Ürgék

Minden, ami profiboksz!
drukker
Újonc
HozzászólásokCOLON 41
CsatlakozottCOLON 2002-11-14 21:57:28
Tartózkodási helyCOLON Solymár

Re: Ürgék

Hozzászólás Szerző: drukker »

Ez a Jarka azért szupersztár lehet Vladimir csapatában :P<br><br>Most nézemcsak, hogy azért fighterként sem volt rossz Vlado. 86-ból 16-ot sikerült megmentenie :o
Üdv.: Drukker
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Ürgék

Hozzászólás Szerző: Camo »

Nem csak a bokszolók között találunk ürgéket. Íme egy manager az ürgék között:<br><br>Vladimir Varhegyi<br>http://www.boxrec.com/manager_search.php?manager_id=701
Camo
lotus86
Újonc
HozzászólásokCOLON 16
CsatlakozottCOLON 2005-05-05 09:41:22
Tartózkodási helyCOLON Kaposvár

Re: Ürgék

Hozzászólás Szerző: lotus86 »

Kubowsky azért meg tudta verni Vavrecant!Ezt csak azért írom mert a derék Ivan bokszolt Takács Zolival is(igaz baromira megalázták, 5 vagy 6 alkalommal volt padlón). Érik a Kubowsky vs. Takács csúcsderbi.
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Ürgék

Hozzászólás Szerző: Camo »

"A legaktívabb ürge" címért versenybe szállhatna Jozef Kubovsky: az elmúlt 5 évben 61 meccset vívott és ebből hármat is megnyert!  :) (Igaz, mind a hármat még 2000-ben.)<br><br>http://www.boxrec.com/boxer_display.php?boxer_id=007464
Camo
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Ürgék

Hozzászólás Szerző: miszter »

[quote author=supras link=board=profiboksz;num=1109965028;start=30#41 date=01/07/06 ť 19:46:48]Na talán ide jöhet a kérdésem.<br><br>Tegyük fel van egy bajnokunk. (senkire nem vonatkozik ez a felvetés!!!)<br><br>Aki mondjuk megszerzi a címet de rögötön el is veszíti. KOKO és Erdei ellenfeleinél is gyakran volt hogy itt vagy ott volt már bajnok szóval nem rossz bokoló. Ennek ellennére az eredmény 7-8 menetes KO. Pl. Thiam. Ha nekünk lenne ilyen bokszolónk akkor szerintetek mikor venné észre a nagy közönség hogy mikor kiviszik egy feltörekvő bunyósnak akkor szinte tuti hogy kikap.[/quote]<br><br>Így már értem miről van szó!  :D<br>Szóval az van, hogy embere válogatja a volt címmel rendelkezők közül, hogy milyen célzattal lép ringbe, amikor meghívják ide vagy oda, mint volt bajnokot, természetesen abban a hiszemben, hogy már úgyis lefelészálló ágban van, és így gyakorlatilag a meghívás is abban a szellemben történik, hogy verhető a pali. <br><br>Gyakorlatilag a neve miatt hívják az embert, de nem mindegy mikor, hiszen amikor éppen a legjobb formájában van, úgy ölég kockázatos, de egy két vereséggel már minyá bíztatóbb a dolog. Nézzük csak meg, pölö Regina Halmich most hívná ki Milót, miután Viki veszített több meccset is, mert úgy érzik, hogy mostmár akkor rendben van, olyan értelemben, hogy legyőzhető,,,de a biztonság kedvéért alacsony összeget kínálnak neki, hogy esetleg ne fogadja el. <br><br>És ez szinte általános gyakorlat a bokszüzletben, tehát szinte mindegyik volt bajnokot így keresik meg.<br><br>Ennek ellenére vannak meglepetések, hiszen mint mondtam, ki-ki másképp gondolkozik a dologról, így megtörténik fele fele arányban, hogy a volt bajnok győzni akar ismét, és gőzerővel hajt. Pölö Matolcsi..<br><br>Olyan is van, aki csak szeret meccselni, hiányzik neki a közeg, és a pénc.<br>Én nem tudom, de ha kapok engedélyt, akkor nagyváltósúlyban szeretnék mérkőzéseket vállalni, természetesen eleinte max négy menetet, és úgy vagyok vele, hogy csakis megfelelő összegért lennék hajlandó vállalni egy mérkőt, ám mégis az van, hogy nem csak a pénzért csinálnám, hiszen nem abból élek, élnék, nem volnék megélhetési öklész.<br>Az tuti, hogy attól függően, hod milyen hangulatban lépnék szorítóba, győzni mennék, de nem törnék le, ha egyetlen mérkőzést sem tudnék megnyerni, hiszen ez sohasem egyemberes játék. Meg talán azért is, mert nem érdekel mindenáron a győzelem, és nincsenek már bajnoki céljaim, főleg nem ennyi idősen, hiszen minyá harmincöt leszek. <br>Ettől függetlenül megértem azokat, akik karriert akarnak, nagy pénzt, és eredményt, főleg címeket.<br>És azokat is, aki valahol voltak bajnokok, és megint azok akarnak lenni.<br>
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Ürgék

Hozzászólás Szerző: supras »

Na talán ide jöhet a kérdésem.<br><br>Tegyük fel van egy bajnokunk. (senkire nem vonatkozik ez a felvetés!!!)<br><br>Aki mondjuk megszerzi a címet de rögötön el is veszíti. KOKO és Erdei ellenfeleinél is gyakran volt hogy itt vagy ott volt már bajnok szóval nem rossz bokoló. Ennek ellennére az eredmény 7-8 menetes KO. Pl. Thiam. Ha nekünk lenne ilyen bokszolónk akkor szerintetek mikor venné észre a nagy közönség hogy mikor kiviszik egy feltörekvő bunyósnak akkor szinte tuti hogy kikap.
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Ürgék

Hozzászólás Szerző: Camo »

Mindenesetre arra azért kíváncsi lennék, hogy az általam "felfedezett" két KO-király milyen érzésekkel lép ringbe ekkora rutinnal a hátuk mögött. <br><br>Nehéz elhinni, hogy ennyi KO vereség után nincs olyan szintű egészségügyi problémájuk, amely láttán egy jobbérzésű bizottság az óriási felelősség miatt sírással küszködve el nem tiltaná őket a további statisztálástól.
Camo
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Ürgék

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Ha jobban megnézed Milónak csak ilyenek voltak meg :D<br>Normális ellenfelet csak hátszéllel tudott legyőzni.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Ürgék

Hozzászólás Szerző: greg »

Milónak is kétszer megvolt, azért az sem sokkal jobb...
Avatar
VMVKWA
Bajnok
HozzászólásokCOLON 350
CsatlakozottCOLON 2005-01-28 14:42:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Ürgék

Hozzászólás Szerző: VMVKWA »

Ez jellemző a németekre...Hogy hozhattak Daisy Langnak egy ilyen "rekorddal" rendelkező ellenfelet....?
Éljen Erdei! Leütötte, mint a büdös sz@rt!
Avatar
scarggy
Reménység
HozzászólásokCOLON 68
CsatlakozottCOLON 2005-04-17 21:37:33
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Ürgék

Hozzászólás Szerző: scarggy »

Azért ne feledkezzünk meg leányainkról sem:<br><br>http://www.boxrec.com/boxer_display.php?boxer_id=017791
Nem félek a cápától. Csak attól, hogy megharap...
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Ürgék

Hozzászólás Szerző: Camo »

Még két sikertörténet:<br><br>Ponce Ortiz<br><br>http://www.boxrec.com/boxer_display.php ... r><br>Eric Crumble<br><br>http://www.boxrec.com/boxer_display.php ... r>Szívesen összeereszteném őket.  :)
Camo
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Ürgék

Hozzászólás Szerző: dp »

[quote author=PTM link=board=profiboksz;num=1109965028;start=30#32 date=04/02/05 ť 15:33:54]Tééényleg!  ;D Bocs dp, jogos a két pont, hisz őt már felfedezted előttem...  ;) Nem is tudom, mit mondjak. Szégyenemben elmegyek sajtóreferensnek!  :P[/quote]<br><br>Ugyan már!  ;D No problem! Hova akarsz sajtóreferensnek menni? Reggiékhez? Mert nálam már betelt a pozíció  8)<br><br><br>[quote author=Santos link=board=profiboksz;num=1109965028;start=30#33 date=04/02/05 ť 16:02:12]Ilyet már én is írtam kb egy éve, csak meg kell keresni... ;)[/quote]<br><br> :-[ Sajnos akkortájt még zöldfülű fórumozó voltam(most is csak haladócskának tartom magam). <br>De most megnéztem!  ;)<br>Remélem Te is elolvastad az én kis számszerű összegzésemet!  :)<br>
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Ürgék

Hozzászólás Szerző: Santos »

[quote author=dp link=board=profiboksz;num=1109965028;start=15#29 date=04/02/05 ť 14:03:54]A tapasztalat és az élmények is fontosak!  8)<br><br>Tanárúr, olvastad a Reggie Strickland (nem Hammond) összefoglalómat a másik oldalon?[/quote]<br><br>Ilyet már én is írtam kb egy éve, csak meg kell keresni... ;)<br><br>http://profiboksz.hu/cgi-bin/forum/YaBB ... tart=45<br>
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Ürgék

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=dp link=board=profiboksz;num=1109965028;start=30#31 date=04/02/05 ť 14:32:58]Kedves Tanárúr!<br><br>Nem kell másik link mert konkrétan ebben a topicban írtam egy kis összesítést Reggie barátunkról. Nézd meg a 2. oldalt.[/quote]<br><br>Tééényleg!  ;D Bocs dp, jogos a két pont, hisz őt már felfedezted előttem...  ;) Nem is tudom, mit mondjak. Szégyenemben elmegyek sajtóreferensnek!  :P
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Ürgék

Hozzászólás Szerző: dp »

Kedves Tanárúr!<br><br>Nem kell másik link mert konkrétan ebben a topicban írtam egy kis összesítést Reggie barátunkról. Nézd meg a 2. oldalt.
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Ürgék

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=dp link=board=profiboksz;num=1109965028;start=15#29 date=04/02/05 ť 14:03:54]A tapasztalat és az élmények is fontosak!  8)<br><br>Tanárúr, olvastad a Reggie Strickland (nem Hammond) összefoglalómat a másik oldalon?[/quote]<br><br>Dp Barátom, férfiasan bevallom, hogy nem olvastam. Elküldenéd a linket?
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Ürgék

Hozzászólás Szerző: dp »

A tapasztalat és az élmények is fontosak!  8)<br><br>Tanárúr, olvastad a Reggie Strickland (nem Hammond) összefoglalómat a másik oldalon?
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Ürgék

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Azért néha-néha becsúszott egy-egy győzelem :(
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Ürgék

Hozzászólás Szerző: PTM »

Egyik kedvencem, a mai napig aktív bokszoló Donnie Penelton, akit szinte mindenki megvert, aki számít... ;)<br><br>http://www.boxrec.com/boxer_display.php ... ><br><br>A másik Reggie Strickland, aki 36 éves korára 359 mérkőzésen jutott túl.<br><br>http://www.boxrec.com/boxer_display.php?boxer_id=004741
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
BUTTON_POST_REPLY