott elkezdte aprofi bunyót. Hát nagyon nem egyszerű mutatvány. Pontosan levezette a fórumon az útját az első profi meccsig. Abból lehet némi rálátásod,hogy mennek itthon a dolgok.

ez az atopic: http://www.profiboksz.hu/forum/viewtopic.php?t=128

Sok sikert!
BUTTON_POST_REPLY