Kovács István

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Csepi
Mérkõzésszervezõ
HozzászólásokCOLON 621
CsatlakozottCOLON 2002-11-09 22:50:14

Kovács István

Hozzászólás Szerző: Csepi »

[quote author=gallien link=board=profiboksz;num=1043096072;start=0#1 date=02/21/03 ť 15:38:50]szegény Balzsai ecsénk baromi tehetséges bokszoló, de nem tud kiugrani. az a sanda gyanúm, hogy úgy lesz profi, hogy nem sikerül kiemelkedő amatőr eredményt elérnie. bár ne lenne igazam, hajrá az olimpiai aranyért!<br>[/quote]<br>Szerintem egy EB ezüst kiemelkedő eredménynek számít.<br>
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Kovács István

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Egy biztos: az UBPhez csak akkor fog magyar versenyzo kerulni ha kiugro eredmenyt er el amatorben, mondjuk min. olimpiai erem. <br>Megkockaztatom azt is hogy szukseg lenne valakinek a kozbenjarasara, aki mondjuk minimum beajanlja a versenyzot. A Polishhoz szerintem simabban lehet kerulni.
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Kovács István

Hozzászólás Szerző: gallien »

szegény Balzsai ecsénk baromi tehetséges bokszoló, de nem tud kiugrani. az a sanda gyanúm, hogy úgy lesz profi, hogy nem sikerül kiemelkedő amatőr eredményt elérnie. bár ne lenne igazam, hajrá az olimpiai aranyért!<br>
siraly007
Reménység
HozzászólásokCOLON 85
CsatlakozottCOLON 2002-11-29 14:42:46
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Kovács István

Hozzászólás Szerző: siraly007 »

Hát,ahogy elnéztem a Bocskait,volt egy-két igen tehetséges bokszoló.Persze szerintem is megvárja mindenki az olimpiát,aki bekerül a csapatba.De pl. 75 kg-ban igen tömör volt a mezőny:Balzsai,Szellő,Nagy,és a többiben is van kiemelkedő versenyzőnk.Tudom,hogy kell az amatőr eredmény,hogy felfigyeljenek valakire,és erre minden esélyünk megvan.
Sirály, az új 007-es ügynök!
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Kovács István

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Szerintem a kozeljovoben nem szerzodtet magyar versenyzot az UBP. Lejobb esetben, az olimpia utan... ha valaki min. bronzermet er el. Erre egyenlore szerintem jelenleg csak Balzsai eselyes.
iszabo
Bajnok
HozzászólásokCOLON 352
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 20:01:37

Kovács István

Hozzászólás Szerző: iszabo »

[quote author=siraly007 link=board=profiboksz;num=1043096072;start=0#0 date=02/17/03 ť 11:21:51]Kokó,lenne egy kérdésem:Szerinted fog a közeljövőben(2-3 év) magyar bokszolót szerződtetni az Uni?Csak azért kérdezem,mert miután te már nem vagy üzlet nekik,valahogy Zsoltot sem favorizálják.Úgy gondolják,hogy egyedül nem lehet eladni őt Mo.-n kívül? Számolnak még velünk? Előre is köszönöm válaszod.[/quote]<br><br> Kedves siraly007!<br><br> Te kire gondolsz? Ki az szerinted olyan eredményekkel ill. tehetséggel rendelkezik és nincs lekötve, hogy eséllyel szóba jöhet?<br>
Imre
siraly007
Reménység
HozzászólásokCOLON 85
CsatlakozottCOLON 2002-11-29 14:42:46
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Kovács István

Hozzászólás Szerző: siraly007 »

Hát azért remélem,hogy ennyire még nem tragikus a helyzet.Ha Roy nem is,de Gonzalez,vagy Woods még összejöhet(ne).<br>Kokó,lenne egy kérdésem:Szerinted fog a közeljövőben(2-3 év) magyar bokszolót szerződtetni az Uni?Csak azért kérdezem,mert miután te már nem vagy üzlet nekik,valahogy Zsoltot sem favorizálják.Úgy gondolják,hogy egyedül nem lehet eladni őt Mo.-n kívül? Számolnak még velünk? Előre is köszönöm válaszod.
Sirály, az új 007-es ügynök!
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Kovács István

Hozzászólás Szerző: edge »

nk76<br><br>A napokban én is majdnem ugyanezt kérdeztem ugyanitt. Ha visszakeresel a topikban, valahol az eleje környékén megtalálhatod Pisti válaszát.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
nk76
Bajnok
HozzászólásokCOLON 274
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:59:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Kovács István

Hozzászólás Szerző: nk76 »

Szia Koko!<br><br>Nekem is lenne kérdésem, Darius-sal kapcsolatban (miután  más fontosabb kérdésekre már van válasz  :)<br>Lesz valaha RJJ-Darius mérkőzés?<br>Mennyi van még Darek-nek hátra?<br><br>
Laslie
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1431
CsatlakozottCOLON 2002-10-21 10:07:42
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Kovács István

Hozzászólás Szerző: Laslie »

[quote author=ujonc link=board=profiboksz;num=1043096072;start=0#3 date=01/27/03 ť 22:31:32]<br><br><br>Koko gratulalok az utannozhatatlan karrieredhez!Te vagy a legjobb!  ;)<br><br>"ujonc" [/quote]<br><br> :)<br>
Nagypapi
Bajnok
HozzászólásokCOLON 315
CsatlakozottCOLON 2002-11-08 11:16:01

Kovács István

Hozzászólás Szerző: Nagypapi »

<br>Abszolút korrekt.  8)
Öregember nem gyorsvonat.
iszabo
Bajnok
HozzászólásokCOLON 352
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 20:01:37

Kovács István

Hozzászólás Szerző: iszabo »

[quote author=Pisti link=board=profiboksz;num=1043096072;start=0#1 date=01/27/03 ť 22:25:42]<br><br>A saját értékelésem is lehet hogy elfogult, de ez érthető. ;D.. büszke vagyok arra amit és ahogy elértem...nem változtatnék meg semmit a történelmem, nem tekerném vissza a kereket és nem játszanék le ujra egyetlen mérközést sem mert amit célként kitüztem magam elé, azt az esetek nagyon nagy részében elértem...nem egy gyözelem és nem egy vereség tesz értékesé ill. értéktelené egy pályafutást, hanem az edzöteremben eltöltött X év alatti elmozdulás és tanulási folyamat összesége. Ha visszanézek akkor örömmel tudok visszaemlékezni minden napra amit ökölvivóként élhettem meg, mert sikerült a képeségeim és lehetöségeim korlátait megközelitenem..ennél többet nem kivánhat egyetlen sportoló sem, mert ez azt jellenti hogy tiszta lehet a lelkiismerete hogy nem elpazarolta a sportra a fiatalságát hanem több és talán értékesebb ember vált belöle...mivel egy vereség mindig rengeteg kérdést vett fel, ellenszemben a gyözelemmel ami a legtöbször természetes, ezért nekem is a vereség segitett helyre tenni a gondolataimat, magamról, erröl a csodálatos sportágról, a multrol, a jellenröl és persze a jövöröl...talán ha még nem értem volna el mindent, talán ha fiatalabb vagyok, talán ha nem költözött volna haza az egész családom, talán ha nem indul el Magyarországon annyi minden körülöttem(IBS, Boxutca, Media) és persze ha az Uni erösebben akarta volna hogy visszatérjek akkor talán még mindig bokszolnék...de már nem sokáig mert ano 6 éve 97'ben elterveztem hogy 33 évesen azaz idén fogom befejezni a sportot..(igy mutatva ki hálám a mindenhatónak).<br>A tények viszont igy alakultak és fájó szivvel de higyétek el, jó döntést hoztam...ezt egy nagy amerikai sportoló mondta annak idején( nemtom a nevét)<br>- "A sportoló legnehezebb döntése a pályafutás befejezése...sokkal könyebb folytatni, mint befejezni."<br>Ez nem megfutamodás, nem gyávaság hanem a tények száraz, reális összegzése és értékelése...ezt sajnos nem tanitják egyetlen edzöteremben sem ezt a sportolónak saját magának kell megtanulnia...!!!<br><br>Pisti <br>[/quote]<br><br> Korrekt! 8)
Imre
ujonc

Kovács István

Hozzászólás Szerző: ujonc »

<br>Hi!<br>Te tenyleg a Koko vagy??En kulfoldon elek de mindig is nagyon nagy szurkolod voltam,vagyok es a sportban mindig is peldakepemnek tartalak!Bocs mindenkitol hogy nem a forumhoz illo beszolassal jovok de en ugysem irok soha.<br><br>Koko gratulalok az utannozhatatlan karrieredhez!Te vagy a legjobb!  ;)<br><br>"ujonc"
Pisti
WBO Vice-President
HozzászólásokCOLON 411
CsatlakozottCOLON 2002-11-04 07:53:29

Kovács István

Hozzászólás Szerző: Pisti »

[quote author=Edgegod link=board=profiboksz;num=1043096072;start=0#1 date=01/27/03 ť 21:34:52]Pisti<br><br>Lehet, hogy nagyon "elbújt" a két kérdésem/kérésem, ezért ismét érdeklődöm:<br><br>1, A Lewis-Vitalijhoz hasonlóan egy magánvéleményt kérnék a Ruiz-Jones meccs esélyeiről.<br>2, Visszanézve a pályafutásodat hogyan látod saját bokszodat, mit tartasz erényednek és mit érzel hiányosságodnak, mit csinálnál másképp (pl.: hamarabb mennél profinak, inkább focizni kellett volna :), stb.)? [/quote]<br><br>Bocs, de tényleg valahogy elsiklott a tekintetem a kérdésed felett, de itt az idö a válaszadásra...<br>Elöször is elkell mondanom hogy Ruiznak talán ha 2 meccsét láttam és igy kevésbé hiteles a véleményem, de én RJJ-t tartom ma a legtecnikásabb és ha van ilyen akkor a "legjobb" ökölvivónak...de rögtön jön egy kérdöjel hogy vajon mit ér ez két sulycsoportal feljebb...nem tudom pontosan de körülbelül 85 lehet RJJ normál sulya és kb. 100 körül járhat Ruiz...ezt a suly többletet nem könnyü feladat megoldani...ráadásul ha RJJ rövid idő alatt sulygyarapodást tervez még ha ez izomban is történik az akkor is a gyorsaság és a mozgékonyság rovására fog menni...de talán éppen ezért egy nagyon érdekes és mindkét tábor számára izgalmas mérközés lesz...a tippem RJJ Win 12 rounds.<br><br>A saját értékelésem is lehet hogy elfogult, de ez érthető. ;D.. büszke vagyok arra amit és ahogy elértem...nem változtatnék meg semmit a történelmem, nem tekerném vissza a kereket és nem játszanék le ujra egyetlen mérközést sem mert amit célként kitüztem magam elé, azt az esetek nagyon nagy részében elértem...nem egy gyözelem és nem egy vereség tesz értékesé ill. értéktelené egy pályafutást, hanem az edzöteremben eltöltött X év alatti elmozdulás és tanulási folyamat összesége. Ha visszanézek akkor örömmel tudok visszaemlékezni minden napra amit ökölvivóként élhettem meg, mert sikerült a képeségeim és lehetöségeim korlátait megközelitenem..ennél többet nem kivánhat egyetlen sportoló sem, mert ez azt jellenti hogy tiszta lehet a lelkiismerete hogy nem elpazarolta a sportra a fiatalságát hanem több és talán értékesebb ember vált belöle...mivel egy vereség mindig rengeteg kérdést vett fel, ellenszemben a gyözelemmel ami a legtöbször természetes, ezért nekem is a vereség segitett helyre tenni a gondolataimat, magamról, erröl a csodálatos sportágról, a multrol, a jellenröl és persze a jövöröl...talán ha még nem értem volna el mindent, talán ha fiatalabb vagyok, talán ha nem költözött volna haza az egész családom, talán ha nem indul el Magyarországon annyi minden körülöttem(IBS, Boxutca, Media) és persze ha az Uni erösebben akarta volna hogy visszatérjek akkor talán még mindig bokszolnék...de már nem sokáig mert ano 6 éve 97'ben elterveztem hogy 33 évesen azaz idén fogom befejezni a sportot..(igy mutatva ki hálám a mindenhatónak).<br>A tények viszont igy alakultak és fájó szivvel de higyétek el, jó döntést hoztam...ezt egy nagy amerikai sportoló mondta annak idején( nemtom a nevét)<br>- "A sportoló legnehezebb döntése a pályafutás befejezése...sokkal könyebb folytatni, mint befejezni."<br>Ez nem megfutamodás, nem gyávaság hanem a tények száraz, reális összegzése és értékelése...ezt sajnos nem tanitják egyetlen edzöteremben sem ezt a sportolónak saját magának kell megtanulnia...!!!<br><br>Pisti <br>
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Kovács István

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Szerintem ahhoz Koko nagyon kozel volt amr ahhoz hogy az ove legyen a fomerkozes egy nemetorszagi galan. <br><br>Szerintem ha nyer Chacon ellen, majd latvanyosan megver valakit az elso 10-bol, a kovetkezo mecsre mar a nemetek is kivancsiak lettek volna. Siman telt haz lett volna mondjuk egy Koko-Pocket Rocket rangadon, vagy akar egy Koko-Espadas mecsen. Higgyetek el a nemetek sem hulyek, ok is szeretik a jo boxot, es a jo mecseket.<br><br>Ehehz kepest sajnos Madar nagyon messze van....
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Kovács István

Hozzászólás Szerző: edge »

Pisti<br><br>Lehet, hogy nagyon "elbújt" a két kérdésem/kérésem, ezért ismét érdeklõdöm:<br><br>1, A Lewis-Vitalijhoz hasonlóan egy magánvéleményt kérnék a Ruiz-Jones meccs esélyeirõl.<br>2, Visszanézve a pályafutásodat hogyan látod saját bokszodat, mit tartasz erényednek és mit érzel hiányosságodnak, mit csinálnál másképp (pl.: hamarabb mennél profinak, inkább focizni kellett volna :), stb.)?
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Pisti
WBO Vice-President
HozzászólásokCOLON 411
CsatlakozottCOLON 2002-11-04 07:53:29

Kovács István

Hozzászólás Szerző: Pisti »

[quote author=adambalogh link=board=profiboksz;num=1043096072;start=0#0 date=01/27/03 ť 18:54:22]Kedves Pisti!<br><br>Emlékszel, mikor még "Igen Tisztelt Kovács Uraztuk, meg Igen Tisztelt Balogh Uraztuk" egymást?....<br><br>Most nekem is volna egy kérdésem:<br><br>az RTL-Klubnak (most kivételesen nem minösítem), kizárólagos (exkluzív) szerzödése van Madár meccseire, vagy (ha volna rá érdeklödés), be lehetne öket mutatni Németországban?<br><br>Figyelemreméltó, hogy soha egyetlen pillanatra sem mutatják öt a német tévében, pedig pl. legutóbb, ö bokszolta a második fömeccset (2. Hauptkampf). Halálgyenge undercard meg megy teljes hosszában.<br><br>Tisztelettel:<br><br>adam[/quote]<br><br>Madár mérközéseinek kizárolagos közvetitési joga az Uni-nál van nem az rtl klubnál, és az Uni Magyarországon az rtl klubbal kötött szerzödést a Magyarországi felhasználásra, az hogy a német tv-ben nem mutatják madár mérközését az kizárolag az Uni-n mulik...ha megfigyeled a német tv az undercardból kevés kivétellel a német bunyosok meccseit vesszi át.. :(<br><br>Annak idején, az Uni-DSF kapcsolat aranykorában könnyeben kerültek be auslander bunyosok a közvetitésbe, most szinte lehetetlen..én is(a cimmeccsek kivételével) talán ha 2szer-3szor voltam németországban látható.. :(<br>Söt, a jellenlegi fő partner a ZDF nem is rajong a külföldi származású bunyosok mérközéseiért, melyek szinte csak az ökölvivás szerelmeseit érdeklik, és nem pedig széles néptömeget...ez egyébbként érthető is..nálunk sem hiszem hogy az emberek kiváncsiak lennének egy aránylag ismeretlen német srác, undercardban bemutatot mérközésére...várj türelemmel és reménykedj hogy az Uni több energiát fektet Zsolt németországi ismertségébe és akkor elképzelhetö hogy egyszer majd a német tv is örömmel mutatja Zsoltot.. ;D <br><br>A válasz tehát összefoglalva: Ha volna (és remélem egyszer majd lesz) érdeklödés akkor a meccsek futhatnának a német tv-n is.<br><br>A Kotai Misi topikban irtad, hogy hibát követtek el amikor Misi kezéböl vették a vért az aids tesztnél..elszomoritalak, az én, söt Madár aids testjeihez is karbol vették-veszik a vért, viszont évente mindössze egyszer és mostmár nem közvetlenül a mérközés elött, hanem a kötelezö éves nagy orvosi vizsgálat kapcsán...pár évvel ezelött minden mérközés elött egy héttel történt a "csapolás" ez azt jellenti hogy volt olyan évem mikor 7-8 alkalommal derült ki hogy "negativ" vagyok.<br><br><br>Pisti
BUTTON_POST_REPLY