118 font alatti súlycsoportok

Minden, ami profiboksz!
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: 118 font alatti súlycsoportok

Hozzászólás Szerző: Erwin »

[quote author=Hollywood link=board=profiboksz;num=1137258284;start=30#35 date=08/03/06 ť 16:52:07]Viszomt Koki Kameda meccsére már olvastam pár helyen, hogy erősen véleményes volt a pontozás, sőt többen csalásnak is nevezték. Még nem láttam a meccset, de a képekből ítélve Koki rendesen fejreállt az 1. menetben.[/quote]<br><br>Most néztem ezt az ominózus Koki meccset. Tényleg véleményesnek tűnik, olyannyira, hogy az én amatőr pontozásom szerint 116-111 lett a vége Landaeta-nak. Érdekes és jó kis meccs volt, kiváló körítéssel, jó szívvel ajánlom mindenkinek. Nagyon jó volt megint látni, hogy a japánok mennyire szeretik a bunyót. Fantasztikus volt a helyszín, a Yokohama Arena is, és Koki bevonulása is nagyon látványos volt, csak utána a japán himnusz volt egy kicsit büntetés ;).<br>Maga a meccs jó kis hidegzuhannyal indult a hazai szurkolóknak, ahogy Landaeta az első menet végén nagyon keményen leütötte Kameda-t. Kicsit nehezen volt pontozható ezek utána mérkőzés, talán ha egy-két olyan menet volt, ami egyértelmű volt számomra. A padlózás után nálam a meccs első harmadát szinte teljesen elvitte a venezuelai, Koki csak a középső etapban tudott feljönni tartósan. Landaeta nagyon sok egyenest ütött, aminek egy jó része talált is, Kameda pedig inkább a hangsúlyosabb, de ritkábban indított horgokat próbálta erőltetni. A mérkőzés végső meneteit is inkább Landaeta-nak adtam, pláne a 11. menetet, ahol rendesen megfogta a japánt.<br>Az eredményhirdetés előtt Kameda sarka egyáltalán nem volt boldognak nevezhető, és láthatóan kicsit meg is lepődtek, hogy Kokit hozták ki a pontozók.<br>Ha korrekt lenne a dolog, akkor ezek után következhetne egy visszavágó.
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Re: 118 font alatti súlycsoportok

Hozzászólás Szerző: faceload »

Narvaezt jobb bunyósnak tartjátok Pacheconál? És hány menetet adtok neki Darchinyan ellen?
You will never walk alone!
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: 118 font alatti súlycsoportok

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Viszomt Koki Kameda meccsére már olvastam pár helyen, hogy erősen véleményes volt a pontozás, sőt többen csalásnak is nevezték. Még nem láttam a meccset, de a képekből ítélve Koki rendesen fejreállt az 1. menetben.
"Mindenki a napra tör..."
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: 118 font alatti súlycsoportok

Hozzászólás Szerző: edge »

Megnéztem a Martin Castillo vs Nobuo Nashiro meccset ma  reggel. Igaz közben reggeliztem meg egyebek ..és csak félszemmel figyeltem.. de Nashiro teljesen megérdemelten nyert.. Jópárszor megelõzte Castillot és nagyon keményekert bevert neki. Martin bunyója messze elmaradt a korábbiaktól.. néha elég tanácstalannak tunt... Lehet, hogy csak a sérülése zavarta ennyire, de erre nem vennék mérget. Remélem, hogy összekapja magát és visszavág Nashironak.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Re: 118 font alatti súlycsoportok

Hozzászólás Szerző: faceload »

Darchinyan nekem is az  egyik kedvenc bunyósom lett (sajnos én is csak azokat a meccseket láttam tőle, amikről szó volt: Maldonado, Pacheco, Gabi). Egyedül azért aggódom mert túl sokszor indít hátsó kezes ütéssel, ami később csúnyán megbusszulhatja magát. Mondjuk az is hozzátartozik az igazsághoz, hogy Maldonado feltartóztató balegyenesei hiába találtak, átütötte őket. Izgalmas bunyós, én is szurkolok az Arce meccsnek!
You will never walk alone!
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: 118 font alatti súlycsoportok

Hozzászólás Szerző: Romsy »

[quote author=Erwin link=board=profiboksz;num=1137258284;start=30#31 date=06/04/06 ť 20:38:15]Romsyval beszélgettünk a meccsről, és ő azt mondja, hogy Nagy Józsi is megirigyelhetné Victől azokat a hatalmas nagy ívű horgokat :). Azért van egy "kis” különbség a két bunyós között, mert Darchinyan talál is rendesen :)[/quote]<br><br>Félreértés elkerülése végett, én is így gondoltam a párhuzamot :D<br>
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: 118 font alatti súlycsoportok

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Most néztem meg a hajnali Darchinyan vs Maldonado meccset. Csak ajánlani tudom mindenkinek (hamarosan mászik is felfelé az ftp-re cezinek köszönhetően), mert nagyon parázs kis csata volt. Vic láthatóan kezd fejlődni védekezés terén, de még mindig tartom azt a véleményemet, amit a róla szóló cikkben is írtam, hogy sebezhető, főleg testen. Mondom ezt annak ellenére, hogy szinte csak fejen találja el Maldonado (testre viszonylag keveset próbálkozott), de egyszerűen ezeket Darchinyan fel sem veszi. Iszonyatos ütéseket hord ki lábon, merem állítani, hogy 5 másik bunyós kifeküdt volna annyi bekapott horogtól, amennyi neki meg sem kottyant. Csak megy előre konokul, amíg fel nem őröli az ellenfelét. Jó kis bunyós ez a Maldonado, de egyszerűen nem bírta el fizikálisan a nyomást. <br>Romsyval beszélgettünk a meccsről, és ő azt mondja, hogy Nagy Józsi is megirigyelhetné Victől azokat a hatalmas nagy ívű horgokat :). Azért van egy "kis” különbség a két bunyós között, mert Darchinyan talál is rendesen :).<br>Nagyon jó lenne, ha összejönne egy Arce vs Darchinyan meccs, mert nagyon év mérkőzése esélyes csata lenne szerintem. Ott aztán tényleg kiderülni, hogy mit bír mindkét fél. Érzésem szerint egyébként még mindig egy hajszállal Arcenak áll a zászló, akkor pedig főleg ő az esélyesebb, ha testen próbálja megtörni Darchinyant. Pacheco is ilyen jellegű ütésekkel tudta zavarba hozni.
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Re: 118 font alatti súlycsoportok

Hozzászólás Szerző: Justin »

;D ;D ;D ;D ;D
Vargas87
Bajnok
HozzászólásokCOLON 314
CsatlakozottCOLON 2006-04-29 19:32:22

Re: 118 font alatti súlycsoportok

Hozzászólás Szerző: Vargas87 »

okés  :o
www.profiboksz. hu az igazi!
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: 118 font alatti súlycsoportok

Hozzászólás Szerző: Romsy »

ne.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Vargas87
Bajnok
HozzászólásokCOLON 314
CsatlakozottCOLON 2006-04-29 19:32:22

Re: 118 font alatti súlycsoportok

Hozzászólás Szerző: Vargas87 »

Ezt vegyem bóknak ?  :o
www.profiboksz. hu az igazi!
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: 118 font alatti súlycsoportok

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Te egy zseni vagy  :o
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Vargas87
Bajnok
HozzászólásokCOLON 314
CsatlakozottCOLON 2006-04-29 19:32:22

Re: 118 font alatti súlycsoportok

Hozzászólás Szerző: Vargas87 »

Nem rossz párosítás lenne Parra  v   Vazquez <br>izgalmas kis meccs, sok ütés lenne erre mérget vennék rá ! ;D
www.profiboksz. hu az igazi!
mojo68
Bajnok
HozzászólásokCOLON 273
CsatlakozottCOLON 2005-02-19 12:59:32
Tartózkodási helyCOLON Nagyharsány (Baranya)

Re: 118 font alatti súlycsoportok

Hozzászólás Szerző: mojo68 »

Most néztem meg Luis Perez vs Dimitri Kirilov meccsett, hát nem tudom hogy a bírók mit néztek de szerintem Kirilov nyert még a leütéssel eggyütt is. Az igaz hogy Paul Barry 117-110-es pontozása kicsit tulzó volt, de Michael Ancona 113-115, David Hess 113-114 inkább fedi az valóságot csakhogy fordítva tehát Kirilovnak.A leütésig simán domonált az Orosz sokkal tisztáb látványosabb találati voltak, szemben Perez maszatolós fedezékről becsúszó találataival.Igaz hogy testen elég keményen megdolgozta az oroszt, de a leütésig (ami szerintem inkább az előtte bekapot sok test ütésnek köszönhető) nem igazán tudott mit kezdeni Kirilov kontráival. A leütés után is inkább csak akkor tudott dominálni mikor az oroszon kiütköztek a testütései áldásos hatása, amitől kicsit hozzá lassult Perez-hez.Szerintem szorosan de simán Kirilov nyert, úgylátszik Worcester-ben még nem elég befolyásos az orosz maffia  ;D
Örökké akarok élni. Eddig sikerült
MoJó
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: 118 font alatti súlycsoportok

Hozzászólás Szerző: WNB »

Koki Kameda: én nem láttam más meccset, csak ezt a mostanit...de itt az előkészítés nélküliség eléggé viszonylagos (és nem csak a néha már felbukkanó jabek miatt) - szerintem...nagyon jó tempóérzéke van ennek az embernek és gyors is...közelharcos védekezésből nagyon jól üt direkt kontrákat, kombókban is (ráadásul nem is pontatlan)...közel nyomul fedezék mögött, megvárja, hogy az ellenfél próbálkozzon, és minden megnyílást jól használ ki - egy ilyen helyzetbe nem feltétlenül hiányzanak a jabek, legalábbis addig, amíg az ellenfél belemegy egy ilyen játékba (hogy ottmarad és ő is közelharcban próbálkozik - vagy azért mert jóváhagyólag ő is ilyesmit akar, vagy mert nem tud mást csinálni Kameda nyomulása közben). Egy lábon jól mozgó, gyors, pontos, óvatosabb külharcos ellen ez nem biztos, hogy így össze tud jönni...oda tényleg kellenének a jabek...de itt most simán elhagyhatók voltak.<br><br>PS: nem is emlékszem, hogy valaha néztem-e annyira szigorúan életemben, mint Kameda a bemutatás utáni körbesétálás közben...talán akkor, amikor a múltkor nem találtam a "Félelem és reszketés" kötetet, és meg kellett történnie a kérdőrevonásnak...szerintem a fiúk beépíthették valami LEGO-s dologba...azóta is ott lehet valahol...
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: 118 font alatti súlycsoportok

Hozzászólás Szerző: leibigab »

Ez a Kameda tényleg jónak tűnik, annak ellenére, hogy szinte gyerek még. Megy előre és nagyon keményeket üt...egyelőre mindenki ellen érvényesült a stílusa (mint egy kis fordított alapállású "made in japan Mike Tyson" :)), de kérdés, hogy mit tud majd akkor ha őt hozzák zavarba.<br>Mindenesetre kiváncsian várom a következő meccsét...
mojo68
Bajnok
HozzászólásokCOLON 273
CsatlakozottCOLON 2005-02-19 12:59:32
Tartózkodási helyCOLON Nagyharsány (Baranya)

Re: 118 font alatti súlycsoportok

Hozzászólás Szerző: mojo68 »

[quote author=kozi link=board=profiboksz;num=1137258284;start=15#15 date=05/05/06 ť 18:10:23]Jo kis gálát rendeztek ma a Japánoknál. Koki Kameda szerintem már az előző meccséhez képest is rengeteget fejlődött. Valami elképesztő őserő van ebben a fickóban. Nagyon jól és keményen üt testre, és már több jab-et is lehetett látni töle :). Ettől függetlenül a nyári címmeccset nagyon korainak érzem, nem hiszem, hogy egyik világbajnokot is le tudná győzni jelenleg. Kellene még egy-másfél év. Öccse Daiki is igéretes nagyon, egyelőre úgy szórja ki az ürgéket ahogy kell, meglátjuk egy év múlva hol jár majd.[/quote]<br><br>Most néztem meg a meccsett (halle luja Cezi) ;D valóban nem erőssége Koki gyereknek az előkészítő egyenes, de a         többi kevésbé cizellált ütés nagyon megy neki.Elég kamikaze stílusa van, és ezért egyetértek Kozi-val hogy szüksége van még egy kis időre hogy egy világbajnok ellen is eséjjel lépjen ringbe. Kicsit jobban kordában kéne tartania az agresszívítását, és talán az ütés nélkül odalépek oszt majd beverek egy nagyot stílus is sebezhetővé teszi egy rutinosabb öklész ellen. Úgyhogy kéne az az előkészítő egyenes aztán jöhet a Koki-henger  ;) . A japó gálákon mindig megragadott a "Torrrrnagaty Szagaaa" stílusú kommentálás, érdekes fíling-je  ;D van tőle a dolognak. Én vevő vagyok minden mennyiségben "118 font alatti" srácok meccseire, ott legalább van lendülete a meccseknek nem három menetenként ütnek egyet azt is nagyon előkészítve taktikailag  8)
Örökké akarok élni. Eddig sikerült
MoJó
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: 118 font alatti súlycsoportok

Hozzászólás Szerző: Erwin »

[quote author=Hollywood link=board=profiboksz;num=1137258284;start=15#19 date=05/05/06 ť 22:18:15]Én Kyowa-ra tettem, de nem mondanám, hogy Mayol esélytelen lenne, hiszen kőkemény bunyós, akinek hatalmas ütőereje van. Talán a legnagyobb a súlycsoportban, ráadául Kyowa bátran belemegy a belharcba is, ahol bármikor becsúszhat egy ütés. Egyébként ez a Kyowa olyan bunyós, akinek tanítani kelleen a mozgását, tempóütéseit, elhajlásait, védekezését, kombinatívitását. Egy igazi mesterember.[/quote]<br><br>Én Kyowa pontozásos győzelmére tettem. Nagyon komplex bunyós, nehéz lenne komoly hibát találni a bunyójában. Közhely, és párszor már le lett írva, ha de Kyowa mondjuk középsúlyú lenne ilyen tudással, akkor simán ott lenne a p4p listák élmezőnyében.<br><br>[quote author=menyus link=board=profiboksz;num=1137258284;start=15#16 date=05/05/06 ť 21:15:20]Kozi, Holy! mióta emlegetitek az alsóbb súlyokat, meg a Kyowa vs Mayol-t azóta nagyon rá vagy izgulva erre a meccsre(tán még jobban mint az Oszi vs Vadbarom-ra), és nagy izgalmamban megraktam a kihívót ...pedig egyiket sem láttam!  :D<br><br>Érdeklődéssel várom a meccset![/quote]<br><br>[quote author=mojo68 link=board=profiboksz;num=1137258284;start=15#18 date=05/05/06 ť 21:23:23]Én dettó, de hát az igazán jó meccsek dugóék-nál  ;D vannak, anno én is ott nyomtam az ipart (na jó közepes dugoék-nál 54 kg) remélem ezek a kiscsókák is letölthetőek lesznek.[/quote]<br><br>Jó ezeket olvasni, hogy egyre többen "kapnak rá" a kisebb súlycsoportok meccseire :). Sajnos nem ez volt eddig az igazi tendencia, mert általában csak ilyen lenéző véleményeket lehetett olvasni erről a témáról. Engem konkrétan Kozi fertőzött meg anno, és nagyon örülök neki, hogy hallgattam rá. <br>Ha rajtam múlik, akkor természetesen fel fognak kerülni az ftp-re ezeknek a srácoknak a meccsei a jövőben is.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: 118 font alatti súlycsoportok

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Menyus<br><br>Én Kyowa-ra tettem, de nem mondanám, hogy Mayol esélytelen lenne, hiszen kőkemény bunyós, akinek hatalmas ütőereje van. Talán a legnagyobb a súlycsoportban, ráadául Kyowa bátran belemegy a belharcba is, ahol bármikor becsúszhat egy ütés. Egyébként ez a Kyowa olyan bunyós, akinek tanítani kelleen a mozgását, tempóütéseit, elhajlásait, védekezését, kombinatívitását. Egy igazi mesterember.
"Mindenki a napra tör..."
mojo68
Bajnok
HozzászólásokCOLON 273
CsatlakozottCOLON 2005-02-19 12:59:32
Tartózkodási helyCOLON Nagyharsány (Baranya)

Re: 118 font alatti súlycsoportok

Hozzászólás Szerző: mojo68 »

[quote author=menyus link=board=profiboksz;num=1137258284;start=15#16 date=05/05/06 ť 21:15:20]Kozi, Holy! mióta emlegetitek az alsóbb súlyokat, meg a Kyowa vs Mayol-t azóta nagyon rá vagy izgulva erre a meccsre(tán még jobban mint az Oszi vs Vadbarom-ra), és nagy izgalmamban megraktam a kihívót ...pedig egyiket sem láttam!  :D<br><br>Érdeklődéssel várom a meccset![/quote]<br><br><br>Én dettó, de hát az igazán jó meccsek dugóék-nál  ;D vannak, anno én is ott nyomtam az ipart (na jó közepes dugoék-nál 54 kg) remélem ezek a kiscsókák is letölthetőek lesznek.
Örökké akarok élni. Eddig sikerült
MoJó
BUTTON_POST_REPLY