ANTI pound for pound

Minden, ami profiboksz!
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Szerintem a jelenlegi mezonyben, a bajnokok közül magasan Berrio és Fana. Na meg az én személyes kedvencem, Jermain " Csalógép" Taylorrrrr.
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: ANTI pound for pound

Hozzászólás Szerző: Romsy »

:-*
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Re: ANTI pound for pound

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

[quote author=Romsy link=board=profiboksz;num=1109934694;start=15#21 date=08/12/06 ť 01:54:41]ilyen 60-70 px magas még nem annyira zavaró, de ez a birkózós...<br>mondjuk nem ütközik a fórumszabályzatba, csak nagyon zavaró.[/quote]<br><br><br><br>Nesze bazz, h ne bántsa a szemed! Kiváncsi voltam h nap alatt kötsz bele.
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: ANTI pound for pound

Hozzászólás Szerző: Romsy »

ilyen 60-70 px magas még nem annyira zavaró, de ez a birkózós...<br>mondjuk nem ütközik a fórumszabályzatba, csak nagyon zavaró.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Re: ANTI pound for pound

Hozzászólás Szerző: Justin »

[quote author=Romsy link=board=profiboksz;num=1109934694;start=15#19 date=08/11/06 ť 23:27:11]OFF: Ezeket a rohadt nagy képeket nem szednétek ki aláírásból? :D[/quote]<br><br>off:<br>nagy az enyém is?
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: ANTI pound for pound

Hozzászólás Szerző: Romsy »

OFF: Ezeket a rohadt nagy képeket nem szednétek ki aláírásból? :D
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Re: ANTI pound for pound

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Remélem Kessler nagyon szétveri Beyert. Utálom az ilyen kamu sztár bunyósokat, és Kessler a kedvencem a most aktív bunyósok közül (persze Erdei mellett). Jó lenne 1 Kessler-Calzaghe jövőre. ;)
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Re: ANTI pound for pound

Hozzászólás Szerző: Justin »

Kessler és Green nem egy kategória.<br>Nincs az a csoda ami megmentheti Beyert a vereségtöl.<br>Ráadásul nem számíthat a német hátszélre sem.<br>Meg kétlem , hogy végig fog menni mind a 12 menet.
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: ANTI pound for pound

Hozzászólás Szerző: Darien »

[quote author=Justin link=board=profiboksz;num=1109934694;start=15#15 date=08/11/06 ť 17:15:03]<br><br>Eltel egy év mikor ezt írtad és Beyer még mindig a csúcson   ;D[/quote]<br><br>Valóban... de sztem már nem sokáig. Kétlem, hogy a Kessler elleni meccsből győztesen kerül ki. Bár már a Green elleni második meccs előtt is ezt gondoltam, és akkor csúnyán rámcáfolt.  
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Re: ANTI pound for pound

Hozzászólás Szerző: Justin »

[quote author=Darien link=board=profiboksz;num=1109934694;start=0#14 date=03/05/05 ť 21:34:29]Nekem Brewster és Beyer a két "kis kedvencem"  ;D ;D[/quote]<br><br>Eltel egy év mikor ezt írtad és Beyer még mindig a csúcson   ;D
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: ANTI pound for pound

Hozzászólás Szerző: Darien »

Nekem Brewster és Beyer a két "kis kedvencem"  ;D ;D
Fazek
Újonc
HozzászólásokCOLON 4
CsatlakozottCOLON 2005-01-09 22:23:00

Re: ANTI pound for pound

Hozzászólás Szerző: Fazek »

<br>Ezen az oldalon van egy jó kis cikk a "tomato can-divízió" jelenlegi helyzetéről:<br>http://pauldiver.bravehost.com/  ;)
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Re: ANTI pound for pound

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Kicsitt off, de szerintem azért Casamayor megérdemelné a címet - Castillo ellen a bírók bukták el, nem ő...
ecstasy999
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 580
CsatlakozottCOLON 2004-08-24 22:06:05
Tartózkodási helyCOLON Moszkva

Re: ANTI pound for pound

Hozzászólás Szerző: ecstasy999 »

[quote author=greg link=board=profiboksz;num=1109934694;start=0#10 date=03/04/05 » 16:52:06]Nem azért, de Byrd-öt mennyire látnátok jogosnak ezen a listán?<br> <br>Most nem unszimpátiáról van szó... Nem is tudom, melyik meccse volt utoljára, ami nem nagyon vitatható pontozással ért véget, talán a félkézzel boxoló nagyapó Holyfield elleni?!  Pl. sem McCline, sem Qquendo, sem Golota ellen nem tudott meggyõzõt mutatni, és ebbõl két bunyóst is továbbküldött Don King Ruiz-hoz utókezelésre. <br>Mit gondoltok?! [/quote]<br><br>Hát én õt mindenképpen felraknám. Egyetlen szép gyõzelme Tua ellen volt, Klicskó és Holyfield deklaráltan súlyosan megsérült a meccsük alatt, Vitali ellen ráadásul már teljesen eldõlt a meccs (gondolom azt senki sem képzeli hogy a maradék 3 menetben kiütötte volna), a KisKlicskó meg hülyére verte. Meg az általad említett címvédések... Nevetséges hogy egy ilyen figura nem csak valami baromi nagy mákból tud övet szerezni, mint elõször, hanem évekig uralkodó bajnok.<br>Annyira nem is "kellemetlen stílusú", inkább "kellemetlen menedzselésû" bunyós.<br>Beyer hasonló. 1-2 értékelhetõ gyõzelem, de még több gázos.
В Советском Союзе нет секса, только любов!
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: ANTI pound for pound

Hozzászólás Szerző: greg »

Nem azért, de Byrd-öt mennyire látnátok jogosnak ezen a listán?<br> <br>Most nem unszimpátiáról van szó... Nem is tudom, melyik meccse volt utoljára, ami nem nagyon vitatható pontozással ért véget, talán a félkézzel boxoló nagyapó Holyfield elleni?!  Pl. sem McCline, sem Qquendo, sem Golota ellen nem tudott meggyõzõt mutatni, és ebbõl két bunyóst is továbbküldött Don King Ruiz-hoz utókezelésre. <br>Mit gondoltok?!
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: ANTI pound for pound

Hozzászólás Szerző: kozi »

Edge,<br><br>Ok. Lehet, hogy így volt én már csak arra emlékszem, hogy a végén elég rosszul nézett ki Tokuyama. Nembaj majd júniusban remélem elintézi Kawashimát. Utána a Navarro vs Tokuyama nagy meccs lesz(vagy a DM vs RJJ lenne az? :)).
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: ANTI pound for pound

Hozzászólás Szerző: edge »

Kozi<br><br>Sztem Kawashimanak Tokuyama elleni  második meccsen is óriási mázlija volt. Megfogta egy lucky puch-csal és ott vége is volt az egésznek. Addig meg nem sokat mutatott.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: ANTI pound for pound

Hozzászólás Szerző: kozi »

Kawashimát Navarro nagyon csúnyán elverte, de azért előtte a Japán rendesen elintézte egy menet alatt a már régota WBC bajnok Tokuyamát.<br><br>IBC nem neves szervezet ezért szerintem Bognárt ne soroljuk ebbe a listába(attol függetlenül, hogy tényleg nem érdemelte meg azt a cimet sem).<br><br>Beyer tényleg nem nagy szám, szerintem Green most már lerendezi :)<br><br>Chris John elég jo bokszoló csak nem ismerik ázsián kivül.<br><br>Mario Veit pont a legutóbbi meccsén bokszolt a legjobban, de nagyon változó a formája.
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: ANTI pound for pound

Hozzászólás Szerző: supras »

A meehan ellenni meccs az már tényleg gáz de Klicsi ellen jogos volt
magicheads
Reménység
HozzászólásokCOLON 61
CsatlakozottCOLON 2005-03-01 08:12:50
Tartózkodási helyCOLON Dombóvár

Re: ANTI pound for pound

Hozzászólás Szerző: magicheads »

Mosley-nál nem a nagyváltóra gondoltam hanem váltóban megérdemelné.Meg is fogja szerezni.
BUTTON_POST_REPLY