Locsolóversek

Minden ami nem az oldallal és nem a profi ökölvívással kapcsolatos.
BUTTON_POST_REPLY
harward
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 776
CsatlakozottCOLON 2006-12-18 22:05:22

Hozzászólás Szerző: harward »

admin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 823
CsatlakozottCOLON 2006-08-26 09:27:12
Tartózkodási helyCOLON Győr
CONTACTCOLON

Locsolóversek

Hozzászólás Szerző: admin »

<br>Ferrarival érkeztem, <br>k*va nagyot fékeztem. <br>Okos vagyok, szép és laza, <br>Locsoljak, vagy húzzak haza? <br><br>Erdő mellet folyik el a kanális, <br>meglocsollak téged meg az anyád is! <br><br>Te vagy az, ki nekem maradt, <br>meglocsollak, dőljél hanyatt! <br><br>Zöld erdőben jártam, <br>Valóság showt láttam. <br>Nem győztem a végét várni, <br>Kezdtem már a végét járni. <br>Hazajöttem étlen-szomjan, <br>Meglocsollak azon nyomban. <br><br>Kicsi vagyok, székre állok, <br>b@sszátok meg, így sem látok! <br><br>Húsvét táján édes szokás <br>A vödörrel locsolkodás <br>Nálam is van szagos kölni <br>Ha rádöntöm, meg fogsz ölni? <br><br>Jó étek a rizs, <br>jó játék a teke, <br>lespriccelhetlek-e ? <br><br>Futott a nyúl, <br>futott gyáván, <br>meglocsollak <br>el ne hervaggyá mán! <br><br>Húsvét napján azt kívánom, <br>legyen rúzsos a tojásom! <br><br>Zöld erdőben jártam, <br>unikumot láttam. <br>Ha nem kapok belőle, <br>nem locsolok jövőre. <br><br>Bal zsebemben kölni, <br>jobb zsebemben bicska, <br>ha adsz egy ezrest, <br>a jobb nem lesz nyitva! <br><br>Sivatagban jár a teve <br>Tele van a töke vele <br>Nálam van a töke leve <br>Meglocsolhatlak-e vele? <br><br>Házunk elott nagy a fu <br>nem fogja a kasza. <br>Locsoljon meg titeket <br>az apátok ...<br><br>Van nekem egy kis locsolóm, <br>Kölni nincsen benne, <br>Ha én azt most elovenném, <br>Nagy röhögés lenne. <br><br>Szemétdombon van egy bögöly, <br>meglocsollak meg ne dögölj! <br><br>Biciklivel érkeztem, <br>30 métert fékeztem, <br>Tibi vagyok, szép és laza, <br>Locsoljak, vagy húzzak haza? <br><br>Árok partján döglött ló, <br>Én vagyok a locsoló! <br>
Carnivores
Super Champ
HozzászólásokCOLON 508
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp

Locsolóversek

Hozzászólás Szerző: Carnivores »

Zúg a traktor,szánt az eke,megöntözhetleke... ;D ;D ;D :)
Kukorica
Reménység
HozzászólásokCOLON 76
CsatlakozottCOLON 2002-10-26 09:07:07

Locsolóversek

Hozzászólás Szerző: Kukorica »

Ide várok mindenféle frappáns mondókát, amivel ti szoktátok kísérni az öntözést!<br>Az én gyűjteményem meglehetősen szegényes, de van benne egy nagyon kedves:<br>Zöld a moha, zöld a páfrány,<br>Meglocsollak házisárkány ! :D
BUTTON_POST_REPLY