Profiboksz.hu - kérdések, vélemények, információk a lapról

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

A mostani FTP megszűnik ha beindul a másik, de még az is lehet, hogy megváltozott formában megy tovább.
"Mindenki a napra tör..."
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: Camo »

Jobban már nem is várhatnám...  :)<br><br>Emellett az ftp tovább fog működni, vagy okafogyottá válik?  
Camo
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Srácok<br><br>Nagyon közel állunk hozzá, hogy szabadon elérhetőek legyenek a meccsek a profiboksz.hu-n. Remélhetőleg a jövő héten beindul a dolog és vasárnap délután már mindenki szedheti a meccseket nagyon jó minőségben.
"Mindenki a napra tör..."
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: dp »

[quote author=Hollywood link=board=profiboksz;num=1107110982;start=90#102 date=03/04/06 ť 18:43:44]Ma este - holnap reggel a tervek szerint 3 menetről-menetre cikk kerül fel az oldalra, így részletesen olvashattok az Abraham vs Taylor, a Lacy vs Calzaghe és a Cotto vs Branco meccsről. Mindezért köszönet Romsynak. [/quote]<br><br>Épp kérdezni akartam, hogy lesz-e mm elemzés a Calzaghe - Lacyről. Meg vagyok nyugodva és köszönöm!  ;)
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Ma este - holnap reggel a tervek szerint 3 menetről-menetre cikk kerül fel az oldalra, így részletesen olvashattok az Abraham vs Taylor, a Lacy vs Calzaghe és a Cotto vs Branco meccsről. Mindezért köszönet Romsynak.
"Mindenki a napra tör..."
komix
Kihívó
HozzászólásokCOLON 184
CsatlakozottCOLON 2003-05-01 09:50:32

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: komix »

Csak egy vélemény az oldalról:nagyon sokat javult , szinte tökéletes , és a meccsek leírása menetről menetre a legeredetibb ötlet volt!<br><br>Gratulálok Nektek , remek munka!<br><br>
jegib
Újonc
HozzászólásokCOLON 21
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 21:49:09

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: jegib »

De kár, nem tudok majd fittizni a friss videokkal a haverok előtt, ha ők is letölthetik ;D  8) persze csak vicc volt
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

PTM<br><br>Itt senki nem köpköd a másikra a háta mögött. Ez sem az volt, hanem egy észrevétel. Semmi több.<br><br>Ami a PKSZ-es fejlesztéseket illeti:<br>- Minden nap egy hosszú cikk, az már megy egy ideje<br>- Tippjáték szerintem kb még 2 hét<br>- Szabadon letölthető jó minőségű videók kb 1 hónap még
"Mindenki a napra tör..."
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=Romsy link=board=profiboksz;num=1107110982;start=90#97 date=02/17/06 ť 15:30:46]Szerintem tök mindegy melyik volt, úgyis szeret hazudni az összes, nem fog kiderülni és nem is fontos.<br><br>8)[/quote]<br><br>Hát tényleg nem egy kapitális dolog. De ettől függetlenül buta húzás volt a mucinettől és kicsinyes. Sasiékat meg továbbra sem utálom és nem feltételezem, hogy ő intézte így.<br><br>De mondjuk ez tényleg senkit sem érdekel rajtam kívül.<br><br>MÁS: mikor tudhatunk meg valami közelebbit a PKSZ-es bővítésekről?
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Szerintem tök mindegy melyik volt, úgyis szeret hazudni az összes, nem fog kiderülni és nem is fontos.<br><br>8)
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=Hollywood link=board=profiboksz;num=1107110982;start=90#95 date=02/17/06 ť 15:23:30]PTM<br><br>Jollynak az égvilágon semmi köze ehhez az egészhez, mint ahogy a PX-hez sem sok. Ő már réges rég kiszált ott a dolgokból.<br>Ami a másik félt illeti, hát nem is tudom...<br>[/quote]<br><br>Hoppá, ezt nem tudtam, mármint, hogy Jolly már kiszállt a csatából, meg többé-kevésbé a PX-ből is...  :o Ez nekem új.<br><br>Monnyuk amióta én kiszálltam ebből, azóta sokkal jobb, (sőt JÓ) a kapcsolatunk Jollyval és Sasival. Nem bántjuk egymást, nem köpködünk egymás háta mögött, semmi ilyenek. Jó, nem járunk össze naponta, de ha találkozunk, egymás szemébe tudunk nézni és nem csináljuk a tüzet. Sőt, nekem nincs konkrét bajom velük, jól kijövünk azóta.
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

PTM<br><br>Jollynak az égvilágon semmi köze ehhez az egészhez, mint ahogy a PX-hez sem sok. Ő már réges rég kiszált ott a dolgokból.<br>Ami a másik félt illeti, hát nem is tudom...<br>
"Mindenki a napra tör..."
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Na mindegy, én már hála a Jóistenkének, csupán kívülállóként szörnyülködöm ezeken a netes boksz-szakmán belüli harcokon.
<br><br>Pedig király!
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: PTM »

Annak idején még a Szorítónak is küldték Jákoék az anyagaikat. Akkor még nem tiltotta meg nekik a mucinet, hogy megtegyék. Ez mondjuk kicsinyesség, szerintem. Na de mindegy.<br><br>Azt viszont NEM hiszem, hogy Sasi és Jolly döntöttek volna így, inkább valami góré a mucinettől. Biztos vagyok benne, hogy nem Jollyék műve.<br><br>Ráadásul a Jákos anyagok finoman szólva sem a legexluzívabb cikkek, Snowy és Sasi sokkal jobb anyagokat ráznak ki csuklóból. Na mindegy, én már hála a Jóistenkének, csupán kívülállóként szörnyülködöm ezeken a netes boksz-szakmán belüli harcokon.
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: HIE »

Csatlakozok. Nagyon jó az oldal. Csak így tovább!!!
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: Darien »

Őszintén a JAKO-s cikkek nekem sem fognak túlságosan hiányozni. Viszont örülök hogy ilyen komoly terveitek vannak az oldallal. Csak így tovább srácok!
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Nem lesz itt probléma, leoltjuk a felesleges lámpákat vasárnap reggelenként :D<br>A JAKO-s cikkek (amik a minimax legjobb írásai) meg nem fognak hiányozni, negyedannyian sem olvasták, mint a saját írásaink... <br>Azért nem semmi, ha valaki szeret lopni, de amikor külsős dolgokon osztozni kéne, elkezd sipákolni... volt egy ötlet, hogy betesszük az avatarom közösbe, ez egyre erősödik :D
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Szerintem is szükség van legalább két lapra, hogy azok inspirálják egymást és, így kialakul egy egészéges versenyszellem. Végülis nekem amúgy semmi gondom nincs a PX-el (ha néhány sunyi húzást nem számolunk), sőt van olyan srác aki oda ír cikkeket, de (igaz csak egy ilyen van Snowy) örülnék neki ha ide is írna egyszer. Na mindegy, nem akarok velük foglalkozni túl sokat, hanem inkább a saját dolgunkra akarok koncentrálni.
"Mindenki a napra tör..."
menyus
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 529
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 22:31:03
Tartózkodási helyCOLON London

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: menyus »

Pksz forever!<br>Csak így tovább srácok.<br>Én évek óta figyelem - néha írok is - az oldalt és aszondom hiába a px anyagi és "szakmai" háttere, ez a hely sokkal egyedibb, eredetibb, hitelesebb és otthonosabb, mint amaz valaha is lesz.
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=Hollywood link=board=profiboksz;num=1107110982;start=75#86 date=02/16/06 ť 15:56:44]Sajnos a jövőben nem lehet a JAKO Sporthíradó által készített interjúkat olvasni a profiboksz.hu-n mivel a konkurens oldal (PX) és az azt működtető cég (MCONET) megtiltotta nekik, hogy nekünk is elküldjék a cikkeket (mivel ők müködtetik a JAKO weblapját, de az interjúkat persze nem ők csinálják). Ezt mindenki értékelje saját belátása szerint és vonja le a saját következtetéseit az esetből. Én is megtettem...<br><br>Mindezek ellenére, úgy gondolom, hogy a profiboksz.hu mind aktualitásában, mind pedig a cikekk minőségében a legjobb bokszoldal Magyarországon. Az oldal látogatottsága hónapról hónapra rendszeresen rekordokat dönt, ami azt mutatja, hogy jó úton járunk. Ezek szellemében továbbra is sok saját anyag lesz olvasható weblapunkon, de azért fordítások is lesznek folyamatosan és szisztematikusan. A menetről-menetre cikkek is folytatódnak, mivel rendkívül sikeresek ezek az írások. A heti három hosszú írás helyett átlagosan 4-6 komoly cikk kerül fel az oldalra, ami a cikkírókat dícséri.<br><br>És a meglepetés most jön. Hamarosan a legjobb bokszmeccsek, a legjobb minőségben SZABADON letölthetőek lesznek a profiboksz.hu-ról a meccsek másnapján! Nagy kiterjedésű, minőségi videók lesznek természetesen nem olyan nézhetetlen gagyi szarok, mint amik a konkurens oldalon vannak belinkelve. Nagyon bízom benne, hogy rövid időn belül el tudjuk indítani ezt, hogy az utolsó olyan szegmensét is letudjuk a profiboksz oldalalknak, melyben jelenleg Magyarországon nem mi vagyunk a legjobbak.<br><br>A tippjáték kialakítása is az utolsó fázisába érkezett, szerintem 2 héten belül a játék is elindul, méghozzá komoly, boksszal kapcsolatos nyereményekért.<br><br>Üdvözlettel:<br><br>Hollywood[/quote]<br><br>Csak így tovább, jó az útirány!<br><br>U.i.: szerintem mindkét lapra szükség van.<br><br>PTM, exkonkurrens
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
BUTTON_POST_REPLY