Erdei Zsolt 4.

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_TOPIC_LOCKED
ecstasy999
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 580
CsatlakozottCOLON 2004-08-24 22:06:05
Tartózkodási helyCOLON Moszkva

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: ecstasy999 »

Ha Griffin nyújtani tudja egykori tudásának nagyrészét akkor egyátalán nem könnyû ellenfél (sokkal keményebb mint Sahnoune), ha meg nem, akkor csak bírálva lesz Zsolt amiért lecsúszott bunyós ellen védi címét.<br>Szerintem itt a könnyû kihívó kategória Sahnoune volt, csak kissé balul alakult a meccs. Remélem nem lesz DeGrandis szintû bohóc.
В Советском Союзе нет секса, только любов!
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: Darien »

Rybarczyk, az UNI sajtófőnöke, azt nyilatkozta, hogy Zsolti legközelebb egy könnyebb ellenfél ellen fog szorítóba lépni. Továbbra is tartom, hogy Montell Griffin jó választás lenne...  :)
Avatar
VMVKWA
Bajnok
HozzászólásokCOLON 350
CsatlakozottCOLON 2005-01-28 14:42:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: VMVKWA »

Az rendben van, h az UNI félti a bokszolóinak a veretlenségét. De könyörgök, azért 1 ésszerű kockázattal járó meccset  el lehetne vállalni. Pl Tiozzo ellen, és nem hozni vmi (Zsolt szintjéhez képest) niemandot...
Éljen Erdei! Leütötte, mint a büdös sz@rt!
batka
Reménység
HozzászólásokCOLON 80
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 15:54:22

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: batka »

Szerintem pedig valami nihil hurka-gyurka lesz az ellenfél, majd rááll az Uni az effélékre. Aztán Zsolti 3-4 meccs múltán visszavonul.  :(<br>Max. az utsó meccsén bedobják egy Adamek-féle ellen, már ha lesz rá lehetőségük.
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: Darien »

Szerintem pedig, ha nem sikerülne Tiozzot összehozni, akkor pl Montell Griffin kimondottan jó választás lenne. Kiöregedőben van, de azért jó nevű, nem egy nagy ütő, viszont elég technikás, és Zsolt állítólag az olyanok ellen szeret bokszolni.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Szerintem Derrick Harmon lenne a legideálisabb ellenfél Madárnak legközelebbre vagy Tiozzo ha elvállalná a meccset.
"Mindenki a napra tör..."
rubio
Kihívó
HozzászólásokCOLON 172
CsatlakozottCOLON 2005-04-29 10:01:01

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: rubio »

[quote author=Romsy link=board=profiboksz;num=1131097284;start=15#19 date=11/29/05 ť 18:47:50]Hát inkább valamelyik világbajnoktól kapjon ki, mint megint Garaytól.<br>A felsorolt nevek közül különben Silvio Brancot nem erőltetném, ő nagy kondibajnok, a többi nem annyira.[/quote]<br><br>Hát szerintem meg a Branco-ból nagyobb hülyét csinálna, mint annó Gonzalesből... Annak az embernek igen komoly korlátai vannak.
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Teljesen igazad van. Előbb utóbb úgy is bunyózni kell vele, vagy pedig nagy emberekkel kell boxolni pl: Tiozzo
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: HIE »

[quote author=Sztrego link=board=profiboksz;num=1131097284;start=15#20 date=11/29/05 ť 19:07:54]Erdei vs Garay III? Ne mááár!!<br>Tiozzoval meccseljen! Az legalább izgalmas meccsnek ígérkezik.[/quote]<br><br>Jaja, rémálmomban se jöjjön elő az Erdei-Garay III<br>Viszont sztem sajnos, ha most nem valamikor biztosan létre fog jönni ez a meccs. A WBO addig fogja húzni amíg egyszer majd csak Garay-t hozzák ki győztesnek. És még az milyen rossz lenne ha Argentínában lenne a meccs  :P. Na asszem akkor a győzelem ki van zárva.
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Erdei vs Garay III? Ne mááár!!<br>Tiozzoval meccseljen! Az legalább izgalmas meccsnek ígérkezik.
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Hát inkább valamelyik világbajnoktól kapjon ki, mint megint Garaytól.<br>A felsorolt nevek közül különben Silvio Brancot nem erőltetném, ő nagy kondibajnok, a többi nem annyira.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=dp link=board=profiboksz;num=1131097284;start=15#17 date=11/29/05 ť 14:37:57]...Különben meg ha hoznak valami gyenge ellenfelet, akkor jön ősszel az Erdei - Garay III. Fúj...  :P Még rágondolni is rossz. Pedig én biztosra veszem, hogy legközelebb már nem tudja az Uni vezérkara kikerülni a WBO kiszemeltjét....[/quote]<br><br>Ebben meg Neked van igazad.  :D<br>
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: dp »

[quote author=PTM link=board=profiboksz;num=1131097284;start=15#16 date=11/29/05 ť 14:31:53]<br><br>Drága Dp Barátom!<br><br>Amikor az UBP-nek lehetett volna egy Jones vs Michalczewski meccse, akkor miért nem vitték ki a Tigrist a nagy meccs reményében egy Top10-es amerikai ellen bokszolni? Vajon miért nem kapta meg akkor Darek a lehetőséget? Nagy pénz lett volna benne...<br>[/quote]<br><br><br>Ebbe speciel igazad van.<br>Csak tudod, én még (?) bízok abban, hogy egyszer azt lépik, amit lépni kellene.<br><br>Különben meg ha hoznak valami gyenge ellenfelet, akkor jön ősszel az Erdei - Garay III. Fúj...  :P Még rágondolni is rossz. Pedig én biztosra veszem, hogy legközelebb már nem tudja az Uni vezérkara kikerülni a WBO kiszemeltjét.<br><br>Mondjuk egy WBA/WBO bajnoknak és annak menedzsmentjének valószínű megtennék...  ;)
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=dp link=board=profiboksz;num=1131097284;start=0#13 date=11/29/05 ť 14:20:21]Nem értek egyet tanárúr.<br><br>Szerintem ha az Uni szeretne igazán profitálni Zsoltból akkor most kell neki nagy falatot hozni.<br><br>Egyrészt kiderülne, hogy érdemes-e Zsoltinak nagy meccseket szervezni (Tarver, Johnson, Calzaghe - tudom, hogy az említett bunyósok közül többen is másfelé kacsintgatnak, de csak velük lehet éreztetni a szupermeccs fogalmát), másrészt ha Zsolti megbírkózna komolyabb falatokkal is, akkor el lehetne felejteni örökre a Garay féle vonalat, és a WBO sem hozakodna elő olyan sűrűn a kötelező címvédésekkel. <br><br>Ha Zsoltiban megvan a képesség, hogy szupersztár legyen, akkor arra 2006 tavaszán is képes, ha nincs, akkor soha.<br><br>Szerintem Erdei - Tiozzo lesz.[/quote]<br><br>Drága Dp Barátom!<br><br>Amikor az UBP-nek lehetett volna egy Jones vs Michalczewski meccse, akkor miért nem vitték ki a Tigrist a nagy meccs reményében egy Top10-es amerikai ellen bokszolni? Vajon miért nem kapta meg akkor Darek a lehetőséget Jones ellen? Nagy pénz lett volna benne... A válasz szerintem: azért, mert az UBP nem ezt az utat járja. Inkább választják a hosszabb távú, alacsonyabb (szakmai és anyagi) profitot, mint a kockázatos, nagy hírű "All-in"-eket.  ;)<br><br>Nem hiszem, hogy most meg fogják ezt lépni (mármint, hogy a Tiozzo elleni meccs következzen Zsoltnak). Egyszerűen nem lenne az UBP-re jellemző lépés egy Woods vagy egy Tiozzo elleni meccs egy olyan címvédés után, amire sérülten állt ki Madár és nem sokon múlott, hogy feladja a megtört test, ha nincs felette Sdunek és Madár vasakarata. Nem hiszem, hogy az UBP most be merné vállalni ezt a lépést, és nem azért, mert Zsolt kevés lenne...<br><br>Aztán persze legyen Neked igazad és jöjjön a francia, Madár pedig legyen szupersztár!  :D
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Avatar
VMVKWA
Bajnok
HozzászólásokCOLON 350
CsatlakozottCOLON 2005-01-28 14:42:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: VMVKWA »

Bocs, ezt elb***tam:) Szóval, egyetértek az előttem szólóval. Tiozzót szerintem verné sima pontozással, persze csak ha csúcsformában van. Télleg kellenek az igazi kíhívások, mert Zsolti az idő előrehaladtával szerintem 1re inkább veszít gyorsaságából, illetve kondijából. Még lehet benne 2 év, h világbajnoki szinten bunyózzon. Hajrá Madár!
Éljen Erdei! Leütötte, mint a büdös sz@rt!
Avatar
VMVKWA
Bajnok
HozzászólásokCOLON 350
CsatlakozottCOLON 2005-01-28 14:42:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: VMVKWA »

[quote author=dp link=board=profiboksz;num=1131097284;start=0#13 date=11/29/05 ť 14:20:21]Nem értek egyet tanárúr.<br><br>Szerintem ha az Uni szeretne igazán profitálni Zsoltból akkor most kell neki nagy falatot hozni.<br><br>Egyrészt kiderülne, hogy érdemes-e Zsoltinak nagy meccseket szervezni (Tarver, Johnson, Calzaghe - tudom, hogy az említett bunyósok közül többen is másfelé kacsintgatnak, de csak velük lehet éreztetni a szupermeccs fogalmát), másrészt ha Zsolti megbírkózna komolyabb falatokkal is, akkor el lehetne felejteni örökre a Garay féle vonalat, és a WBO sem hozakodna elő olyan sűrűn a kötelező címvédésekkel. <br><br>Ha Zsoltiban megvan a képesség, hogy szupersztár legyen, akkor arra 2006 tavaszán is képes, ha nincs, akkor soha.<br><br>Szerintem Erdei - Tiozzo lesz.[/quote]<br>
Éljen Erdei! Leütötte, mint a büdös sz@rt!
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: dp »

Nem értek egyet tanárúr.<br><br>Szerintem ha az Uni szeretne igazán profitálni Zsoltból akkor most kell neki nagy falatot hozni.<br><br>Egyrészt kiderülne, hogy érdemes-e Zsoltinak nagy meccseket szervezni (Tarver, Johnson, Calzaghe - tudom, hogy az említett bunyósok közül többen is másfelé kacsintgatnak, de csak velük lehet éreztetni a szupermeccs fogalmát), másrészt ha Zsolti megbírkózna komolyabb falatokkal is, akkor el lehetne felejteni örökre a Garay féle vonalat, és a WBO sem hozakodna elő olyan sűrűn a kötelező címvédésekkel. <br><br>Ha Zsoltiban megvan a képesség, hogy szupersztár legyen, akkor arra 2006 tavaszán is képes, ha nincs, akkor soha.<br><br>Szerintem Erdei - Tiozzo lesz.
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=HIE link=board=profiboksz;num=1131097284;start=0#10 date=11/28/05 ť 17:38:46]De ha jól tom most nem Tiozzo következik. De szerencsére biztosan nem is Garay. Nem jelöltek ki hivatalos kihívót, az meg NAGYON meglepne, ha az UNI Garay-t jelölné ki ellenfélként. Úgyhogy végezetül: Sztem most egy könyebb ellenfelet fog kapni Madár. (Nem mint ha Shanoune olyan kemény ellenfél lett volna) [/quote]<br><br>Hát, ha Sahnoune nem is volt acélkemény kihívó, azért a vele vívott meccs annál keményebb volt Madárnak (a bordasérülésnek köszönhetően).<br><br>Zsolt most szerintem egy olyan (tipikusan WBO címvédő) ellenfelet fog kapni, mint pl.:<br><br>- Silvio Branco (53-8-2; 33 KOs) - jónevű, kiöregedő harcos, aki sokat járt az UBP-nél, és mindig kikapott. Madár gyorsabb és képzettebb nála<br><br>- Elvir Muriqi (30-3-0; 19 KOs) - leszálló ágban van, nemrég kipontozta az az Alekszandr Gerasenkó, aki annak idején a Kisstadionban első menetben leütötte Erdeit, utána kikapott tőle. Szóval Muriqi nemrég két felhozó meccsen is kikapott, szerintem nem kérdés, hogy Madár is verné<br><br>- Pietro Aurino (34-2-0; 16 KOs) - jó ideje "csak felhozó meccseken" bokszol, jó nevű európai bunyós, híguló teljesítménnyel<br><br>- Derrick Harmon (24-6-0; 11 KOs) - az utolsó hat meccséből négyet elbukott.
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Avatar
VMVKWA
Bajnok
HozzászólásokCOLON 350
CsatlakozottCOLON 2005-01-28 14:42:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: VMVKWA »

Én jobban örülnék annak, ha Zsoltot nehezebb feladat elé állítanák. Már csak azért is, mert sztem még max 2 évet fog bunyózni, ami ideális esetben is 4 meccset  jelent(címvédő meccset:). Jó lenne, ha a WBO öv mellé begyűjtené még 1 másik nagy szervezet övét.
Éljen Erdei! Leütötte, mint a büdös sz@rt!
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: HIE »

De ha jól tom most nem Tiozzo következik. De szerencsére biztosan nem is Garay. Nem jelöltek ki hivatalos kihívót, az meg NAGYON meglepne, ha az UNI Garay-t jelölné ki ellenfélként. Úgyhogy végezetül: Sztem most egy könyebb ellenfelet fog kapni Madár. (Nem mint ha Shanoune olyan kemény ellenfél lett volna)
BUTTON_TOPIC_LOCKED