Profiboksz.hu - kérdések, vélemények, információk a lapról

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Ernő
Újonc
HozzászólásokCOLON 3
CsatlakozottCOLON 2014-08-31 14:16:29

Hozzászólás Szerző: Ernő »

Igen,ezt vágom...mégsem sikerül :(
Chico
Uploader
HozzászólásokCOLON 787
CsatlakozottCOLON 2008-01-29 15:49:57
Tartózkodási helyCOLON Pécs

Hozzászólás Szerző: Chico »

Hejhó! Hogy,hogy nem sikerül? Rákattintasz egy hírre, beírod a publikus neved és a jelszavad és elvileg nem lehet gond,ha ide is beengedett.
Ernő
Újonc
HozzászólásokCOLON 3
CsatlakozottCOLON 2014-08-31 14:16:29

Hozzászólás Szerző: Ernő »

Sziasztok,regeltem,aktiváltam mégsem tudok hozzászlni...mi a gond? :o
farkaskrisz
Újonc
HozzászólásokCOLON 10
CsatlakozottCOLON 2010-03-05 12:16:15

Hozzászólás Szerző: farkaskrisz »

Evander Holyfield aug.9.-én bekerült a boksz hírességek csarnokába! Nem írnátok erről egy hírt és esetleg egy videót is feltehetnétek az eseményről, a youtubeon biztos van. Köszönönöm!
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Szerintem ha Vitalij Klicskó civil életével eddig is foglalkozott valamilyen formában az oldal, akkor most talán azt is be lehetne dobni, hogy miért nem tér vissza?

A megfejtés: mert letette Kijevben a polgármesteri esküjét! Azért ez nem akármi?! :wink:
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Szerintem sokak nevében köszönöm, hogy sikeres helyreállítást hajtottatok végre! Még is csak így teljes... és gömbölyű (amit ugye szeretünk :wink: )
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

alain, a hír igaz, de még mostanáig is... csak már négy hír van fent :?
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

csak 3 cikk látható és egy kiemelt hír a fókuszban.. tudom, szar a szemem, és az informatika világa is megtréfál néha, de gondoltam bevésem ide ezt az észrevételemet.
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Ismét eltelt egy év, így eljött az idő egy kis visszatekintésre.

Reálisan nézve biztosan volt simább évünk is, de a nehézségek ellenére is azt mondom, hogy jó szezont zártunk. A szerkesztő gárda összetétele részben változott, de ez a vérfrissítés egyértelműen jót tett a lapnak. Holy sajnos szinte egyáltalán nem tud már a pksz-el foglalkozni (az ő határozottsága és vezetői rátermettsége, illetve szakmai felkészültsége nagyon hiányzik…), illetve év elején én is leléptem egy időre különféle okok miatt (hét közben most sem nagyon jut időm a lapra). Szerencsére greg folyamatosan óriási munkát fektet a site-ba, illetve érkezett a „hírírók” közé zolimt, bpjotruska és VRRRT, így most úgy tűnik, az új – igen motivált és tehetséges – kollégáknak köszönhetően biztosítva van az utánpótlás.

Azt is bizonyára észrevettétek, hogy a némileg más ritmusban kerülnek fel a hírek (korábban a folyamatos elosztást preferáltuk, most viszont előfordulhatnak szünetek). Ezt a változást részben a kényszer szülte (egyszerűen így jut rá idő), másrészt a hétvégi meccsbeszámolóknál és a videóknál próbálunk minél gyorsabbak lenni, mert tudjuk, hogy ezeket várjátok a legjobban.

Apropó videók. Az ftp anyagi okokból megszűnt. Több kedves szakmabeli ismerősünktől, barátunktól is jött felajánlás, hogy állnák a költségeit a szerverbérletnek, de (mondhatjátok, hogy hülye vagyok), nem fogadtam el. Eddig sem tartottam jó iránynak, hogy kvázi az olvasók fizessenek nekünk, és ehhez továbbra is ragaszkodom. Ha lesz egy kis időm, akkor ezzel is foglalkozok majd, és találunk megoldást, hogy ismét legyenek jó minőségű letölthető videók azoknak, akik kevésbé járatosak a különféle letöltőoldalakon.

Sajnos áprilisban elég rendesen letérdelt a szerver, és bizony volt akkor egy pont, amikor én is azt gondoltam, hogy ennyi volt a lapnak… Szerencsére cezi a messzi távolból küzdve is megoldotta a problémát. Öregedtünk pár évet a sok idegeskedésben, viszont ami nagy pozitívum volt, hogy olyan mennyiségű biztató, aggódó visszajelzést kaptunk – olvasóktól és gyakorlatilag a teljes szakmától - ebben az időszakban, ami bennünket is meglepett, és jó lökést adott a folytatáshoz.

Ha már technikai dolgok szóba kerültek, meg említenem Fly-t is, aki a háttérben folyamatosan hegesztgeti a lapot, és melózik a fejlesztéseken, de ugyan így köszönettel tartozunk Hew-nek, aki most már évek óta rendre elkészíti a tippjátékhoz a relatív rangsort.

A jövőre nézve van pár új tervünk, de ezekről még nagyon korai lenne beszélni. Ami a lényeg, hogy amennyire az erőnkből, időnkből telik toljuk tovább a szekeret, és igyekszünk legalább tartani az eddigi színvonalat.
keoma
Újonc
HozzászólásokCOLON 3
CsatlakozottCOLON 2009-12-15 12:09:28

Hozzászólás Szerző: keoma »

keoma írtaCOLON
alain írtaCOLONlehet, hogy csak nekem, és csak bebeszélem magamnak, de mintha ez a szerencsejátékos banner miatt nekem gyakran akadozik az oldal betöltése... csak a fejléc meg a banner jön be a cikkek nem, ha a hírekre kattintok, akkor meg egy pillantar bejönnek a cikkek, de egyből el is tűnnek, viszont a banner végég ott virít...
Nekem ugyanez a problémám. A fejléc és a banner bejön, de az oldal tartalma csak jóval később.
Ezt kiegészíteném azzal, hogy látogatásaim 95%-ban ez a szerencsejáték banner fogad.
keoma
Újonc
HozzászólásokCOLON 3
CsatlakozottCOLON 2009-12-15 12:09:28

Hozzászólás Szerző: keoma »

alain írtaCOLONlehet, hogy csak nekem, és csak bebeszélem magamnak, de mintha ez a szerencsejátékos banner miatt nekem gyakran akadozik az oldal betöltése... csak a fejléc meg a banner jön be a cikkek nem, ha a hírekre kattintok, akkor meg egy pillantar bejönnek a cikkek, de egyből el is tűnnek, viszont a banner végég ott virít...
Nekem ugyanez a problémám. A fejléc és a banner bejön, de az oldal tartalma csak jóval később.
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

lehet, hogy csak nekem, és csak bebeszélem magamnak, de mintha ez a szerencsejátékos banner miatt nekem gyakran akadozik az oldal betöltése... csak a fejléc meg a banner jön be a cikkek nem, ha a hírekre kattintok, akkor meg egy pillantar bejönnek a cikkek, de egyből el is tűnnek, viszont a banner végég ott virít...
VUK

Hozzászólás Szerző: VUK »

Akkor csak nem ismerem még ki magam
-bocsi!!!!!!!!!!
és boxos hétvégét midenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

VUK írtaCOLONLehet, hogy rosszul látom, de úgy tünik, hogy a kimaradt 3 hetet arra használtátok, hogy radírozzatok, méghozzá alaposan. Tévednék?
Üdv.
Én speciel nem tudom, hogy mire gondolsz, de a kimaradás alatt mi is ugyan annyira fértünk hozzá az oldalhoz, mint a többi olvasó, tehát sehogy.
VUK

Hozzászólás Szerző: VUK »

Lehet, hogy rosszul látom, de úgy tünik, hogy a kimaradt 3 hetet arra használtátok, hogy radírozzatok, méghozzá alaposan. Tévednék?
Üdv.
VUK

Hozzászólás Szerző: VUK »

Hová tüntetek? Volt közben pár jó meccs.
A lényeg, hogy újra itt vagytok.
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

NA VÉGRE! WELCOME BACK PKSZ! LONG LIVE PKSZ!
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Az elmúlt években emlékeim szerint nem nagyon írtunk év végi értékelőt a lapról, de most kicsit megtörném ezt a rossz szokást egy poszt erejéig.

Első körben szeretnék köszönetet mondani mindenkinek, aki valamilyen formában hozzájárult a lap működéséhez, fenntartáshoz és ahhoz, hogy ilyen színvonalon pörögjünk.

Volt egy időszak, amikor kisebb-nagyobb technikai problémák voltak a szerverrel, de Cezi (aki nem mellesleg külföldön él jelenleg, míg a pksz alatti lévő gép itthon van) időt és energiát nem sajnálva rendbe tette a rendszert, így most - gyorsan lekopogom - minden tökéletesen működik. Ebben nagy része van Flynak is, aki a kőkorszak óta pusztán barátságból ellátja a webmesteri és designeri feladatokat.
Ha már technikai, akkor feltétlenül meg kell említenem Hew-t, aki nem csak hogy készített egy programot a relatív tippjátékhoz, de hétről-hétre ki is számoltja ezzel a rendszerrel a pontokat, ami óriási segítség számomra.

Az aktív szerkesztői gárda ebben az évben kicsit leszűkült (ez sajnos időként érzékelhető volt a frissítések közötti nagyobb szünetekben), mivel Holynak gyakorlatilag egyáltalán nincsen ideje híreket írni (az elmúlt években ebben ő járt az élen), így hét közben első sorban gregre hárult ez a feladat, amit egészen kiválóan megoldott, hétvégeken pedig én próbáltam tartani a frontot ilyen-olyan sikerrel. Amikor volt rá lehetőségük, akkor edge is leone is beszállt a frissítésbe, de ők is nagyon elfoglaltak, illetve hogy egy kis személyes dolgot is megosszak, edge hozzám hasonlóan idén megnősült, így ilyen téren is sűrűbb lett az életünk, persze szigorún pozitív értelemben :)

A cikkírásba 2012-ben is (greg mellett) élen járt a két lábon jár lexikon, azaz leibi, és edge is meglepett bennünket pár szösszenettel, de pyngy, vagy éppen IMiKeT is jegyzett pár interjút, hosszabb anyagot, ahogy korábban N_Ricsi, Roy Jones Jr., Carlsson, alain és Harward barátom is.
Meg kell még említenem a bokszra fordul rovatok kapcsán prof, Golyo és Bosco nevét, illetve Pisti is rettentő sokat segített az exkluzív helyszíni jelentéseivel, ami nem győzök elégszer megköszönni, de az Erdei Team, Csepi és Rácz Félixék is mindig készségesen álltak a rendelkezésünkre.

Az ftp-s videók feltöltse idén sajnos kicsit visszaesett, de talán még így is sikerült a fontos meccsek jó minőségű felvételeit eljuttatni hozzátok. Itt is meg kell említenem pár fórumozót (Blackpanther, VRRRT) akik többször is önzetlenül segítettek a feltöltésekkel.

Remélem nem hagytam ki senkit, ha mégis, akkor ne haragudjatok, szerencsére sokan és sokféle képen segítettek a lapnak az elmúlt immár 12 év alatt.

Sajnos egy nagyon rossz esemény is történt 2012-ben, ugyanis tragikusan fiatalon és korán elveszítettük Alient :(

Ami nagy büszkeséggel tölt el mindannyiunkat, hogy a nehézségek ellenére továbbra is nagyon sokan látogatják az oldalt, sok az aktív kommentelő, pár kivételtől eltekintve színvonalasak a viták (továbbra is megfelelő szigorúsággal próbálunk moderálni, de sajnos erre sem jut mindig idő), és a média egyre több területén hivatkoznak ránk forrásként (a Nemzeti Sport Online bokszrovata kiemelkedik ebben, ők évek óta nagyon jó partnereink, óriási reklámot kapunk tőlük, amiért nagyon hálásak vagyunk), vagy éppen aktív szereplőként számítanak ránk, gondolok itt a Digisportra.

Utóbbi csatornán az idei évben greggel együtt kommentátorként is bemutatkozhattunk (mindkettőnknek nagy élmény volt), és ennek szinte biztosan lesz is még folytatása, bár nem tudom, ennek mennyien örülnek :). Tudom, hogy sokan elég kritikusan tekintetek ezekre a közvetítésekre, de mi belülről látjuk, hogy nagyon sokat és nagyon lelkiismeretesen dolgoznak azért, hogy mindenkinek, így nektek is tetszenek ezek a műsorok. Számomra nagy pozitívum, ahogy bánnak velünk, hobbista újságírókkal, mert akár a közvetítések előtti felkészülések során, akár a közvetítések alatt mindenféle fenntartás nélkül ránk bízzák magukat, vevők az ötleteinkre, újítási javaslatainkra, és persze tőlük is nagyon sok reklámot, támogatást, biztatást kapunk. Ez is egy kicsit személyes megjegyzés, de nekem ez is fontos, hogy rövid idő alatt privát emberként is nagyon jó barátságba kerültünk Borbély Zolival, Szalma Zolival és Bencsik Robi szerkesztővel, ami megkönnyíti a közös munkát.

"Dióhéjban" egyelőre talán ennyi, aztán lehet, hogy még később beugrik pár gondolat, ami megosztok veletek a lappal kapcsolatban.
Ezúton is szeretném megköszönni az egész éves kitartásotokat, a türelmetek, a hibákért, esetleges kirohanásokért elnézést kérek, és remélem 2013-ban legalább ilyen, de inkább jobb színvonalon tudjuk kiszolgálni a bokszrajongókat.

Boldog új évet kívánok mindenkinek!
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Köszönöm Miskolci, Erwin!

Kipróbáltam, sikerült... :)
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Miskolci írtaCOLON Ahol írod a kommentet ott van név+kód+bejelentkezve marad rublikába pipa. Értelem szerűen ezeket kitöltöd pipát kipipálod, komment ablakot üresen hagyva megnyomod a boksz gombot és be vagy jelentkezve szavazhatsz másokra. Azt hiszem ennyi.
Pontosan így működik.
BUTTON_POST_REPLY