Profiboksz.hu - kérdések, vélemények, információk a lapról

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: dp »

Nálam is nagyon nagyon lassú, más honlapokhoz képest. Elindítom a pksz-t, és addig amíg be nem jön megnézek másik 4-et...  :-/<br><br>A fórumnál is van egy kis gond:<br>Amikor kilépek, nem a kilépés gombot nyomom meg, hanem egyszerűen bezárom az ablakot, így ha legközelebb fórumozni távad kedvem, akkor csak a fórum gombra klikkelek és már bennt is vagyok a saját nevemmel. Eddig legalábbis így volt.<br>Az utóbbi időben azonban ha belépek a fórumra, akkor a főoldalon nem vagyok bejelentkezve, de ha belépek valamelyik témába, akkor már automatikusan a saját loginom alatt megy tovább a dolog.
cezi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 893
CsatlakozottCOLON 2005-02-26 22:18:50
Tartózkodási helyCOLON Dublin

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: cezi »

[quote author=Santos link=board=profiboksz;num=1107110982;start=60#64 date=11/15/05 ť 10:29:10]Nekem otthonról csigalassú, időnként be sem jön, hanem time-out-ol.... Azt hiszem ezt már jeleztem korábban a megfelelő helyen. Baromi idegesítő, mert otthonról nem tudok szinte egyáltalán feljelentkezni a pksz-re. [/quote]<br><br>gondolom egy traceroute segitene kideriteni, hogy hol akadnak el a csomagocskaid :)
videot csak a videoboltbol, de!
Öreg lámpa légy rögös úton.
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: Santos »

Nekem otthonról csigalassú, időnként be sem jön, hanem time-out-ol.... Azt hiszem ezt már jeleztem korábban a megfelelő helyen. Baromi idegesítő, mert otthonról nem tudok szinte egyáltalán feljelentkezni a pksz-re. Minden más ragyogóan működik, sőt a sávszélességem is a felhők között jár...
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Hew
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 45
CsatlakozottCOLON 2003-03-20 16:11:07

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: Hew »

[quote author=Hollywood link=board=profiboksz;num=1107110982;start=60#62 date=11/15/05 ť 08:06:48]Bár nem tartozik a hírhez de megmondaná valaki hogy miért ilyen tetűlassú az oldal már 4 napja? Csak azért írom ide, mert ez van legfelül. És a post küldésénél se tér vissza a cikkhez hanem megáll, ezért postol néha egy ember 3x ugyanolyat... <br>Himpike kommentje az egyik hír alatt.<br><br>Nekem nincs problémám a sebességgel. Másoknak is van problémájuk ezzel vagy Himpike csak egyedi eset?[/quote]<br><br>Amikor külföldről érem el, rendkívül lassú. Itthonról nem tapasztaltam még problémát.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Bár nem tartozik a hírhez de megmondaná valaki hogy miért ilyen tetűlassú az oldal már 4 napja? Csak azért írom ide, mert ez van legfelül. És a post küldésénél se tér vissza a cikkhez hanem megáll, ezért postol néha egy ember 3x ugyanolyat... <br>Himpike kommentje az egyik hír alatt.<br><br>Nekem nincs problémám a sebességgel. Másoknak is van problémájuk ezzel vagy Himpike csak egyedi eset?
"Mindenki a napra tör..."
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Két új hosszú interjú a profiboksz.hu történetében új rekord.<br><br>Klitschkoról azért csináltuk meg az újabb interjút is, mert nagyon sokakat érdekel a téma. Ráadásul ezzel meg kellett előzni a konkurenciát is. Szerencsére ez mostanában, szinte mindig sikerül. ::)
"Mindenki a napra tör..."
atya
Super Champ
HozzászólásokCOLON 668
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 15:18:56
CONTACTCOLON

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: atya »

Nem azon múlik.
Ezt csak a google miatt:
www.szoftverek.hu
www.telefonok.hu
pepeq
Kihívó
HozzászólásokCOLON 134
CsatlakozottCOLON 2003-03-18 16:03:20
Tartózkodási helyCOLON Magyarország, Budapest

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: pepeq »

nem műx... csak a fórum :-D<br><br>tegyétek át Postgres-re :-D<br><br>[quote author=atya link=board=profiboksz;num=1107110982;start=45#54 date=10/28/05 ť 13:01:23]Műx  ;D[/quote]<br>
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=Hollywood link=board=profiboksz;num=1107110982;start=45#58 date=10/29/05 ť 07:57:37]Privátban elküdöm ezeket az adatokat bizalmas jelleggel, de annyit tudok itt mondani, hogy mióta az oldal megújjult folyamatosan nő és sokkal magasabb már mint korábban bármikor. Ebben a hónapban kb 10-15%-al az előzőhöz képest. Szóval biztató a helyzet a jövőre nézve.[/quote]<br><br>Madár honlapjára is jönnek szép számmal olyan látogatók, akik a PKSZ-es bannerünkön "keresztül" érkeznek.  :)
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Privátban elküdöm ezeket az adatokat bizalmas jelleggel, de annyit tudok itt mondani, hogy mióta az oldal megújjult folyamatosan nő és sokkal magasabb már mint korábban bármikor. Ebben a hónapban kb 10-15%-al az előzőhöz képest. Szóval biztató a helyzet a jövőre nézve.
"Mindenki a napra tör..."
Nagypapi
Bajnok
HozzászólásokCOLON 315
CsatlakozottCOLON 2002-11-08 11:16:01

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: Nagypapi »

[quote author=Hollywood link=board=profiboksz;num=1107110982;start=45#55 date=10/28/05 ť 13:17:45]Ez jó hír. Meg az is, hogy úgy tűnik ez sem akadályoz meg minket abban, hogy minden eddiginél nagyobb látogatottságot érjünk el ebben a hónapban.[/quote]<br><br>Lehessen azt nekem tudni, hogy mekkora az a látogatottság? Olyan kiváncsi volnék...<br>Thx.
Öregember nem gyorsvonat.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Ez jó hír. Meg az is, hogy úgy tűnik ez sem akadályoz meg minket abban, hogy minden eddiginél nagyobb látogatottságot érjünk el ebben a hónapban.
"Mindenki a napra tör..."
atya
Super Champ
HozzászólásokCOLON 668
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 15:18:56
CONTACTCOLON

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: atya »

Műx  ;D
Ezt csak a google miatt:
www.szoftverek.hu
www.telefonok.hu
atya
Super Champ
HozzászólásokCOLON 668
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 15:18:56
CONTACTCOLON

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: atya »

Igen. Eltűnt a mysql a szerverről >:(<br>Dolgozunk rajta :)
Ezt csak a google miatt:
www.szoftverek.hu
www.telefonok.hu
Pasu
Kihívó
HozzászólásokCOLON 166
CsatlakozottCOLON 2002-10-28 09:32:18

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: Pasu »

Ennyit ír ki: "Nem tudok csatlakozni" :)))<br><br>De a fórum jó... 8)
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Megint nem megy az oldal. Mindenkitől elnézést kérünk a kellemetlenségekért. Remélem hamarosan újra lesz kép és mehetnek fel a hírek.
"Mindenki a napra tör..."
nk76
Bajnok
HozzászólásokCOLON 274
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:59:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: nk76 »

[quote author=Camo link=board=profiboksz;num=1107110982;start=30#43 date=10/04/05 ť 18:52:11]Az én problémám régebben csak ritkán jelentkezett, most viszont szinte már állandósult: a fórumban nem látom a képeket, az ikonokat; kizárólag a szöveg jelenik meg. Ilyen másnál is előfordult már, vagy máshol keressem a hiba okát?[/quote]<br><br>Több helyen találkoztam ezzel. Általában megoldható egy tisztítással, CCLeaner vagy Cleandisk programmal, vagy ezek hiányában ideiglenes fájlkok törlésével és a böngésző újraindításával. Nem árt egy RAMDEFRAG sem. Ha az is van, akkor semmi probléma nem lehet utána.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Mostantól a hosszabb cikkekhez is hozzá lehet szólni. Ha valakinek észrevétele, kérdése vagy bármilyen véleménye van oda írja ha a cikkel kapcsolatos.
"Mindenki a napra tör..."
iszabo
Bajnok
HozzászólásokCOLON 352
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 20:01:37

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: iszabo »

[quote author=Camo link=board=profiboksz;num=1107110982;start=30#43 date=10/04/05 ť 18:52:11]Az én problémám régebben csak ritkán jelentkezett, most viszont szinte már állandósult: a fórumban nem látom a képeket, az ikonokat; kizárólag a szöveg jelenik meg. Ilyen másnál is előfordult már, vagy máshol keressem a hiba okát?[/quote]<br><br>És Fly szerint még a csillagok állását is figyelned kell!<br><br>Pár napja nekem sincs megint és fogalmam nincs mitől.<br><br>Nincs segítség!
Imre
admin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 823
CsatlakozottCOLON 2006-08-26 09:27:12
Tartózkodási helyCOLON Győr
CONTACTCOLON

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: admin »

Valóban!<br>Bocs a hibáért! A napokban kissé átrendeztük az admin-oldalt és ez kimaradt a frissítésből.<br>Kösz az infót!<br>(Legalább mostmár azt is tudom, hogy valaki használja az RSS FEED-et) :)
BUTTON_POST_REPLY