Profiboksz.hu - kérdések, vélemények, információk a lapról

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Sajnos a jövőben nem lehet a JAKO Sporthíradó által készített interjúkat olvasni a profiboksz.hu-n mivel a konkurens oldal (PX) és az azt működtető cég (MCONET) megtiltotta nekik, hogy nekünk is elküldjék a cikkeket (mivel ők müködtetik a JAKO weblapját, de az interjúkat persze nem ők csinálják). Ezt mindenki értékelje saját belátása szerint és vonja le a saját következtetéseit az esetből. Én is megtettem...<br><br>Mindezek ellenére, úgy gondolom, hogy a profiboksz.hu mind aktualitásában, mind pedig a cikekk minőségében a legjobb bokszoldal Magyarországon. Az oldal látogatottsága hónapról hónapra rendszeresen rekordokat dönt, ami azt mutatja, hogy jó úton járunk. Ezek szellemében továbbra is sok saját anyag lesz olvasható weblapunkon, de azért fordítások is lesznek folyamatosan és szisztematikusan. A menetről-menetre cikkek is folytatódnak, mivel rendkívül sikeresek ezek az írások. A heti három hosszú írás helyett átlagosan 4-6 komoly cikk kerül fel az oldalra, ami a cikkírókat dícséri.<br><br>És a meglepetés most jön. Hamarosan a legjobb bokszmeccsek, a legjobb minőségben SZABADON letölthetőek lesznek a profiboksz.hu-ról a meccsek másnapján! Nagy kiterjedésű, minőségi videók lesznek természetesen nem olyan nézhetetlen gagyi szarok, mint amik a konkurens oldalon vannak belinkelve. Nagyon bízom benne, hogy rövid időn belül el tudjuk indítani ezt, hogy az utolsó olyan szegmensét is letudjuk a profiboksz oldalalknak, melyben jelenleg Magyarországon nem mi vagyunk a legjobbak.<br><br>A tippjáték kialakítása is az utolsó fázisába érkezett, szerintem 2 héten belül a játék is elindul, méghozzá komoly, boksszal kapcsolatos nyereményekért.<br><br>Üdvözlettel:<br><br>Hollywood
"Mindenki a napra tör..."
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Köszönjük a dicséretet.<br><br>Azt pedig elfelejtettem leírni, hogy ebben az évben sokkal több menetről menetre írást lehet majd olvasni vasárnap reggelenként olyan mérkőzésekről, melyeket problémás megnézni a magyar bokszrajongóknak. Ennek első eleme 2006-ban a Mormeck vs Bell.
"Mindenki a napra tör..."
Nagypapi
Bajnok
HozzászólásokCOLON 315
CsatlakozottCOLON 2002-11-08 11:16:01

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: Nagypapi »

[quote author=Hollywood link=board=profiboksz;num=1107110982;start=75#83 date=01/07/06 ť 18:47:59]<br>2006-ban négy állandó rovatunk lesz jelen állás szerint: <br>- A havi meccselőzetesek<br>- A hónap legjobbjai sorozat<br>- A nehézsúlyú történésekkel foglalkozó rovat<br>- és egy új, havi rendszereséggel jelentkező cikksorozat, ami a kisebb súlycsoportokkal foglalkozik<br><br>Emelett idén folytatódni fog a legendás bokszhelyszínek bemutatása... [/quote]<br><br>Mit mondjak, egészen pazar kínálat.  :)<br>Eszméletlen jó kis oldal ez.<br><br>Well done.  :-*<br>
Öregember nem gyorsvonat.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

10 hónap telt el azóta, hogy a profiboksz.hu megújjult és új lendületet kapott. Az év elején úgy gondoltam röviden tájékoztatunk mindenkit a 2006-os terveinkről. Mint azt mindenki láthatta rendkívül sok hír, fordítás és saját cikk került fel az oldalra az elmúlt időszakban, valamint Magyarország legjobb boksz tv műsorokkal foglalkozó rovata is nálunk fut. A kezdeti heti 1 hosszú cikk közlése után most ott tartunk, hogy minimum 3 hosszabb írás minden héten felkerül az oldalra 2006-ban, de ez általában négy komolyabb cikk lesz mivel rengeteg anyagunk van és szerencsére nagyon jól tudunk előre dolgozni. Ez egyrészt annak köszönhető, hogy az oldal olvasottsága nagyon komolyan megnőtt a márciusi indulás óta és jelenleg olyan sokan olvassák az oldalt, amiről évekkel korábban még álmodni sem mertünk, így a lelkesedésünk is folyamatosan nő. A másik ok, hogy az elmúlt időszakban olyan lelkes cikkírók, fordítók kezdtek el dolgozni a pksz-en, mint Bosco, Ecstasy99, Hie, valamint alkalmanként Edge, Greg, PTM, Boniek és Chagaev is küldött már anyagot. Persze a régi motorosok is maradtak (Kozi, Romsy, Erwin, Leibigab), így jelenleg nagyon megtervezhető és előre kiszámítható az oldal működése, ami jelentősen megkönnyíti a szerkesztést. Az oldal sikeres műkődésében elévülhetelen érdemei vannak természetesen a webmesterünknek Fly-nak, valamint a tárhelyet biztosító Atyának is. <br><br>2006-ban négy állandó rovatunk lesz jelen állás szerint: <br>- A havi meccselőzetesek<br>- A hónap legjobbjai sorozat<br>- A nehézsúlyú történésekkel foglalkozó rovat<br>- és egy új, havi rendszereséggel jelentkező cikksorozat, ami a kisebb súlycsoportokkal foglalkozik<br><br>Emelett idén folytatódni fog a legendás bokszhelyszínek bemutatása, 2005 legérdekesebb eseményeiről is lesz még szó és a félnehézsúly történetének elmesélése is folytatódik. Idén igyekszünk még több anyagot közölni a magyar bokszolókról, amit megkönnyít, hogy olvashatók már a pksz-en a Jako Sporthiradó által készített hazai vonatkozású interjúk is.
"Mindenki a napra tör..."
atya
Super Champ
HozzászólásokCOLON 668
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 15:18:56
CONTACTCOLON

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: atya »

[quote author=Hollywood link=board=profiboksz;num=1107110982;start=60#70 date=11/15/05 ť 16:49:05]Atya<br><br>Te mit mondasz ezzel a sebesség problémával kapcsolatban. Nálunk vagy náluk lehet a hiba?[/quote]<br><br>Ha egyik helyről jó, a másikról nem, akkor jó eséllyel azon az oldalon van a hiba, ahol lassúnak látszik. <br><br>Mostanában a szerver terhelése nemigen ment 30% fölé.
Ezt csak a google miatt:
www.szoftverek.hu
www.telefonok.hu
nk76
Bajnok
HozzászólásokCOLON 274
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:59:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: nk76 »

[quote author=cezi link=board=profiboksz;num=1107110982;start=75#77 date=11/17/05 ť 12:57:53]<br> de ilyenkor egy traceroute telleg segit kva sokat.  [/quote]<br><br>Mi az a traceroute?
cezi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 893
CsatlakozottCOLON 2005-02-26 22:18:50
Tartózkodási helyCOLON Dublin

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: cezi »

[quote author=Santos link=board=profiboksz;num=1107110982;start=75#78 date=11/17/05 ť 20:45:06]Olyan sebességgel jött utána minden hirtelen, hogy megijedtem... most kb 50-60K-val zúz a BCDC++ is olyantól akitől korábban alig jött eggyel...[/quote]<br><br>eskuszom, nem tehetek rola, bocsi :D:D
videot csak a videoboltbol, de!
Öreg lámpa légy rögös úton.
admin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 823
CsatlakozottCOLON 2006-08-26 09:27:12
Tartózkodási helyCOLON Győr
CONTACTCOLON

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: admin »

azt azért jó lenne tudni milyen szolgáltató szolgáltat ott is ahol lassú és ott is ahol no problem...<br>én specko datanet user vagyok és semmi bajom nem volt sosem a sebességgel...
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: Santos »

Megnéztem, hogy hol akad el az otthoni gépem - köszi cezi! ;) -  és ott most úgy látszott, hogy 10-13 sec a legmagasabb reagálási idő. Megdöbbentett viszont, hogy a yahoo mailre fel próbáltam lépni, és amint átlépett amcsiba a cucc, rögtön 110-180 sec között volt az ugrabugra 8 lépésben... Most meg hirtelen minden rendbejött, amióta tracert-ztem... Ki érti ezt...<br><br>U.i.: Hozzá kell tenni, hogy csaltam egy kicsit, mert az utolsó helyet vittem fel címként amit a tracert kimutatott... Olyan sebességgel jött utána minden hirtelen, hogy megijedtem... most kb 50-60K-val zúz a BCDC++ is olyantól akitől korábban alig jött eggyel...
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
cezi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 893
CsatlakozottCOLON 2005-02-26 22:18:50
Tartózkodási helyCOLON Dublin

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: cezi »

[quote author=Hollywood link=board=profiboksz;num=1107110982;start=60#70 date=11/15/05 ť 16:49:05]Atya<br><br>Te mit mondasz ezzel a sebesség problémával kapcsolatban. Nálunk vagy náluk lehet a hiba?[/quote]<br><br>bar nem vagyok atya, de ilyenkor egy traceroute telleg segit kva sokat.  illetve legalabb annyit, hogy rajossz, hogy valahol odafele szar a halo, es azert lassu, vagy pedig az oldal az. <br><br>btw nincs valami munin, vagy hasonlo monitorozo progi a gepen?
videot csak a videoboltbol, de!
Öreg lámpa légy rögös úton.
admin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 823
CsatlakozottCOLON 2006-08-26 09:27:12
Tartózkodási helyCOLON Győr
CONTACTCOLON

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: admin »

:) Lehet atyáék bevágtak még fél giga ramot a gépbe ;)
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: Santos »

Nálam is hirtelen rendbe jött minden. Reggel én is meglepődtem. Akkor a px-vel volt gondom. :)
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Szerintem atya optimalizálta a sql táblákat, de ez csak egy szolid tipp.<br><br>Egyébként nálam a helyzet:<br>- otthon windows & firefox: lassú.<br>- egyetem, kabinet, windows & firefox: közepes<br>- egyetem, kabinet, linux & mozilla: gyors<br>- könyvtár: gyors
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: dp »

Csináltatok valamit az oldallal?<br>Mert ma reggeltől nálam úgy működik, mint rég. Pedig én nem állítottam semmit sem.
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: WNB »

+1 minta a statba:<br><br>- otthonról: minden ok, a sebbesség megszállottja<br>- mhely: k. lassú (nem volt mindig ilyen - de nem is csak 4 napja állt elő)...más oldalaknál nem tapasztalható ilyen mértékű tetűség - de azzal nem variáltam, hogy pl. változik-e bármi, ha az ember megpróbálja kikerülni a proxy-t...vagy ilyesmi...(mhelyen egyszer változott a szélessávú szolgáltató, lehet hogy ahhoz is kötődik...viszont más oldalnál nincs belassulás - mint mondtam már :))<br>
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: dp »

[quote author=fly link=board=profiboksz;num=1107110982;start=60#69 date=11/15/05 ť 15:43:04]dp: pucolj cookie-kat<br>a sebességgel nem tok mit kezdeni...[/quote]<br><br>Naponta minimum egyszer pucolom.<br><br>Egyébként két különböző helyről netezek. És az utóbbi időben mindkét helyen lassult a pksz.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Atya<br><br>Te mit mondasz ezzel a sebesség problémával kapcsolatban. Nálunk vagy náluk lehet a hiba?
"Mindenki a napra tör..."
admin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 823
CsatlakozottCOLON 2006-08-26 09:27:12
Tartózkodási helyCOLON Győr
CONTACTCOLON

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: admin »

dp: pucolj cookie-kat<br>a sebességgel nem tok mit kezdeni...
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: leibigab »

[quote author=kozi link=board=profiboksz;num=1107110982;start=60#67 date=11/15/05 ť 13:44:50]Nálam semmi gond. Ne bénázzatok...  :D[/quote]<br><br>Nálam se
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: A megújult profiboksz.hu

Hozzászólás Szerző: kozi »

Nálam semmi gond. Ne bénázzatok...  :D
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
BUTTON_POST_REPLY