Profiboksz.hu - kérdések, vélemények, információk a lapról

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
netchan
Reménység
HozzászólásokCOLON 98
CsatlakozottCOLON 2002-11-08 04:48:03

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: netchan »

Hali,<br><br>RSS feed mintha nem frissulne, "Caballero WBA interim világbajnok" a legujabb hir rajta.
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: Camo »

Akkor nekiállok átnézni.  :)
Camo
admin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 823
CsatlakozottCOLON 2006-08-26 09:27:12
Tartózkodási helyCOLON Győr
CONTACTCOLON

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: admin »

Camo a bibi nálad lesz... :-/<br>Op.rendszer, böngésző, vírusírtó, tűzfal, proxy, ez mind lehet ludas
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: Camo »

Az én problémám régebben csak ritkán jelentkezett, most viszont szinte már állandósult: a fórumban nem látom a képeket, az ikonokat; kizárólag a szöveg jelenik meg. Ilyen másnál is előfordult már, vagy máshol keressem a hiba okát?
Camo
admin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 823
CsatlakozottCOLON 2006-08-26 09:27:12
Tartózkodási helyCOLON Győr
CONTACTCOLON

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: admin »

vagy pl. az egér görgőjét tekergeted miközben lenyomva tartod a Ctrl-t. Asszem ez XP featúra. 8)
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: dp »

[quote author=kozi link=board=profiboksz;num=1107110982;start=30#40 date=10/03/05 ť 19:22:09]Nézet -> Szövegméret -> Közepes :)[/quote]<br><br>Vazze :) Eszembe sem jutott...<br>Köszi Kozi!  ;)
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: kozi »

Nézet -> Szövegméret -> Közepes :)
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: dp »

Némi probléma van a fórummal...<br>A betűk méretei óriásiak! Nem tudom, hogy szándékos-e, vagy valami egyéb probléma merült fel.
Pasu
Kihívó
HozzászólásokCOLON 166
CsatlakozottCOLON 2002-10-28 09:32:18

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: Pasu »

A múlt hétvégén nem voltam net és tv-közelben, így pl nem láthattam a Klitschko - Peter meccset. (Gondolom fent van már az ftp-n de nincs hozzá kellő sávszélességem - de most nem is ez a lényeg) A lényeg, hogy csak a profiboksz.hu-ban bíztam. Beléptem az oldalra, csukott szemmel az oldal aljára scrolloztam, majd - már nyitott szemmel - óvatosan felfelé. Bíztam benne, hogy lesz egy cikk, ami menetről menetre leírja a meccset és abban is bíztam, hogy a cikk címében nem lesz utalás arra, hogy ki is nyerte. És lám így is lett.<br><br>Köszönöm.<br><br>Ja és jobb így a kezdőlap üzenőfal nélkül.<br><br>Pasu
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Kipróbáltam, sukár.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: dp »

[quote author=fly link=board=profiboksz;num=1107110982;start=30#34 date=10/01/05 ť 16:07:12]a "solid css" elkészült, lehet linkelni ;)[/quote]<br><br>Jó ötlet volt! Drakula!  ;)
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Este kipróbálom  ;)<br>Kösz  :-* :D
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
admin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 823
CsatlakozottCOLON 2006-08-26 09:27:12
Tartózkodási helyCOLON Győr
CONTACTCOLON

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: admin »

a "solid css" elkészült, lehet linkelni ;)
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: berti »

A szemem káprázik vagy tényleg a jó öreg Carnivores az!  :o  :)
Carnivores
Super Champ
HozzászólásokCOLON 508
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: Carnivores »

Hollywood<br><br>A "piszkos 12" ben Riddick Bowe "szégyentábláján" :) szerepel az Elijah Tillery elleni meccs,és a sajtótájékoztatón tanusított botrányos viselkedés.<br>A sajtótájékoztatót nem láttam,de a meccset igen,és szerintem ott Bowe semmi rosszat nem csinált.Az első menet legelején Tillery grimaszolt rá,sőt a gongszóra le is köpte,amire Bowe jogosan verte fejbe.Ami ezután történt nem róható fel Bowe-nak,ami kiváltotta az pedig pláne nem.Szerintem.Csak a pontosítás miatt ;)<br>
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Ok, csak flait kérjük meg előtte, hogy valami szolid css-t írjon azokra a linkekre, hogy ne üssenek el színben túlságosan a többi szövegtől.<br><br>Fly: írsz valami szolid css-t azokra a linkekre, hogy ne üssenek el színben túlságosan a többi szövegtől?<br><br>Bár kevés hírt meg cikket írok, de majd én beillesztem akkor.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Ecs<br><br>Ez nem annyira macerás dolog, úgyhogy megoldható lesz. Persze nem ígérem mindig, de a relatíve ismeretlen bokszolókhoz ha lesz időm akkor beteszek egy linket a boxrecre hírírás közben.
"Mindenki a napra tör..."
ecstasy999
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 580
CsatlakozottCOLON 2004-08-24 22:06:05
Tartózkodási helyCOLON Moszkva

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: ecstasy999 »

Én azt kérdezném hogy mennyire macerás a cikkekbe hiperlinket tenni a boxolók nevéhez ami a boxrec vagy más adatbázishoz vezet, hogy a kevésbé sztárokat könnyebb legyen megismerni valamennyire. Számos oldalon csinálják igy.<br>Persze ha nincs rá kapacitás akkor annyira nem életbevágó.
В Советском Союзе нет секса, только любов!
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Ppal<br><br>Nem rossz ötlet amit mondasz, régebben én csináltam ezt a rovatot. Jelenleg azonban nagyon kevés a kapacitásunk egy új rovat indítására. A sok hír és a heti két hosszabb cikk mellett a fullos tv műsor készítése az összes szerkesztő  minden idejét elviszi.<br><br>Azonban ha neked lenne kedved egy ilyen rovatot megcsinálni és "üzemeltetni" a profiboksz.hu-n akkor abban nagyon szívesen támogatnánk. Ha gondolod írj egy üzenetet a témában és megbeszéljük a részleteket.
"Mindenki a napra tör..."
ppal
Kihívó
HozzászólásokCOLON 211
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:00:39

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: ppal »

A szerkesztőktől kérdezném, hogy nem tudnátok-e csinálni egy "naptár" szekciót az elkövetkező meccsek dátumának és egy-két adatának összegyűjtésére, esetleg egy linkkel a beharangozóra? Egy sima lista oldal is jó lenne, főleg most, hogy nagyon felpörögtek az események. Régen volt valami hasonló, csak egy idő után -úgy tudom- karbantartási gondok miatt kifulladt.<br><br>Köszönöm a meghallgatást, és fontolóra vevést. :)
BUTTON_POST_REPLY