ANTI pound for pound

Minden, ami profiboksz!
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Re: ANTI pound for pound

Hozzászólás Szerző: Bosco »

Harrison-t kivenném - leszámítva az utolsó címvédését ő azért nem egy rossz bunyós!<br>Hogy Brewster lebombázta volna Klicskót?  :) Szerintem nagyon messze állt tőle..
Bosco
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: ANTI pound for pound

Hozzászólás Szerző: dp »

Brewster engem Wova ellen sem győzött meg, előtte tudtam azt is, hogy jó esélye lehet a kiütésre is.De a Meehan elleni címvédése(?) már azért nevetséges volt.<br>Ki az a a Meehan ???<br><br>Súlyosbítja a helyzetet, hogy a négy nagy szervezet egyikének nehézsúlyú övéről van szó.<br>
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: ANTI pound for pound

Hozzászólás Szerző: supras »

Mosley és Casamayor jelenleg épp nem érdemelné meg mert volt rá lehetőség amit elbuktak. Én pl. nem raknám ide Brewstert mert áldozatnak lett hozva az akkor még többet érő Wová-nak és a meccs kimenetele ide-vagy oda Brewster lebpmbázta Klicsit tehát megérdemli.
magicheads
Reménység
HozzászólásokCOLON 61
CsatlakozottCOLON 2005-03-01 08:12:50
Tartózkodási helyCOLON Dombóvár

Re: ANTI pound for pound

Hozzászólás Szerző: magicheads »

És milyen sok nagyon jó képességû boxoló van akinek nincs semmilyen címe,pedig megérdemelné(Casamayor,Sturm,Mosley,...)
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

ANTI pound for pound

Hozzászólás Szerző: dp »

Mostanában neves szervezetek bajnoki trónjain sok nevesincs ember ül, olyanok akik finoman szólva sem érdemlik meg a dicsőséget.<br><br>Bírói segédlet, vak szerencse, hátszél, menedzselés, hazai pálya.Ezzel nem lehet maradandót alkotni!<br><br>Csinálok egy listát, beleveszek akit gondolok, aztán majd bővítitek és hozzászóltok.<br>Lehetne ez egy profiboksz.hu málnalista is! :D<br><br>Aki ide felkerül az elgondolkozhat...<br><br>Bár tudom, hogy külföldi nevek lesznek benne javarészt, de sose lehet tudni, hogy mire jutunk!  ;)<br><br>1. Kawashima WBC - Super Flyweight<br>2. Brewster WBO - Heavyweight<br>3. Bognár IBC - Lightweight<br>4. Beyer WBC - Super Middleweight<br>5. Harrison WBO - Featherweight<br>6. Krasniqi EBU - Heavyweight<br>7. John WBA - Featherweight<br>8. Veit WBO - Super Middleweight Interim Title<br><br>Figyelembe vettem a cím megszerzésének körülményeit, és az azóta mutatott teljesítményt.<br>Ezt a nyolc nevet éreztem jogosnak.
BUTTON_POST_REPLY