Tv műsorok

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
BodyBuilder
Újonc
HozzászólásokCOLON 2
CsatlakozottCOLON 2012-11-01 16:01:19

Hozzászólás Szerző: BodyBuilder »

Hy
Ma a Sport1-en 20:00-tól Az év legjobb meccsei 2.rész ezt is nézzétek sokan ugyis vasárnap van ráér mindenki.:D Akit érdekel előtte az 1.rész is lessz.
BodyBuilder
Újonc
HozzászólásokCOLON 2
CsatlakozottCOLON 2012-11-01 16:01:19

Hozzászólás Szerző: BodyBuilder »

Hy
Ma a sport2-n 14:00 tól 2012 legjobb meccsei összeállítás tegnap valamiért nem adták végig lehet nem volt elég néző, aki ráér nézze. :D
Chico
Uploader
HozzászólásokCOLON 787
CsatlakozottCOLON 2008-01-29 15:49:57
Tartózkodási helyCOLON Pécs

Hozzászólás Szerző: Chico »

Most megy a Sport tvn a KO Classics, hat felhaborito a ket kommentator a harombol. Boxrecrol olvassak a dolgokat fogalmuk sincs a meccsekrol,de elore megmondjak az eredmenyt beallitva,hogy ok a nagy megmondok kozben ossze vissza beszelnek minden fele baromsagot. A harmadik akirol tenyleg hallani,hogy kepben van szereti ezt a sportot jo es erdekes dolgokat mondana mert rengeteg merkozest latott es felkeszult, ot persze nem engedik beszelni. Nagyon bosszanto ennyi hulyeseget hallani hozzaertetlenektol.... Miert kell ilyeneket beultetni? :(
Marciano
Újonc
HozzászólásokCOLON 1
CsatlakozottCOLON 2011-12-07 18:44:01

Hozzászólás Szerző: Marciano »

Azt hallottam, hogy a holnapi Bozai-Nagy mérkőzést lehet a neten nézni élőben. Nem tudja valaki stream címét?
zsoltii
Újonc
HozzászólásokCOLON 8
CsatlakozottCOLON 2010-01-27 14:31:19

Hozzászólás Szerző: zsoltii »

greg írtaCOLONEgyszerűen kész vagyok Tóth Csabától, eljutottam oda, hogy hang nélkül nézem inkább a közvetítéseit. Egyszerűen herótom van már tőle, hogy függetlenül attól, hogy ki bokszol, neki kényszeresen meg kell említenie Manny Pacquiaot, meg hát ezek a "poénok", mint hétvégén... "A jó, a rossz és a csúf. Cotto a jó, Margarito a rossz, Smoger meg a csúf...". Atyaég!



Nem is ez a nagyobbik baj,hogy elcsépelt poénkat mond, hanem amikor elkezdi az egyik bokszolót dicsőíteni,és minden megmozdulását agyba-főbe dícséri. Nem érzem pártatlannak sok esetben.
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Hozzászólás Szerző: greg »

Egyszerûen kész vagyok Tóth Csabától, eljutottam oda, hogy hang nélkül nézem inkább a közvetítéseit. Egyszerûen herótom van már tõle, hogy függetlenül attól, hogy ki bokszol, neki kényszeresen meg kell említenie Manny Pacquiaot, meg hát ezek a "poénok", mint hétvégén... "A jó, a rossz és a csúf. Cotto a jó, Margarito a rossz, Smoger meg a csúf...". Atyaég!
IMiKeT
Bajnok
HozzászólásokCOLON 270
CsatlakozottCOLON 2006-04-06 12:39:29
Tartózkodási helyCOLON Tihany

Hozzászólás Szerző: IMiKeT »

Tazo23 írtaCOLONSziasztok!

Nem tudja valamelyikõtök, a november 27-ei Alvarez-Cintrum meccset adja valamelyik csatorna?
Szerintem van rá sansz, hogy a Sport Tv adni fogja, mert mostanság az HBO programokat elég serényen közvetítik. Még nem lehet előrenézni a tv műsorukban annyival, de pl. Erwin a TV műsor rovatban szerintem napokon belül fel fogja tüntetni, ha magyar csatorna közvetíteni fogja.
Ha meg nem, de meg akarod nézni mindenképp, akkor érdemes itt a fórumon érdeklődni a meccs estéjén stream-ügyben. Valamelyőnk segít találni streamet, és manapság hála Istennek már ki lehet fogni jó minőségűeket, amelyekről lehet élvezni is a meccseket. ;)
ringcsoda.blog.hu
Tazo23
Újonc
HozzászólásokCOLON 3
CsatlakozottCOLON 2011-10-30 12:12:24
Tartózkodási helyCOLON Zalaegerszeg
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Tazo23 »

Sziasztok!

Nem tudja valamelyikőtök, a november 27-ei Alvarez-Cintrum meccset adja valamelyik csatorna?
"Minden nap egy új kezdet."
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Hozzászólás Szerző: edge »

Erwin ezt nem tudom hova tenni :) :

Nagy csaták - bokszmérkõzések az ESPN-nel
Nigel Benn vs. Nino Benvenuti - 60'
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Shakur
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 57
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 21:29:55

Hozzászólás Szerző: Shakur »

Kovács Tamás vs Hamza Wandera meccset melyik szlovák csatorna közvetíti? Tudja esetleg valaki?
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

A Zaveck meccsre nincs valakinek elérhetősége? :roll:
Ha volna kérem tegye már közzé, danke! :wink:
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Egy kis érdekesség, a Digisport péntektől elkezdi leadni a World Series of Boxing meccseit ( http://www.worldseriesboxing.com/homepage.aspx ). Szellő már bokszolt a csapatában (Memphis Force), és az ígéretek szerint ezt is műsorra fogják tűzni, a döntőket pedig élőben láthatjuk.

http://www.profiboksz.hu/tv-musor/
Shakur
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 57
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 21:29:55

Hozzászólás Szerző: Shakur »

Carlsson írtaCOLONA mai esti angliai gálára lesz live stream? Sajnos nincs otthon Soprt1-em, de mindenképpen meg szeretném nézni élőben a meccseket... :(
Itt válogathatsz:
http://myp2p.eu/broadcast.php?matchid=88116&part=sports
Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

A mai esti angliai gálára lesz live stream? Sajnos nincs otthon Soprt1-em, de mindenképpen meg szeretném nézni élőben a meccseket... :(
"Fura sport ez a boksz: Először szétverik egymást, aztán pedig összeölelkeznek..."
VRRRT
Uploader
HozzászólásokCOLON 639
CsatlakozottCOLON 2007-02-17 18:17:44

Hozzászólás Szerző: VRRRT »

port.hu szerint ma este a Fókuszban: "- Nagy bejelentés. Erdei Zsolt tervezett amerikai karrierjének részleteiről mesél."

valaki felvehetné és feltölthetné :roll:
"A lámpa csak akkor világít, ha meggyújtják."
Dzsalál Uddin Rum
undespuited
Super Champ
HozzászólásokCOLON 611
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Kiskunfélegyháza

Hozzászólás Szerző: undespuited »

Chico írtaCOLON
rocchia írtaCOLON
HAMED írtaCOLONSzeptember elsejétől megszűnt az élő adás a digi sporton a neten.
Én is ezt hallottam...

Remek :S
Remek, viszont az avatárod tényleg az. A digi sport csak a digi tv szolgáltatón keresztül jön be gondolom (hülye a kérdés) :D
"A példaképem, apám faliórája. Egyszer én is szeretnék olyan pontosan ütni"-Vitali Klitschko
Chico
Uploader
HozzászólásokCOLON 787
CsatlakozottCOLON 2008-01-29 15:49:57
Tartózkodási helyCOLON Pécs

Hozzászólás Szerző: Chico »

rocchia írtaCOLON
HAMED írtaCOLONSzeptember elsejétől megszűnt az élő adás a digi sporton a neten.
Én is ezt hallottam...

Remek :S
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

HAMED írtaCOLONSzeptember elsejétől megszűnt az élő adás a digi sporton a neten.
Én is ezt hallottam...
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
HAMED
Bajnok
HozzászólásokCOLON 296
CsatlakozottCOLON 2008-08-20 17:50:09

Hozzászólás Szerző: HAMED »

Szeptember elsejétől megszűnt az élő adás a digi sporton a neten.
Senki sem lehet annyira önző,hogy ne adjon át tudásából másoknak.
/Mas.Oyama/
Chico
Uploader
HozzászólásokCOLON 787
CsatlakozottCOLON 2008-01-29 15:49:57
Tartózkodási helyCOLON Pécs

Hozzászólás Szerző: Chico »

undespuited írtaCOLON
Shakur írtaCOLON
undespuited írtaCOLONpeter vs klitschko meccsét nem adja magyar tv?!
A DigiSport adja!
Köszi!
Náluk lehet neten is nézni?

Beregisztrálsz pár perc alatt és megkeresed az oldalukon az élőközvetítést és már élvezheted is akadás mentesen HD felbontásban! Éljen a Digi :D
BUTTON_POST_REPLY