Erdei Zsolt 4.

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_TOPIC_LOCKED
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: Darien »

Most olvastam, hogy King Erdei vs Adamek gálát akar csinálni Irakban.... Érdekes lenne. Kétlem, hogy összejön, legalábbis nem most. Ha mégis ti mit tippeltek? Szerintem Zsolt képes lehet kipontozni a lengyelt, de akkor legalább annyira, ha nem még jobban össze kell szednie magát mint Gonzi ellen. Technikailag jobb Adameknél, sokkal zártabban védekezik, de a lengyel magasabb, nagyobb az ütőtávja, keményebbet üt, és kondiproblémát sem nagyon láttam eddig nála. Briggs ellen is elég jól bírta a végét, a törött orra ellenére. Tipp: késői Adamek KO (ha a Garay elleni Zsoltot látjuk) vagy Erdei UD (ha a Gonzi ellenit)
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: leibigab »

[quote author=Romsy link=board=profiboksz;num=1131097284;start=45#57 date=01/02/06 ť 13:11:37]Nem nagyon örülök ennek a könnyebb ellenfél témának, Erdei már maximum csak visszafelé tud fejlődni, addig kell a kemény meccs, amíg viszonylag jó formában van. És egy könnyebb ellenfél is ki tudja használni a "holtpontokat"... az pedig extraszar lenne.[/quote]<br><br>Hát én sem örülök, mikor azt hallom, hogy ...."könnyebb ellenfél" :)<br><br>Egy világbajnok ne könnyebb ellenfelek ellen védjen címet, hanem a világ legjobb/legkeményebb kihívói ellen...!!!<br>Erdeinek nem azzal kell kipihennie az elöző meccs fáradalmait, hogy egy könnyebb ellenfelet kapjon. :)<br>Pihenjen a pihenőidőszakba, majd a meccsre kőkeményen készüljön fel...(és vigyék neki az elérhető legjobb ellenfelet....ezért világbajnok!)<br><br>Ki kiváncsi arra, hogy kapjon egy Joey De Grandis féle, hozzáképest ürgét ? ...<br><br>(Romsy! nem neked címeztem, mielőtt leírod, hogy há te is így gondolod :))<br><br>
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: Santos »

Tarver és Johnson három alkalommal lépett ringbe egy év alatt. Johnson utoljára szeptember végén bokszolt (elég komoly tétmeccseket), de már ki van írva február 24-re Santiago ellen egy IBA címmeccse. A májusi meccs tényleg érthetetlen. Utána még egyszer ringbe lép majd az év folyamán, és ha szerencsés, akkor még decemberben lesz esetleg egy másik meccse. Van neki annyi ideje, hogy ennyit pihenjen? <br><br>U.i.: Kibicnek persze semmi sem drága...
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: PTM »

Karácsonykor beszélgettem Madárral és már akkor említette, hogy csak május körül bokszol. Először kicsit én is elkámpicsorodtam, de aztán átgondoltam a helyzetet és beláttam, hogy tényleg kell neki a pihenés.<br><br>Madár tavaly januárban edzett, februárban bokszolt, márciusban és áprilisban pihent, májustól júliusig ismét készült. A júliusi meccs elmaradt, Zsolt már augusztusban újrakezdte a felkészülést. Októberben jött a bordasérülés és a meccs. November és december szünet volt Zsoltnak.<br><br>Mindent összevetve sűrű edzésmunka (3 felkészülés) volt a tavalyi évben, így szerintem érthető, hogy Madár kapott egy kis pauzát... Aztán lehet, hogy nincs igazam.
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Én sem értem, hogy az Universum miért bokszoltatja Erdeit csak kétszer egy évben és miért van a meccsei között fél év kihagyás, Szerintem március meccs simán lehetett volna. Évi két címvédés az kevés szerintem. Lacy és Ottke például rendszeresen négyszer védték meg a címüket és gyanítom, hogy Abraham is beáll majd a sorba. Nem értem miért kell ezt a kevés meccset eröltetni. Erdeiben 1-2 év van még adidg kellene sok meccset bokszolnia és sok pénzt keresnie. Bár tudom, hogy azért az utolsó szó nem az övé...
"Mindenki a napra tör..."
batka
Reménység
HozzászólásokCOLON 80
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 15:54:22

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: batka »

Na tessék, itt az újabb hír. Április, vagy május- amiből félek, hogy akár június is lehet- (+könnyű ellenfél) és akkor ne legyen elkeseredve az ember. Persze Zsolt világbajnok 4 címvédéssel a háta mögött, így ez az elkeseredés inkább a lehetőségek kiaknázatlanságának szól. Bár lehet, hogy én várok túl sokat.
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: Bosco »

[quote author=Darien link=board=profiboksz;num=1131097284;start=60#62 date=01/02/06 ť 16:44:50]<br>Ha valaki, akkor Paul Briggs NEM jó ötlet. Jó kondi, kemény ütések, nagyon kemény munkatempó. Hasonlít Garayra, csak jobb sztem.<br>Egyébként a többivel nagyjából egyetértek.  ;)[/quote]<br><br>Olyan szempontból jó ötlet, hogy Batka komoly kihívókat említett, hát ő az...  :D
Bosco
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: Darien »

[quote author=Bosco link=board=profiboksz;num=1131097284;start=60#61 date=01/02/06 ť 16:31:36]<br><br>Paul Briggs - oké, jó ötlet, bár elég rizikós.<br>[/quote]<br>Ha valaki, akkor Paul Briggs NEM jó ötlet. Jó kondi, kemény ütések, nagyon kemény munkatempó. Hasonlít Garayra, csak jobb sztem.<br>Egyébként a többivel nagyjából egyetértek.  ;)
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: Bosco »

[quote author=batka link=board=profiboksz;num=1131097284;start=45#59 date=01/02/06 ť 15:21:50]<br>P. Briggs<br>S. Branco<br>Rico Hoye<br>George K. Jones<br>Montell Griffin<br>Eric Harding<br>Derrick Harmon<br>Hall<br>G. Johnson<br>[/quote]<br><br>Paul Briggs - oké, jó ötlet, bár elég rizikós.<br>Branco - már elég öreg ahhoz, hogy ne érjen annyira sokat a legyőzése, bár Európában talán még tényleg jól cseng a neve.<br>Hoye - Woods előtt nagy skalp lett volna, így már nem annyira, ráadásul - ahogy hallom - azért elég veszélyes.<br>George K. Jones - öreg róka, de legalább ismert. Őt még nem láttam bokszolni, így inkább nem mondok véleményt róla.<br>Montell Griffin - szintén kiöregedett már, sokan fintorognának, de az amerikai ismertséghez ő is jó belépő lenne.<br>Eric Harding - ezt a meccset ne erőltessük, Harding szerintem simán verné Zsoltot.<br>Derrick Harmon - róla lentebb kifejtettem a véleményem, utóbbi 6 meccséből 4 vereség, nem ajánlanám.<br>Hall - szintén írtam róla, eléggé inaktív, szintén nem ajánlanám.<br>G. Johnson - komoly kihívás lenne a menedzsereknek..  :) Most komolyan, miért bokszolna Johnson Erdeivel? De ha létre is jönne a meccs, az öreg munkatempója nagyon sok lenne Madárnak, erősen benne van a KO vereség is.<br><br>De amúgy nem rossz a lista  :D<br><br>
Bosco
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: gallien »

[quote author=batka link=board=profiboksz;num=1131097284;start=45#55 date=01/02/06 ť 12:37:10]Hát gyerekek, szóval.......... miket hallok...  Zsolti 4 kemény meccs után most könnyebb ellenfél után néz. Nézzük csak: Garay, Lakatus, Garay, Shonune..... na nee!  :P Milyen ellenfelekre számíthatunk? Teljesen elmegy az ember kedve az egésztől.<br>Lehetséges ellenfélként említik Darrin Humphreyt ...pffff itt a vég. :-/[/quote]<br><br>Úgy tűnik egy ilyen hozzászólás után tudsz te értelmesen is írni. Hosszú távon kifizetődik ám egy fórumon...
batka
Reménység
HozzászólásokCOLON 80
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 15:54:22

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: batka »

Szervezetek rangsorait figyelmen kívül hagyva olyan bokszolók ellen láttam volna (látnám) szívesen, akiknek a neve minden  boksz iránt érdeklődő ember számára ismerősen cseng. (vagyis van neve az öreg kontinensen és USA-ban is) Győztek már le olyan bokszolókat, akiknek szintén volt és van is elismertségük a profibokszban, vagy szoros meccset produkáltak azokkal. Valljuk meg őszintén, hogy Garay, Lakatus és Sahnoune nem ilyenek. Lehet, hogy az alábbi listában vannak olyan bokszolók, akik nem tudnák legyőzni előbbi hármat, mégis ha közülük győzne le madár tegyük fel szintén hármat, máris berobbanhatna és igazi világhírre tehetne ezek után majdan szert.<br><br>P. Briggs<br>S. Branco<br>Rico Hoye<br>George K. Jones<br>Montell Griffin<br>Eric Harding<br>Derrick Harmon<br>Hall<br>G. Johnson<br>Nem beszélve a címegyesítési lehetőségekről. Mert pl. Tiozzo ellen az UBP ha nagyon akarná összehozná a meccset. Ugyanígy nem elérhetetlen Woods, vagy Adamek sem.<br>Kérdem én, ha nem most, vagy a közeljövőben, akkor mikor? Félek soha. <br><br>Ui.: gallien barátom, tényleg rájuk gondoltam! Vicces gyerek lehetsz te.......
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: gallien »

[quote author=Bosco link=board=profiboksz;num=1131097284;start=45#56 date=01/02/06 ť 12:55:53]Nem értelek Batka.... az eddig névsor szerintem teljesen rendben van. Ha meg 4 normál címvédés után jön egy könnyebb, az még bőven belefér. <br><br>Kiket tudnál/tudtál volna elképzelni kihívóként, hogy rangosabb legyen a névsor?[/quote]<br><br>Gondolom Sugar Ray, Ali és Hamed jutottak az eszébe, csak nem volt benne biztos, hogy ugyanabban a súlycsoportban vannak-e...<br><br>Ha mentálisan segít neki egy könnyebb ellenfél agyonverése, akkor legyen.
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Nem nagyon örülök ennek a könnyebb ellenfél témának, Erdei már maximum csak visszafelé tud fejlődni, addig kell a kemény meccs, amíg viszonylag jó formában van. És egy könnyebb ellenfél is ki tudja használni a "holtpontokat"... az pedig extraszar lenne.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: Bosco »

Nem értelek Batka.... az eddig névsor szerintem teljesen rendben van. Ha meg 4 normál címvédés után jön egy könnyebb, az még bőven belefér. <br><br>Kiket tudnál/tudtál volna elképzelni kihívóként, hogy rangosabb legyen a névsor?
Bosco
batka
Reménység
HozzászólásokCOLON 80
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 15:54:22

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: batka »

Hát gyerekek, szóval.......... miket hallok...  Zsolti 4 kemény meccs után most könnyebb ellenfél után néz. Nézzük csak: Garay, Lakatus, Garay, Shonune..... na nee!  :P Milyen ellenfelekre számíthatunk? Teljesen elmegy az ember kedve az egésztől.<br>Lehetséges ellenfélként említik Darrin Humphreyt ...pffff itt a vég. :-/
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Ringbe léphetnek, csak NC lesz a meccs :D
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
ecstasy999
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 580
CsatlakozottCOLON 2004-08-24 22:06:05
Tartózkodási helyCOLON Moszkva

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: ecstasy999 »

nincs valami olyan szabály hogy sparring partnerek valamennyi ideig nem léphetnek ringbe éles meccsen egymás ellen? Csak mert Michailenko pont Sahnoune elõtt volt segítõje Erdeinek.
В Советском Союзе нет секса, только любов!
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=Chagaev link=board=profiboksz;num=1131097284;start=45#46 date=12/30/05 ť 19:26:23]Ezen a szájton (http://www.energizingathletes.com/DarrinHumphrey.htm) több érdekesség közt azt írják, hogy  Darrin Humphrey-ék már a megegyezés határán voltak egy Madár elleni címmeccsről, de a magyar bajnok menedzsmentje az utolsó pillanatban visszatáncolt a megállapodástól...[/quote]<br><br>Köszi az infót Chagaev, kiegészítettem az elemzést az infóddal, ahogy Hollywood értesüléseit is beleszőttem.  ;)<br><br>[center]http://www.erdeizsolt.hu/?action=cikk&cikkid=1149/[/center]<br><br><br><br>[quote author=Alberto link=board=profiboksz;num=1131097284;start=45#47 date=12/30/05 ť 20:34:44]Jók voltak az elemzések az ellenfeleket illetően. Egyet ne felejtsetek el a TOP 15 bármikor változhat, új nevek kerülhnek be. Szerintem az ellenfél nem a mostani  TOP 15-ből fog kikerülni, hanem olyan valaki lesz aki hirtelen az UBP segítségével felkerül a TOP 15-be. Ajánlom inkább figyeljük a ranglistát és ha valaki minden előzmény nélkül felkerül akkor megvan a befutó.[/quote]<br><br>Alberto, egyetértek veled. Én sem véletlenül írtam bele, hogy időközben felkerülhet még a listára egy "ezeknél gyengébb" kihívó is. Pontosan olyan, mint De Grandis vagy Ka-Dy King.<br><br><br><br>[quote author=greg link=board=profiboksz;num=1131097284;start=45#51 date=12/31/05 ť 08:35:04]...Amúgy szerintem nagyon meggondolatlan választás lenne Richard Hall. Ő képes olyan tempót és annyi ütést diktálni, amit Zsolti nem bírna kondival, illetve az utolsó menetes "szuszogásait" is ki tudná használni.   [/quote]<br><br>Hall szerintem épp olyan veszélyes lenne Zsoltra, mint annak idején Gonzalez Darekra. Emlékezzetek vissza, hogy szegény Gonzinak sem adtunk sok esélyt és mégis ő lett a győztes, pedig szerintem simán Dariusz volt a jobb, még ha önmagához képest harmatos is volt.<br><br><br><br>[quote author=Hollywood link=board=profiboksz;num=1131097284;start=30#41 date=12/30/05 ť 12:05:02]Harmonnal kapcsolatban annyit hozzátennék, hogy mióta megverte David Telescot azért sokan számolnak még vele.[/quote]<br><br>És rögtön utána háromszor is padlózott Jorge Fernando Castro ellen, a hetedik menetben. LTKO7.
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: greg »

Én úgy emlékszem, a WBO Michalczewski kihívójának is elfogadta Hall-t, pedig azelõtt is, kb. 1,5-2 évig inaktív volt. Mondjuk az is igaz, hogy DM esetében bárkit elfogadtak kihívónak, a csúcs egyértelmûen Joey DeGrandis volt.<br><br>Amúgy szerintem nagyon meggondolatlan választás lenne Richard Hall. Õ képes olyan tempót és annyi ütést diktálni, amit Zsolti nem bírna kondival, illetve az utolsó menetes "szuszogásait" is ki tudná használni.  
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: Bosco »

Richard Hall?  :o<br>Mióta kikapott Hoye-tól bő 1,5 éve, nem lépett szorítóba. Ekkora inaktivitással és vesztes meccsel a háta mögött nehéz lenne kihívóként elfogadtatni...<br>2 éve jó lett volna. Akkor még mindenki a Darek-et kétszer is megizzasztó kemény srácot látta benne. A stílusa viszont feküdt volna Zsoltinak és sokat profitálhatott volna a legyőzésével. Most viszont szerintem szóba sem jöhet.
Bosco
BUTTON_TOPIC_LOCKED