Kovács István

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Pisti
WBO Vice-President
HozzászólásokCOLON 411
CsatlakozottCOLON 2002-11-04 07:53:29

Kovács István

Hozzászólás Szerző: Pisti »

[quote author=Edgegod link=board=profiboksz;num=1043096072;start=0#8 date=01/20/03 ť 23:38:59]Pisti<br><br>Köszönöm a gyors választ. Újabb kérdések, melyek talán nemcsak engem érdekelnek. Nem feltétlen rólad, nem is feltétlen olyanok amikre biztosan tudsz válaszolni (ha nem tudsz/akarsz, úgyse fogsz :) ), de Te talán illetékesebb vagy benne, mint bármelyikünk: <br>-meddig fog még bokszolni Darius?<br>-hogyan látod Madár jövőjét (Ulrich és Darius mellett)?<br>-mennyi beleszólása van egy Uni bokszolónak az ellenfélválasztásba?<br>-lesz-e Lewis-Vitalij (ha igen, mit tippelsz elfogulatlanul) április végéig?<br>-mi leszel, ha nagy leszel :D (mik a hosszútávú terveid)? Supervisor, edző, vállalkozó, életművész (esetleg mind együtt), stb.?<br>-az RTL mennyire kötelezte el magát a bokszközvetítések mellett (mennyi időre, milyen kaliberű meccsekre, mennyire fontos nekik, kiszoríthatja-e más)? Lehet-e ezekről tudni egyáltalán vmit?<br>-mennyire köt egy RTL-es szerződés? Meghívás esetén mehetsz a Sport1-be vagy netán a tv2-be szerepelni?[/quote]<br><br><br>Szép sorjában...<br>1, Darius szerintem egész addig fog bunyozni amig valaki le nem gyözi, sajnos nem érzékeli hogy már nem javul hanem szerintem egy lassú de látható ütemben romlik..mamár minden mérközése kötéltánc legyen az akár egy hozzáképest  középszintű Lakatus. A hihetelen szive és állóképesége és persze ütésállósága edig mindig kihuzta a bajból de félek hogy egyszer jőn egy fiatal tehetség akit nem lesz képes felörölni..<br><br>2, Nem hiszem hogy Madár jövöjét nagymértékben befolyásolja Darius vagy Ulrich jellenléte, alapozom ezt arra az elképzelésemre hogy Zsolt valószinüsithetően 2 év mulva lesz talán egy VB cimmecs kapujában és addigra talán már nincs Darius, és Ulrichrol is kiderül a németek számára hogy alkalmatlan arra hogy Darius jogutodja legyen, de szerintem már most is tudják...ha nem igy lenne akkor nem engednék hogy Berlinben edzen Tolle-val hanem felrendelnék Hamburgba és köteleznék hogy beáljon a sorba.. <br><br>3, Semmi beleszolása nincs, de szerintem sehol nem engedik a managerek a versenyzöt managelési kérdésekbe beleszolni...viszont olyan már elöfordult UNI világbajnok nem kötelezö cimvédő meccse elött hogy a pénzügyi megállapodást a lehetséges 2.-3. ellenfél nehézségi fokához volt mérte és megmondta hogy melyikkel mennyiért hajlandó szoritóba lépni.<br><br>4, Jellenlegi infoim szerint lesz és sajnos Lewis Win Tko de bizom abban hogy elsül Vitalij keze..azt még az UNI vezetöi és edzöi is tudják higy a két versenyzö között technikai szakadék huzodik de abban biznak hogy Vitalij az életéért fog küzdeni és ha valaki már látta Vitalij szemét a gong elött az tudja miröl beszélek..<br><br>5, Pszihologus ;D Ebben a felborult világban erre van a legnagyobb szükség...komolyra forditva, még nem tudom..<br><br>6, A polish hosszú idöre kötött szerzödést, ha jol tudom 3+2 évre, az UNI-val pedig a Zsolt szerzödésének lejártáig ami ha jól emlékszem 2004-ig van szerzödés..és jó hir hogy a boxclub sikeres müsör ennek tudatában nincs szó megszünésröl söt reményeim szerint egy-két extra is felkerül az étlapra..ez most nagyon homályosan hangzik de infoim szerint folyamatban van egy tárgyalás az UNI-val egy áprilisra igért nehézsulyú csatát illetöleg. ;D<br><br>7, Minden média megjellenést, különös képpen a tv-hez kötött dolgokat elöre bekell jellenteni és a föszerkeztö eldönti hogy szabad vagy sem..szerzödés szegésnek minösül az engedély nélküli partizán akció (lásd:Havas)
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

Kovács István

Hozzászólás Szerző: coccodee »

UDV.MINDENKINEK<br>En szemely szerint nem ismerem Kovacs Istvan-t,de ha egy ilyen nagy bokszolo es egy ilyen tokeletes uriember elfordul a profiboksz forumtol,akkor valami nagyon nem stimmel.Ugyanez tortent anno Dorin-nal es a "Fun Club"-al,mert nem volt egy olyan hangnem hogy fojtathatna volna.<br>A Misi-rol szolo topicnak egyaltalan nincs semmi koze ahoz a tarsasaghoz amiatt en azt a hatarozatot vettem hogy hozzaszolok a forumban.<br>Ezer bocsanat ha valakit megsertettem,nem ez volt a szandekom!<br>A legjobbakat,Florin!
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Kovács István

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Winston&Carnivores!<br><br>Amikor Koko meg boxolt egyikotok sem volt tag a forumon, ezert elmondanam hogy letezett tobb Ko-ko topic, a tagok ugyanugy mint Ti most kerdezoskodek, illetve Koko palyafutasaval kapcsolatban nyilatkoztak. A Chacon elleni mecset kielemeztuk, meg Pisti is szemelyesen irt  a kiutesrol.  <br><br>Kicsit en ugy erzem hogy a velemenynyilvanitasotok idejemult, es az elmult het vitaja utan azt kell mondanom hogy egyaltalan nem "konstruktiv"  jellegu.  <br><br>Carnivores, a  te irasodra azt mondanam hogy jobb lett volna hanem ide irod hanem annak idejen kellett volna megirni a valamelyik Koko topic-ban. <br><br>Hozzatok hasonloan masok is irtak velemenyt ami nem feltetlenul egyezett a tobbseggel, en magam is irtam olyan dolgokat, de ez a multe, es a tagok tobbsege ezt vigyelembe is veszi. <br><br>Aki ezt a topicot inditotta, szerintem azzal a cellal tette hogy Kokotol szemlyes tapsztalatokat, velemenyet.  <br><br>Koko szidasara talan meg ma is leteznek topicok az index-en vagy masol szerintem ott szidjatok, mert ha itt teszitek akkor elobb vagy utobb Pistinek ertheto modon elege lesz az egesz forumbol es talan a boxdelelotokbol is. Nem lenne okos dolog ezt kikenyszeriteni, mar igy is rezgett a lec nehanyszor...<br><br>Probaljunk itt Kokohoz mint maganemberhez viszonyulni, aki forumtag es aki oriasi boxmulttal rendelkezik. <br><br>Winston!<br><br>A kerdeseidre kielegito valszt kaphatsz ha elovasod a Koko a Kiraly cimu konyvet. <br><br>Maganvelemeny: Koko annak idejen is profi mentalitasu boxolo volt, az hogy Szanto Ocsi bacsi kulon edzette ot szerintem sokat lenditett a boxtudasan. Winston, ha te is elerted volna azt amit o, akkor lehet hogy veled is foglalkozott volna kulon-kulon, es meggyozodesem hogy sokat hasznalt volna.<br><br>Udv.<br><br>Alberto_11<br><br><br><br>
Winston
Újonc
HozzászólásokCOLON 20
CsatlakozottCOLON 2003-01-15 12:07:49

Kovács István

Hozzászólás Szerző: Winston »

Szia Pisti,<br><br>nekem egy kerdesem van:<br><br>-miert szakitottal anno Bodis Gyulaval aki hajdanan Ocsi bacsi elott az edzod volt? <br>-miert nem edzettel velunk egyutt a Vasasban?<br><br>
Carnivores
Super Champ
HozzászólásokCOLON 508
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp

Kovács István

Hozzászólás Szerző: Carnivores »

Noshát lehet szeretni,lehet nem szeretni Kokót,olyan magyar ember nemigen van aki közönbös lenne ha meghallja a Kovács István nevet.<br>Nekem az volt a meglepő,hogy ezen a fórumon csak jót,más nem boksz fórumokon meg majdnem csak rosszat olvastam róla.Nekem van ilyen véleményem is,van olyan is. ;)<br>Az amatőr,később a profi eredményeit,sikerét,és amit összességében elért nem lehet vitatni.Rengeteg szenvedést nélkülözést élt át az idáig vezető úton ez már bizonyos,gyakorlatilag a semmiből jutott el idáig. <br>Én úgy gondolom soha nem volt az 5 legjobb pehelysúlyú között,valahol az 5.-10.hely közé tenném.<br>Gyakorlatilag úgy sikerült bajnoknak lennie hogy egyetlen nagyágyúval sem szállt ringbe,az akkori káosz a pehelysúlyban direkt kedvezett neki...<br>Nekem Dramane-ig nagyon szimpatikus volt Koko,azonban az utána következő részben nagy csalódást okozott a romló ellenfelek miatt.Már réges régen mindenki  Moralest,Hamedet,Barrera-t,Norwood-ot várt ellenfélnek,hiszen akkor már nagyon érett egy komoly meccs,de ehelyett be kellett érni finoman szólva is jóval szerényebbekkel. :-[(hozzátenném ez nem csak Koko hibája lehetett)Hab a tortán a Hamed-Sanchez meccs előtti nyilatkozat volt...Akkor még megvalósíthatónak tűnt egy Koko-Hamed derbi,bár ehhez én soha nem fűztem nagy reményeket már amikor szóbajött a dolog akkor sem :(<br>Túl nagy volt a Koko-kultusz itt magyarországon,sokan már-már legyőzhetetlennek tartották.<br>Én nem gondolom hogy Koko azt a Chacon meccset fölényesen vezette,uralta volna a nagy ütések pillanatáig is.Lehet hogy pontozással valamelyest vezetett,de még a meccs felénél sem voltunk akkor,az argentin egy pillanatig se volt megfogva.És a rutin,az ütésállóság mind mind Chacon malmára hajtotta a vizet.<br>Most hirtelen ezek jutottak eszembe ::)<br>
atya
Super Champ
HozzászólásokCOLON 668
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 15:18:56
CONTACTCOLON

Kovács István

Hozzászólás Szerző: atya »

Én nem mondanám, hogy alulértékeljük. _Van aki_ alulértékeli >:(  ;)<br>A profi eredményeit is nehéz lenne elvitatni tőle és azt főleg, hogy egyértelműen az ő számlájára írható, hogy ennyien ismerik és szeretik ma Magyarországon a profibokszot. Legalábbis szvsz  ;D.<br>Khm. és ez régóta kikívánkozik belőlem: én nagyon ronda dolognak tartom azt,hogy valaki egy láthatóan fölényesen nyert meccsen bekapott egyetlen brutális ütés miatt bekövetkező KO-miatt kiszeret az addigi "bálványából" és közli, hogy nem való profinak, hááát.... az biztos tökéletes. Volt valami ilyen szöveg valahol  ::) :az vesse rá az első követ ... <br>És a topicot megérdemli  ;D
Ezt csak a google miatt:
www.szoftverek.hu
www.telefonok.hu
Szabolcs
Bajnok
HozzászólásokCOLON 264
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 16:26:45

Kovács István

Hozzászólás Szerző: Szabolcs »

Kovács István megérdemel egy topicot(minimum egyet)mert ismerjük be, hogy finoman szólva alulértékeljük.<br><br>Szerintem a profi boksz és az amatőr boksz külön sportág.Mig az első főleg az ügyességre és a technikán, addig a másík főleg a fizikai adottságokon alapszik.Az amatőr boksz nem rosszabb és nem is jobb a profiboksznál(egyszerűen más)<br>Pisti amatőr eredményeit pedig a világon senki sem vitathatja.
atya
Super Champ
HozzászólásokCOLON 668
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 15:18:56
CONTACTCOLON

Kovács István

Hozzászólás Szerző: atya »

Lehet, hogy beleesünk a "kisujjadat nyújtod" szindrómába  :)<br>Jó, hogy itt vagy "és jelenléteddel emeled a műsor színvonalát"  ;D /Remélem pontosan idéztem így hajnalban/
Ezt csak a google miatt:
www.szoftverek.hu
www.telefonok.hu
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Kovács István

Hozzászólás Szerző: edge »

Pisti<br><br>Köszönöm a gyors választ. Újabb kérdések, melyek talán nemcsak engem érdekelnek. Nem feltétlen rólad, nem is feltétlen olyanok amikre biztosan tudsz válaszolni (ha nem tudsz/akarsz, úgyse fogsz :) ), de Te talán illetékesebb vagy benne, mint bármelyikünk: <br>-meddig fog még bokszolni Darius?<br>-hogyan látod Madár jövõjét (Ulrich és Darius mellett)?<br>-mennyi beleszólása van egy Uni bokszolónak az ellenfélválasztásba?<br>-lesz-e Lewis-Vitalij (ha igen, mit tippelsz elfogulatlanul) április végéig?<br>-mi leszel, ha nagy leszel :D (mik a hosszútávú terveid)? Supervisor, edzõ, vállalkozó, életmûvész (esetleg mind együtt), stb.?<br>-az RTL mennyire kötelezte el magát a bokszközvetítések mellett (mennyi idõre, milyen kaliberû meccsekre, mennyire fontos nekik, kiszoríthatja-e más)? Lehet-e ezekrõl tudni egyáltalán vmit?<br>-mennyire köt egy RTL-es szerzõdés? Meghívás esetén mehetsz a Sport1-be vagy netán a tv2-be szerepelni?
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Pisti
WBO Vice-President
HozzászólásokCOLON 411
CsatlakozottCOLON 2002-11-04 07:53:29

Kovács István

Hozzászólás Szerző: Pisti »

Nem akartam általánositani és föleg nem sértödtem meg anblock az egész forumra csak azt a kevés szabadidömet szeretem jó hangulatban eltölteni. >:(<br>A hozzám érkezö kérdésekre továbbra is szivesen válaszolok(Golyó meggyözött) azt azonban látni kell hogy a hangnem és a reakciok már nem a régi hangulatott idézik :-[<br><br>supervisor<br><br>Sajnos, vagy szerencsére nem láttam az Arthur meccset de egy objektiv supervisornak a jellentésben megkell jegyeznie a biroi müködést, viszont ahogy én a pontozást láttam a három pontozó hasonló eredményt hozott ki, ilyenkor nehéz az embernek három azonos véleményü ember véleményét kritizálni. A Supervisornak a mérközést köv. elsö munkanapon az eredeti pontozó lapokat és a jegyzökönyvet el kell küldenie a szövetséghez és a jegyzökönyv alján van egy rész.:<br>Remarks and general recommendations.: ill.: Performance of Officials: Ide kell leirni az összes kritikai megjegyzést ami alapján a birókat idöröl idöre egy bizottság értékeli. Amennyiben a vesztes, jelen esetben Zegan óvást intéz a supervisor felé, vagy csak helyet kér a reklamációjának akkor azt a supervisornak szintén felülbirálás nélkül továbbitania kell. Ebben az esetben elöfordulhat, hogy a WBO bekér a mérközésröl egy videot és eredményt nem változtat de esetlegesen a bajnokot kötelezi egy visszavágora.<br>Fontos viszont hogy a vesztes fél managementjének erösnek és befolyásosnak kell lennie hogy ezt elérje, egy UNI ellen nehéz harcolni..nem jó ezt leirni de ez az igazság..a bajnokot, föleg ha fontos a csapatának nehéz letaszitani a tronról..persze szerencsére nem ez a jellemző a profi ökölvivásra<br><br>Pisti
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Kovács István

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Edgegod,<br><br>tenyleg jol megfogalmaztad! <br><br>En remelem hogy Pisti szavai  tenyleg csak a feindulas eredmenye, es a jovoben is olvashatjuk eszreveteleit. <br><br>A "WBO szupervizori " kerdes valaszara en is kivancsi vagyok...<br><br>Udv.<br><br>Alberto_11
Csepi
Mérkõzésszervezõ
HozzászólásokCOLON 621
CsatlakozottCOLON 2002-11-09 22:50:14

Kovács István

Hozzászólás Szerző: Csepi »

Edgegod<br><br>Nagyon ötletes és stílusos ennek a topicnak a nyitószövege.<br>Irigykedem, hogy nem én írtam.<br>Gratulálok.<br>
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Kovács István

Hozzászólás Szerző: edge »

Az új fórumon még úgysem volt ilyen topik<br><br>Pistinek:<br>Remélem a "búcsúzom a fórumotól"-t csak erõs felindultságodban mondtad. Több okból se tedd ezt! Egyrészt mert azt hinnénk, hogy általánosítasz, nem tudsz embereket megkülönböztetni és ezzel rontanád a rólad kialakult pozitív képet. Másrészt azt is hinnénk, hogy ránk haragszol és nem mernénk elmenni vasárnaponként :). Harmadrészt a fórumot pedig igenis olvasd, mert amíg az emberek a szemedbe csak mosolyognak, addig itt megtudhatod, hogy miket is gondolnak rólad valójában, pozítív és negatív dolgokat egyaránt. A kritikákon meg ne húzd fel magadat. Ha olvastad az indexen a "Koko gyáva vagy" topikban lévõ buta és rosszindulatú emberek kilométeres baromságait, akkor tudhatod, hogy az itt hozzászólók 99%-a NEM ártó szándékkal ír. Elõszõr nyomj egy CTRL+ALT+DEL-t, (az egy hálózatban lévõ gépnél jobb mintha 100-ig elszámolnál :) ) és utána válaszolj az ilyenekre (fogalmam sincs ki mondta, de pl: "nem is igazán híres ember az akit mindenki szeret").<br><br>Azért hogy aktuális téma legyen, írj pár sort légyszives a WBO supervisorságról (bármit), illetve hogy a Grigorian-Zegan meccs után mit kellene tennie egy objektív supervisornak?
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
BUTTON_POST_REPLY