Erdei Zsolt 4.

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_TOPIC_LOCKED
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: HIE »

Oláh Csaba lemegy félnehézbe, és ő lesz Zsolt ellenfele.  :D De komolyra fordítva a szót én Richard Hall-ra tippelek, de szóba jöhet még Rico Hoye, vagy Elvis Michailenko is. Természetesen csak nálam. Ezeken kívül még sok lehet.
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Megjelenik Ka Dy King  8)
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Jók voltak az elemzések az ellenfeleket illetően. Egyet ne felejtsetek el a TOP 15 bármikor változhat, új nevek kerülhnek be. Szerintem az ellenfél nem a mostani  TOP 15-ből fog kikerülni, hanem olyan valaki lesz aki hirtelen az UBP segítségével felkerül a TOP 15-be. Ajánlom inkább figyeljük a ranglistát és ha valaki minden előzmény nélkül felkerül akkor megvan a befutó.
Chagaev
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 269
CsatlakozottCOLON 2003-12-05 15:11:01
Tartózkodási helyCOLON Halálcsillag

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: Chagaev »

Ezen a szájton (http://www.energizingathletes.com/DarrinHumphrey.htm) több érdekesség közt azt írják, hogy  Darrin Humphrey-ék már a megegyezés határán voltak egy Madár elleni címmeccsrõl, de a magyar bajnok menedzsmentje az utolsó pillanatban visszatáncolt a megállapodástól.<br><br>Egyébként ez a fickó sztorija elég vicces: tényleg nehézsúlyban kezdte, és elmondása szerint 4-5 menet után már teljesen kész volt (Madárnak pont ideális) de valami csodaszert kezdett szedni, lefogyott félnehézbe és elképesztõ energiái vannak most már. <br><br><br><br>
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=Romsy link=board=profiboksz;num=1131097284;start=30#44 date=12/30/05 ť 15:05:39]...Szerintem különben a kapitális hurkákon kívül nincs könnyű ellenfél Erdeinek. Valahogy mindig elintézi, hogy nehéz legyen a meccs.[/quote]<br><br>Ebben van valami.   ;)  Ja és persze ott vannak a sérülések, amik mindig előjönnek a meccs előtt-alatt. Madár hihetetlenül peches ilyen tekintetben...<br><br>Másrészt a WBO top15-ben már nincs könnyű ellenfél egy világbajnoknak. Csak könnyebb.<br><br>[center]Kép<br>A magyar Batman. Batbird.[/center]<br>
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Hát Branco mondjuk elég csúnyán megverte :D<br>Szerintem különben a kapitális hurkákon kívül nincs könnyű ellenfél Erdeinek. Valahogy mindig elintézi, hogy nehéz legyen a meccs.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=Romsy link=board=profiboksz;num=1131097284;start=30#42 date=12/30/05 ť 14:52:58]Aurinoval kapcsolatban hozzátenném, hogy úgy volt Drews-szal bokszol, de elmaradt a meccs. Rá tippelek. De én a listán nem látok Sahnoune-nél könnyebbet... (bár kettőt még nem láttam)[/quote]<br><br>Romsy, a szűkített listámon Alekszej Trofimov, Pietro Aurino, Silvio Branco és Elvis Mihajlenko neve szerepel.<br><br>Trofimov visszavonult, kérdés, hogy az UBP tud-e neki annyit ajánlani, hogy visszatérjen... Mihajlenko neve már sokszor felmerült, Aurino sanszos, hogy elvállalja, mert Drews helyett jobban jár Madárral (a tétet tekintve).<br><br>Szerintem Branco kivételével könnyebbek, mint Mehdi.
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Aurinoval kapcsolatban hozzátenném, hogy úgy volt Drews-szal bokszol, de elmaradt a meccs. Rá tippelek. De én a listán nem látok Sahnoune-nél könnyebbet... (bár kettőt még nem láttam)
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Harmonnal kapcsolatban annyit hozzátennék, hogy mióta megverte David Telescot azért sokan számolnak még vele.
"Mindenki a napra tör..."
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Mindenképpen felkerül a cikk a jövő hét folyamán nekem is tetszik a leírás mind tartalmilag, mind pedig a stílusát tekintve. (meglátjuk, hogyan tudom beszerkeszteni a menetrendbe, mivel nagyjából 10-12 cikk vár most teljesen készen arra, hogy felkerüljön az oldalra. Mostanában ugyanis nagyon tudatosan, menetrendszerűen tesszük fel az írásokat jó előre megtervezve, ha valakinek nem tűnt volna még fel eddig.:-).<br> <br>Este beszerkesztem és elkészítem, hogy megfelelően olvasható legyen és amint lehet megy is.<br><br>Annyit azért hozzátennék, hogy Trofimov visszavonult időközben megfelelő ellenfél és motiváció hiányában. ettől függetlenül az Uni lehet küld neki egy csekket, ami meggyőzi a folytatást illetően.
"Mindenki a napra tör..."
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: Bosco »

[quote author=PTM link=board=profiboksz;num=1131097284;start=30#38 date=12/30/05 ť 10:57:42]<br><br>Köszi Bosco, igyekszik az ember.  ;) Ha Hollywood is úgy gondolja, hogy "vállalható" a véleményem, akkor úgyis kirakja a főoldalra, ezt már korábban megbeszéltük egy hasonló fórumos "írásom" kapcsán.[/quote]<br><br>Holly, szerinted?  ;)
Bosco
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=Bosco link=board=profiboksz;num=1131097284;start=30#36 date=12/30/05 ť 10:30:38]PTM, <br>Gratula, ezt akár a főoldalon is ellőhetted volna "Esélylatolgatás Erdei Zsolt következő címmérkőzésére" címmel, tuti vezércikk lett volna!!  :D [/quote]<br><br>Köszi Bosco, igyekszik az ember.  ;) Ha Hollywood is úgy gondolja, hogy "vállalható" a véleményem, akkor úgyis kirakja a főoldalra, ezt már korábban megbeszéltük egy hasonló fórumos "írásom" kapcsán.
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: berti »

Hardingot illetően igazad lehet, bár Én Zsoltot jóval esélyesebbnek vélem. Ami Hoyet illeti, nekem minidg a Hall elleni meccse ugrik be, ahol szerintem elég gyenge bunyót mutatott, függetlenül attól, hogy kiütötte Hallt.
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: Bosco »

PTM, <br>Gratula, ezt akár a főoldalon is ellőhetted volna "Esélylatolgatás Erdei Zsolt következő címmérkőzésére" címmel, tuti vezércikk lett volna!!  :D<br><br>Berti,<br><br>én egyiket sem erőltetném. Harding-ot nagyon nem... ő egy nagyon-nagyon jó bunyós, az egyik legkockázatosabb ellenfél lenne szerintem.<br>Hoye lehet, hogy tényleg nem egy klasszis, de elég brutális ütőerőről írnak a "szakértők". Én ugyan még egyetlen meccsét sem láttam, de egy nagy ütőerejű bunyós könnyen kihasználhatja Erdei - mostanában sajnos minden meccsén jelentkező - holtpontjait.
Bosco
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: berti »

Akiket még el tudnék képzelni - igaz ez nem illik bele az UNI "most egy kicsivel könnyebb ellenfél jön" elméletbe - Eric Harding és Rico Hoye.  Mindkettőjükre figyel a bokszvilág, nagy nevű ellenfeleket vertek, de míg Harding nem mai gyerek (33) (igaz jó szériát fut), addig Hoye (31) volt az egyik legígéretesebb feltörekvő, aki igaz beleszaladt egy vereségbe, de most megint bizonyítani akar. Szerintem Hoye lenne a jobb választás, eredményei ellenére nem túl jó bunyós, szerintem.
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: PTM »

Srácok,<br><br>bér én továbbra is fenntartom azt a véleményemet, hogy a következő nevek simán lehetnének - Silvio Branco; Elvir Muriqi; Pietro Aurino; Derrick Harmon -, érdemes megnézni, ki vannak a WBO első 15 helyén.<br><br>Az UBP "könnyebb" ellenfelet ígért Erdei Zsolt következő címvédő mérkőzésére, hozzátéve, hogy ezúttal is a WBO félnehézsúlyú ranglista első 15 helyezettje közül kerül ki Madár ellenfele. Lássuk hát a tizenötös fogatot. Aláhúztam azokat, akik szerintem beleférnek az UBP "könnyebb" kategóriájába. A többieket semmiképp nem nevezném a szokottnál könnyebb ellenfeleknek.<br><br>1. Antonio Tarver (kiesett)<br>2. Hugo Garay (kiesett)<br>3. Glencoffe Johnson (kiesett)<br>4. Alekszej Trofimov<br>5. Stipe Drews (kiesett)<br>6. Pietro Aurino<br>7. Paul Briggs (kiesett)<br>8. Silvio Branco <br>9. Darrin Humphrey <br>10. Mehdi Sahnoune (kiesett)<br>11. Thomas Ulrich (kiesett)<br>12. Elvis Mihajlenko <br>13. Henry Saenz <br>14. Cory Cummings<br>15. George Khalid Jones<br><br><br>Nézzük, kik is kaptak aláhúzást...<br><br><br>Alekszej Trofimov (25-1-0; 20 KOs)<br><br>31 éves ukrán ökölvívó. Pályafutása egyetlen vereségét cirkálósúlyban szenvedte el, a WBU interkontinentális bajnoki címmeccsén Pietro Aurino ellen. Félnehézsúlyban hét interkontinentális címmeccse volt, váltakozó "minőségű" ellenfelekkel szemben. Mérlege meggyőző, de Aurinon kívül egyetlen komoly ellenfele sem volt. Huszonöt győzelméből hetet debütáló (nulla meccses), kilencet pedig erősen negatív mérlegű bokszolók ellen vívott. Igazi lufi-bajnok, ideális ellenfél lenne Erdeinek egy komoly felkészülést követő gyors kivégzéshez.<br><br>Pietro Aurino (34-2-0; 16 KOs)<br><br>A 29 éves, fordított alapállású talján két éve "csak felhozó meccseken" bokszol, jó nevű európai bunyós, híguló teljesítménnyel. Ha szigorúan vennénk a dolgot, remek bunyós, de ilyen halvány meccsekkel nem jogos a WBO hatodik helye, hiszen nála aktívabb és eredményesebb bokzsolókat is megelőz. Komoly ellenfelei JC Gomez és Johnny Nelson voltak, mindkettőtől kikapott és Trofimovot is "csak" pontozással verte. Szerintem ő is belefér az UBP rizikó-faktorába.<br><br>Silvio Branco (54-8-2; 34 KOs)<br><br>A 39 éves veterán Branco jónevű, kiöregedő harcos, aki sokat járt az UBP-nél, és eddig mindig kikapott. A 2004-es Ulrich elleni meccs óta "csak felhozó meccseken" bokszol, nem kapkodnak érte a neves promoterek. Madár fiatalabb, gyorsabb és képzettebb nála - Branco mégis az egyik legveszélyesebb jelölt lehet, hiszen ha jó napot fog ki, akkor a 12. menet  utolsó percéig darálhat. Persze ebben nem hiszek teljes szívvel, de azért ez is benne van a kalapban.<br><br><br>Folytatás lejjebb...
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: PTM »

Darrin Humphrey (21-5-0; 10 KOs)<br><br>Távozz tőlem, Sátán! A 31 esztendős amerikai eddigi 30 meccséből 4 végződött No Contest eredménnyel, ami manapság már önmagában is több, mint gyanús. Nem is tudom, mit mondjak: nehézsúlyból indult, az idei évig cirkálóban folytatta, most "lejött" félnehézsúlyba. Igazi fekete ló. Veszélyes, mert semmit sem tudunk a NC-es meccseiről és mert nehézsúlyból jön. Egyébként 6 menetet szenvedett a vörös fejű "anti-virtuóz" Jesse Coronával, akit Madár a negyedikben kiütött (úgy, hogy Erdei borzasztó formán kívül bokszolt azon a meccsen).<br><br>Elvis Mihajlenko (18-1-1; 5 KOs)<br><br>Az ottkei ütőerejű lett bunyós jelenleg az Európa-bajnoki trónról szemezget Madár bajnoki övével. Az eddig felsoroltak közül eddig ő a legdurvább opció. Utolsó meccsein jó ellenfelekkel bokszolt, utolsó három ellenfele veretlenségét ő vette el, ami már magában is rossz ómen (oké, Roman Dabolins debütáns volt, de ragyogó amatőr pályát járt be előtte). Teljesítménye egyenletesen jó, kicsit "bevállalósabb" választás lenne, mint mondjuk Aurino, de ettől még verhető.<br><br>Henry Saenz (12-2-1; 9 KOs)<br><br>A nicaraguai rémálom. No, nem azért, mert olyan félelmetes harcos... Inkább a menedzseri bravúrnak köszönhető, hogy ez a fiú felkerült a WBO 15-ös listájára. Az UBP nem lehet annyira óvatos, hogy őt válassza. Ez a leghízelgőbb megközelítés, amivel elő tudok állni Saenz megítélése kapcsán.<br><br>Cory Cummings (14-0-0; 11 KOs)<br><br>A 26 esztendős amerikai semmivel sem érdemelte ki egy VB-címmeccs lehetőségét. 14 felhozó meccsel a háta mögött pont beérett egy WBO interkontinentális címmeccsre. Véleményem szerint az UBP nem fogja egyik legértékesebb világbajnoka ellen szerződtetni Cummingsot (aki eddig egyszer bokszolt csak 10 menetet) és Cummings menedzsmentjének sem egy brutális KO-vereség az álma. Lapozzunk.<br><br>George Khalid Jones (23-3-1; 13 KOs)<br><br>Utolsó "jelöltem" a 38 éves veterán amerikai, aki pályafutása lezárásaképp szeretne világbajnok lenni. Ezt mi sem bizonyítja ékesebben, mint a Johnson elleni szeptemberi IBF eliminációs mérkőzés. A rutinos amerikai kemény diónak tűnik, ugyanakkor abban is biztos vagyok, hogy nem fogunk vele találkozni sem Erdei, sem pedig Adamek ellenfeleként.<br><br><br>Nos, röviden ennyi. Ha Madár tényleg egy könnyebbnek szánt ellenfelet kaphat a WBO első 15 helyezettje közül, akkor szerintem a felsorolt úriemberek egyike lehet a befutó - hacsak addig nem kerül fel a listára egy felhozó meccsen elért pontozásos győzelemmel Derrick Harmon.<br><br>Hoppá, jól elfáradtam, míg megírtam ezt a két hozzászólást...  :D
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: Bosco »

Harmon tényleg könnyű választásnak tűnik, illetve tűnne. <br>Az ő stílusa nagyon feküdne Erdeinek. Elég lassú és nem egy nagy bombázó, Zsolt szerintem nagyon könnyedén ki tudná bokszolni. Még a kiütés is bőven benne van a pakliban, Harmon nem egy gránitállú bunyós. Ami nagyon kérdéses viszont, hogy egy utóbbi 6 mérkőzéséből 4-et elbukó Harmon hogyan jöhetne szóba kihívóként.... és ha szóba is jöhetne, Harmon piaci értéke mára már jelentősen megcsappant.
Bosco
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Igen, Griffinnel vigyázni kell mert dörszölt bunyós, bár már eléggé ki van égve. Én leginkább Derrick Harmont tudnám elképzelni most, aki piaci érték-könnyű ellenfél arányban pillanatnyilag a legjobban eladható.
"Mindenki a napra tör..."
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: leone510 »

Akkor még Branco is előkerülhet, boxolt Tiozzoval és Shanoune-nal is.
Profiboksz.hu - az első magyar online profiboksz magazin.
BUTTON_TOPIC_LOCKED