Profiboksz.hu - kérdések, vélemények, információk a lapról

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Köszönjük Cézi!<br><br>Én nem értek hozzá, nem tudom mi volt pontosan, de Atyáék szervere mára szerencsére helyreállt és már minden működik.
"Mindenki a napra tör..."
cezi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 893
CsatlakozottCOLON 2005-02-26 22:18:50
Tartózkodási helyCOLON Dublin

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: cezi »

[quote author=Hollywood link=board=profiboksz;num=1107110982;start=15#22 date=09/10/05 ť 17:19:50]Reméljük Atyáéknak sikerült végérvényesen megoldani a problémát és ma már teljes gőzzel tud működni az oldal.[/quote]<br><br>ha segitseg kell, szoljatok.
videot csak a videoboltbol, de!
Öreg lámpa légy rögös úton.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

A hírszerkesztővel még mindig vannak gondok őszintén szólva. :(
"Mindenki a napra tör..."
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Á semmi gond :D
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Egy sajnálatos műszaki hiba miatt pár napig nem volt elérhető a fórum. Reméljük Atyáéknak sikerült végérvényesen megoldani a problémát és ma már teljes gőzzel tud működni az oldal.<br><br>A kellemetlenségekért mindenkitől elnézést kérünk.
"Mindenki a napra tör..."
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

A nyári uborkaszezonra tekintettel szeptemberig visszaveszünk a nagyobb cikkek tempójából. Az eddigi megszokott heti egy (bár sokszor több) hosszú cikk helyett most nagyjából két hetente lesznek hosszabb írások. Tehát gyakorlatilag a megszokott beharangozós cikk és hónap legjobbjai sorozat. Szeptembertől sztán újra visszaállunk az eddig megszokott hét eleji hosszabb írásokhoz. Már csak linkelésre vár egy Andre Ward életrajz, egy fiatal nehézsúlyúakkal foglalkozó újabb írás vagy például minden idők 10 legjobb bokszolójáról szoló cikkünk, úgyhogy az ősszel ezekkel fogunk kezdeni.<br><br>Remélem mindenki megérti a helyzetet, hiszen ebben az időszakban a többség a nyaralásra koncentrál, nem pedig az olvasásra. :)<br><br>A hírek természetesen nyáron is folyamatosan kerülnek fel, ahogy azt már eddig megszokhattátok.<br><br>További jó olvasást mindenkinek!  
"Mindenki a napra tör..."
admin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 823
CsatlakozottCOLON 2006-08-26 09:27:12
Tartózkodási helyCOLON Győr
CONTACTCOLON

Re: Költözik a profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: admin »

azért mert azokat csak becsaptam oda... ha lesz időm rendbe teszem az egészet :)
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Költözik a profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: leibigab »

fly<br><br>A cikkeknél (nem a hírek)  az "ö" betűk nem igazán szuperálnak és a hozzá tartozó képek sem jelennek meg!
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Költözik a profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: dp »

Nekem itthonról [64/64 - kábeltévés net] maga a híroldal gyorsabban töltődik be mint korábban, a fórum pedig ugyanolyan sebességgel.Szerintem rendben van minden.
admin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 823
CsatlakozottCOLON 2006-08-26 09:27:12
Tartózkodási helyCOLON Győr
CONTACTCOLON

Re: Költözik a profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: admin »

Az oldalon összesen 30-50kb szöveg van, ez nem okozhat sebességbeli problémát.<br>"Bevezetőszöveg" - ennek akkor lenne értelme, ha hosszú cikekk lennének, ezek a szövegek amik most kintvannak pontosan a bevezetőnek lennének elegek :)<br><br>Jó lenne valami bővebb leírás, akár e-mailben, akár privát üziben, hogy pontosan mi, mikor, milyen sebességgel töltődik be/le annak akinek lassú.<br>Azt is jó lenne tudni hogyan neteztek, milyen vonallal, milyen böngészővel (verziószám is).
Hew
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 45
CsatlakozottCOLON 2003-03-20 16:11:07

Re: Költözik a profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: Hew »

Szerintem mind a sebességnek mind a lapnak jót tenne, ha a cikkeknek csak bevezető szövege lenne a címlapon és teljes cikket arra rákattintva láthatnánk.  Különösen igaz ez, ha a hírek hasonló sűrűséggel jönnek a jövőben is.
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Költözik a profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Nem vagyok valami nagy guru, de szerintem a gyorsaság ebben az esetben gép vagy net-függő. Nálam is több időbe telik (csak P3-as a procim), míg letölt az oldal, de szerintem ebben az előbb felsoroltakon kívül még az is szerepet játszik, hogy több a kép a lapon.Aztán lehet, hogy más az oka a dolognak  ???. Nálam elhanyagolható a lassulás.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Költözik a profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Nálam gyorsan bejön.
"Mindenki a napra tör..."
Gabesz
Reménység
HozzászólásokCOLON 62
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Költözik a profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: Gabesz »

[quote author=Nemethz link=board=profiboksz;num=1107110982;start=0#12 date=02/08/05 ť 16:50:04]<br>Sajnos, lehet hogy csak nálam jelentkezik, de az új szerverröl nekem minden sokkal lassabban jön...[/quote]<br><br><br>Nálam is nagyon lassan töltődik be az oldal.<br><br>Fly, mi lehet ennek az oka ? Lehet ezen valahogy segiteni, javitani ?  ???<br>
nemethz
Újonc
HozzászólásokCOLON 4
CsatlakozottCOLON 2004-07-31 08:12:26

Re: Költözik a profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: nemethz »

Gratulálok, az új oldal tényleg gyönyörü! És talán lassan-lassan kikopnak azok is, akik az üzenöfalat saját szórakoztatásukra használják.<br>Sajnos, lehet hogy csak nálam jelentkezik, de az új szerverröl nekem minden sokkal lassabban jön...
prof
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 620
CsatlakozottCOLON 2002-09-12 21:11:07
Tartózkodási helyCOLON Bp.

Re: Költözik a profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: prof »

Kedves fly, Hollywood, Kozi és a többiek!<br><br>Elismerésem az új oldalért, minden munkátokért, aktivitásokért! <br>Remélem, a profiboksz.hu kapcsán egyszer rám is igaz lesz Matolcsi Józsi új beceneve, no nem a debreceni kötődés, a sportcsarnok miatt, sokkal inkább az antik mitológia okán...  ;)<br><br>Hajrá: prof<br><br><br>
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Költözik a profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: greg »

GYÖNYÖRÛÛÛÛÛÛÛ!!! ELISMERÉSEM! ;D 8) ;)
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Költözik a profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Na elindult az új oldal. Pár napon belül mindenkinek ez fog már bejönni. Remélem tetszik és mindenki sok örömet lel majd benne.
"Mindenki a napra tör..."
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Költözik a profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Annál jobb :D
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Költözik a profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: dp »

[quote author=Hollywood link=board=profiboksz;num=1107110982;start=0#3 date=01/30/05 ť 21:40:21]A fórum fog működni zavartalanul.<br><br>Fly meg tartogat egy-két meglepetést addig is ha jól tudom. ;)[/quote]<br><br>Online promóter játékot?  ;D
BUTTON_POST_REPLY