Hidvégi György

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Hidvégi György

Hozzászólás Szerző: PTM »

Hát, ezt a vereséget sajnálom. Nem mintha most rosszabb bunyós lenne Gyuri, mint eddig - csak egész egyszerűen kár érte. Remélem, a visszavágón bebizonyítja, hogy ez csak egy "lucky punch" volt.<br><br>Az RTL meg szerintem nem mond le Gyuriról. A médiának (elvileg) harapnia kell a nagy visszatérésre. Persze ehhez a menedzsment jó szervezésére is szükség lesz.
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
pyngy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 469
CsatlakozottCOLON 2002-12-26 16:13:17
Tartózkodási helyCOLON Szeged
CONTACTCOLON

Re: Hidvégi György

Hozzászólás Szerző: pyngy »

Oppá!<br><br>Errre nem gondoltam. De ahogy olvasom szemöldök sérülést is összeszedett Gyuri. Ez mégjobban késlelteti majd a visszatérését. Pedig tényleg az lenne a legjobb, ha minél hamarabb jönne a visszavágó!
Chuck Norris nem megy vadászni, mivel a vadászat szó magában hordozza a kudarc lehetöségét. Chuck Norris ölni megy.
Laslie
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1431
CsatlakozottCOLON 2002-10-21 10:07:42
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Hidvégi György

Hozzászólás Szerző: Laslie »

greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Hidvégi György

Hozzászólás Szerző: greg »

Pisti...(sajna) megkövetlek!<br><br>Azért láttunk már ilyet, szerintem ez nem akkora tragédia. Ahogy többen is mondták: visszavágó, és ki kell ütni a srácot!<br><br>Ha majd láttuk a meccset, okosabbak leszünk!<br><br>(Remélem Gyuri veresége nem egy rossz ómen...)
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Hidvégi György

Hozzászólás Szerző: dp »

Ahogy mondod, Golyo - ez nem mentség!<br><br>Nekem van egy olyan érzésem, hogy nem vette túl komolyan ezt a meccset.<br>Meg kellene már tanulni mindenkinek, hogy nincs olyan, hogy könnyű meccs és felhozó ember!A következő feladatot MEG KELL OLDANI SIKERESEN!<br><br>Mindenesetre én drukkolok Gyurinak, hogy ne adja fel, hanem mutassa meg, hogy képes felállni és küzdeni!<br><br>Vissza kell vágnia!
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Hidvégi György

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Durva  :o! Én eddig sem láttam semmi extrát Gyuriban, de ezt még álmomban sem gondoltam. Igazán nem is foglalkoztatott, hogy ma bokszol és nem közvetíti az RTL, annyira biztos voltam a győzelmében. Nagy kérdés, hogy (ahogy kozi is írja) nem-e volt valami sérülés, betegség, vagy valami más zavaró tényező  ??? Ha tényleg nem volt semmi előzetes probléma, akkor elég nagy a gond... :( Most majd kiderül, hogy mennyire stabil lelkileg. Ha innét visszajön, akkor még komolyabb eredményekre is képes lehet ideális (és szerencsés) esetben. Látni kéne a meccset, mert így csak találgatni lehet. Remélem nem törte derékba a pályafutását ez a fiaskó, és a menedzsment sem fordul el tőle.
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Hidvégi György

Hozzászólás Szerző: dp »

Én még most is alig hiszem el.<br>Nekem nagyon szimpatikus a Hadvégi, és reméltem, hogy komolyabb eredmények elérésére is képes lesz.De ez....<br>Ezt az ellenfelet, úgy ahogy Holly mondta, feklészülés nélkül is porrá kellett volna zúzni!<br>Nem tudom, mi a fene történhetett!Egy kósza ütés?Üvegáll szindróma?Felkészületlenség?Jelen helyzetben bármelyiket el tudom képzelni!<br><br>Rögtön visszavágót és ki kell ütni!Bármi mást lép, azzal elássa magát!<br>De ha a visszavágót bevállalja akkor gyorsan kiköszörülheti a csorbát!<br>Sőt, talán még az RTL Klub is hőst farag belőle...<br><br>Meglettem volna enélkül a hír nélkül... :-/
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Re: Hidvégi György

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Azért ne felejtsük el, hogy Hídvégi nem csak sokat meccsel, de utazik is rendesen. Nem mentegetni akarom. Erre valószínűleg nincs mentség, de jó lenne látni, hogy mi is történt.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Hidvégi György

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Nagyon kellemetlen ez a vereség. Lehet RTL-en ez lesz utolsó meccse. Nem hiszem, hogy túlhajtották volna, más bokszolók is ennyi meccset vívnak mint ő. Kótai is ennyit bokszolt pályafutása elején. Ilyen embert felkészülés nélkül is meg kellett volna vernie szóval más lehet itt a gond nem a túlhajtás. A kis Chavez egy év alatt lenyomott 15 meccset mégsincs túlhajtva:-)
"Mindenki a napra tör..."
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Hidvégi György

Hozzászólás Szerző: kozi »

Hát nehéz erre mit mondani. Ilyen ellenféltöl egész egyszerüen nem lehet, nem szabad kikapni. Ha nem volt semmi problémája Györgynek akkor nagy a baj. Mckenzie eddigi egyetlen KOs meccsén egy 7-69-1 rekordu "klasszist" ütött ki. Kicsit attól félek, hogy nehogy mentálisan megtörje ez a zakó mert akkor annyi. Mindenesetre remélem pihen egy nagyot és újra nekivág és bízom benne, hogy sok győztes meccs után egy kis szervezet bajnoki övéig eljut.
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Re: Hidvégi György

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Na ez hiányzott.   :(  Meg kell nézni a meccset, majd utána okosabbak leszünk. Kicsit féltem attól, hogy túlhajtják Hídvégit, vagy hogy túlságosan is reflektorfénybe kerül. Mondjuk aligha lehet egy vereséget erre fogni. Próbáljuk meg nem tragikusan felfogni, ez még nem a világvége.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Hidvégi György

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Nagyon durva ez a hír. Ráadásul az ellenfélnek eddig 12 meccséből a 6 győzelme volt, amiből 1 KO. Milyen álla lehet Hidvéginek ha egy ilyen totál ürge így kicsapja. Valami nagyon furcsa dolog történhetett itt. Remélem ez azért nem töri derékba Gyuri karrierjét, jó lenne ha legalább WBF szintig eljutna, de már itt botlani nagyon kellemetlen dolog. Még most se hiszem el. Mindegy egy vereség nem a világ, ki kell alaposan vizsgálni az okokat aztán visszajönni és újra nyerni és nyerni.<br>Kendall Holt is kegyetlenül kicsapták nemrég (mondjuk nem ilyen szintű ürge az igaz) és most visszatért és simán verte egy nagyon jó veretlen bunyóst. Ebo Elder is ugyanígy járt és azóta jobb mint valaha.<br><br>Egy dolog jutott elsőként eszembe amikor a hírt hallottam. Emlékeztek mit mondott Pisti Hidvégiről itt a fórumon nem is olyan rég. Nem hittünk neki (én se értettem egyet vele). Lehet hinni kellene neki a jövőben. ;D
"Mindenki a napra tör..."
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Hidvégi György

Hozzászólás Szerző: HIE »

Hidvégit kiütötték a 3. menetben. Nem hiszem el. Azt hittem simán megveri a fickót.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Hidvégi György

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Érdekes meccs volt. Az ukrán gyerek eléggé bekezdett, de az a jobbegyenes nagyon jól eltalált ütés volt. A srác rendesen lement, de azért még tudta volna folytatni. Úgy gondolom ha továbbment volna akkor is KO lett volna. Jó volt egy Gyuri számára, nálam most ő az első számú magyar reménység a fiatalok közül.<br><br>Miért nem szerepel a meccs a boxrecen?
"Mindenki a napra tör..."
Szabolcs
Bajnok
HozzászólásokCOLON 264
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 16:26:45

Re: Hidvégi György

Hozzászólás Szerző: Szabolcs »

Ez a meccs tipikusan az az eset, amikor semmivel sem lettünk okosabbak a meccs után, mint amilyenek előtte voltunk(na jó én közben készültem a hálózatok vizsgára, de ti maradtatok buták :-)
Chagaev
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 269
CsatlakozottCOLON 2003-12-05 15:11:01
Tartózkodási helyCOLON Halálcsillag

Re: Hidvégi György

Hozzászólás Szerző: Chagaev »

Már épp kezdtem csettintgetni, hogy jó kis meccs lesz, amikor....<br><br>Az ukrán edzõt le kellett volna fogni.<br><br>
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Hidvégi György

Hozzászólás Szerző: WNB »

Nem tok leállni, nem tok leállni...<br><br>###<br>2004, EB, Pula:<br><br>http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=43721<br><br>L. Pap István:<br><br>A 48 kilós Bedák Pál...<snip>...A Vasas-Rica Hungária 154 (bátyja, Zsolt szerint 153…) centis miniembere mindenesetre egyszer Isztambulban, élete első felnőttmeccsén már megverte az azeri Dzsejhun Abijevet, akit névrokona, a bíróbizottság zsűriben helyet foglaló, maffiózó külsejű elnöke is teljes rosszindulatával támogatott.<br>...<snip>...<br>Hidvégi Györgynek ellenben minden esélye megvolt erre, egy ízben ugyanis már tíz pont különbséggel megverte az azeri Vugar Alekperovot. Igaz, akkor nem a fent már említett Abijev ült a zsűriben, márpedig a kopasz, szemüveges figura a 48 kilós sérelmeket nem feledve alapos rendet tehetett "beosztottjai" között. Hidvégi két menetig kóstolgatta az azerit, a ringben gyakorlatilag nem történt semmi – majd valamennyiünkkel együtt enyhén szólva is hitetlenkedve fogadta a hírt, hogy 12 pont hátrányból kezdi a meccs második felét, és minden mindegy alapon megindította a négyperces hajrát. Nagy iramban ütötte-verte Alekperovot, akit intett is a bíró fogásért, az azeri a fogvédőjét is látványosan kiköpte, hogy pihenhessen, záporoztak a fejére az ütések, végül szinte természetes, hogy még az összecsapás második felét is hat ponttal neki adták. Hihetetlen volt, nem mintha nem lett volna még példa hasonlóra. Csak ne is legyen…<br><br>###<br>2001, VB, Belfast<br><br>Deák Zsigmond beszélget Öcsi bácsival:<br><br>http://www.sportforum.hu/egyeb.asp?news ... <br><br>[i]- Kátén kívül talán az első napon kieső Hidvégi és Garai volt az, akit verhető rivális vert meg. Ez a kezdés átka?<br><br>- Mindenkinek egyszerre indult a vb, de tény, hogy nagyon későn tartották a sorsolást, alig volt idő átérni onnan a csarnokba, talán ezért bokszoltak tompábban a fiúk. De például Hidvégi nálam megnyerte a meccsét.[/i]<br><br>Ugyanarról - ugyanonnan:<br><br>http://www.sportforum.hu/egyeb.asp?news ... ]Szántótól vasárnap óta azt is tudjuk, hogy az izzadtságos "munkásboksz" egy olyan iparvárosban sem mindig hoz eredményt, mint Belfast. A kapitány eme megvilágosodásához a nyitónap két magyar veresége adott alapot. A 81 kg-os Hidvégi György közepes kedvvel és színvonalon dolgozott a ringben, s bár örmény ellenfele, Malumjan sem csinált mást, mégis ő nyert 14-11-re. Hidvégi becsületére legyen mondva, magára vállalta a balsikert (pedig a pontozók is tettek ezért): "Három hónapja alig erősítettem, most már tudom, félnehézsúlyban ez is kell." Jó, hogy rájött, elvégre három és fél éve tagja e kategóriának...[/i]<br><br>###<br>Lucky Luke...
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Hidvégi György

Hozzászólás Szerző: WNB »

Még a nickválasztáshoz...a filmes kötődést figyelembe véve szvsz a "The Pufin" is jó választásnak tűnhetne - legalábbis első látásra...szerintem emellé sok hasonló kötődésű helyi támogató tudna odaállni...<br><br>"Csak a pufin adhat eröt és mindent lebíró akaratot!"
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Hidvégi György

Hozzászólás Szerző: WNB »

Még némi adalék az amatőrmúlthoz...<br><br>###<br>Az amatőr eredménylista további finomítása ( ;D ) [NS (thx)]:<br><br>Amatôrként: vb-5. (1999, Houston, 81 kg); junior Eb-2. (1997, Birmingham, 75 kg); 5x magyar bajnok (1997, 2000–01, 81 kg; 2002–03, 91 kg)...<br><br>###<br>2003, Bangkok, VB:<br><br>Előtte írja L. Pap István (thx):<br><br>Hidvégi amolyan titkos adu ásza Szántó Imre kapitánynak. A nem utolsósorban a Szűccsel való áldatlan rivalizálása miatt a 91 kilósok közé felránduló Kokó Gym-öklözőnek egyelőre várakozáson felül bejött az új kategória, vesztes meccse nincs is, holott válogatott csapattalálkozókon és nemzetközi tornákon is megmutatta már magát, mi több, itthon az Eb-bronzérmes Garai Emilt vonultatta vissza az aktív sportpályafutástól. <br>"Amikor, amúgy brahiból, az edzőmmel, Szikora Pistával bevállaltuk a nehézsúlyt, én sem gondoltam volna, hogy ennyire beválik. A felkészülésem remekül sikerült, igyekszem majd laza lenni a ringben, és bár nem beszélek vébééremről, de ha minden stimmel, egyáltalán nem elképzelhetetlen, hogy az is összejön” – mondja az egy világbajnoki medáliától négy éve Houstonban már jelentős csalással megfosztott Hidvégi.<br><br>http://www.origo.com/sport/egyeni/boksz ... <br><br>NS: Mint ahogyan hasonló, csak éppen ellenkező előjelű véget ért Hidvégi György meccse is. Az MTK-s nehézsúlyúról a válogatott keret valamennyi edzője szuperlatívuszokban nyilatkozott, decemberi súlycsoportváltása óta nem veszített mérkőzést, ráadásul a szerb Milorad Gajovics ellen látványosan, okosan kezdett: az első menet vége felé egy szinte láthatatlan balhoroggal földre is döntötte ellenfelét, akit a gong előtt úgy kellett felhúzni. Az első gyanús jelek a második két perc után jelentkeztek, amikor kiderült, hogy a nyomasztó fölényben bokszoló Hidvégi mindössze egyetlen ponttal vezet, aztán egy jobbegyenestől ő is padlót fogott, és bár azonnal felállt, a mérkőzésvezető számolás nélkül azonnal beszüntette a találkozót. Teljesen érthetetlen, hogy miért. <br>Csúnya véget ért az egyébként pozitív mérlegű nyitónap. Kizárólag Csötönyi Sándor elnöknek köszönhető, hogy Hidvéginek a zsűriben (hogy került oda?) méltatlankodó öccsét nem vitték el a thai rendőrök, végül úgy, ahogy lecsillapodtak a kedélyek. Csak éppen az egyik éremesélyünket törölhettük a listánkról, de azonnal.<br><br>Bangkoki meccs-eredmények:<br>http://www.amateur-boxing.com/2003wctot ... br>Gajovic, aki akkor az első fordulóban furcsa körülmények közt győzött Hídvégi ellen, ment még egy fordulót, aztán viszonylag szoros pontozással kikapott a későbbi győztes kubaitól a negyeddöntőben...<br><br>###<br>2002 december, magyar bajnokság [NS (thx)]:<br><br>És amivel kezdeni illett volna: az Eb-bronzérmes Garai Emil és az immár egy éve semmit sem mutató, egykori junior Eb-második Hidvégi György meccse, a péntek nyilvánvaló csúcspontja. Hidvégi a képességei alapján már jó párszor állhatott volna olimpiai, vb- vagy Eb-dobogón – a felnőtteknél mostanáig nem tette. Ehelyett sérülésekkel bajlódott, majd szépen felerősödött 88 kilóra, így nehézsúlyban nevezett az ob-ra. És Garai ellen egyenesen fenomenálisan bunyózott. Több súlycsoporttal lejjebb sincs annyi ütés, annyi tánc, amennyit bemutatott a fehérvári ringben – a címvédő, mostanáig a 91 kilóban egyeduralkodó zuglói fiú eközben statisztaszerepre kényszerült –, a negyedik menet végeztével teljes joggal zúgott a bajnokság eddigi legnagyobb vastapsa. <br><br><br>###<br>2002-ben a permi EB-n még nem ő indult 91kg-ban, hanem Garai Emil, 81kg-ban pedig Szűcs István - Hidvégi itt még rápihen...<br><br>A később bronzot szerző Szűcs egyik meccsét kommentálva írja L. Pap István:<br><br>A mérkőzés után felharsanó füttykoncertnél csak a Szűcs István győzelmét követő volt nagyobb – igaz, ellenkező előjellel. Szűcs két meneten keresztül oktatgatta az 1999-es vb-bronzérmes azeri Ali Iszmailovot, ám a rutinos rivális rendkívüli energiákat mozgósított a fordítás érdekében. Szűcs mozgása szétesett, többet állt, mint ment a meccs, Iszmailov hajtott és ütött, Szűcs fogott, rossz volt nézni, ami a ringben történik, végül két pont a csodával határos módon megmaradt a magyar előnyből. Szűcs a nyolc közé jutott, még ha erre a sikerre nem is lehet büszke. Igaz, az azeri meg jobb, ha nem hőbörög a vereség miatt, hiszen három éve akkora csalással nyert a vb éremcsatájában Hidvégi György ellen, amekkorára alig vannak szavak.<br><br>###<br>2001-ben még 81kg-ban Belfastban helyezetlen...<br><br>###<br>Szóval pl. a "Szerencsefia" profi-nick nem biztos, hogy adekvát lenne - az "Iceman" tényleg jobban hangzik... ;) ;D
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Hidvégi György

Hozzászólás Szerző: WNB »

Holly (és mások :)),<br><br>Nelsont (persze) nem valami mindent überelő generális érvnek hoztam fel persze - hanem csak mint érdekes (ellen?)példát...és kifejezetten a majdnem 0 (eredményességben mindenképp) amatőr múltjára akartam utalni elsősorban...meg arra, hogy a menedzsmentje viszont mindemellett baromira erős. ;D<br><br>Amatőr múlt - profi jövő - jósolgatás nagy időtávra: lehet erről vitázni (már előkerült ilyesmi párszor), de szerintem az ilyen viták mindig vhova oda futnak ki, hogy folyik egy kis vér, aztán mégsincs abszolút bizonyosság - én a magam részéről inkább türelmesen kivárom, mi lesz... :)<br><br>Szvsz egy olyan lyukas súlyban, mint amilyen a cirkáló teljesen (és akár perdöntően) más hangsúlyokkal számíthat a ragyogó amatőr múlt ill. annak hiánya, mint az olyan telített kategóriákban, mint amilyen pl. a váltósúly környéke, tele kis növésű közép- és dél-amerikaiakkal...<br><br>Egy másik dolog, hogy egy ember életében lehet olyan, hogy kell valami lökés, hogy valamit igazán jól csináljon (hogy legyen hozzá komolysága vagy önbizalma)...Madár pl. minden eleve adott tehetsége mellett is csak azóta bokszol gyökeresen másként és jobban, mint profiként annak előtte, hogy Debrecenben először léphetett fel címmeccsen...ilyen esetben a konkrét személyes eseményeknek (és motivációknak) úgyis sokkal nagyobb szerepe lehet abban, hogy kivel mi történik, mint annak hogy mit sugallnának az általánosságok...<br><br>#####<br>Korrekció/adalék - a PX szerint (thx) az amatőr múlt:<br><br>2x ifi, 2x junior, 5x felnőtt Magyar Bajnok.<br>Junior EB. II.<br>Felnőtt VB. V.<br>180 mérkőzés, 155 győzelem. <br><br>#####<br>Athéni részvétel...PX, 2004-07-21, Chrisdry interjúja (thx):<br><br>Beszélnél-e azokról a hátráltató körülményekről, amelyek oda vezettek, hogy nélküled rendezik az olimpiát? <br><br>- Azzal kezdődött az évem, hogy a Bocskai verseny előtt egy betegség ledöntött a lábamról. Utána a pulai EB-n megvertem egy elég jó bokszolót, egy észtet, de sajnálatosan kikaptam egy azerbajdzsánitól -aki Sidney-ben bronzérmes lett. Előtte másfél hónappal ugyanezt a srácot megvertem, a legfontosabb eseményen meg kikaptam tőle. Talán forma-ingadozás lehetett, kár volt ezért. Az utolsó, varsói kvalifikációs versenyre szintén lebetegedtem. Nem volt szerencsém, ezért nem utazhatok Athénba.<br><br>#####<br>Ütőerő, gyors győzelem, agresszivitás, ilyesmik...<br><br>Az előző meccs előtt adott, itt már idézett NS-interjú részletre utalnék vissza...<br><br>Ahol pl. azt mondta, hogy "...nem törekszem kiütésre, inkább a laza, látványos, közönségszórakoztató bunyó a célom...".<br><br>És ezt meg is tudta csinálni - ami már önmagában is értékelendő (szerintem).<br><br>Ettől még lehet akármilyen az ütőereje - de lehet, hogy ezt nem elsősorban ezeken a meccseken akarta mindenáron demonstrálni...egy tapasztalatszerző ellenfél elleni gyors KO sem mindig jó PR-szempontból (Profi ezt pl. Misi RTL-es bemutatkozó meccsén is jól megtanulhatta)...
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
BUTTON_POST_REPLY