Erdei Zsolt 4.

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_TOPIC_LOCKED
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Ezelőtti ranglistán sem a román, sem Saenz nem volt rajta.<br>Melyikük lesz a befutó? Vagy felkerül még valaki? Nehogy megjelenjen Ka-Dy King :o
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
batka
Reménység
HozzászólásokCOLON 80
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 15:54:22

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: batka »

Szerintem pedig 1 is elég, sőt az sem baj, ha kétévente lép szorítóba. Darrin Humphrey után pl. kellene egy év pihenő, hisz ha Zsolt amatőr múltját is figyelembe vesszük már túl sok a ringbelépések száma az aktív évek számához képest. Ugye ezt nem gondoljátok komolyan?<br>Nem vagyok egy tudálékos "bokszszakértő", viszont bokszrajongó annál inkább. Kevés az évi két védés szerintem ellenféltől függetlenül is! Ha a menedzsment és a tv társaság miatt így alakul persze semmit nem tudunk tenni, csak sajnálhatjuk, hogy 2-szer ülhetünk a tv elé (szerencsésebbek a ring mellé) izgulni és szorítani Zsoltnak.
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: Santos »

Csak szolídan próbáltam jelezni, hogy egy gyengébb ellenfél...<br><br>WBO ranglista 2005. december:<br>Champion:  ZSOLT ERDEI HUN<br>1. Antonio Tarver USA  <br>2. Hugo Garay ARG<br>3. Stipe Drews (Int-Cont) CRO<br>4. Alexei Trofimov UKR  <br>5. Glencoffe Johnson JAM  <br>6. Pietro Aurino ITA  <br>7. Paul Briggs AUST  <br>8. Silvio Branco ITA  <br>9. Mehdi Sahnoune FRA  <br>10. Adrian Diaconu ROM  <br>11. Thomas Ulrich GER  <br>12. Henry Saenz (Latino) NIC  <br>13. Elvis Michailenko  LAT <br>14. Cory Cummings  USA  <br>15. George Jones  USA  <br><br>... után (gyengébb ellenfelet lehet szemezni az első 15-ből!) esetleg harmadjára is vidáman jöhetne megint a második helyen rangsorolt Garay, aki annak ellenére még mindig elég előkelő helyen van, hogy második veresége után egy ún. felhozó mérkőzést vívott egy kolbász ellen, majd "csak" egy argentín címet szerzett... Igen meglepő a rangsorolása hiszen legutóbb októberben lépett ringbe. Félek attól, hogy megint összehoznak majd idén neki egy "lehetőséget", az meg nem lesz jó előrelépésnek, sőt, semmire sem... A gyengébb kategóriába pedig ki tartozik most? Talán ezt a Saenz-t be lehetne legkönnyebben legyúrni. Talán. Valahogy nem vágyom egy olyan évre, amely alatt egy Erdei vs Saenz és egy Erdei vs Garay III-t tartanak....
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: dp »

Én úgy gondolom, hogy évente két címvédés elég.<br><br>Azonban az éves meccsek száma függ (nálam) az ellenfelek minőségétől is.<br>"Pistikékből" lehet három is évente, de komoly meccsből (Zsolt esetében címegyesítő, Tarver, egyéb nagyhalak) elég kettő. <br><br>Madárnál viszont idén el kell, hogy jöjjön még ebben eaz évben egy nagy hal, aki motiválja. Mondjuk Adamek!
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=Romsy link=board=profiboksz;num=1131097284;start=75#84 date=01/05/06 ť 12:01:39]Évi kettő bőven elég, majdnem mindenki így csinálja. Én se nagyon bokszoltatnék 2 meccsnél többet, ha lenne Erdei-szintű versenyzőm... Bár ha az egyik úgymond "felhozó", akkor talán, de nem feltétlenül.<br>Elég a kettő, csak meg kell válogatni az ellenfeleket.[/quote]<br><br>Végre valaki, aki hasonlóan gondolkodik erről a dologról, mint én.  ;)
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Évi kettő bőven elég, majdnem mindenki így csinálja. Én se nagyon bokszoltatnék 2 meccsnél többet, ha lenne Erdei-szintű versenyzőm... Bár ha az egyik úgymond "felhozó", akkor talán, de nem feltétlenül.<br>Elég a kettő, csak meg kell válogatni az ellenfeleket.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Simán belefér a 3 meccs még akkor is ha májusban boxol. <br>Az egész attól függ hogy Madár milyen könnyen tudja hozni az első meccset, ill. a ZDF ad-e neki 3 időpontot. ha látványos meccset boxol akkor syerintem igen. ayert is kell a konnyű meccs hogy megerősítség a pozicióját a ZDF-en.
monczattila
Újságíró
HozzászólásokCOLON 110
CsatlakozottCOLON 2004-03-05 00:46:09

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: monczattila »

Én is, de nem mi fizetjük a zenészt, de még csak nem is Madár.
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: Santos »

[quote author=monczattila link=board=profiboksz;num=1131097284;start=75#76 date=01/04/06 ť 00:27:32]Amennyire én tudom, ő hármat akar bokszolni évente, csak éppen a ZDF-nek nincs annyi időpontja, hogy azokba bele lehessen zsúfolni Halmichot, Sturmot, Brahmert, Krasniqit, Madárt, Dimitrenkót (bocsánat, ha kihagytam volna valakit). Rájuk alaphelyzetben külön-külön is szívesen építene gálát az Uni, illetve a tévé, de ez ugyebár lehetetlen. Átlag havi egynél többet úgysem vállal be a ZDF (meg aztán figyelni kell a nagytestvér ARD-re is), Madárt pedig most nem érdemes eldugni neki második számú főmeccsnek. Lássuk be, annak még itt sem örülnének túl sokan.[/quote]<br><br>A nagy gond az, hogy amennyiben csak kettő alkalom lesz, ebből az első egy ún. könnyebb ellenfél, akkor év végére nem nagyon várhatunk valami nagy durranásra Madártól. Ennél már annak is jobban örülnék, ha három lenne, és mondjuk egyszer (vagy kétszer) egy Sturm (egye fene, Halmich is lehet...) gálán második meccset vívna...
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: Darien »

[quote author=PTM link=board=profiboksz;num=1131097284;start=75#79 date=01/04/06 ť 09:17:33]<br><br>Én vagyok az amatőr krónikás?  ;)  Elég nehéz kérdés...<br><br>Na jó, megpróbálom összeszedni magam. Úgy tudom, hogy Madár a csehországi Usti Nad Laben-ben verte - fölényes pontozással - Adameket. Azt hiszem, ez a XXX. Grand Prix nemzetközi tornán volt, ahol egy súlycsoporttal lejjebb Kótai Misi ezüstérmes lett.<br>[/quote]<br>Kösz az infót PTM! És igen, Te vagy az amatőr krónikás, persze csak ha elvállalod ezt a felelősségteljes megbízatást...   :D
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=Darien link=board=profiboksz;num=1131097284;start=60#73 date=01/03/06 ť 20:18:31]Valami lengyel honlapon ez a cikk úgy jelent meg, hogy Adamek vissza akar vágni Zsoltinak az amatőrben elszenvedett vereségért... Tudja valaki, hogy mikor és hol bokszoltak ők ketten? És hogy pontosan mi is volt a végeredmény? PTM?[/quote]<br><br>Én vagyok az amatőr krónikás?  ;)  Elég nehéz kérdés...<br><br>Na jó, megpróbálom összeszedni magam. Úgy tudom, hogy Madár a csehországi Usti Nad Laben-ben verte - fölényes pontozással - Adameket. Azt hiszem, ez a XXX. Grand Prix nemzetközi tornán volt, ahol egy súlycsoporttal lejjebb Kótai Misi ezüstérmes lett.<br>
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=pepeq link=board=profiboksz;num=1131097284;start=75#77 date=01/04/06 ť 08:33:15]Itt nem, ha jól látom...  ::) <br>http://www.canoe.ca/Boxing/day2.html<br>http://www.canoe.ca/Boxing/day4.html<br>Sunday, October 19, 1997<br>Sunday's World Amateur results<br>BUDAPEST, Hungary (AP) -- Results Sunday of the Amateur World Boxing Championships: <br>[/quote]<br><br>Itt tényleg nem!  ;D  Emlékszem, kint voltunk Füzesy Zolival és majdnem leszakadt a csarnok teteje, ahányszor Madár vagy Kokó lépett ringbe. Kokó volt a csodafegyver, Madár meg az utód. Fantasztikus egyéniségek voltak már amatőrként is.
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
pepeq
Kihívó
HozzászólásokCOLON 134
CsatlakozottCOLON 2003-03-18 16:03:20
Tartózkodási helyCOLON Magyarország, Budapest

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: pepeq »

Itt nem, ha jól látom...  ::) <br>http://www.canoe.ca/Boxing/day2.html<br>http://www.canoe.ca/Boxing/day4.html<br>Sunday, October 19, 1997<br>Sunday's World Amateur results<br>BUDAPEST, Hungary (AP) -- Results Sunday of the Amateur World Boxing Championships: <br>[quote author=Darien link=board=profiboksz;num=1131097284;start=60#73 date=01/03/06 ť 20:18:31]Valami lengyel honlapon ez a cikk úgy jelent meg, hogy Adamek vissza akar vágni Zsoltinak az amatőrben elszenvedett vereségért... Tudja valaki, hogy mikor és hol bokszoltak ők ketten? És hogy pontosan mi is volt a végeredmény? PTM?[/quote]<br>
monczattila
Újságíró
HozzászólásokCOLON 110
CsatlakozottCOLON 2004-03-05 00:46:09

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: monczattila »

Van neki annyi ideje, hogy ennyit pihenjen?
<br><br>Amennyire én tudom, ő hármat akar bokszolni évente, csak éppen a ZDF-nek nincs annyi időpontja, hogy azokba bele lehessen zsúfolni Halmichot, Sturmot, Brahmert, Krasniqit, Madárt, Dimitrenkót (bocsánat, ha kihagytam volna valakit). Rájuk alaphelyzetben külön-külön is szívesen építene gálát az Uni, illetve a tévé, de ez ugyebár lehetetlen. Átlag havi egynél többet úgysem vállal be a ZDF (meg aztán figyelni kell a nagytestvér ARD-re is), Madárt pedig most nem érdemes eldugni neki második számú főmeccsnek. Lássuk be, annak még itt sem örülnének túl sokan.
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: HIE »

[quote author=dp link=board=profiboksz;num=1131097284;start=60#74 date=01/03/06 ť 20:39:20]<br><br>Na, na , na!!! Ez engem is nagyon érdekelne!!!  8)[/quote]<br><br>És engem is (sőt sztem mindenkit). Csaknem. Bár ha igaz is, nem vok benne biztos, hogy ezt profiként is meg tudná tenni.
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: dp »

[quote author=Darien link=board=profiboksz;num=1131097284;start=60#73 date=01/03/06 ť 20:18:31]Valami lengyel honlapon ez a cikk úgy jelent meg, hogy Adamek vissza akar vágni Zsoltinak az amatőrben elszenvedett vereségért... Tudja valaki, hogy mikor és hol bokszoltak ők ketten? És hogy pontosan mi is volt a végeredmény? PTM?[/quote]<br><br>Na, na , na!!! Ez engem is nagyon érdekelne!!!  8)
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: Darien »

Valami lengyel honlapon ez a cikk úgy jelent meg, hogy Adamek vissza akar vágni Zsoltinak az amatőrben elszenvedett vereségért... Tudja valaki, hogy mikor és hol bokszoltak ők ketten? És hogy pontosan mi is volt a végeredmény? PTM?
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: HIE »

2 meccsnél tényleg több kellene egy évben. Én is keveslem. Megint nagyon sokat hagy ki. Tartok tőle ugyanis, hogy az Április, és a Májusi időpont közül a Májusi lesz a nyerő. Bár én azt vártam, hogy Március környékén bokszolhat.
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: miszter »

Szerinten a legkevesebb múlik Erdein manapság,,az uni rajzolja a köröket  :-[<br>Évi két mérkőzés?...<br>Ez azért nagyon sovány... :-/
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Sajnos nem értem ezt az 'Erdei-mizériát' mostanság. Könnyebb ellenfél? Ennyi kihagyás? Pihenjen? Szinte csak pihen mostanság... Mi van? Nehéz egy címegyesítő mérkőzés, pl. Hatton meccse a Tszyu utáni győzelem után... Zsolt legtöbb meccse azért nehéz, mert azzá teszi őket. Morales kivel is készült Pacman ellen? Raheemmal... Be is bukta... De ilyen egy Bajnok... Tudom, kellenek a győzelmek meg kell a pénzt is gyűjtögetni... De miért nem hallunk soha olyat, hogy a cél Tarver, Johnson vagy egy címegyesítés? Majd az utolsó előtti meccsére bevállalnak egy olyat, amiben igazi rizikó van? (bár a kondi miatt minden meccsében van rizikó) Az utolsóra meg természetesen egy biztos győzelmet... Azért vagyok mérhetetlenül csalódott, mert egészen amatőr kora óta maximálisan drukkoltam Zsoltnak. Most teljesen kezdek kiábrándulni. Tudom, hogy elsősorban business... De szerintem egy bajnokot hajtson a bizonyítási vágy... Vagy csak túl naív vagyok? No comment... Zsolt, kapd már össze Magad! Hajrá!
bandi
-----------------
BUTTON_TOPIC_LOCKED