Váltósúly

Minden, ami profiboksz!
VRRRT
Uploader
HozzászólásokCOLON 639
CsatlakozottCOLON 2007-02-17 18:17:44

Hozzászólás Szerző: VRRRT »

Tegnap rászántam magam és megnéztem az Aydin-Iont. Remélem záros határidőn belül merevre ütik ezt a törököt. Év csalása esélyes. Kisváltóból fellépő román jól elverte, csak hát az ütőerő hiányzott. És amilyen piszkosul bokszolt, mindenfajta szankció nélkül. Undorító.
"A lámpa csak akkor világít, ha meggyújtják."
Dzsalál Uddin Rum
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Nagyon nem várom azt a napot amikor De La Hoya visszavonul. Mert jelenleg vitathatatlanul ő a legnépszerűbb bokszoló a világon. Amikor véglegesen szögre akasztja majd a kesztűjét az nagyon nem fog jót tenni a mai profiboksznak. Egy De La Hoya kaliberű bunyós (népszerűségben) mindig kell, de ha visszavonul akkor nem lesz.

Erwinnel teljesen egyetértek, az HBO-s beharangózok mindig nagyon el vannak találva. Nem tudják elcseszni...:)
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Mindig is nagyon bírtam az HBO-s beharangozókat, de ez az Oscar vs Forbes cucc szerintem még az amúgy nagyon magas színvonalú átlagnál is jobban sikerült. Nyilván kellett hozzá egy olyan fazon, mint Oscar, aki jól adja el magát a kamera előtt, a színészkedés sem okoz neki nagy gondot, meg egy jó stáb, akik remekül gyúrják-vágják össze az anyagot. Érteni kell ehhez is. A Setanta pl. szerintem bűn unalmas beharikat gyárt. Sok pofázás és más semmi. A hab a tortán ebben az HBO-s anyagban a király zene a végén. Ezt tényleg elég szar lett volna hang nélkül nézni :). A negatívum Roger Vödör, akinek még mindig tele van a szája valami kajával, mert iszonyat ahogy beszél :)

Azért ebből is látszik, hogy mi minden kell ahhoz, hogy igazán profi módon el lehessen adni egy-egy meccset. Egy jól telibe trafált és profin elkészített beharangozó, megfelelő médiakampány, és máris tuti nagyobb az érdeklődés. Mondjuk Oscart nem nagyon kell reklámozni, neki kis túlzással elég a 69 fogát kivillantani, és tódulnak a kanok az arénába, a nők meg elolvadnak :). Eddig különösebben nem hozott lázba ez a meccs, most sem várom álmatlanul forgolódva, de mégis egy kicsit felcsigázta az érdeklődésemet.
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Justin írtaCOLONDe La Hoya vs ??? :D
Jééé...
Talán valami fekete harcos a háttérből (de nem hátulról... :wink: )
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

De La Hoya vs ??? :D

Kép
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Április második szombatján a négy nagy szervezet övei közül kettő is a terítéken lesz.
Az egyik meccsen Kermit Cintron próbál majd visszavágni Antonio Margaritónak hiszen pár évvel ezelőtt pont a mexikói vette el Cintron veretlenségét. Kétségkívűl sokat fejlődött azóta Cintron, Emanuel Steward keze alatt, de szerintem ismét "Tony" fogja elhagyni győztesen a szorítót. Még mindig keményebb bunyósnak érzem Margaritót és ez fog leginkább dönteni a meccs kimenetelében.
A másik meccsen a kőkemény Miguel Cotto próbálja majd megvédeni a címét, a contenderes Alfonso Gomez ellen. Cotto-nak ez a meccs igazi sétagaloppnak kellene, hogy legyen hiszen az elmúlt két címvédésén Shane Mosley és Zab Judah ellen bunyózott. Sok meglepetés történt az idei évben eddig, mint például legutóbb Juan Diaz meglepő veresége, de itt a papírforma fog érvényesülni szerintem. Cotto csúnyán kiüti majd Gomezt.
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

De csak annyi a bibi, hogy valőszínüleg Cotto - Margarito következik.
VRRRT
Uploader
HozzászólásokCOLON 639
CsatlakozottCOLON 2007-02-17 18:17:44

Hozzászólás Szerző: VRRRT »

Az álommeccsek folytatódhatnának tovább... Cotto tavasszal mehetne a Maywether-Hatton győztese ellen, (kb. akkortájt lesz ODLH felhozómeccse) és a Cotto-? győztese összecsphatna Oscarral, az elég méltó búcsú lenne a Goldenboynak. Aki a meccssorozat végén állvamaradna az igazán kiérdemelné a legjobb nevet...
MlSl

Hozzászólás Szerző: MlSl »

harward írtaCOLON
MlSl írtaCOLONd.ph.harward!

Talán arra alapozzuk, hogy Mosley a kiütései zömét könnyûsúlyban érte el!Meg hát ugye kik ellen?! :) Egyértelmûen túlzás, hogy Oscar kiadós verést kapott az 1.meccsen Mosleytól!

Fenntartom korábbi álláspontomat! De ha gondolod, akkor újra, meg újra leírhatjuk ugyanazokat! Azzal mi nem kerülünk közelebb egymáshoz.
Ezt már én is felismertem, csak én eddig egyszer írtam le, új vagyok itt!
Bocs!
harward
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 776
CsatlakozottCOLON 2006-12-18 22:05:22

Hozzászólás Szerző: harward »

MlSl írtaCOLONd.ph.harward!

Talán arra alapozzuk, hogy Mosley a kiütései zömét könnyűsúlyban érte el!Meg hát ugye kik ellen?! :) Egyértelműen túlzás, hogy Oscar kiadós verést kapott az 1.meccsen Mosleytól!

Fenntartom korábbi álláspontomat! De ha gondolod, akkor újra, meg újra leírhatjuk ugyanazokat! Azzal mi nem kerülünk közelebb egymáshoz.
MlSl

Hozzászólás Szerző: MlSl »

d.ph.harward!

Talán arra alapozzuk, hogy Mosley a kiütései zömét könnyûsúlyban érte el!Meg hát ugye kik ellen?! :) Egyértelmûen túlzás, hogy Oscar kiadós verést kapott az 1.meccsen Mosleytól!
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Hozzászólás Szerző: edge »

Harwarddal értek egyet. Szerintem sem igaz, hogy Cotto ütõereje komolyabb lenne Mosleyénál, sztem kb egál... sõt ha mindenképen dönteni kéne akkor inkább Mosleynál az elõny itt is. A másik ilyen (sztem) tévedés, ami gyakran elhangzik, hogy Cotto nem elég technikás, pedig szerintem az. Csak nem a széles technikai repertoárját csillogtatval szokta megnyerni a mérkõzéseit, mert a nyers ereje általában meghozza a sikert.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
harward
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 776
CsatlakozottCOLON 2006-12-18 22:05:22

Hozzászólás Szerző: harward »

Justin írtaCOLON
undespuited írtaCOLON ő nem 6 menetes bokszoló mint Zab.
Nem értem miért kell Judah-ról így beszélni. Ő nagyon is kiváló bokszoló, aki bárki ellen esélyel lép a ringbe. Ha mentálisan egyben lenne és nem lenne olyan hülye mint ami akkor jelenleg is világbajnok lenne. Kiváló képességű bunyós aki az egyik leggyorsabb a mai mezőnyben. Mérget vennék rá akármikor, hogy látunk még világbajnok övet Zab derekán.
Veszélyes dolog lenne mérget venni rá! Még a környezetvédő, környezetkímélő szereket sem ajánlom erre a célra! :lol:
Judah kb olyan embertípus, (szvsz) mint egykoron a F1-ben René Arnoux volt. Időmérőkön piszok gyors köröket ment, aztán a futamokon előbb- utóbb nekiment a falnak...
Ettől függetlenül ne értse félre senki, én is elismerem Judah képességeit, de nekem olyan érzésem van, hogy neki mindig ott lesz egy hajszál. Vagy porszem a fogaskerekek között... :cry:
harward
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 776
CsatlakozottCOLON 2006-12-18 22:05:22

Hozzászólás Szerző: harward »

grabanc írtaCOLONCotto pontozásos győzelmét várom...szerintem Mózli hiába gyorsabb, a kisebb ütőerő eredménytelensége látható lesz. Ha viszont nem lesz elég gyors sem, akkor egy TKO is befér ellene...
Mosley, meg a kisebb ütőerő. Már-már állandó jelzőként tér vissza. Csak mire alapozzátok? (Akik éppen ezt hangoztatják)
Tudott dolog, hogy az első 38 mérkőzéséből 36-ot nyert KO-val, csak ketten állták végig ellene a mérkőzést, az egyik Oscar volt, de ő is kiadós verést kapott. Az is igaz, hogy kezdetben könnyűsúlyban, majd néhány mérkőzésen váltóban vitézkedett. Az sikerszéria utolsó mérkőzésén, a nagyváltóból visszafogyasztó A. Stone-nal küzdött, ha annak nevezhető az a mészárlás, ami ott volt.
Később a "nagyok" ellen voltak gondjai (úgymond) az ütőerővel. Azt valóban mondták már mások is, hogy nagyobb scs.-okhoz már kevés az ütőereje, bár az ütésállóság és a testsúly közötti egyenes arányosság legalábbis vitatható. Ez mérkőzés most éppen váltóban lesz...
Én inkább azt figyeltem meg, hogy a nagyobb testmagasság, ami inkább gondot okoz Sugarnak. Pl. Wright, Forrest. Az igazi, atomerős, Stone pl. alacsonyabb nála. Agyon is verte.
Cotto is alacsonyabb, kisebb az ütőtávja...
Majd meglátjuk.
undespuited
Super Champ
HozzászólásokCOLON 611
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Kiskunfélegyháza

Hozzászólás Szerző: undespuited »

Justin írtaCOLON
undespuited írtaCOLON ő nem 6 menetes bokszoló mint Zab.
Nem értem miért kell Judah-ról így beszélni. Ő nagyon is kiváló bokszoló, aki bárki ellen esélyel lép a ringbe. Ha mentálisan egyben lenne és nem lenne olyan hülye mint ami akkor jelenleg is világbajnok lenne. Kiváló képességű bunyós aki az egyik leggyorsabb a mai mezőnyben. Mérget vennék rá akármikor, hogy látunk még világbajnok övet Zab derekán.

ezzel eggyet is értek. sőt nagyon szerettem is a bokszát. de írásodban van 1 utalás. "ha egyben van"-na ez mostanában nem szokott bejönni és itt a baj.
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Cotto pontozásos győzelmét várom...szerintem Mózli hiába gyorsabb, a kisebb ütőerő eredménytelensége látható lesz. Ha viszont nem lesz elég gyors sem, akkor egy TKO is befér ellene...
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

undespuited írtaCOLON ő nem 6 menetes bokszoló mint Zab.
Nem értem miért kell Judah-ról így beszélni. Ő nagyon is kiváló bokszoló, aki bárki ellen esélyel lép a ringbe. Ha mentálisan egyben lenne és nem lenne olyan hülye mint ami akkor jelenleg is világbajnok lenne. Kiváló képességű bunyós aki az egyik leggyorsabb a mai mezőnyben. Mérget vennék rá akármikor, hogy látunk még világbajnok övet Zab derekán.
undespuited
Super Champ
HozzászólásokCOLON 611
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Kiskunfélegyháza

Hozzászólás Szerző: undespuited »

szerintem Mosley gyorsasága és tapasztalata döntő lesz a meccs folyamán. Mosley pontozásos v kiütéses sikerét várom. páran már megrendítették Cottot és le is ütötték. de a puert ricoi iszonyat keménysége és szíve mindig visszahozta. de mosley más kategória. ő nem 6 menetes bokszoló mint Zab.
mondom ezt úgy hogy cotto is nagy kedvencem és mindig neki szurkolok. ugyanúgy Mosley is. szeretném ha ő nyerne. Cottónak belefér még vereség karrierjébe mosleynak nem. őt még Mayweather ellen megnézném.
Avatar
VMVKWA
Bajnok
HozzászólásokCOLON 350
CsatlakozottCOLON 2005-01-28 14:42:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: VMVKWA »

Úgy érzem, hogy meglepetés fog születni, és Cotto viszonylag simán veri Mosleyt. Hiába technikásabb a jenki, de nem érzem benne azt az erőt, amivel megrendítené a puerto rico-it.
Persze lehet majd Miguel megérzi... :)
Éljen Erdei! Leütötte, mint a büdös sz@rt!
IMiKeT
Bajnok
HozzászólásokCOLON 270
CsatlakozottCOLON 2006-04-06 12:39:29
Tartózkodási helyCOLON Tihany

Hozzászólás Szerző: IMiKeT »

Én is ezt a meccset várom igazán. Sokkal sokkal jobban, mint a May-Hatton derbit. Mosley gyõzelmét szeretném látni, és egyetértek Edge-vel, szerintem is Shane felé billen a mérleg nyelve az esélyeket illetõen.
Amivel Cotto legyûrte Zab-et, azzal nem valószínû, hogy le tudja nyomni Mosley-t, aki csipázza a közelharcot. Ennek ellenére nem igazán javallandó bevállalni Cotto ellen a verekedést, de szerintem ezzel nem is lesz gond.
Fogásból nagyon jól bont Shane, a test-fej kombók rendben vannak, plusz mindez elemi sebességgel.
Sugar tudja, mi a dolga, és ezt remélhetõleg el is fogja végezni.
Ergo én egy izgalmas év meccsét várok, amelynek végén hallunk egy Mosley UD-t.
Számokban:
Mosley WP: 45%
Mosley WI: 20%
Cotto WP: 5%
Cotto WI: 30%
BUTTON_POST_REPLY