Hidvégi György

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Hidvégi György

Hozzászólás Szerző: Darien »

Szerintem túl hamar kezdtétek el Gyurit leírni. Egyetlen vereségből, ami valóban váratlan és meglepő volt, nem kell messzemenő következtetéseket levonni. Ti is pontosan tudjátok micsoda kavarodás volt ott! Egy héten belül ez a srác már a harmadik ellenfél volt. Ez nyilvánvalóan megviselte Gyurit. Azt hiszem arról nem lehet vitázni, hogy bár most csúnyán leszerepelt, azért ennél sokkal többre képes. Szépen menni kell tovább az úton, nyerni kell néhány meccset, aztán előbb-utóbb eljut egy címmeccs közelébe. Én sem tartom valószínünek, hogy ő lesz az, aki először egyesíti a négy nagy szervezet övét cirkálóban, de azért arra nyugodt szívvel fogadni mernék, hogy a Romsy által említett WBF interkontinál többre viszi. Annál is inkább, mert azért a cirkálósúly nem hemzseg a nagy klasszisoktól.
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Hidvégi György

Hozzászólás Szerző: dp »

Ha egy visszavágón Gyuri péppé verné ezt a Ovill McKenzi gyereket és bebizonyítaná, hogy lelkileg nem viselte meg a dolog akkor ott folytathatná ahol abba hagyta.Jó lenne tudni, hogy mit mond erről az egészről Gyuri.De szerintem csak nem volt fejben egyben.Visszavágó, kiütés és ennyi. >:(
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Hidvégi György

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Az a gond, hogy ennél az Ovill McKenzinél még egy WBF interkonti meccsen is jobb bokszolók várnak az emberre (bár lehet, hogy tévedek).<br><br>Szerintem azért egy kisebb szervezet világbajnoki címereális cél lehet, még a megdöbbentő vereség után is. Főleg ha mind Gyuri, mind pedig az őt körülvevő emberek levonják a megfelelő konzekvenciákat.
"Mindenki a napra tör..."
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Hidvégi György

Hozzászólás Szerző: Darien »

[quote author=Romsy link=board=profiboksz;num=1099727006;start=60#72 date=02/20/05 ť 14:50:13]wbf interkontinentális :DDDD[/quote]<br> ;D ;D azért annál talán többre hivatott!
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Hidvégi György

Hozzászólás Szerző: Romsy »

wbf interkontinentális :DDDD
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Hidvégi György

Hozzászólás Szerző: HIE »

Lehet. Mert az azért nem gondoltam volna, hogy a "Nem fog jelentős címet nyerni" lesz az amelyikre a legtöbben szavaznak. Mert szerintem azért valamilyen címet biztos fog nyerni.
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Hidvégi György

Hozzászólás Szerző: Darien »

Lehet, hogy ez a vereség a szurkolókat jobban megviselte mint Gyurit? :)
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Hidvégi György

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Lezárom a szavazást Hidvégiről. Ennek alapján a következő eredmény született (163 szavazat után):<br>1. 40% Nem fog jelentős címet nyerni<br>2. 29% Interkontinentális bajnok lesz<br>3. 24% Világbajnok lesz kisebb szervezetnél<br>4. 7% Világbajnok lesz nagy szervezetnél
"Mindenki a napra tör..."
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Hidvégi György

Hozzászólás Szerző: HIE »

Jó lenne, ha lenne, majd egy visszavágó, mert szerintem, ha Hidvégi jobb formában van, győzni tudott volna. De nem igazán hiszem, hogy lesz visszavágó.
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Hidvégi György

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Nem is csodálkozom, ez várható is volt, hogy így látják a szurkolók. Csak még most is bosszant, hogy egy ilyen ürge kifektette Gyurit  :P
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Hidvégi György

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Hát Erwin, nem hiszem, hogy ezen csodálkozni kell. Egy ilyen embertől nem szabad kikapni... 2-3 hónapja én is azt hittem még, hogy ő lehet a harmadik világbajnokunk Kokó és Erdei után.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Hidvégi György

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Eddig elég pesszimista képet mutat a főoldali szavazás, ami nem is csoda. Érdekes lett volna összehasonlítani, hogy mondjuk egy héttel ezelőtt milyen eredmény jött volna ki ugyan ezen a voksoláson. Valószínű homlokegyenest más jött volna ki...
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Hidvégi György

Hozzászólás Szerző: Romsy »

És arra is megkaptuk a választ, hogy miként fog nyilatkozni Veres úr Kótai első komolyabb ellenfele után...  ::)<br><br>durva shocked! :D
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
iszabo
Bajnok
HozzászólásokCOLON 352
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 20:01:37

Re: Hidvégi György

Hozzászólás Szerző: iszabo »

[quote author=Pisti link=board=profiboksz;num=1099727006;start=30#31 date=11/30/04 ť 17:34:56]Holly, tudod micsoda különbség nyerni egy-két latin bajnokságot, illetve nyerni egy-két magyar bajnokságot...én voltam Panamában, Argentinában, Miamiban, Vegasban, New Yorkban, profi meccseken és edzéseken, az ottani "futottak még" versenyzök nagy része rommá verné a magyar élmezönyt...Én nem irtam le a Gyurit, söt ezt barátilag kikérem magamnak, hanem vettem magamnak a bátorságot, és mint egy normális szakértö reálisan értékeltem a látottakat és az általam lehetségesnek tartott jövöt, de könyörgöm azért mert valaki x évet eltöltött az amatörök között, ahol nem nyujtott emlékezetes nemzetközi produkciot, majd sikeresen megoldott 4 kötelezö feladatot, legyözött 4 olyan ökölvivót akinek esélye sem lenne a magyar bajnoki dobogora kerülni, ne kezdjünk légvárakat épiteni és ne probáljuk ez alapján a top tenhez hasonlitgatni. Nagy baj ha egy szakértö nem azt mondja ami reális, hanem tul dimenzionálja a látványt, engem nem a Balzsay Karcsi eddigi profi mérközései gyöztek meg hogy jobb ökölvivó, hanem az ezt megelözö 10 év.[/quote]<br><br>Sajnos el kell olvasnunk mégegyszer ezt a írást és meg kell követnünk Pistit. /Legalábbis nekem, mert nem igazán hittem neki!/
Imre
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Hidvégi György

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Úgy olvastam, hogy Hidvegi menetet sem nyert a meccsen sajnos. Nagyon kiváncsi vagyok már a mérkőzésre. megdöbbentő az egész dolog, főleg az, hogy egy ilyen gyerek ennyire csúnyán leküldte.
"Mindenki a napra tör..."
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Hidvégi György

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=HIE link=board=profiboksz;num=1099727006;start=45#59 date=02/14/05 ť 19:20:01]Lehet, hogy jobb lett volna ha Hidvégi, a másik két ellenfél valamelyikével bokszólt volna, akikről szintén szó volt. [/quote]<br><br>Szia HIE, jó Téged is itt látni a többiekkel együtt... :)<br><br>Nézd, én nem hiszem, hogy utólag az ellenfélválasztásban vagy ilyesmiben kellene keresnünk a fiaskó okát... Ez Hidvégi Gyuri és Szikora Pityu dolga, kár ilyesmiken agyalnunk. Főleg nem érdemes az ellenfelet feldícsérni, hogy jobb volt, mint a másik lett volna. Az ilyen szintű bokszolókat Hidvéginek simán ketté kell hasítania (és szerintem ezer meccsből 999-szer meg is tenné). Gyuri ahogy hallottam, nem bokszolt túl jól és - ami a tény -, rálépett egy jobbkezes aknára. Ennyi.<br><br>Már amatőrként is előfordult Gyurival, hogy ha rossz napja volt, kikapott olyanoktól, akiket egyébként simán megvert máskor. Szóval szerintem kár arról beszélgetni, hogy miért ez az ellenfél, vagy miért a hatodik meccsen. Egy megoldandó feladatot elhibázott Gyuri és kész. Hány nagy bunyós kapott már ki érthetetlen okokból!<br><br>Fáradtság, betegség, lelki problémák, pszichés terhek... Bármi lehetett a háttérben, amiket végülis hiába nevesítenénk, attól nem lenne jobb senkinek.<br><br>Szerintem az edzőteremben sem próbálják majd túlmagyarázni a vereséget, vagy nyomozást indítani. Sokkal valószínűbbnek tartom, hogy összeszorított fogakkal megy majd tovább a munka és újra felépítik Hidvégit.
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Hidvégi György

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Elindítottam egy szavazást Hidvégiről a főoldalon. Ott mindenki leadhatja a voksát, aztán kb 1 hét múlva meglátjuk, hogy miként dönt a többség.
"Mindenki a napra tör..."
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Hidvégi György

Hozzászólás Szerző: HIE »

Lehet, hogy jobb lett volna ha Hidvégi, a másik két ellenfél valamelyikével bokszólt volna, akikről szintén szó volt.
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Hidvégi György

Hozzászólás Szerző: dp »

Én bízom benne, hogy van annyi vér Hidvégi Gyuri pucájában, hogy a második verzió körüli gondolatok piszkálják a szürkeállományát!
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Hidvégi György

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Most az a kérdés, hogy úgy fog a jövőben hozzállni a bokszhoz, hogy úristen mi lesz ha kiütnek legközelebb is vagy pedig úgy hogy egy kis meleg egyszer véletlenül kiütött ha meglátom szétkapom. Ez nagyon fontos egy bunyósnál szerintem. Ha az első eset jön be akkor annyi a karrierjének, ha a második akkor még van reményünk.
"Mindenki a napra tör..."
BUTTON_POST_REPLY