Váltósúly

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: De La Holya és a váltósúly

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Szerintem Oscar ütőerejével nem okozhat gondot egy Spinks vagy egy Judah attól függetlenül, hogy mindketten nagyon jó bokszolók, különösen Spinks. Margaritoval kijelentette régebben, hogy nem hajlandó összecsapni. Maradt Cintron és a folyamatosan sérült Forrest. Riveráról kár is beszélni szerintem mert az már előre kitervelt súlyos testi sértés lenne.
"Mindenki a napra tör..."
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: De La Holya és a váltósúly

Hozzászólás Szerző: kozi »

Holi,<br><br>Mosley v Wright meccsen mondta Merchant, hogy beszélt Oszival aki azt mondta neki, hogy jelenleg 150font.<br><br>dp,<br><br>"Szerintem is a váltósúly a legjobb "hely" arra, hogy visszaszerezzen valamit megtépázott dicsőségéből. "<br><br>Nem igazán értem , hogy miért is van megtépázva az a dicsőség. Oscar az egyetlen(meg talán Tito) az aktivak közt, aki aztán tényleg mindent bevállalt, bokszolt a korszak összes kiemelkedő bunyósával. Az, hogy kikapott a világ jelenlegi legjobb bunyósátol KO-val, aki 2-3 sulycsoporttal van az ő természetes súlya fölött avval nem tépázott meg semmit. Sőt. Jobban helytállt mint azt várni lehetett(a Sturm elleni gyenge produkciot egyszeri volt, huszonvalahány cimmeccs alatt és ugye egy középsúlyú ellen. Ennyi talán megbocsájtható neki ;)).<br><br>Úgy érzem a ma is aktív bokszolók közül ő és a nagy zakók ellenére Jones az aki bekerülhet egy All Time P4P huszas listába.<br><br>Váltósúlyban nem hiszem, hogy legyőzhetik a jelenlegi ászok, de tényleg nem lenne rossz, ha nem Spinksel vagy Margaritoval kezdene(ennek ellenére az a tippem, hogy május körül a Spinks v Judah 2 győztese ellen fog bokszolni)
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: De La Holya és a váltósúly

Hozzászólás Szerző: dp »

Félek, hogy ezt nem fogja bevállalni Oscar. Komoly ellenfél, nagy pénz, közepes elllenfél kis pénz(puritán megfogalmazás tudom, de igaz).<br><br>Ha Spinks megvédi a címeit Judah ellen, akkor szerintem ő lehet a lehetséges ellenfél. És szerintem Oscar képes lenne ennyi súlycsoport váltás után is legyőzni.
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Re: De La Holya és a váltósúly

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Egy valami azért aggaszt: Oscar sem ugrálhat büntetlenül súlycsoportokat oda-vissza. Ennyi nagy csata után, ennyi idősen meg főleg nem. Nem szeretném látni őt is elvérezni valami ifjú titán ellen. Én nem tartanám hülyeségnek, ha vállalna valami közepes ellenfelet, mielőtt ismét a mélyvízbe kerülne.
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: De La Holya és a váltósúly

Hozzászólás Szerző: dp »

Akkor tényleg feküdne neki a váltósúly.<br>És ott sokkal nagyobb nyomás alatt tudná tartani az ellenfeleit, mint nagyváltóban (a középsúlyt inkább hagyjuk esetében...)
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: De La Holya és a váltósúly

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Valamikor olvastam vagy láttam Oscarral egy interjút és azt mondta, hogy most edzés nélkül a nagyváltósúly alsó határán mozog valahol. Kozi pontosan tudja mennyit is mondott.
"Mindenki a napra tör..."
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: De La Holya és a váltósúly

Hozzászólás Szerző: dp »

Szerintem is a váltósúly a legjobb "hely" arra, hogy visszaszerezzen valamit megtépázott dicsőségéből.<br>Csak kérdés, hogy mennyire menne a fogyasztás neki.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: De La Holya és a váltósúly

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Oscar kisváltóban volt a leghatékonyabb, de szerintem a mai váltósúlyú mezőnyben sincs olyan bunyós aki meg tudná állítani. Spinks, Margarito, Cintron, Judah, Forrest nem elég jó bokszolók ahhoz, hogy egy jó formában lévő Oscarral fel tudják venni a versenyt.
"Mindenki a napra tör..."
Oscar
Újonc
HozzászólásokCOLON 8
CsatlakozottCOLON 2003-10-14 13:31:30

Váltósúly

Hozzászólás Szerző: Oscar »

újra világbajnok lessz? ;)
BUTTON_POST_REPLY