Szavazások a főoldalon és a facebookon

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Szavazások a főoldalon

Hozzászólás Szerző: Darien »

Teljesen egyet értek! Szerintem is jelen állás szerint Jani a legesélyesebb egy világbajnoki címre, tekintve hogy kihívó... Karesz jó bunyós, de azért meglepő, hogy vannak akik már most megelőlegezik neki a címet. Az, hogy valaki az Universumnál bunyózik, még nem jelenti azt, hogy világbajnok lesz. Balzsaynak van rá esélye, de azért ne rohanjunk annyira előre!
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Szavazások a főoldalon

Hozzászólás Szerző: supras »

Érdekes....... Ezt a pramet szerintem Jani-nak kellenne vinnie nem egy olyan embernek aki ha nem történik valami akko 1.5-2 éven belül nem jut VB-cím közelébe.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Szavazások a főoldalon

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Pont ezt néztem én is. Meg azt, hogy Kótai még egy darab szavazatot nem kapott. :-/
"Mindenki a napra tör..."
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Szavazások a főoldalon

Hozzászólás Szerző: supras »

Mi a főoldali szavazásokban ez a nagy Balzsay imádat??? Csak nem valami baráti köt ???
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Szavazások a fõoldalon

Hozzászólás Szerző: greg »

Nagy Józsit én sem gondoltam komolyan... 8)<br><br>De pl. Matolcsi beillett volna, szvsz
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Szavazások a főoldalon

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Muszály volt négy lehetőséget betenni, ezért került be Balzsay. Szerintem ő a harmadik lehetőség ha megnézzük a magyar bunyósokat. Hidvégi, Nagy Józsi egyelőre sajnos reménytelennek tűnik.
"Mindenki a napra tör..."
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Szavazások a főoldalon

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Én is mondtam ezt Holynak, de azzal küldött el, hogy csak olyanokat tesz ki, aki nem reménytelen. Pedig a BOMBÁZÓ sokat kapott volna biztos azokért a szimpatikus pörölycsapásokért :D
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Szavazások a fõoldalon

Hozzászólás Szerző: greg »

Uhh, Nagy Józsit kihagytátok a sorból ;D<br><br>Amúgy azt sem értem, Balzsay-t három meccsel a háta mögött minek kellett feltenni a listára.
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Szavazások a főoldalon

Hozzászólás Szerző: dp »

Én is meglepődtem. Balzsay még nem is bizonyított senki ellen. Kb. 1.5 - 2 év múlva lehet az első komolyabb ellenfele. Addig milyen ütőerőre gondolt a többség?!
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Szavazások a főoldalon

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Lezárom az aktuális szavazás 444 szavazat után:<br><br>Ki legnagyobb ütőerejű magyar bunyós volt a kérdés:<br>1. Balzsay Károly 46%<br>2. Nagy János 25%<br>3. Erdei zsolt 15%<br>4. Kótai Mihály 14%<br><br>Elég meglepő az eredmény, de a többség dönt.
"Mindenki a napra tör..."
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Szavazások a főoldalon

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Hanyadik menetben üti ki Ruiz Toney-t:<br><br>1. 1<br>2. 2<br>3. 3<br>4. 4<br>5. 5<br>6. 6<br>7. 7<br>8. 8<br>9. 9<br>10. 10<br>11. 11<br>12. 12
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Szavazások a főoldalon és a facebookon

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Azér nyitotam ezt a topikot, hogy egy helyen dokumentálva legyenek a főoldali szavazások eredményei.<br><br>Most a legjobb könnyűsúlyú bunyósra lehetett szavazni, az eredmény pedig ez lett 174 szavazat után:<br><br>1. Diego Corrales 64%<br>2. Joel Casamayor 18%<br>3. Jose Luis Castillo 11%<br>4. Juan Diaz 6%<br><br>Most egy új érdekes szavazás indul majd, de ha bárkinek van ötlete új voksolással kapcsolatban az ide beírhatja.<br>
"Mindenki a napra tör..."
BUTTON_POST_REPLY