Boksz témájú weboldalak

Minden, ami profiboksz!
Untouchable
Újonc
HozzászólásokCOLON 11
CsatlakozottCOLON 2007-06-05 07:54:18
Tartózkodási helyCOLON Sülysáp

Hozzászólás Szerző: Untouchable »

Találtam néhány képet Sugar Ray Robinsonról. Azokat, amik még nem kerültek kötetbe, meg is lehet nézni ingyen...
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

"Használható" amatőr adatbázis (keresem egy ideje)
http://amateur-boxing.strefa.pl/
You will never walk alone!
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

Pár amatőr rekord (spanyolból fordítva)

http://translate.google.com/translate?u ... l=es&tl=en
You will never walk alone!
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

You will never walk alone!
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

You will never walk alone!
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: leone510 »

Burgos révén majdnem újabb bokszoló távozott a túlvilágra, de Axel Schulz is az életével játszott. A következő linken található weblap szerzője részletes statisztikát vezet a ringhalálokról 1741-től napjainking országokra, súlycsoportokra, sőt menetekre lebontva. 1920-tól a legtöbben 135 és 147 fonton haltak meg (121 és 116).

http://ejmas.com/jcs/jcsart_svinth_a_0700.htm

http://ejmas.com/jcs/jcsart_svinth_b_0700.htm
Profiboksz.hu - az első magyar online profiboksz magazin.
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

Latszik hogy ingyenes a cucc! :lol: :P
You will never walk alone!
mojo68
Bajnok
HozzászólásokCOLON 273
CsatlakozottCOLON 2005-02-19 12:59:32
Tartózkodási helyCOLON Nagyharsány (Baranya)

Hozzászólás Szerző: mojo68 »

faceload írtaCOLONEgz kis Compubox statisztika

http://www.hbo.com/boxing/features/2006 ... stats.html
Kicsit off

Ez szabad fordításban http://www.webforditas.hu/index.php előadásában

MEGFELELNI: A STATISZTIKAI ÉV

Bob Canobbio által/CompuBox

CompuBox kiszámította az útját és számolta őt egy másik éven keresztül, az ezé 21-e ringside HBO Sportsszal. A következő egy 2006 felső egyéni és kombinált előadásaira vetett pillantás:

LEGTELJESEBB PAPRIKAJANCSIKAT DOBTAK BE EGY KÜZDELEMBE - MINDKÉT HARCOS
2321- Juan Diaz W 12 Jose Cotto, 4/8/06- Cotto, öregebb Miguel a váltósúlybajnok testvére, a könnyűsúlyú címe védelmében levő csinált Diaz munka. Cotto dobott 1403 teljes ütést, Diaz 918. Az 193 kombinált ütés dobott kör, még 67, amit 126 kombinált ütés könnyűsúlyú átlagánál dobtak, kör. CompuBox mindenkori rekord: 3020- Zack Padilla W 12 Ray Oliveira, 12/15/93

LEGTELJESEBB PAPRIKAJANCSIKAT JUTTATTAK EGY KÜZDELEMBE - MINDKÉT HARCOS
699- Kassim Ouma W 10 Sechew Powell, 8/5/06- másik nap ay az iroda Oumának, aki sok CompuBox rekordot tart. A 699 kombinált teljes ütésük majdnem megkettőzte 360 kombinált teljes ütésnek a fiatal középsúlyátlagát, amit egy küzdelembe juttattak. CompuBox mindenkori rekord: 1051- Oscar Larios W 12 Wayne McCullough, 2/10/05

LEGTELJESEBB PAPRIKAJANCSIKAT DOBTAK BE EGY KÜZDELEMBE - EGY HARCOS
1403- Jose Cotto (L 12 Juan Diaz)- Cotto a gyűrűben hagyta az egészet v. Diaz, átlagoló 117 teljes ütés dobott kör. Az 54 teljesebb ütés dobott a könnyűsúlynál kerekedik 63-as átlag dobott kör. CompuBox mindenkori rekord: 1596-Zack Padilla (W 12 Ray Oliveira, 12/15/93)

LEGTELJESEBB PAPRIKAJANCSIKAT JUTTATTAK EGY KÜZDELEMBE - EGY HARCOS
380- Kassim Ouma (W 10 Sechew Powell)- vagyis 38 teljes ütés egy átlaga leszállt megkettőzi a 18-as fiatal középsúlyátlagot, körüljárja őt leszállt kör. Ouma jegelte a süteményt azáltal, hogy partra tett 183 teljes ütést az utolsó fölött, négy kerekedik- egy 46-os átlag leszállt kör. CompuBox mindenkori rekord: 637- Cecilo Espino (KO 11 Luigi Camputaro, 1/26/92)...

:lol: :twisted:
Örökké akarok élni. Eddig sikerült
MoJó
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

You will never walk alone!
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: PTM »

Romsy írtaCOLONHa már így meg lettem szólítva, szerintem az lenne a legjobb, ha az a két csapat összeállna team monokli.com néven és végre elfelejtenék a profiboksz.hu hangzású domaint, aztán a px helyett lehetne valami átirányítás az igazira. Vagy a google.com-ra... Esetleg Disneyland.com.

Ketten úgysem bírják a monoklit hosszú távon csinálni, meg a lopkodást is el lehetne végleg felejteni. Már csak arra vagyok kiváncsi, mikor iratják be az egyik gyereket valami tanfolyamra, hogy megtanuljon vakon gépelni és legyen menetről-menetre 8) Persze ez csak vicc volt...
Hát, nem is tudom... Lehet, hogy fúzionálnak majd, de azt kétlem, hogy a profibox.hu domaint valaha is elhagynák. Túlontúl jól be lett járatva, a monoklit meg szerintem még nem sokan ismerik, szóval ha valaha is egybekelnének - amit nem hiszek -, akkor szerintem a monokli olvadna be a px-be és a px domain maradna (a hasonló hangzás miatt meg szerintem megvan a lehetőség arra, hogy a pksz domain tulajdonosa megtegye a szükséges lépéseket, szóval ebbe a témába most nem mennék bele). De ez nem fog megtörténni szerintem.
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Ha már így meg lettem szólítva, szerintem az lenne a legjobb, ha az a két csapat összeállna team monokli.com néven és végre elfelejtenék a profiboksz.hu hangzású domaint, aztán a px helyett lehetne valami átirányítás az igazira. Vagy a google.com-ra... Esetleg Disneyland.com.

Ketten úgysem bírják a monoklit hosszú távon csinálni, meg a lopkodást is el lehetne végleg felejteni. Már csak arra vagyok kiváncsi, mikor iratják be az egyik gyereket valami tanfolyamra, hogy megtanuljon vakon gépelni és legyen menetről-menetre 8) Persze ez csak vicc volt...
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: PTM »

Darien írtaCOLONMióta van a monokli meg a px olyan jóban, hogy egy px-es hír végén van egy link a monoklira, a monoklin kint van a px bannerja?
hadd szeressék egymást. szerintem ne firtassuk, örüljünk, hogy jelenleg viszonylagos béke van. ha még lenne szorító, akkor én a pksz-szel bratyiznék. ilyen világot élünk. már minimaxból is van 1-2... ugye Romsy?

u.i.: szerintem a pksz az igazi, a többi meg csupán "a többi"
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Darien írtaCOLONMióta van a monokli meg a px olyan jóban, hogy egy px-es hír végén van egy link a monoklira, a monoklin kint van a px bannerja?
Mit számít?! Az a lényeg , hogy a pksz a legjobb.
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Hozzászólás Szerző: Darien »

Mióta van a monokli meg a px olyan jóban, hogy egy px-es hír végén van egy link a monoklira, a monoklin kint van a px bannerja?
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

Egy forumon olvastam es jot rohogtem. Topic> most hated boxers>

JOE CALZAGHE - I hear he is fighting Queen Elizabeth next, Joe says she's the best out there at 168

JOHN RUIZ - I would spit on him if I saw him and all he would do to me is clutch me
You will never walk alone!
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Hozzászólás Szerző: leibigab »

Meghát Nagy Józsi sem az IBF világbajnoki övet hozta el, hanem csak az IBF nemzetközi bajnokit...
justy
Bajnok
HozzászólásokCOLON 478
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 14:15:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: justy »

Jo ez a http://goldengloves.atw.hu/ oldal...Fejbol nem tudtam, hogy szerepelt Csjef Imre Moszkvaban, de arra azert emlekeztem, hogy ermet csak Varadi Jani es Levai szerzett. A brutaldizajn goldengloves-on viszont ez all:

"Az elsõ edzõi tevékenységével 15 éven keresztül az Újpesti Dózsa sport iskoláját választotta ahol 16 Magyar bajnokot nevelt, 76 -os MONTREALI olimpián a harmat súlyban Jakab József , a 80 -as MOSZKVAI olimpián Csjef Imre könnyüsúlyban szerepelt sikeresen."

Hat megkerestem Csjef eredmenyet es mit tesz Isten, ezt talaltam ( http://www.answers.com/topic/hungary-at ... r-olympics ):

Men's Welterweight (– 67 kg)

Imre Csjef
First Round — Lost to Paul Rasamimanana (Madagascas) after knock-out in second round


No, ugye itt ket bibi is van: egyreszt Csjef valtosulyban vitezkedett 80-ban, masreszt a magam reszerol egy kiuteses vereseget csak visszafogottan ertekelnek sikeresnek.

Amugy persze semmi jelentosege az egesznek, de minek kell olyat irni, amirol gyorsan kiderulhet, hogy nem is igaz.
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Hozzászólás Szerző: Camo »

Na de ezzel a névvel? :D
Camo
Avatar
VMVKWA
Bajnok
HozzászólásokCOLON 350
CsatlakozottCOLON 2005-01-28 14:42:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: VMVKWA »

Egy dominikai amatőr nehézsúlyú, most kezdi profi karrierjét.
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Hozzászólás Szerző: Camo »

Camo
BUTTON_POST_REPLY