Váltósúly

Minden, ami profiboksz!
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: A váltósúly

Hozzászólás Szerző: miszter »

Nem csodálom. Busta Rymes nem bunyós.  ;D
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: A váltósúly

Hozzászólás Szerző: supras »

Na ezt nagyon várom ;D
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: A váltósúly

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

A legfrissebb hírek szerint Zab Judah egyetlen ütéssel kiütötte a híres rapper Busta Rhymest egy utcai verekedés során.<br><br>Hamarosan a híreknél bővebben is szó lesz róla.
"Mindenki a napra tör..."
csehszo
Újonc
HozzászólásokCOLON 8
CsatlakozottCOLON 2002-10-24 16:48:45

Re: De La Holya és a váltósúly

Hozzászólás Szerző: csehszo »

Ha már a váltósúlyról szól ez a topic, meg tudná mondani valaki, hogy Vernon Forest visszatér e még a ringbe valaha? Vagy Mayorga nagyon elvette a kedvét tőle stb....
Oscar
Újonc
HozzászólásokCOLON 8
CsatlakozottCOLON 2003-10-14 13:31:30

Re: De La Holya és a váltósúly

Hozzászólás Szerző: Oscar »

Jókis meccs lenne egy De La Hoya-Margarito. Bár DLH régebben azt mondt nem érdekli a Margarito mecss.De most,hogy Margarito átgázolt Cintronon,talán célkeresztbe kerül?
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: De La Holya és a váltósúly

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Sok meccsét láttam Cintronnak és Margaritonak is. Cintron főleg a brutális ütőerejével nyeri a meccseket, de az utóbbi időben határozottan fejlődött a boksztudása és a mozgáskoordinációja is. Margarito technikásabb kicsit, többet üt de fizikailag nem annyira erős mint Cintron. Judah velük szemben egy technikai zseni és a sebessége is páratlan. Viszont nagyképű és könnyelmű és az ilyen szorgalmas bunyósok ellen mint Cintron és Margarito az visszaüt. Ráaáádul Judah már sok mindenkinek a pofonjától lement (Bergman, Millett, Tszyu, Spinks), akiknél Margarito is és Cintron meg főleg nagyobb ütő. Oscart szerintem ne keverjük bele ebbe a történetbe, mert mindegikyüket simán verné szerintem. Boksztudásban, tapasztalatban és erőben annyival a váltósúlyú mezőny felett áll, hogy az már nagyon szembeötlő. Mosley az igazi sötét ló itt. Neki nagyon fontos ez a mostani meccs, mert Adrian Stone óta gyakorlatilag nem nyert meccset. Van egy olyan gyanúm, hogy most se fog, ez az Estrada ki fog fogni rajta.
"Mindenki a napra tör..."
Tommy_Carrot
Bajnok
HozzászólásokCOLON 389
CsatlakozottCOLON 2003-03-15 01:39:43

Re: De La Holya és a váltósúly

Hozzászólás Szerző: Tommy_Carrot »

Boxfun<br><br>Elismerem, hogy nem láttam túl sok meccset tőlük (Cintrontól a Reid ellenit, Margaritotól a Lujan, a Santos és az Antonio Diaz elleni meccset láttam), de nekem ezeken mindketten kifejezetten lassabbnak tűntek az átlagnál, főleg Margarito.
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: De La Holya és a váltósúly

Hozzászólás Szerző: dp »

Én Judah helyében nem nagyon ugrálnék.<br>Az egyik leggyengébb "vitathatatlan" bajnokot győzte le Cory Spinks személyében.<br>Váltósúlyban nem tartozik a Margarito - Cintron - De La Hoya - Mosley vonalba, az övjeitől függetlenül.
Boxfun
Kihívó
HozzászólásokCOLON 119
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:46:04

Re: De La Holya és a váltósúly

Hozzászólás Szerző: Boxfun »

Tommy Carrot<br><br>Szerintem az egy abszolut hibas megallapitas, hogy Cintron es Margarito is "kifejezetten lassu bokszolonak szamitanak". Nem tudom, hogy lattad e barmelyikuket is bokszolni, de komolyan gondolom, hogy egyaltalan nem lassuak. Cintron kulonosen nem. Azt nem mondom, hogy Mosley fele sebessegel utne, de biztos vagyok abban, hogy az atlagba belefer, ha nem jobb nala. Judah csunyan megjarna szerintem.
Tommy_Carrot
Bajnok
HozzászólásokCOLON 389
CsatlakozottCOLON 2003-03-15 01:39:43

Re: De La Holya és a váltósúly

Hozzászólás Szerző: Tommy_Carrot »

[quote author=Hollywood link=board=profiboksz;num=1101806816;start=30#37 date=04/19/05 ť 22:50:47]Supras<br><br>Szerintem nem lesz tartós Judah váltósúlyú uralkodása. A legjobbak ellen már olyan fizikai hátrányban lesz, hogy azt nem fogja tudni gyorsasággal és a reflexeivel kompenzálni. Mosley, De La Hoya, Cintron és Margarito a nagy méretű váltósúlyúak közé tartozik, akik bírják az ütéseket és mindegyikük komoly tűzerővel is rendelkezik. Szerintem mind a négyen le tudnák győzni Judaht.[/quote]<br>Én azért adok neki esélyt Cintron vagy Margarito ellen, egyszerűen azért, mert sokkal gyorsabb náluk. Mindketten kifejezetten lassú bokszolónak számítanak, és hiába a nagy ütőerő, ha nem bírják eltalálni Judah-t. Persze Judahnál soha nem lehet tudni, lehetséges hogy elkezd bohóckodni, és belenéz egy nagy jobbosba - a koncentráció nem az erőssége. ;D
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: De La Holya és a váltósúly

Hozzászólás Szerző: supras »

Hát igen és gondolom De La Hoya és Mosley szép izomtömeget is hoz magával a felsőbb súlyokból. Ha SPinks is megfogta akkor mit művelnek vele a nagy ütők? Pl. Ha bekap egy olyat mint Stone Mosley ellen. Mindenesetre kíváncsi leszek hogy ha legyőzik akkor mi lesz.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: De La Holya és a váltósúly

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Supras<br><br>Szerintem nem lesz tartós Judah váltósúlyú uralkodása. A legjobbak ellen már olyan fizikai hátrányban lesz, hogy azt nem fogja tudni gyorsasággal és a reflexeivel kompenzálni. Mosley, De La Hoya, Cintron és Margarito a nagy méretű váltósúlyúak közé tartozik, akik bírják az ütéseket és mindegyikük komoly tűzerővel is rendelkezik. Szerintem mind a négyen le tudnák győzni Judaht.
"Mindenki a napra tör..."
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: De La Holya és a váltósúly

Hozzászólás Szerző: supras »

Judah-tól nem elhamarkodott döntés a Margarito-Cintron győzteséről beszélni mint lehetséges ellenfélről? Mert tudtommal nem valami kemény az álla, ez a két srác pedig nagy ütőnek ( legnagyobbaknak a súlyúkban?) számítanak nem?
Oscar
Újonc
HozzászólásokCOLON 8
CsatlakozottCOLON 2003-10-14 13:31:30

Re: De La Holya és a váltósúly

Hozzászólás Szerző: Oscar »

Szerintem Oscar vb címért szeretne visszatérni, és így nem tartom valószínüleg ,hogy Mosley vagy Vargas lenne a következő ellenfele. Inkább Judah,vagy Santos .
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: De La Holya és a váltósúly

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Azt olvastam valamelyik európai honlapon, hogy Oscarék ajánlatot tettek egy meccsre Thomas Damgaardnak is, nemcsaka  felsorolot négy bunyósnak. Annak a meccsnek mi értelme lenne azt mondjuk nem tudom.
"Mindenki a napra tör..."
BUBI
Kihívó
HozzászólásokCOLON 126
CsatlakozottCOLON 2005-03-08 19:08:31

Re: De La Holya és a váltósúly

Hozzászólás Szerző: BUBI »

Hát Oscar visszatérése még elég messze van.Addig nagyon sokat kell aludni.De nem baj,mert a lényeg,hogy újra bokszolni fog.A lehetséges ellenfelek közül Zab Judah ellen látnám szívesen De La Hoyát.Ez a mérkőzés hozna engem igazán lázba. ::)
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: De La Holya és a váltósúly

Hozzászólás Szerző: Erwin »

[quote author=dp link=board=profiboksz;num=1101806816;start=30#31 date=04/18/05 ť 21:24:07]Egy jó De La Hoya nem csak a váltósúlyt, hanem az egész bokszvilágot feldobhatja.[/quote]<br><br>Teljes mértékben egyetértek. Szerintem nagy szüksége van a mai profi bunyónak olyan nagy "öregekre" (már ha 32 évesen valaki öregnek számít  ;)), mint Oscar.<br><br>[quote author=dp link=board=profiboksz;num=1101806816;start=30#31 date=04/18/05 ť 21:24:07]Bernard anno bucira verte Trinidadot is. Azt megalázóbb vereségnek tartom mint Oscarét, bár az USA Hóhér fölényét egyik esetben sem lehetett vitatni.[/quote]<br><br>Oscar veresége szerintem sem volt megalázó, még a K.O. ellenére sem. A kiütésig teljesen partiban volt Hopkinsal.<br>
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: De La Holya és a váltósúly

Hozzászólás Szerző: dp »

Én a sok promóteri és egyéb tevékenysége miatt jobban aggódom mint a Hopkins szószos utóhatása miatt.<br>Egy jó De La Hoya nem csak a váltósúlyt, hanem az egész bokszvilágot feldobhatja. Bár szerintem itt is az lesz a döntő szeptemberben, hogy lesz-e elég motivációja. Ha megtalálja a lelke mozgatórugóját, akkor szerintem 2007 szeptembere körül lesz az utolsó mérkőzése. A másik lehetőséget nem firtatnám, mert én is bírom Oscart.<br><br>A különvéleményem a középsúlyig tartó pályafutásáról az, hogy jót tett számára, mert ott olyan fülesekbe szaladt bele amilyeneket váltósúlyban nem nagyon kaphat. Hopkinsnak köszönhetően pedig az egyik legjobb által lett lemérve. Bernard anno bucira verte Trinidadot is. Azt megalázóbb vereségnek tartom mint Oscarét, bár az USA Hóhér fölényét egyik esetben sem lehetett vitatni.
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: De La Holya és a váltósúly

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Én személy szerint szerint örülök, hogy Oscar újra kesztyűt húz, mert Ő az egyik nagy kedvencem  :). Remélem nagyon nem viselte meg a Hopkins meccs és a sok promóterkedés  ;). Nem örülnék neki, ha Ő is úgy járna, mint mondjuk Roy Jones, mert szerintem még egy zakó, és akkor tényleg vissza vonulhat. Őszintén szólva féltem ettől a súlycsoportok közötti "ugrálástól". Meg aztán nagy kérdés, hogy talál-e megfelelő motivációt azok után, hogy már szinte mindent megnyert (6 súlycsoportban világbajnoki cím, és mégha nem is egyszerre, de mind a 4 nagy világszervezetnél sikerült világbajnoki övet szereznie).
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: De La Holya és a váltósúly

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Szinte napra pontosan egy évvel pályafutása első KO veresége után, szeptember 17-én tér vissza, a hat súlycsoportban is világbajnoki címig jutó Oscar De La Hoya. Legutóbbi mérkőzésén napjaink legjobb bunyósától, a vitathatalan középsúlyú világbajnok Bernard Hopkinstol szenvedett KO vereséget a 9. menetben, egy testre mért ütéstől. Richard Schaefer a Golden Boy Promotion vezérigazgatója egy interjúban a következőt mondta a napokban: "A jó hír a bokszrajongóknak, hogy Oscar De La Hoya feltett szándéka, hogy szeptember 17-én visszatér a szoritóba". A szeptember közepi időpontot már megszokhattuk az utóbbi években, ugyanis 2002-ben a Fernando Vargas, 2003-ban a Shane Mosley, 2004-ben pedig az említett Hopkins elleni mérkőzésre is ekkor került sor. A mérkőzést természetesen az HBO külön előfizetéses (PPV) rendszerben közvetíti, és az ellenfél egyes hírek szerint a Zab Judah, Shane Mosley, vagy esetleg a Fernando Vargas, Daniel Santos párosból kerülhet ki, amiböl kiderül, hogy még nem eldöntött, hogy váltó vagy nagyváltósúlyban bokszol De La Hoya.<br>
"Mindenki a napra tör..."
BUTTON_POST_REPLY