Hidvégi György

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Hidvégi György

Hozzászólás Szerző: dp »

Én nem kiáltom ki Hídvégit világbajnoknak.<br><br>De szerintem nagyon jól halad a megkezdett úton. Jó szakmai utasításokat kaphat, és a technikája is nagyon jó.<br>Bármi lehet belőle.<br><br>Ha az ütőereje is elég nagy, valamint az ütésállóképessége is jobb az átlagnál (erre a későbbi meccsein megkapjuk a választ) akkor jó esély van arra, hogy újabb komoly magyar profibunyós váljon belőle.<br><br>A komoly alatt azt értem, hogy világszinten elismert!<br><br>De bízom abban, hogy elég gondosan építik fel a karrierjét (na nem annyira mint a Kótaiét  ;D ) és nem fogják már a 9. meccsén vmilyen címért bokszoltatni.<br>Inkább cím nélküli meccseket vívjon fokozatosan erősödő ellenfelek ellen.
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Hidvégi György

Hozzászólás Szerző: dp »

Ugyanolyan nadrágom van mint amit a Hídvégi viselt a meccsen!  ;D  8)
iszabo
Bajnok
HozzászólásokCOLON 352
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 20:01:37

Re: Hidvégi György

Hozzászólás Szerző: iszabo »

Hídvégi tenyleg nagyon jó volt. <br>Tetszett az ütésrepertoárja, a fegyelmezettsége.<br>Még bármi lehet belőle. Így tovább! Még nem hasonlítgatnám senkihez, ez nekem nem jött be eddig.<br>Ja és még nagyon tetszett, hogy amikor ment lefele az ellenfél, sosem ütött utána. Ez ez én szememben sokat jelent.  
Imre
horvath_janos
Újonc
HozzászólásokCOLON 24
CsatlakozottCOLON 2004-03-31 19:55:14

Re: Hidvégi György

Hozzászólás Szerző: horvath_janos »

KO-val nyert
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Hidvégi György

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Nem azért mondom, de Hídvégi engem marhára meggyőzött. Ilyen érett ökölvívást még egyetlen magyar bunyóstól se láttam a 4. meccsén (beleértve Kokot se). Mintha mindig is profi bunyós lett volna, rendkívül összeszedett volt. Az elején az ellenfél nagyon belekezdett, de köze nem volt a meccshez. Sok tetsütés, remek kombinációk, zárt védekezés. Ráadásul elég gyors is hídvégi, úghogy ha megfelelő kondi és ütésállóság lesz akkor nagyon sokra viheti. Összehasonlítva egyébként Kótait és Hídvégit ég és föld a két bokszoló. ha a Polish ezt ki tudta hozni Misiből, akkor csalódott lennék ha Hídvégi WBF övet tudna nyerni, mert szerintem ennél jóval többre hivatott (a 4 meccse alapján természetesen, de a 10-ik után majd még többet tudunk mondani).
"Mindenki a napra tör..."
KriZS
Bajnok
HozzászólásokCOLON 259
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 11:14:56
Tartózkodási helyCOLON Bp

Re: Hidvégi György

Hozzászólás Szerző: KriZS »

Mikor jön a Gyuri? Öt is látjuk a Sport1en, vagy csak a cimmecsseket? Ha van eredmény irja meg, aki már tudós...<br>
Az erő legyen Velem!
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Hidvégi György

Hozzászólás Szerző: dp »

Remélem sikerül Hídvéginek egy látványos győzelmet aratnia!<br>
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Hidvégi György

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Hídvégi már az USA-ban van. Úgy gondolom mindenképpen hasznos lesz számára a kinnt eltöltött idő és remélem egy jó kis ellenfelet kap, akit könnyed látványos bunyóval tud majd legyőzni.
"Mindenki a napra tör..."
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Hidvégi György

Hozzászólás Szerző: WNB »

Idézet a még a meccs előtt az NS-nek adott nyilatkozatból:<br><br>"...Két, sikeresen és hamar véget érő mérkőzés után persze szeretném ezt is gyorsan letudni, de nem törekszem kiütésre, inkább a laza, látványos, közönségszórakoztató bunyó a célom. Tudom, hogy otthon szombat este mutat a televízió, így remélem, érdemes lesz miattam ébren maradni..."
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Hidvégi György

Hozzászólás Szerző: WNB »

Hidvégiben az tetszett nagyon, hogy képes volt fél kézzel(***) is tképp "játszani" a bokszot (de nem felelőtlenül): olyan, mintha vhogy eredendően meglenne benne az ehhez mindenekfelett szükséges fantázia/kreativitás (persze a szintén nem nélkülözhető technikai háttértudás mellett). <br><br>"Játszani" alatt most kb. nem azt értem, hogy (mondjuk) a legalább annyira hosszú, mint amennyire értelmetlen és öncélú, de - mégis - vhogy közérdeklődésre számot tartó hegedűszólók híve lenne (~Princess), hanem (mondjuk) egy sztárallűrök nélkül is profi "jam session" zenész, akinek vhogy láthatóan/hallhatóan a vérében van a zene (és/vagy a bunyó - meg annak a zeneisége)...<br><br>...nem azért mondom, de tisztán látszik, hogy az edzője is muzsikus... ;) ;D<br><br>(***) Nem láttam a meccs minden momentumát [~akadályoztatás], és nem hallottam, hogy mikor mit mondtak a kommentátorok - de abból, amennyit láttam a meccs közben egyáltalán nem tűnt fel direktben, hogy a jobb keze sérült - csak oda akarok kilyukadni, hogy az embernek (pl. nekem) tképp még így sem volt semmiféle kínzó hiányérzete, ha nézte (és nem tudta vhonnan a háttérből, hogy a jobb keze sérült)...<br><br>(Profi, sztem kb. ilyen lehet, amikor az ún. - nem szerintem, szerinted - "sznobok" élvetegen nyáladzanak...thai erotikus masszázst viszont - egyelőre - nem vállalunk... ;) :))<br><br>###<br>PS: kondi, munkatempó, ilyesmik...a 3. profi meccsen ezek (szvsz) simán lehetnek olyanok, amilyenek...
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
Sama
Bajnok
HozzászólásokCOLON 337
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 09:16:32
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Hidvégi György

Hozzászólás Szerző: Sama »

Nekem is nagyon tetszett, amit lattam, azok a fantasztikus bal felultesek, bal horgok... es ha meg a jobb keze is rendben lett volna...
If you don´t want pain
You don´t understand
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Hidvégi György

Hozzászólás Szerző: Santos »

Hidvégi meccsét én is csak tegnap láttam. Nagyon jól bokszolt, és nagyon örülök, hogy végigment a meccs, mert ez óriási tapasztalat volt számára szerintem. A nyolc menet engem is meglepett, és valószínüleg kondival nem nagyon bírta volna végig, hiszen már az ötödik menet táján lehetett érezni, hogy erősen fárad. Védekezés (elhajlások, magas kesztyű, eltáncolás, stb.) nagyszerű, bal kézzel végigverte az ellenfelet módszeresen, nagy találati aránnyal. Kellemes meglepetés, annyi szent. Mit művelt volna, ha a jobb keze teljesen egészséges!  ::)<br><br>GRATULÁLOK GYURI!
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Hidvégi György

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Tegnap láttam először teljes egészében Hídvégi meccset (az elsőn éppen nősültem, a másodikon meg Laslievel, Ádámmal és Kozival dumáltunk éppen az Erdei gálán úgyhogy nem nagyon tudtunk figyelni). Azt kell mondjam jó bunyós ez a Hídvégi. Remek kombinációkat üt, nagyon jók a testütései, nagyon zártan védekezik, kiváló a tempóérzéke és megfontolt is. Kicsit ugyan lassú szerintem és a munkatempója sem valami nagy, de a 3. mérkőzés után összeségében nagyon jó benyomást tett rám. Az ellenfele is nagyon jó választás volt, mert ugyan könynebb volt nála 5 kg-al, de jól harcolt, sokat ütött és mozgékony volt. Örülök, hogy egy újabb remek ökölvívóval bővült a magyar profik tábora és bízom benne, hogy az RTL klub leadja a későbbi mérkőzéseit is.  
"Mindenki a napra tör..."
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Hidvégi György

Hozzászólás Szerző: leibigab »

Egyáltalán nem sűrű ez a program..."Bevett szokás" a fiatal feltörekvő, kezdő profiknál, hogy néhány mérkőzése között mindössze csak 3 hét telik el. Folyamatosan edzésben van és ilyenkor még az ellenfelek is "gyengébbek"...Nyilván, Nyíregyháza után egy kicsit hosszabb pihenőidőt is kap.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Hidvégi György

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Szerintem nem sűrű a program. Egy fiatal bunyósnak pályafutása elején évente szerintem olyan 8 meccset kell vívnia. Engem inkább az lepett meg, hogy Hídvéginek a tegnapi meccsét 8 menetesre tervezték már, ami egy harmadik meccses profinál azért elég sok. A végén persze 6 menet lett és pontozás, aminek én abból a szempontból örülök, hogy legalább ő maga is érezte milyen egyszerre ennyi menetet a ringbe tölteni. Úgy gondolom, hogy Hídvégi a 10-12 meccse környékén már interkonti meccset fog bokszolni ha továbbra is olyan formában bokszol mint az első két mérkőzésén tette (a harmadikat sajnos nem láttam még). Remélem Las Vegasban egy kemény ellenfelet kap majd, aki meizzasztja Gyurit és abból a meccsből sokat profitálhat, mind szakmailag mind pedig a lelki feltöltödés terén (Amerikában bokszolni nagy szó egy magyar bunyósnak és ez biztos lelkesítően hat majd rá).
"Mindenki a napra tör..."
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hidvégi György

Hozzászólás Szerző: Santos »

Tegnap este Hidvégi megszerezte harmadik győzelmét, ezúttal 'csupán' pontozással. Gyurira november 27-én vár az MGM Grand Hotel, Las Vegasban, majd közvetlenül utána, december 18-án Nyíregyháza. Ellenfelei egyelőre még nincsenek megnevezve. Egy kicsit sűrű azért a program úgy érzem...<br><br>Mit gondoltok, cirkálósúlyban meddig juthat el Hidvégi?
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
BUTTON_POST_REPLY