Tv műsorok

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Levente
Bajnok
HozzászólásokCOLON 287
CsatlakozottCOLON 2003-02-21 08:47:41
Tartózkodási helyCOLON Tököl

Re: Tv műsorok

Hozzászólás Szerző: Levente »

[quote author=Buldozer link=board=profiboksz;num=1064605493;start=60#72 date=04/12/04 ť 18:24:32]Most akkor leadja a Sport 1 az ápr. 17-i gálát. Valaki mintha azt írta volna korábban hogy igen, de a Sport 1 oldalán nem írnak róla.[/quote]<br><br>Való igaz, én említettem, hogy adja a Sport1. Én is csak remélni tudom, hogy nem vették le a műsorról.
Buldozer
Újonc
HozzászólásokCOLON 36
CsatlakozottCOLON 2003-03-16 14:23:44

Re: Tv műsorok

Hozzászólás Szerző: Buldozer »

Most akkor leadja a Sport 1 az ápr. 17-i gálát. Valaki mintha azt írta volna korábban hogy igen, de a Sport 1 oldalán nem írnak róla.
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Tv műsorok

Hozzászólás Szerző: Santos »

[quote author=WNB link=board=profiboksz;num=1064605493;start=60#69 date=04/06/04 ť 17:56:59]Még annyit, hogy nem tudom, hogy a program mennyire teljes...<br><br>A Valuev-topikban Santos azt írja, hogy most szombat este sikerült remek érzékkel épp elcsípnie a Valuev-Dick Ryan eredményhirdetését - ami (ugye) a Beyer-Thysse gálán volt...konkrétan szombat estére ezt a meccsett (ill. a gálát) pl. egyáltalán nem tüntette fel az idézett tv-program...de pl. írja holnapra (mármint a Beyer-Thysse meccset legalábbis, de talán Valuev 1 menetes WTKO-ja is odaférhet mellé)...ki érti ezt?...[/quote]<br><br>WNB:<br><br>Az egész annak köszönhető, hogy gondoltam egyet, és körbekapcsoltam, a Megagáz szünetében... ;D Tudvalévő, hogy az RTL-Klub és a TV2 különös érzékkel egyszerre indítja el a reklámblokkjait (kisebb-nagyobb eltolódással...), és így a Való Világ 5.322.937-et sem követhettem figyelemmel, ezért más szórakozás után kellett nézni... ;D <br><br>Sőt! Ma délelőtt (vagy délután? már összefolyik az idő...) leadták megint, de most csak a Koc vs Ford, Kurzawa vs Cummings és a Beyer vs Thysse meccsekre sikerült odaérnem... Persze nem időben kapcsoltam oda...<br><br>Ez a Koc gyerek nagyon jó bokszoló lesz (sőt már nagyon jól mozog!!!)! Bazi erős, gyors és jól is védekezik!!! Abszolút pozitív meglepetés volt! Cummings leírta nagyon magát (amilyen mérlege van, nem ilyen gyenge teljesítményre számítottam tőle...), habár már találkozott korábban Reggie-vel is, ami sokat elárul a fickóról... Beyer örülhet, hogy egy ilyen viszonylag gyenge ellenféllel találkozott. Ha az első tíz komolyabb bokszoló közül fut össze valakivel, kivégzik... Jajj de rossz volt nézni, ahogy egy WBC világbajnok bénázik egy hurka ellen...  :-/
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Levente
Bajnok
HozzászólásokCOLON 287
CsatlakozottCOLON 2003-02-21 08:47:41
Tartózkodási helyCOLON Tököl

Re: Tv műsorok

Hozzászólás Szerző: Levente »

Gondolom már mindenki tudja, de azért leírom. Az RTL Klub vasárnap este felvételről leadja a Klicsko-Brewster meccset.   :D
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Tv műsorok

Hozzászólás Szerző: WNB »

Még annyit, hogy nem tudom, hogy a program mennyire teljes...<br><br>A Valuev-topikban Santos azt írja, hogy most szombat este sikerült remek érzékkel épp elcsípnie a Valuev-Dick Ryan eredményhirdetését - ami (ugye) a Beyer-Thysse gálán volt...konkrétan szombat estére ezt a meccsett (ill. a gálát) pl. egyáltalán nem tüntette fel az idézett tv-program...de pl. írja holnapra (mármint a Beyer-Thysse meccset legalábbis, de talán Valuev 1 menetes WTKO-ja is odaférhet mellé)...ki érti ezt?...
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Tv műsorok

Hozzászólás Szerző: WNB »

Mivel a tv-program rovatot smici hanyagolni látszik (ejnye :)), bemásolom ide az Eurosport még aktuális programját, ami Ádám jóvoltából (külön - természetesen min. gyémánt-fokozatú ;) - köszönet érte...) egy másik oldal fórumában korábban már megjelent...<br><br>Annak, aki még vmilyen okból kifolyólag nem látta (mert se állat száloptikás rokona, se ismerőse, se boldog őse nincsen, de még haverja se - vagy csak lusta volt átballagni hozzá): MA  a sok gall, német-római, réto-román, stb. kifőzdei gála között eldugva lemegy a CASAMAYOR-CORRALES II...14-én állítólag ismétlik is, ha reménytelenül elbaltázná vki most megnézni...<br><br>Dienstag, 06. April<br>19:30 Boxen: Internationaler Supermittelgewichtskampf in Hamburg<br>20:30 Mario Veit (GER) - Sergey Karanevich (RUS) / Aufzeichnung vom 2. März <br>20:3023:00 Boxen: Eurosport-Boxabend am Dienstag – WBO/IBA Superfedergewichts-Titelkampf in Mashantucket, CT (USA)<br>Joel Casamayor (CUB) - Diego Corrales (USA) / Aufzeichnung vom 6. März<br>Mittwoch, 07. April<br>13:30 Boxen: WBC Supermittelgewichts-Titelkampf in Dresden<br>15:00 Markus Beyer (GER) - Andre Thysse (RSA) / Aufzeichnung vom 28. Februar<br>Donnerstag, 08. April<br>13:00 Boxen: WBA International Weltergewichts-Titelkampf in Aachen<br>15:00 Andreas Kotelnik (UKR) – Sayan Sanchat (RUS) / Aufzeichnung vom 30. März <br>23:30 Boxen: Französischer Superweltergewichts-Titelkampf in Pont Audemer<br>00:00 Hussein Bayram - John Ameline (Aufzeichnung vom 16. März)<br>Sonntag, 11. April (Nacht zum Montag)<br>00:30 Boxen: Europäischer Leichtgewichts-Titelkampf in Desenzano (ITA)<br>01:15 Stefano Zoff (ITA) - Laszlo Komjathi (HUN) / Aufzeichnung vom 13. März<br>Dienstag, 13. April <br>14:30 Boxen: Europäischer Federgewichts-Titelkampf in London<br>16:30 Nicky Cook (ENG) - Cyril Thomas (FRA) / Aufzeichnung vom 20. März<br>20:00 Boxen: Europäischer Cruisergewichts-Titelkampf in Rom<br>21:00 Vincenzo Cantatore (ITA) - Alexander Gurov (UKR) / Aufzeichnung vom 27. März<br>21:0023:00 Boxen: Eurosport-Boxabend am Dienstag - Internationale Profikämpfe<br>(Näheres wird noch bekannt gegeben)<br>Kommentar: Werner Kastor<br>Mittwoch, 14. April <br>14:30 Boxen: WBO/IBA Superfedergewichts-Titelkampf in Mashantucket, CT (USA)<br>16:30 Joel Casamayor (CUB) - Diego Corrales (USA) / Aufzeichnung vom 6. März<br>Donnerstag, 15. April <br>12:00 Boxen: Europäischer Leichtgewichts-Titelkampf in Desenzano (ITA)<br>13:15 Stefano Zoff (ITA) - Laszlo Komjathi (HUN) / Aufzeichnung vom 13. März<br>Kommentar: Werner Kastor (Wdh.)<br>20:30 Boxen: WBA/IBF Supermittelgewichts-Titelkampf in Magdeburg<br>22:30 Sven Ottke (GER) - Armand Krajnc (SWE) / Aufzeichnung vom 27. März<br>Sonntag, 25. April <br>23:45 Boxen: Best of Boxing<br>01:15 Highlights aus dem EUROSPORT-Boxprogramm
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Tv műsorok

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Holnap lesz egy Universum gála az Eurosporton előben. Fellép Sidorenko, Abdullaev és Chagaev is.
"Mindenki a napra tör..."
Tommy_Carrot
Bajnok
HozzászólásokCOLON 389
CsatlakozottCOLON 2003-03-15 01:39:43

Tv műsorok

Hozzászólás Szerző: Tommy_Carrot »

[quote author=Santos link=board=profiboksz;num=1064605493;start=0#1 date=01/08/04 ť 18:54:02]Szombat este 20:30kor az Eurosporton lesz az Ottke vs Ried...[/quote]<br><br>Kivancsi vagyok ra... Azt mondjak, ilyen randa elcsalas ritkan esik meg, a vegen a biro mar rendes allra mert utesekert figyelmeztetgette Reid-et.  ;D<br>
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Tv műsorok

Hozzászólás Szerző: berti »

Sport1-en, ma 20.30. Jones vs. Griffin
Buldozer
Újonc
HozzászólásokCOLON 36
CsatlakozottCOLON 2003-03-16 14:23:44

Tv műsorok

Hozzászólás Szerző: Buldozer »

Sport 1, holnap 19.15. Ökölvívás, a boksz éve volt.
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Tv műsorok

Hozzászólás Szerző: leibigab »

Nem, Foreman V Ali
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Tv mûsorok

Hozzászólás Szerző: greg »

Nem a Frazier meccs van benne?<br>
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Tv műsorok

Hozzászólás Szerző: leibigab »

Buldozer<br><br>A meccsen kívül mutatják még Ali és Foreman megérkezését, edzéseket, riportokat és az énekes James Brown-t aki szintén elkisérte őket. Nem a legjobb Ali film amit láttam, de mindenképpen érdemes megnézni.
Buldozer
Újonc
HozzászólásokCOLON 36
CsatlakozottCOLON 2003-03-16 14:23:44

Tv műsorok

Hozzászólás Szerző: Buldozer »

Viasat 3, vasárnap 18.35. "Amikor királyok voltunk".<br>Látta már valaki? Érdemes megnézni? A meccsen kívül mik vannak még benne?
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Tv műsorok

Hozzászólás Szerző: berti »

Oké, oké, már megnéztem a "Tv-műsor" alatt, csak tegnap még nem volt frissítve!<br> :P<br>Akkor már csak azt mondja meg valaki, hogy van nekem otthon ilyen csatornám vagy nem van nekem?  ::)
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Tv műsorok

Hozzászólás Szerző: berti »

Ottke meccset közvetíti valami?
Levente
Bajnok
HozzászólásokCOLON 287
CsatlakozottCOLON 2003-02-21 08:47:41
Tartózkodási helyCOLON Tököl

Tv műsorok

Hozzászólás Szerző: Levente »

Márpedig szerintem látványos sport, igaz elfogult vagyok mert játszani is szeretem, nem csak nézni.<br><br>Hmm és a síugrást is szeretem  ;D
Hein
Bajnok
HozzászólásokCOLON 500
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:19:19
Tartózkodási helyCOLON Vác

Tv műsorok

Hozzászólás Szerző: Hein »

A tollaslabda jó - ha játszod. ;)<br>Szvsz.
Hein
Levente
Bajnok
HozzászólásokCOLON 287
CsatlakozottCOLON 2003-02-21 08:47:41
Tartózkodási helyCOLON Tököl

Tv műsorok

Hozzászólás Szerző: Levente »

Ma este 20:55-kor az Eurosporton ELVILEG leadják a McCline-Boswell meccset. Elvileg, mivel a múlt hétre is kiírták, mégis Charles Shufford lett belole.  >:(<br><br>Ja és holnap szintén ezen a csatornán délután tollaslabda élo közvetítés. Persze ez rajtam kívül a kutyát nem érdekel.  :)
BUTTON_POST_REPLY