Hidvégi György

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
BlaZe
Bajnok
HozzászólásokCOLON 262
CsatlakozottCOLON 2002-12-03 12:15:59
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: BlaZe »

Mintha úgy lett volna, hogy most decemberben lesz egy felhozó meccse, mert lassan bíztató volt a szeme. Ez pár hónapja volt téma, azóta nem sok hír jött felőle :( De én is kíváncsi vagyok, ha tud valaki valamit róla.
Chico
Uploader
HozzászólásokCOLON 787
CsatlakozottCOLON 2008-01-29 15:49:57
Tartózkodási helyCOLON Pécs

Hozzászólás Szerző: Chico »

Akkor felteszem a kérdést én és ismét. Ki tudja mi lehet a számomra nagyon szimpatikus Hídvégi Gyurival?
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

faceload írtaCOLONBiztos infó nincs csak annyi hogy sérült. A szemével van valami (szemizombénulás?)
nem úgy volt, hogy javul, csak pihentetni kell, aztán meg mégsem javult?
remélem rendbe jön (tt)!
Chico
Uploader
HozzászólásokCOLON 787
CsatlakozottCOLON 2008-01-29 15:49:57
Tartózkodási helyCOLON Pécs

Hozzászólás Szerző: Chico »

Köszönöm szépen. Nagyon sajnálom.
Remélem mihamarabb meggyógyul...
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

Biztos infó nincs csak annyi hogy sérült. A szemével van valami (szemizombénulás?)
You will never walk alone!
Chico
Uploader
HozzászólásokCOLON 787
CsatlakozottCOLON 2008-01-29 15:49:57
Tartózkodási helyCOLON Pécs

Hozzászólás Szerző: Chico »

Sziasztok! Had kérdezzem meg hogy hová tűnt Hídvégi György???
Már vagy egy éve nem bokszolt és engem érdekelne hogy mi a helyzet a karrierével.
Szimpatikus srác és tetszik a boksza. szeretném még jó formában ringben látni... De nagyon rég nem hallottam felőle semmit. Ha valaki tud valami biztos infot azt én szépen megköszönném...


Chico
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Hozzászólás Szerző: Darien »

Laslie írtaCOLONHidvégi december 15-én bokszol újra

Hidvégi György, a Boksz Világalapítvány (WBF) cirkálósúlyú világbajnoka december 15-én védheti meg legközelebb címét, Dessauban
A magyar öklöző klubjának, a Polish Boxing Promotionnek a tájékoztatása szerint ellenfele a cseh Lubos Suda lesz, aki figyelemre méltó mérleggel rendelkezik a profik között, 18 mérkőzéséből 17-et nyert meg és jelenleg a Nemzetközi Bokszföderáció (IBF) interkontinentális bajnoki övét birtokolja.

Hidvégi (14 győzelem, 1 döntetlen, 1 vereség) a mérkőzésre Lengyelországban készül fel, ahol együtt edzhet a lengyel ranglista második, harmadik és negyedik helyezettjével.

http://www.hirado.hu/cikk.php?id=243944
Wow, ez kemény! Ugyan még nem láttam Sudát, de eddig elég jókat hallottam róla. Rádásul az, hogy a 6. meccsén kipontozta Arslant, önmagában komoly ajánlólevél.
Laslie
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1431
CsatlakozottCOLON 2002-10-21 10:07:42
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Laslie »

Hidvégi december 15-én bokszol újra

Hidvégi György, a Boksz Világalapítvány (WBF) cirkálósúlyú világbajnoka december 15-én védheti meg legközelebb címét, Dessauban
A magyar öklöző klubjának, a Polish Boxing Promotionnek a tájékoztatása szerint ellenfele a cseh Lubos Suda lesz, aki figyelemre méltó mérleggel rendelkezik a profik között, 18 mérkőzéséből 17-et nyert meg és jelenleg a Nemzetközi Bokszföderáció (IBF) interkontinentális bajnoki övét birtokolja.

Hidvégi (14 győzelem, 1 döntetlen, 1 vereség) a mérkőzésre Lengyelországban készül fel, ahol együtt edzhet a lengyel ranglista második, harmadik és negyedik helyezettjével.

http://www.hirado.hu/cikk.php?id=243944
MlSl

Hozzászólás Szerző: MlSl »

faceload írtaCOLON
MlSl írtaCOLON..de honnan van ez az info?
Boxrecen láttam, hogy valaki Hidvegi meccseket keres. Kapcsolatba léptem vele és Team Calloway volt a háttérben. Nem hinném, hogy csak a sport iránti szeretet vezérelte õket, hogy Gyuri meccsei után kajtatnak. Remélem összejön a meccs. Gyurinak szerintem nincs vesztenivalója, Callowaytõl nem szégyen kikapni.
..hát, ha sokat várunk Gyuritól, akkor szégyen lesz kikapnia!
Calloway minden nagy névtõl kikapott, bár igaz hogy sok nehézsúlyú is volt közöttük!
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

MlSl írtaCOLON..de honnan van ez az info?
Boxrecen láttam, hogy valaki Hidvegi meccseket keres. Kapcsolatba léptem vele és Team Calloway volt a háttérben. Nem hinném, hogy csak a sport iránti szeretet vezérelte őket, hogy Gyuri meccsei után kajtatnak. Remélem összejön a meccs. Gyurinak szerintem nincs vesztenivalója, Callowaytől nem szégyen kikapni.
You will never walk alone!
MlSl

Hozzászólás Szerző: MlSl »

..de honnan van ez az info?
MlSl

Hozzászólás Szerző: MlSl »

Edgegod írtaCOLONEnnek én annyira nem örülnék... ha jól emlékszem nagyon sok KO gyõzelme van és fõleg nehézsúlyban vitézkedett.. Chagaev ellen láttam kétszer és bár ott nem sok keresnivalója volt, de nem kutyaütõ a pali... sztem itt Gyuri lenne az underdog.

Viszont ha van rá lehetõség, ki kell állni ellene!
Gyuri feltörekvõ, ilyenkor még nem kell kerülni az ilyen kihívásokat, hanem az õ testükön keresztül vezet az út a csúcsig!
Értékesebb skalp lenne, mint az eddigiek, bár kétségtelen hogy veszélyes ellenfél, viszont egy jó felkészüléssel és Gyuri technikáját ismerve megoldható feladat!
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Hozzászólás Szerző: edge »

Ennek én annyira nem örülnék... ha jól emlékszem nagyon sok KO gyõzelme van és fõleg nehézsúlyban vitézkedett.. Chagaev ellen láttam kétszer és bár ott nem sok keresnivalója volt, de nem kutyaütõ a pali... sztem itt Gyuri lenne az underdog.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
MlSl

Hozzászólás Szerző: MlSl »

faceload írtaCOLONRob Calloway Hidvegi meccsek után kutat. Ez jó jel! Nagy dolog lenne megcsípni az öreget!!!
Ez tényleg jó hír!Forrás?
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

Rob Calloway Hidvegi meccsek után kutat. Ez jó jel! Nagy dolog lenne megcsípni az öreget!!!
You will never walk alone!
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Hát bizony kár, hogy Hídvégi csak ilyen kutyaütő ellenfelet kapott, így nem mérhető a saját szintje (pedig az jóval e fölött van)... :?
:)
Flex
Újonc
HozzászólásokCOLON 40
CsatlakozottCOLON 2007-02-01 17:45:43

Hozzászólás Szerző: Flex »

A hajrá Gyuri cimü számot honnan lehet megszerezni? :)
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Hozzászólás Szerző: Camo »

Az ellenfeléről csak annyi maradt meg benem, hogy nemcsak mozgott a ringben, de néha ütni is próbált. 8) Vicc.

A laikus meg elgondolkodhat: Hídvégi ennyivel jobb a mezőnynél, hogy gyakorlatilag lemosta az ellenfelét, akinek pillanatai sem voltak, vagy pedig... vagy pedig a közepes szintet sem érte el. Ha hallottam volna a körülöttem ülők társalgását, egyszerűbb lenne válaszolni a kérdésre, de sajnos hamarabb lezavarták a meccset, minthogy a csarnok elkezdett volna megtelni - bár ez még Madár érkezésére sem következett be.
Camo
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Sajnos azt látom, hogy Hidvégi karrierje stagnál a WBF szintjén. Ilyen ellenfelekkel a 5-6 meccsen szoktak bunyózni, nem valamilyen címért. Ez a pali semmit nem akart ezen a meccsen csak hazamenni és vinni a meccspénzt. Kéne egy olyan ellenfél, ahol le lehetne mérni, hogy Gyuri hol tart. Természetesen neki is gratulálok, ő megtette amit megkövetelt a haza.
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Elég gyenge ellenfelet sikerült hozni Hidvéginek. A győzelem rendben volt, de így nehéz bármi komolyabb következtetést levonni.
BUTTON_POST_REPLY