Szűcs Laci!!!

Minden, ami profiboksz!
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Re: Szűcs Laci!!!

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Eddig tán vmi adócsalásért emlékezetem szerint! Péteri a haver és montam neki h kiengedték Szűcs Lacit.(régebben) Akkor ő már azt is tudta h megy vissza.
ecstasy999
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 580
CsatlakozottCOLON 2004-08-24 22:06:05
Tartózkodási helyCOLON Moszkva

Re: Szûcs Laci!!!

Hozzászólás Szerző: ecstasy999 »

Miért, megint csinált valamit?<br>Nekem az se tiszta hogy eddig miért ült.
В Советском Союзе нет секса, только любов!
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Re: Szűcs Laci!!!

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Haver is mondta h neki a fia osztálytársa volt aki elmondta neki h megy a börtönbe és ezt elmondta nekem és most én leírom nektek. ;D
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Szűcs Laci!!!

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Sajnos Szűcs Lacit (állítólag) 9 hónapra megint beutalták üzleti útra, ezért a 25-ei mérkőzése elmarad az Emperor Gardenben. De lesz Belinszky, Dupla és Csepi is. <br><br>Remélem Szűcs azért visszatér még. Egyébként láttam a SlimTrax amatőrjei között egy ifj. Szűcs László nevűt, aki még hasonlít is az öregre, tehát gondolom a fia. Azért szerencsére van utánpótlásunk  8)
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
prof
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 620
CsatlakozottCOLON 2002-09-12 21:11:07
Tartózkodási helyCOLON Bp.

Re: Szűcs Laci!!!

Hozzászólás Szerző: prof »

Nem tudom, láttátok-e, de pár hete volt Laciról (tán az M2-n) egy aránylag friss magyar dokumentumfilm (friss, mert már szerepelt benne a Roy Jones-párhuzam). Ott beszélt sok mindenről, bunyóról, balhékról, Istenről...<br>Érdekes az élete, az egyszer biztos.<br><br><br>
csehszo
Újonc
HozzászólásokCOLON 8
CsatlakozottCOLON 2002-10-24 16:48:45

Re: Szűcs Laci!!!

Hozzászólás Szerző: csehszo »

Azt nem tom mért ült de először 1997-ben a vb előtt csukták le 5 hónapra előzetesbe, aztán 4 évet kapott, amit nem óhajtott letölteni, meg se jelent a börtönben hanem bújkált, 2001 januárjában kommandósokkal együtt tartóztatták le stb, stb. végül per újra felvétel után azon év júliusában szabadult. Ha részletesebben is érdekel akkor www.nemzetisport.hu és ott az archívumban keress rája
resus
Újonc
HozzászólásokCOLON 22
CsatlakozottCOLON 2006-02-25 23:06:29

Re: Szűcs Laci!!!

Hozzászólás Szerző: resus »

[quote author=HIE link=board=profiboksz;num=1134312234;start=0#12 date=12/16/05 ť 12:29:39]<br><br>Na jó, talán annyira nem nagy, de egy kisebb szervezet vb címét talán megszerezhette volna.[/quote]<br><br>Laci ifjúsági és junior korában komoly tehetségnek számított. Ha jól emlékszem legnagyobb sikerét is juniorként érte el. Villámgyors és nagyon technikás bokszoló volt. Igazán kár, hogy korán félbeszakadt a pályafutása. Szerintem amatőrben simán 'benne maradt' minimum egy-két EB vagy olimpiai érem, ha csak a bunyóra tudott volna koncentrálni.<br><br>A profik között még nem láttam bokszolni. Kiváncsian várom, hogy mire képes ekkora kihagyás után és mennyire tudja meghazudtolni a korát. <br>
Kép
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Szűcs Laci!!!

Hozzászólás Szerző: miszter »

[quote author=Romsy link=board=profiboksz;num=1134312234;start=0#14 date=04/15/06 ť 01:49:22]Miért ült Laci és mennyi időt?[/quote]<br><br>Valamilyen verekedés, vagy testisértés, esetleg önbíráskodás miatt. De ezt csak én gondom.<br>Lehet, hogy más miatt ült.
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Szűcs Laci!!!

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Miért ült Laci és mennyi időt?
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Szűcs Laci!!!

Hozzászólás Szerző: PTM »

Az biztos, hogy amit bokszol, azt nagyon jól csinálja, rendkívül technikás ökölvívó. Remen ellen nem brillírozott valami nagyon, de hát Madárnak és Kokónak sem ment/megy mindig ugyanolyan jól.<br><br>Egyébként a nagy bunyóst (értsd: akire még 20-50 év múlva is úgy utalnak, hogy a "legendás XY") én sem látom Laciban.
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Szűcs Laci!!!

Hozzászólás Szerző: HIE »

[quote author=Romsy link=board=profiboksz;num=1134312234;start=0#11 date=12/16/05 ť 12:26:31]De minek alapján lehetett volna nagy bunyós szerinted?[/quote]<br><br>Na jó, talán annyira nem nagy, de egy kisebb szervezet vb címét talán megszerezhette volna.
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Szűcs Laci!!!

Hozzászólás Szerző: Romsy »

De minek alapján lehetett volna nagy bunyós szerinted?
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Szűcs Laci!!!

Hozzászólás Szerző: HIE »

[quote author=Romsy link=board=profiboksz;num=1134312234;start=0#9 date=12/16/05 ť 12:16:14]Te HIE, láttál egyáltalán Szűcs Laci meccset?<br><br>Remen ellen láttam, szépen megoldotta, de ettől függetlenül benne volt egy ko-vereség is akár. Végig bohóckodott, az szerintem nem brilliáns technika hanem felelőtlenség. Kapott csomó tisztát ráadásul. <br><br>Egyébként miért volt börtönben?[/quote]<br><br>Én nem a bunyójára panaszkodtam. Hanem, hogy már 38 éves.
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Szűcs Laci!!!

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Te HIE, láttál egyáltalán Szűcs Laci meccset?<br><br>Remen ellen láttam, szépen megoldotta, de ettől függetlenül benne volt egy ko-vereség is akár. Végig bohóckodott, az szerintem nem brilliáns technika hanem felelőtlenség. Kapott csomó tisztát ráadásul. <br><br>Egyébként miért volt börtönben?
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Szűcs Laci!!!

Hozzászólás Szerző: HIE »

Nagy bunyós lehetett volna belőle. De túl későn kezdhette újra. Nagy kár.
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Szűcs Laci!!!

Hozzászólás Szerző: PTM »

Szűcs Laci brilliáns bunyós, tényleg kár, hogy ilyen sokat kihagyott. Ettől függetlenül nem hiszem, hogy érdemes lenne bárkit is Jones-hoz hasonlítgatni.
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
nk76
Bajnok
HozzászólásokCOLON 274
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:59:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Szűcs Laci!!!

Hozzászólás Szerző: nk76 »

Most olyat írok, ami miatt sokan meg fognak rám haragudni, de tényleg nem a rosszindulat vezényel.<br>Van egy olyan, hogy "... üzlet". Szűcs szerintem annak a része. Érdemes lesz figyelni, hogy milyen módon fogja remélhető jövőbeli sikereihez adagolni az ideológiát. Lehet ezt jól csinálni, nincs is ellenérzésem, ha valaki úgy csinálja. Ezt a megjegyzést nem bírtam visszatartani, bocsánat.<br><br>Az a bajom a "... üzlettel", hogy az ideológia szép és megnyerő, de sajnos pont az eltelt órákban láttam azt, hogy milyen csúnya az arca közelről és nem értem miért....<br>Lehet, hogy ezt a mondatot megbánom és majd módosítani fogom....
Manoka
Reménység
HozzászólásokCOLON 100
CsatlakozottCOLON 2005-10-03 14:32:43

Re: Szűcs Laci!!!

Hozzászólás Szerző: Manoka »

Azt én sem, de tény, hogy mitha a KO KO-t látnám a ringben, ugyanazok a mozdulatok, könnyedség, brilliáns technika. Nem véletlen, hogy Csötönyi úr 96-ban mindent megtett annak érdekében, hogy kivihesse az Olimpiára, kár hogy sok évet eltékozolt.
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Szűcs Laci!!!

Hozzászólás Szerző: HIE »

Jó bunyós szerintem is, de azt nem hinném , hogy belőle lenne majd az új Jones. Persze nem lenne rossz. Bár végülis ki tudja   ;)
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Szűcs Laci!!!

Hozzászólás Szerző: miszter »

[quote author=Manoka link=board=profiboksz;num=1134312234;start=0#2 date=12/11/05 ť 16:06:43]Laci kiváló búnyos, Moose, meg hát egy Moose.<br>[/quote]<br><br>Mouse?<br> <br>Akkor rá kéne klikkelni..<br> :D
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
BUTTON_POST_REPLY