Boxvilág Magazin

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Boxvilág Magazin

Hozzászólás Szerző: Santos »

10 pontos kérdés is lehetne a következő: Kit rejtettünk el a 13-14. oldalon a táblázat mögött? :D ;D <br><br>Megzavarásképpen még ezzel együtt fel lehetne tenni a 32. oldalon lévő hátteret is kérdésnek.... :)
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
mojo68
Bajnok
HozzászólásokCOLON 273
CsatlakozottCOLON 2005-02-19 12:59:32
Tartózkodási helyCOLON Nagyharsány (Baranya)

Re: Boxvilág Magazin

Hozzászólás Szerző: mojo68 »

[quote author=Romsy link=board=profiboksz;num=1146837006;start=60#60 date=05/12/06 ť 11:40:06]Ha nem szólsz, észre sem veszem a 13-14. oldalak hátterét :D<br>Sztár vagyok vaze :D[/quote]<br><br>Ja Joe is elhúzta a buksiját a romboló horog elől  ;D
Örökké akarok élni. Eddig sikerült
MoJó
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Boxvilág Magazin

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Ha nem szólsz, észre sem veszem a 13-14. oldalak hátterét :D<br>Sztár vagyok vaze :D
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Boxvilág Magazin

Hozzászólás Szerző: WNB »

[quote author=Romsy link=board=profiboksz;num=1146837006;start=45#57 date=05/12/06 ť 10:44:19]na már nekem is van ám, így egészben még nem is láttam, tényleg jó lett. jó a nyomda  ;)[/quote]<br>A 13-14. oldalak háttérképe szerinted jó lett...ööö... nyomdai szempontból?...nekem vannak kétségeim. <br><br>Az ilyen helyekre a jövőben el lehetne adni vmilyen töredékoldalas hajzseléreklámot...vmi ilyesmi szlogennel: "A Májer ajánlásával: Mióta ezt használom, hajam fényesebb, erősebb, csillogóbb...és...ööö...valahogy természetesebb. Igen őszintén mondhatom: nagyon elégedett vagyok a termékkel." <br><br>Sőt: megépülhetne a brand-name is...öt betű (de milyen öt betű!)...mint a "Norbi"...Májer-rúd, Májer-májas, Májer-aqua (bubis és bubitlan), Májer-zselé és fixálóhab, Májer-karottás muffin...extra motiváció lehetne, hogy Norbi netpartnere is az MCOnet.<br><br>PS: és akkor potenciálisan a legütősebb termék...Májer Puffin Marmelade.
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
cezi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 893
CsatlakozottCOLON 2005-02-26 22:18:50
Tartózkodási helyCOLON Dublin

Re: Boxvilág Magazin

Hozzászólás Szerző: cezi »

[quote author=Boxingmano link=board=profiboksz;num=1146837006;start=45#45 date=05/11/06 ť 23:25:33]<br>Szóval nem kérdéses, hogy az X az olvasottabb. <br>[/quote]<br><br>lathatoan szakember vagy ;D orulok nek, hogy ilyenek is irnak ide :D<br><br>a profibo x.hu lathatoan cheatel, ugyhogy maradjunk ennyiben: ha profi reklamszerzodest akarnak erre csinalni, ugy elhajtjak oket a verbe, ahogy kell :D
videot csak a videoboltbol, de!
Öreg lámpa légy rögös úton.
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Boxvilág Magazin

Hozzászólás Szerző: Romsy »

na már nekem is van ám, így egészben még nem is láttam, tényleg jó lett. jó a nyomda  ;)
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
himpike

Re: Boxvilág Magazin

Hozzászólás Szerző: himpike »

Mammut, oktogon jónak tûnik, megnézzük  :o
mojo68
Bajnok
HozzászólásokCOLON 273
CsatlakozottCOLON 2005-02-19 12:59:32
Tartózkodási helyCOLON Nagyharsány (Baranya)

Re: Boxvilág Magazin

Hozzászólás Szerző: mojo68 »

Kircsi a magazin, ma kaptam meg a postástól "ingyen"  8) az az fizessem be csekken utólag, megható és ritka ez a bizalom ma kis hazánkban. Egyetlen szépség hibálya van az ujságnak, amit szerintem Pacific is nehezményezne  ;D, mégpedig az hogy Klicsek orcáját kéne átszabni ahoz hogy beküldjem a szavazócédulát.<br>Az off témához: szerintem (olvasom mindkét oldalt) ez az oldal szakmailag sokkal igényesebb, mig a másik kicsit többett foglalkozik a hazai profiboksz-al (igaz elég bulvárosan). A klikkeléshez, én is sok kűzdősport oldalra az ottani linkekről lépek be.<br><br>Ui: A csekk természetesen feladva  ;)
Örökké akarok élni. Eddig sikerült
MoJó
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Boxvilág Magazin

Hozzászólás Szerző: kozi »

Kicsit felhozom ezt a listát, mert az OFFok kicsit hátratolták:<br><br>Ezeken a helyeken biztosan kaphato a Boxvilág Magazin: <br> <br>-Déli pályaudvarnál a pénztáraknál lévő újságosnál <br>-Mammut üzletház földszinti újságosánál <br>-Margit híd budai hídfőjétől nemmessze, a Bem tér 3. alatt <br>-Határ uti metrónál, a feljáróval szemben lévő könyvesboltban (a buszvégállomásnál) <br>-Oktogontol nemmessze: Victor Sportbolt - Nagymező u 12 <br>-Székely Budo küzdősport szaküzlet: Wesselényi u. 47-49 <br>-Örs vezér tér: Jump fitness szalon (metrokijaratnal van egy epulet, ott a 2. emeleten van) <br>-Kispesten: Vas Gereben u.-i újságos (68-as busz végállomásánál) <br>-Csepel: Tanácsház vagy milyen tér volt régebben: Gameland netcafe: Kossuth Lajos u. 30-46 <br>
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Boxvilág Magazin

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Nem akarok off lenni, de a PX olvasottsága a Fly által említett okokból valószínűleg nagyobb. Azonban az állandó olvasók és nem véletlenül betévedő potyautasokat nem számítva biztos vagyok benne, hogy egálban áll a két oldal egymással. <br><br>Ja és ez alapján például az egyik legnépszerűbb amerikai bokszoldal a Boxingtalk-ot is kevesebben nézik, mint a PX-et. Valamint az NB1.hu-t is ami a legnagyobb magyar focioldal. Ugyan már ezt nem hiszem el.:-))<br><br>Ami minket illet az oldal látogatottsága folyamatosan emelekedik, egyre több az állandó olvasó. Nincs okunk panaszra semmiképpen se.
"Mindenki a napra tör..."
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Boxvilág Magazin

Hozzászólás Szerző: Santos »

[quote author=Boxingmano link=board=profiboksz;num=1146837006;start=45#45 date=05/11/06 ť 23:25:33]Zárásként annyit érnék, hogy az adatokat látva Santos barátunk szavaival élve "lesz nemulass". [/quote]<br><br>Nah, ezzel ugyan nem tudom mit akartál elérni, de ha már a szavaimmal élsz (...), akkor ha kérhetem, fejtsd ki bővebben ezt a "lesz nemulass" dolgot? Igazán érdekelne többek között ez is...<br><br>A forgalommérők, kattintgatások száma, profibox.hu: hogy jön ez ebbe a topikba? Mi köze van a Boxvilág magazinhoz? Semmi, és nagyon úgy néz ki, hogy mi megvagyunk "mérickélés" nélkül is. Valszeg azért vagyunk a végén, mert nem regisztráltunk be, ezért az összehasonlításnak sem volt sok értelme, mert nálunk nem mérnek semmit...<br><br>u.i.: Érdemes megnézni, hogy mit és hogyan mér ez az alexa.com, meg azt is hogy 40 oldal csatlakozik a px-ről...
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Boxvilág Magazin

Hozzászólás Szerző: miszter »

2000-ben csináltam egy netes dolgot, és akkor regisztráltunk a Hungaryan Top 1000-be. <br><br>Eleinte sehol sem voltunk, aztán a legjobb helyezésünk a 7.-ik lett az adott kategóriában. <br><br>A net valóban alkalmasabb arra, hogy mérjen bizonyos adatokat, de a számlálókat meg lehet etetni simán. <br><br>Szerintem.
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Boxvilág Magazin

Hozzászólás Szerző: dp »

[quote author=Boxingmano link=board=profiboksz;num=1146837006;start=45#45 date=05/11/06 ť 23:25:33]Van egy honlap: www.alexa.com. Az Alexa (amely egy független forgalommérő, ami méri a honlapok olvasottságát.). <br>Ezek szerint akkor az X-es profibox jelenleg a 28,079 <br>-ik leglátogatottabb lap a földön. Kvázi<br>versenytársuk, a profiboksz.hu 211,759-ik. <br><br>Hogy igazoljam az állításaimat, íme itt a bizonyítékok: <br>http://www.alexa.com/data/details/traff ... <br>Szóval nem kérdéses, hogy az X az olvasottabb. <br><br>Zárásként annyit érnék, hogy az adatokat látva Santos barátunk szavaival élve "lesz nemulass". [/quote]<br><br>Érdekes amit írsz Boxingmano.<br><br>De nem tudom, hogy mennyire pontosak ezek a mérések.<br><br>Kíváncsiságból megnéztem a legnépszerűbb hazai rallys portál a www.duen.hu adatait.<br><br>www.profibox.hu : 28,079  <br>www.duen.hu : 96,772 <br><br>Ezen mérés alapján a több, mint 61 milliós (!)oldalletöltéssel büszkélkedő oldalt majdnem 70 ezer hellyel megelőzi a px. Ezt nem igazán tudom elhinni.<br><br>u.i.: ha tényleg objektív, és megfelelően hitelesített egy (fel)mérőrendszer akkor annak adatai előtt fejet hajtok. De szerintem amire hivatkozol, az távol áll a hitelesítés fogalmától.
admin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 823
CsatlakozottCOLON 2006-08-26 09:27:12
Tartózkodási helyCOLON Győr
CONTACTCOLON

Re: Boxvilág Magazin

Hozzászólás Szerző: admin »

MCOnetes cuccok egymást linkelik agyba-főbe, csomó lapjuk van tele ugyanazzal a tartalommal, szvsz inenntől kezdve nincs miről beszélni, persze hogy több a találat px-re. :-*
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Re: Boxvilág Magazin

Hozzászólás Szerző: leone510 »

Klikkeléshez: Kapásból a profiboksz.lap.hu-n fennt az PX hírei vannak kiemelve.
Profiboksz.hu - az első magyar online profiboksz magazin.
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Boxvilág Magazin

Hozzászólás Szerző: Darien »

[quote author=Boxingmano link=board=profiboksz;num=1146837006;start=45#45 date=05/11/06 ť 23:25:33]Ezek szerint akkor az X-es profibox jelenleg a 28,079 <br>-ik leglátogatottabb lap a földön. Kvázi<br>versenytársuk, a profiboksz.hu 211,759-ik. <br>[/quote]<br>És szerinted a látogatottság közvetlen ok-okozati összefüggésben áll az oldal színvonalával... ezzel azért sokan vitatkoznának.  
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Boxvilág Magazin

Hozzászólás Szerző: edge »

Boxingmano<br><br>Szerintem abban Te is egyetértesz, hogy az egy oldalra hányan klikkelnek az nem csak annak függvénye, hogy az oldal szakmailag jó vagy sem. Innentõl kezdve meg nem nagyon van mirõl vitázni szerintem :)
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Boxingmano
Újonc
HozzászólásokCOLON 4
CsatlakozottCOLON 2006-05-11 22:59:12

Re: Boxvilág Magazin

Hozzászólás Szerző: Boxingmano »

[quote author=leibigab link=board=profiboksz;num=1146837006;start=15#29 date=05/10/06 ť 17:16:05]"Sziasztok<br><br>A másik oldalon is megpróbáltunk egy topicot nyitni az újságnak az alábbi szöveggel:<br><br>"Sziasztok<br><br>A napokban jelent meg egy új, boksz magazin!<br><br>Keressétek, olvassátok és ide jöhetnek a kritikák, észrevételek vele kapcsolatban!<br><br>(A magazin nevét szándékosan nem írom ki, nehogy az oldal érdekeit sértsem vele.)<br><br>Tisztelettel: Leibinger Gábor"<br><br><br>...kapásból törölve lett! <br><br>Azthiszem  ez nem minősült reklámnak...úgyhogy ennyit a másik oldalról, hogy hogyan szolgálják a magyar és egyáltalán az ökölvívó sport érdekeit!<br><br>ezt ide most be kellett írjam, mert elkeserít, hogy milyen, Magyarország második legjobb bokszportálja!!!"[/quote]<br><br>Van egy honlap: www.alexa.com. Az Alexa (amely egy független forgalommérő, ami méri a honlapok olvasottságát.). <br>Ezek szerint akkor az X-es profibox jelenleg a 28,079 <br>-ik leglátogatottabb lap a földön. Kvázi<br>versenytársuk, a profiboksz.hu 211,759-ik. <br><br>Hogy igazoljam az állításaimat, íme itt a bizonyítékok: <br>http://www.alexa.com/data/details/traff ... <br>Szóval nem kérdéses, hogy az X az olvasottabb. <br><br>Zárásként annyit érnék, hogy az adatokat látva Santos barátunk szavaival élve "lesz nemulass".
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Boxvilág Magazin

Hozzászólás Szerző: edge »

Camo<br><br>A hírek betumérete szandékosan lett olyan kicsi.. masfélszer ennyi hír volt így is..ugy törölgettük es kicsitnyitettük a betüméretet hogy beférjen két oldalba...<br><br>Ha valami egyéb hibát, tárgyi tévedést találtok, vagy bármit ami nem tetszik, azt nyomjátok ide ... sõt igazából azokat várjuk elsõsorban.. mert csak úgy tudunk javítani rajta :)<br><br>A helyesírással voltak gondok azt tudjuk :), néhol normális korrekturázásra már nem maradt idõ.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Boxvilág Magazin

Hozzászólás Szerző: Camo »

Én a Mammut-ban jutottam hozzá, miután körbecsavarogtam a várost. :) Remélem, a lap későbbi számai már mindenütt ott lesznek.
Camo
BUTTON_POST_REPLY