Boxvilág Magazin

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Boxvilág Magazin

Hozzászólás Szerző: edge »

Az nem tudom, hogy a Szinva parkban és a Plazában lehet-e kapni, de Pesten ma 4 újságosnál néztem meg és mindenhol kapható volt (Batthiány tér és Margit híd környékén). Elvileg az egész országban kapható, ha valahol mégsem akkor jelezzétek itt és továbbítani fogjuka Lapker felé, hogy oda is szállítsanak.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Re: Boxvilág Magazin

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Ha jót akarsz magadnak akkor a Szinva parkban és a Plazaban nézz utána! ;) ÉN az utóbbiba veszek újságot,Mert Miskolc azon részén ahol lakom (Diósgyőr)<br>ott 1 újságárusnak sincs semilye.
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Boxvilág Magazin

Hozzászólás Szerző: dp »

Köszi az infót Edge!  ;)<br>Ha nem tudok venni, akkor úgyis szólok majd, de remélem nem lesz gond.
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Boxvilág Magazin

Hozzászólás Szerző: edge »

dp<br><br>Miskolcon biztosan, a környékén is valószínûleg, de azt nem tudom pontosan, hogy hol igen és hol nem. Ha megrendeled, mint múlt hónapban, akkor biztosan megkapod :). Annyit még , hogy a június 8-as megjelenés az jelen állás szerint június 9 lesz.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Boxvilág Magazin

Hozzászólás Szerző: dp »

Miskolc környékén kapható lesz az új szám?
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Re: Boxvilág Magazin

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

thx Kozi, megnézem, ha már nincs, akkor jelentkezem nálad.<br>Az interjúért is köszi. Az, hogy nem olvastam, az ... mea culpa... :)
bandi
-----------------
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Boxvilág Magazin

Hozzászólás Szerző: kozi »

Bandi az első számot pl tőlem is meg tudod venni vagy ha visszaolvasol a topicban találsz pár budapesti újságost ahol van még.<br><br>Itt van Zolibával egy interjú, ha nem voltál mostanában az oldalon lehet ez is kimaradt:<br><br>http://www.profiboksz.hu/cikk.php?id=332
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Re: Boxvilág Magazin

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

leibigab : hogy lehet az első részt megszerezni?<br>szánom-bánom bűnöm, de mostanság nem igazán voltam jelen a fórumon... <br>  :-/ ez változni fog, kicsit sok volt a dolog mostanság :)<br><br>Régebben Füzesy Zoltánnak voltak igen jó kis füzetecskéi, érdekes az akkori box-morált összehasonlítani a jelenlegivel. A különböző, az évszázad csatáiról írt füzetecskéi nagyon olvasmányosak voltak (nyilván legtöbb embernek nem volt tv-je akkor, így a meccsek közvetítése nem vizuálisan történt). Szívesen látnék vele mondjuk egy interjút arról, hogy ezekhez a csatákhoz így x év múlva hozzávenne-e még párat, illetve most melyik szerinte az elmúlt 100 év 4 nagy csatája? (merthogy régen is 4-et emlegetett)<br><br>OFF (csak itt volt róla írva és nem tudtam elmenni a témamellett):<br> <br>A klikkelgetős, stb felmérésekről meg annyit, hogy az X-es verziót agyon-popupolják mindenhol. A számlálók legtöbbjét meg pár ügyes kis programmal egész jól meg lehet hülyíteni... Így lett többek között barátom kislánya egy babaszépségverseny győztese úgy, hogy az utolsó napon regisztrálták (bár az asszonyka fair volt és írt a szervezőknek, így persze nem lett első :) )<br><br>Nekem az x-es lappal kapcsolatban a legnagyobb bajom az, hogy valami fellengzős arrogancia lengi körül az egészet. Néha forrás nélkül vannak lefordított cikkek sajátként feltüntetve (bár manapság ez talán változott, de régebben ez igen gyakori volt). Megjegyezném, régebben itt totál le lettünk hurrogva (egy bizonyos x-es emberke által), mert Kótai Misi esetében technikai hiányosságokat mertünk emlegetni. 1x kipróbáltam őket is... Na, a kritikus jellegű megjegyzéseim "érdekes" módon eltűntek... próbaképpen írtam egy lightosan kritikus megjegyzést és egy "királyak vagytok, fiúk"-jellegűt... Egyik megmaradt, a másik nem... A 2ft-os kérdés: melyik? :D<br>Ez kb 1-2 éve volt. azóta nem tettem ilyet, ha azóta változtak, akkor sorry...<br>
bandi
-----------------
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Boxvilág Magazin

Hozzászólás Szerző: leibigab »

Kijött a nyomdából a Bokszvilág Magazin 2. száma!!! <br><br>A tervek szerint a jövőhét közepén kerül ki az újságosokhoz. Aki nem tud várni addig, az már most megvásárolhatja (399Ft) nálam a nyugati környékén.  <br><br>tel.: 06-20-314-50-50
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Boxvilág Magazin

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Ha nem jön közbe valami, akkor a Boxvilág Magazin 2. száma ma este már kapható lesz a szolnoki Felix-Promotion gálán :).
Vargas87
Bajnok
HozzászólásokCOLON 314
CsatlakozottCOLON 2006-04-29 19:32:22

Re: Boxvilág Magazin

Hozzászólás Szerző: Vargas87 »

Akkor bekell szereznem ezt a magazint !!!  :) ;D
www.profiboksz. hu az igazi!
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Boxvilág Magazin

Hozzászólás Szerző: leibigab »

[quote author=Vargas87 link=board=profiboksz;num=1146837006;start=60#69 date=06/02/06 ť 12:51:46]<br><br>És mennyibe kerül ?<br>[/quote]<br><br>Valószínű, hogy a jövő héten már kapható lesz! (Ha rosszul gondolom, akkor Edge pontosít.)<br><br>399 Ft<br>
Vargas87
Bajnok
HozzászólásokCOLON 314
CsatlakozottCOLON 2006-04-29 19:32:22

Re: Boxvilág Magazin

Hozzászólás Szerző: Vargas87 »

[quote author=VMVKWA link=board=profiboksz;num=1146837006;start=60#68 date=06/01/06 ť 14:08:41]Mikor jelenik meg a következő szám?[/quote]<br><br>És mennyibe kerül ?<br>
www.profiboksz. hu az igazi!
Avatar
VMVKWA
Bajnok
HozzászólásokCOLON 350
CsatlakozottCOLON 2005-01-28 14:42:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Boxvilág Magazin

Hozzászólás Szerző: VMVKWA »

Mikor jelenik meg a következő szám?
Éljen Erdei! Leütötte, mint a büdös sz@rt!
pyngy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 469
CsatlakozottCOLON 2002-12-26 16:13:17
Tartózkodási helyCOLON Szeged
CONTACTCOLON

Re: Boxvilág Magazin

Hozzászólás Szerző: pyngy »

Nagyon jó lett az újság!<br>Gratulálok a szerkesztőknek!  ;)
Chuck Norris nem megy vadászni, mivel a vadászat szó magában hordozza a kudarc lehetöségét. Chuck Norris ölni megy.
mojo68
Bajnok
HozzászólásokCOLON 273
CsatlakozottCOLON 2005-02-19 12:59:32
Tartózkodási helyCOLON Nagyharsány (Baranya)

Re: Boxvilág Magazin

Hozzászólás Szerző: mojo68 »

[quote author=kozi link=board=profiboksz;num=1146837006;start=60#65 date=05/12/06 ť 15:16:33]<br><br>Olvasd el a szavazocédula alatti szöveg utolsó sorát  ;)[/quote]<br><br>És tényleg  ;D de csak azért nem olvastam végig, mert már csöpögött a nyálam az ujságra és így gyorsan továblapoztam ;)
Örökké akarok élni. Eddig sikerült
MoJó
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Boxvilág Magazin

Hozzászólás Szerző: kozi »

[quote author=mojo68 link=board=profiboksz;num=1146837006;start=45#55 date=05/12/06 ť 10:33:37]Egyetlen szépség hibálya van az ujságnak, amit szerintem Pacific is nehezményezne  ;D, mégpedig az hogy Klicsek orcáját kéne átszabni ahoz hogy beküldjem a szavazócédulát.<br>[/quote]<br><br>Olvasd el a szavazocédula alatti szöveg utolsó sorát  ;)
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Boxvilág Magazin

Hozzászólás Szerző: Santos »

A hat kicsi ökröcskét szándékozott hivatni, de az is lehet, hogy királyi többes, ám könnyen előfordulhat, hogy egyszerűen pksz-re próbáltam hivatkozni, sőt, még az is előfordulhat, hogy véletlenül nem ugyanarra a kiadványra céloztam, és nem arra a táblázatra... Ki tudja? :)<br><br>Sokáig gondolkoztam, hogy így írjam-e vagy esetleg úgy, hogy "ki van elrejtve", de gondoltam adok neked egy magas labdát, hogy az aktatáskát (;D) ért sérülés okozta traumán könnyebben tudj felülkerekedni. ;)
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Boxvilág Magazin

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Santos mi ez a többes szám első személy?
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
BlaZe
Bajnok
HozzászólásokCOLON 262
CsatlakozottCOLON 2002-12-03 12:15:59
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Re: Boxvilág Magazin

Hozzászólás Szerző: BlaZe »

[quote author=cezi link=board=profiboksz;num=1146837006;start=45#58 date=05/12/06 ť 11:03:00]<br><br>lathatoan szakember vagy ;D orulok nek, hogy ilyenek is irnak ide :D<br><br>a profibo x.hu lathatoan cheatel, ugyhogy maradjunk ennyiben: ha profi reklamszerzodest akarnak erre csinalni, ugy elhajtjak oket a verbe, ahogy kell :D[/quote]<br><br>Miről beszélsz? Nekik már van misjuniverzhángeri bannerjük ;D<br><br>Egyébként érdekes, hogy hogyan mérik ezt a kattintás dolgot. Én nemigen látok semmi arra utaló jelet, hogy egy kattintásomra pördülne az alexa számlálója ;) Ha egy adverticumos, vagy webalizeres stattal jönnek, az még valamennyire elmegy. De ez így tök komolytalan :) Azt se értem, hogy ez miért lett egyáltalán felhozva. <br><br>Holnap elmegyek, és felhajtom már én is az újságot, mert egyre kíváncsibb vagyok rá :)
BUTTON_POST_REPLY