Erdei Zsolt 4.

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_TOPIC_LOCKED
ecstasy999
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 580
CsatlakozottCOLON 2004-08-24 22:06:05
Tartózkodási helyCOLON Moszkva

Hozzászólás Szerző: ecstasy999 »

Mger Mkrtchian menedzsere azt nyilatkozta hogy tárgyalgat arról hogy Mger legyen Erdei következõ kihívója. Ez nem is lenne gáz ha már vivott volna valaha is félnehézsúlyú meccset, meg ha nem legutóbb kapott volna ki a teljesen ismeretlen David Gogiyától. Igy azért eléggé az. Ráadásul kevéssé technikás, de nagyon agressziv bunyós.
В Советском Союзе нет секса, только любов!
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

Hollywood írtaCOLONMadár a következőket nyilatkozta a Blikk-nek ma a baba születése után:
"A szülés után sokáig az ölemben volt, s tegnap is délelőtt is órákig a karjaimban tartottam a kisfiam. Viktor nagyon jó gyerek, nem sír, hol érdeklődve, hol álmatagon szemléli a külvilágot."

Nem akarok elkeseríteni Erdeit, de az én gyerekem is így verte át a szüleit. Otthon sok minden megváltozik, akkor már nem lesz ennyire nyugodt.:-))))
pont ettől tartok én is. egyszerre akar otthon segíteni illetve például januári meccsre felkészülni. nehéz lesz...
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Madár a következőket nyilatkozta a Blikk-nek ma a baba születése után:
"A szülés után sokáig az ölemben volt, s tegnap is délelőtt is órákig a karjaimban tartottam a kisfiam. Viktor nagyon jó gyerek, nem sír, hol érdeklődve, hol álmatagon szemléli a külvilágot."

Nem akarok elkeseríteni Erdeit, de az én gyerekem is így verte át a szüleit. Otthon sok minden megváltozik, akkor már nem lesz ennyire nyugodt.:-))))
monczattila
Újságíró
HozzászólásokCOLON 110
CsatlakozottCOLON 2004-03-05 00:46:09

Hozzászólás Szerző: monczattila »

Madár egyébként tréningezik, és hivatalosan még nincs meg a következő meccsének időpontja. Bár most egy 3x3-as ring helyett egy alig félméteres óriás jelenti neki a világot, gondolom:)
A hozzászólást 2006 alkalommal szerkesztették, utoljára 1 monczattila-kor.
monczattila
Újságíró
HozzászólásokCOLON 110
CsatlakozottCOLON 2004-03-05 00:46:09

Hozzászólás Szerző: monczattila »

Valamelyik szerkesztő írja át legyen szíves a főoldalas Erdei-hírben a napot. Már kedd este megérkezett a trónörökös (úgy nyolc és tíz között valamikor), csak ma hozta nyilvánosságra Madár. Már várható volt, egy hete "mindenórásnak" tűnt Arabella, aki most a fiatalemberrel együtt jól van.
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Hozzászólás Szerző: Darien »

Nagyon sok boldogságot, és jó egészséget kívánok!
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Ma reggel megszületett Erdei Viktor Zsolt. Jó egézséget neki és a mamának Arabellának. :roll:
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

leone510 írtaCOLONCsak annyi biztos, hogy az Uni kibérelte arra a napra a halle-i sportcsarnokot, ( Brandberge Arena), ahol Zsolt Shanoune-t is verte.
Mondjuk 3500 ember a nézőkapacitás, így valszeg nem lesz valami nagy gála, de a román talán belefér, de elvileg Sidorenko is lehet a főmeccsen, bár az nagy meglepi lenne, de nem kizárt.
Szerintem egy Erdei vs Diaconu főmeccs simán elmenne Halléban. Tényleg nem nagy a csarnok, ráadásul a helyi nézőkben talán még mindig élénken él a Sahnoune elleni dráma, és sokan kimennének. Tavaly elég sok magyar szurkoló volt kint, mivel viszonylag nincsen messze (ha jól emlékszem, olyan 1000 km körül van), úgyhogy ez is mellette szól.
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: leone510 »

Chagaev írtaCOLONAzt írják, hogy január 13-án Hallében meccsel Zsolt, még nem tudni kivel.
Diaconut rebesgetnek, őt látványosan meg lehetne verni.
Csak annyi biztos, hogy az Uni kibérelte arra a napra a halle-i sportcsarnokot, ( Brandberge Arena), ahol Zsolt Shanoune-t is verte.
Mondjuk 3500 ember a nézőkapacitás, így valszeg nem lesz valami nagy gála, de a román talán belefér, de elvileg Sidorenko is lehet a főmeccsen, bár az nagy meglepi lenne, de nem kizárt.
Chagaev
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 269
CsatlakozottCOLON 2003-12-05 15:11:01
Tartózkodási helyCOLON Halálcsillag

Hozzászólás Szerző: Chagaev »

Azt írják, hogy január 13-án Hallében meccsel Zsolt, még nem tudni kivel.
Diaconut rebesgetnek, õt látványosan meg lehetne verni.
ko.man
Újonc
HozzászólásokCOLON 48
CsatlakozottCOLON 2005-05-21 13:19:09
Tartózkodási helyCOLON Tiszafüred

Hozzászólás Szerző: ko.man »

Ugye ezt csak viccből írtad?Egy uralkodó világbajnok nem fog EBU övért bokszolni.
egyenes

Hozzászólás Szerző: egyenes »

Ujra felmerult ellenfelkent Adrian Deaconu neve. Allitolag csak EBU cimert lessz a merkozes.
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: leone510 »

Sturmot WBO övestül elvitték De La Hoyanak, Abdulaevet Cottónak, tehát az Uni nincs száműzve az USA-ból, de...<br>Minden a Johnson-Woods meccstól függ. Ha Glencoffe nyer, máris adott, hogy RJJ újabb motivációt merítsen megtépázott hírnevének visszaállításához. Revans + egy szépen csillogó IBF öv és the end...
Profiboksz.hu - az első magyar online profiboksz magazin.
Cyroo
Reménység
HozzászólásokCOLON 71
CsatlakozottCOLON 2003-02-01 21:48:48
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: Cyroo »

miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: miszter »

[quote author=Edgegod link=board=profiboksz;num=1131097284;start=480#493 date=08/04/06 ť 07:20:43]Dámosy véleménye az Uni és Zsolt viszonyáról, lehetőségekről :<br><br>http://inforadio.hu/hir/sport/hir-62222<br><br>ui: feltettem ftpre is az mp3at[/quote]<br><br><br>Ezzel egyetértek teljesen.
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
BoxBoszorka
Super Champ
HozzászólásokCOLON 536
CsatlakozottCOLON 2006-06-15 03:28:00

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: BoxBoszorka »

Sziasztok!<br><br>Meg tudom érteni Zsoltit. Azért tényleg már többször védte meg a címét, 2 éve bajnok. Valószínűleg nagyobb előrelépést várt vagy fényesebb jövővel hitegették az Urlich-féle meccs után, mint amit kapott. És azért legyünk őszínték Madárnak kell gondolnia a visszavonulásra, arra az időre is szeretne magának és családjának anyagi biztonságot. Nem hiszem, hogy kapzsi lenne, csak szeretne egy jövőbeli alapot. Bár tudom abban az új életében is megállja majd a helyét csak nem mindegy milyen feltételekkel kezd hozzá.<br><br>Ha pedig a menedzser megjegyzésénél tartunk, hogy Zsolt magyar viszonyok között igen jól fizetett, hát én ezt egyáltalán nem sajnálom. Keményen dolgozik és teljesít érte, ráadásul azért ne hasonlítsuk őt össze a léha magyar focistákkal, akik mutatványaik és semmittevésük alapján jelentősen túl vannak fizetve. ( Tisztelet a nem léháknak... )<br><br>Azt azonban meg kell jegyeznünk, most már másként fizetnek a tévétársaságok és mások az ellenfelek is. Roy Jones vitathatatlanul egy boxlegenda, de a vereségeire hivatkozva már biztos jóval kevesebbet fizetnek a tv-csatornák. Ha Naseem Hamed csúcsformában vissza akarna térni például a történtek után talán még neki kéne fizetni.  :D - persze tudom más súlycsoportban volt. És jöhetnek a sunyiságok is, hogyha XY árfolyama ennyi akkor Z-ért sem igyekszünk sokkal többet fizetni. Ráadásul sok szervezet van, sok boxolóval. Megvannak a különbségek, de az árak "nyomottak" az elmúlt évekhez képest. A ZDF Urlichot biztos szívesebben látta volna ringben származása miatt.... És nemcsak a fizetés változott így, de a kiadások is nőnek mindenhol az inflációval.<br><br>Szomorúan hallom, hogy Zsolti úgy véli " Talán az Universumnál nem gondoltak arra, hogy belőlem lehetne sztárt csinálni, aki az egész világot megveri. " - nincs jogunk kételkedni abban, hogy ő ezt odakinnt a saját bőrén tapasztalva jól érzi. " Én meg úgy vagyok vele, hogy csak azért is megverek mindenkit " - folytatja és ez a küzdőszelleme nagyon helyes. Ha Zsolt lelkileg nem keseredik meg és folytatja az a kitartó munkát amit eddig véghez vitt és ugyanaz a jólelkű és szerény srác marad akinek megismertük, ami miatt a "Mi Madarunk" lett, úgy gondolom erőfeszítései meghozzák a maguk gyümölcsét. Nemcsak övekben és tiszteletben, de anyagiakban is. Szurkoljunk neki!
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: edge »

Dámosy véleménye az Uni és Zsolt viszonyáról, lehetõségekrõl :<br><br>http://inforadio.hu/hir/sport/hir-62222<br><br>ui: feltettem ftpre is az mp3at
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: dp »

[quote author=Edgegod link=board=profiboksz;num=1131097284;start=480#491 date=08/03/06 ť 08:47:02]1. Zsolt az Uni egyetlen komoly, eladható világbajnoka. <br><br>2. Egyszerűen kénytelenek lesznek őt futtatni, még ha nem akarják, akkor is.[/quote]<br><br>Edge nagyon rátapintott a lényegre.<br><br>Tiozzo - Garay: ha Tiozzo hasonlóan készül, mint anno Darek ellen, akkor nem lesz gond. De ha jönnek a súlyproblémái, akkor Garay elveri.<br>
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: edge »

Zsolt az Uni egyetlen komoly, eladható világbajnoka..(Dzindziruk még kevésbé van azon a szinten, Sidorenko meg túl "könnyû") nem hiszem, hogy ne foglalkoznának vele, pláne az Ulrich verés után... Egyszerûen kénytelenek lesznek õt futtatni, még ha nem akarják, akkor is (a második Garay meccsen azért látszott, hogy komolyan védik Madárt).<br><br>Tiozzo vs Garay: többekkel együtt én sem látom, hogy Tiozzo egyértelmû esélyes. Jobbek a képességei mint Garaynak, nagyobbat üt, pontosabban, de a kora miatt szerintem már leszállóágban van, mig ellenfelére pont ennek az ellenkezõje igaz. Százalékban mérve egy hajszállal (mondjuk 51%-49%) Tiozzo talán az esélyesebb, de nagyon könnyen el tudom képzelni, hogy Garay bucira veri az öreget :)
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Erdei Zsolt 4.

Hozzászólás Szerző: miszter »

[quote author=Cyroo link=board=profiboksz;num=1131097284;start=480#489 date=08/03/06 ť 08:10:15]Erdei Zsolt: "a kiskutya sem foglalkozik velem"[/quote]<br><br>A tényeket kell megnézni és összehasonlítani! Meg kell nézni hogyan állt Darius a hatodik címvédésekor, mennyit szerepeltették talk show-kban, mennyit szerepelteték a bulvár médiában. Ez bizony tényleg a klub dolga, de nem hiszem, hogy a Tiger is folyamatosan médiajelenléttel bírt volna, legalábbis szerintem nem volt több, mint most Zsoltinak. <br><br>Később viszont tény, hogy Darek igen jól fel lett építve a köztudatban is, ám ennek a személyisége is adott némi alapot. Zsolti sokkal szolidabb, és ha odajut, hogy 10-15 alkalommal védi meg a címét, akkor nyilván eleve értékesebbé válik a klubja számára. <br><br>A jelen helyzetben még mindig kivárnak vele, hiszen nem látják esetleg benne a világverő klasszist, és lesz ami lesz alapon vetik oda az arénába a Garay félék elé. <br><br>Minél többször jön ki győztesen, és minél imponálóbb teljesítménnyel, annál jobban épül be a köztudatba. Hat címvédés egy Tigris utáni helyen azért még nem olyan sok. <br><br>Viszont idővel alakulhat ez a jelenleginél kedvezőbbben is. Amúgy szerintem Zsoltinak nem lehetne oka panaszra, hiszen anyagilag nézve nem olyan ködös a jövője. Persze egy amerikai világbajnokhoz mérve valszeg kevesebb a díjjazása, és a felhajtás is több ott, de azért így sem jár rosszul. Természetesen megérdemelten.<br>
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
BUTTON_TOPIC_LOCKED