Váltósúly

Minden, ami profiboksz!
BUBI
Kihívó
HozzászólásokCOLON 126
CsatlakozottCOLON 2005-03-08 19:08:31

Re: De La Holya és a váltósúly

Hozzászólás Szerző: BUBI »

Sokan kíváncsiak még De La Hoya-ra,de bokszolni sem lehet az örökévalóságig.És valamiből meg kell élni,ha abbahagyja a bokszot.Szerintem ő már nem fogja a régi önmagát nyújtani,ha visszamegy a váltósúlyba.Már más ember lett akinek nem csak a bokszolás az elsődleges,hanem annak az üzleti oldala is.Nem hiszem,hogy ugyanolyan lelkesedéssel és motíváltsággal megy le az edzőterembe mint annakidején.Ő már amit lehetett elért a bokszban.Igaz a középsúlyú karrierje nem jött be Holyának,de hát az ő teljesítőképessége is véges,és most más területen talált magának kihívást.És ez így van rendjén.Azért még nem írom le,mert egy nagyszerű bunyósnak tartom akivel a váltósúlynak még mindíg számolni kell.Mindezek mellett engem is érdekelne az új cd-je.Azon is az aktuális romantikus sláger a Padlón voltam,de kihevertem címmel,amit Hopkins-al duettben énekel Oscar. ;D
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: De La Holya és a váltósúly

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Engem az új cd-je jobban érdekelne.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
capture
Bajnok
HozzászólásokCOLON 325
CsatlakozottCOLON 2005-03-30 15:21:07

Re: De La Holya és a váltósúly

Hozzászólás Szerző: capture »

AMi azt illeti nagyon jó áll a menedzseri állás de la hoyának de azért a bunyójára többen kiváncsiak lennének szerintem :)
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: De La Holya és a váltósúly

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=Hollywood link=board=profiboksz;num=1101806816;start=15#24 date=04/09/05 ť 17:33:28]De ki volt a a világbajnok akit Oscar emleget? Mert szerintem Mares se volt amatőr világbajnok és Bedák se.[/quote]<br><br>Én "csak" két Nemzeti Bajnokságról tudok... Az azért nem ugyanaz, mint egy VB-cím. ;) Az biztos csak, hogy Mares amatőr rekordja 112 győzelem (84 RSC) és 8 vereség.
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: De La Holya és a váltósúly

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

De ki volt a a világbajnok akit Oscar emleget? Mert szerintem Mares se volt amatőr világbajnok és Bedák se.
"Mindenki a napra tör..."
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: De La Holya és a váltósúly

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=Hollywood link=board=profiboksz;num=1101806816;start=15#22 date=04/09/05 ť 14:38:32]Ez az Oscar szenilis lett. Most nyilatkozta, hogy Abner Mares világbajnok volt amatőrként. Meg, hogy az olimpián csalással kapott ki a világbajnok ellen. Érdekes mert szerintem Bedák Zsolttól kapott ki, szoros meccsen, de megérdemelten. Nem tudom miről bezsél Oscar.[/quote]<br><br>Hollywood, sokan beszéltek annak idején vitatható pontozásról a Bedák-Mares meccsen... Szerintem is Zsolt volt a jobb, de ezt nem gondolta így mindenki.
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: De La Holya és a váltósúly

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Ez az Oscar szenilis lett. Most nyilatkozta, hogy Abner Mares világbajnok volt amatőrként. Meg, hogy az olimpián csalással kapott ki a világbajnok ellen. Érdekes mert szerintem Bedák Zsolttól kapott ki, szoros meccsen, de megérdemelten. Nem tudom miről bezsél Oscar.
"Mindenki a napra tör..."
magicheads
Reménység
HozzászólásokCOLON 61
CsatlakozottCOLON 2005-03-01 08:12:50
Tartózkodási helyCOLON Dombóvár

Re: De La Holya és a váltósúly

Hozzászólás Szerző: magicheads »

Mosley mindenkit lever ha Forrest nem tér vissza.Talán még Oscart is igazságosan.Az 1. volt azma 2. nem.Pedig Mosley-nak szurkoltam.
Suni
Reménység
HozzászólásokCOLON 96
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 20:54:11

Re: De La Holya és a váltósúly

Hozzászólás Szerző: Suni »

Azt hiszem ,a nyilatkozata ellenére Mayorga is ide fog visszatérni. Jó kis bunyók lessznek ;)
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: De La Holya és a váltósúly

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Én egy Cinton vs Mosleyt vagy egy Margarito vs Mosleyt néznék meg legszívesebben. Oscart pedig Spinks ellen egy Rivera elleni felhozó meccs után.
"Mindenki a napra tör..."
KriZS
Bajnok
HozzászólásokCOLON 259
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 11:14:56
Tartózkodási helyCOLON Bp

Re: De La Holya és a váltósúly

Hozzászólás Szerző: KriZS »

Szerintem sok kérdést megoldhat, ha Mosley valóban visszalép váltóba. Én sokkal szívesebben nézem őt és Oscart is váltóban, mint nagyváltóban vagy középben. <br><br>Jó lenne ebben a súlycsoportban egy Oscar-Mosley 3!!! Mindenesetre így legalább lenne újra egy bombaerős súlycsoportunk...  ;D
Az erő legyen Velem!
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: De La Holya és a váltósúly

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

http://www.boxingscene.com/?m=show&id=352<br><br>Itt egy cikk Oscar lehetséges váltósúlyú jövőjéről. Kizárólag Spinkset tartják méltó ellenfélnek számára a szakértők.
"Mindenki a napra tör..."
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: De La Holya és a váltósúly

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Golyo<br><br>Emlékszel a Mayorga vs Forrest I. második menetére, amikor Forrest betartotta az edző utasítást, amit végig üvöltöttek neki a sarokból és gyakorlatilag szanaszét sz*patta Mayorgát abban a menetben, igazi bokszsulit tartva. A meccs előtti fokozott sajtótájékoztató miatt úgy ment be a ringbe, hogy legyalulja mayorgát, de az adok kapokban hamar padlóra került. A harmadikban mikor újra egyenesbe jött neki a meccs megint elkezdett verekedni Mayorgával és ez lett a veszte. Amig a saját stílusában bunyózott Forrest, addig Mayorga csak nyelte az ütéseket. A második meccsükön meg már be volt szarva Mayorgától, ott esélye sem volt.
"Mindenki a napra tör..."
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Re: De La Holya és a váltósúly

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Igen, de Mayorga elsősorban a non-stop agresszióval, a súlycsoportban szokatlan fizikai erejével és nem utolsósorban az ütésállóságával teljesen semlegesítette Forrest komolyabb képzettségét. Oscar egészen más stílus, szerintem neki nem lenne könnyű dolga Forrest ellen.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: De La Holya és a váltósúly

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Forrest tényleg problémát okozhatna az iskolázott bunyójával és a hosszú kezeivel, de ha belegondolok, hogy Mayorga simán verte kétszer akkor nem tudom mit gondoljak.<br>Cintronnak kellene már tényleg egy klasszis ellenfél. Le kellene mérni mit tud, elsőre Oscar ellen küldeni az botorság lenne.
"Mindenki a napra tör..."
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Re: De La Holya és a váltósúly

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Margarito szerintem nem gond Oscarnak. Túl statikus, kiismerhető. Nem félteném azoktól a bunyósoktól sem, akik ugyan gyorsak, de nincs nagy ütőerejük, azaz Spinksről sem hinném, hogy megoldhatatlan feladat. Judah érdekes, de ott az állkapocs a kérdés. Forrest ellen nem szívesen nézném most De La Hoyat, mert Forrest nagyon kellemetlen, képzett, jó ütőerejű bunyós. Cintron meg ezekhez képest teljesen zöldfülű, őt nem is sorolnám még az ellenfelek közé. <br><br>Az igazi kérdés szerintem nem az, hogy egy jó formában levő Oscar le tudná-e győzni a fenti bunyósokat (igen), hanem hogy mennyire képes ennyi idősen, ennyi mindennel a háta mögött megint csúcsformába kerülni.
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: De La Holya és a váltósúly

Hozzászólás Szerző: Erwin »

[quote author=Golyo link=board=profiboksz;num=1101806816;start=0#5 date=11/30/04 ť 20:12:07]Egy valami azért aggaszt: Oscar sem ugrálhat büntetlenül súlycsoportokat oda-vissza. Ennyi nagy csata után, ennyi idősen meg főleg nem. Nem szeretném látni őt is elvérezni valami ifjú titán ellen. Én nem tartanám hülyeségnek, ha vállalna valami közepes ellenfelet, mielőtt ismét a mélyvízbe kerülne.[/quote]<br><br>Én is kb. ettől féltem. Nem lenne valami szívderítő, ha hasonlóan járna, mint Roy Jones. Ha Ő is veszteg maradt volna félnehézsúlyban...<br>Meg aztán ahogy látom, egyre többet foglalkozik a saját promóter cégével, és meglátásom szerint ilyen szinten nem csak fizikálisan, hanem szellemileg is nagyon a bunyóra kell koncentrálni, ha jót akar. Amúgy is nagy tendencia az utóbbi időben, hogy nagy bajnokok csúfos vereséget szenvednek feltörekvő vagy akár újra feltűnő régi, rutinos ellenfelektől.<br>
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: De La Holya és a váltósúly

Hozzászólás Szerző: dp »

Egy bokszoló karrierjét, eredményeit nagyban meghatározzák testének fizikai adottságai. Ebben vannak hasonlóságok, de azért nincs két egyforma ember.<br><br>Tökéletes példa erre Hopkins és Roy Jones jr.<br>Míg az előbbi majd 40 évesen is képes csúcsformában bokszolni, addig RJJ már túl van a fénykorán 35 évesen.<br>Sőt! Tito is visszavonult már egyszer 29 évesen.<br><br>De áttérve Oscarra.<br><br>Kellene 1-2 meccs, hogy tisztán lássunk. Addig nem lehet semmi biztosat mondani.<br>Hogy reagál a szervezete, milyen erőt képvisel (elsősorban ütőerőre gondolok), hogy bírja a 12 menetet, stb...<br><br>Én úgy gondolom, hogy ha minden fenti szempontra jól reagálna testileg, és szellemileg is lenne benne motiváció akkor bárkinek gondot okozhatna a váltósúlyban! Bárkinek!<br><br>A Spinks-Judah II. győztesét (legyen az bárki) meg tudná oldani, Margarito és Riviera nem téma.<br><br>Nálam is Cintron és Forrest maradt.<br>Szerintem egyikük sem üt keményebbet mint Hopkins!  ;D<br>És azért Oscar szinte minden jelentős ellenféllel bunyózott már...<br><br>Cintron még nem lett eléggé letesztelve. Más beszélni valamiről és más sikerrel túljutni rajta...<br>De kétségkívül ő lehet az egyik nagy riválisa.<br><br><br><br>
Boxfun
Kihívó
HozzászólásokCOLON 119
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:46:04

Re: De La Holya és a váltósúly

Hozzászólás Szerző: Boxfun »

Oscar valtosulyban nyujotta a legjobbat ez nem is kerdes. Szerintem azonban ha vissza is kivan terni, mar nem fog akkora kart okozni, mint ezelott 5 evvel csinalt.<br>Spinks valoszinuleg kipontozna es Judah-al is komoly gondjai lennenek. <br>Nem lehet figyelmen kivul hagyni a korat, a rengeteg komoly csatat amiben reszt vett es nem utolsosorban a legutobbi KO vereseget sem. Ha a sajat maga reszerol nem is volt akkora  jelentosege, de az ellenfelek reszere igen. (vilagossa valt, hogy o is kiutheto).<br>Pontosan nem emlekszem, hogy miert nem akar Margaritoval bunyozni, de talan jobban is teszi ha nem egybol vele kezd. Margarito gyors, kemeny es nem lepked le vagy a sulycsoportok kozott. <br>Ahogy Holy is emlitette, marad valoszinuleg Cintron. Van egy olyan erzesem, hogy itt viszont Oscar ki lenne utve de csunyan. Velemenyek?
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: De La Holya és a váltósúly

Hozzászólás Szerző: dp »

kozi, <br><br>Oscart én is az egyik legjobb p4p bunyósnak tartom.<br>De nézd a végeredményt (most azt figyelmen kívül hagyva, hogy melyik súlycsoportban bokszolt legutóbb)<br><br>Erősen vitatható győzelem az addig szinte sehol sem elismert Sturm ellen, majd KO vereség Hopkins ellen.<br><br>Tisztában vagyok azzal, hogy a saját súlycsoportja fölött bokszolt, de ő vállalta fel ezeket a meccseket, és győzni akart - e a terve enyhén szólva nem vált valóra.<br><br>Azt pedig, hogy a Sturm elleni teljesítménye megbocsátható azzal nagyon nem értek egyet! Azt a meccset Sturm nyerte, csak odaadták Oscarnak. A döntések meghozatalánál nem lenne szabad egyik bírónak sem a teljesítményen kívül mást pontozni! De ez sajnos vágyálom.<br><br>Az All Time p4p 20-as listába én is betenném egyébként.<br>Lehetséges ellenfeleként pedig hozzád hasonlóan én is a Spinks-Judah II. győztesét tartom.<br><br>Mit szólnál a későbbiekben egy de la Hoya-Tszyu meccshez?!  ;D
BUTTON_POST_REPLY