Kovács István

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Kovács István

Hozzászólás Szerző: greg »

Szerintem meg hagyjuk a politikát, meg hogy egyik oldal mit mûvelt, a másik mit nem, ki a legalkalmasabb, vagy "tlanabb miniszterelnöknek stb.<br><br>
TKO
Bajnok
HozzászólásokCOLON 421
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:21:13
Tartózkodási helyCOLON Mór City Metropolis :)

Kovács István

Hozzászólás Szerző: TKO »

Ez volt Szabolcs 2. olyan hozzászólása, amivel én is egyetértek :)<br><br>Mégha eléggé OFF is volt...
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Kovács István

Hozzászólás Szerző: edge »

Pisti<br><br>Pár észrevétel (adalék: egyrészt mint sportembert és embert az egyik legkiválóbbnak tartalak, másrészt minden pártrendezvényt - vagy bármilyen eseményt ahol egy ember osztja az észt többezer hallgatónak - agymosásnak tartok, amit normálisan gondolkodó ember csak nagyon erõs indokkal látogat):<br><br>-Ha tudod, hogy egy ilyen részvétel megbélyegzéssel járhat és ezzel együtt részt veszel rajta, akkor ezt nem igazán róhatod fel senkinek.<br>-Mindkét oldalon voltak komoly túlkapások, bár szerintem ezt Te is így gondolod.<br>-O.V. képességeit tekintve valóban a legnagyobb jelenlkori politikus lehetne. Szerintem ami ennek a legnagyobb gátja, hogy sosem fog tudni felülemelkedni a saját és pártérdekeken.<br><br><br>Szabolcs<br><br>Sok dologgal egyetértek. Nagyon pozitívan csalódtam benned!
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Szabolcs
Bajnok
HozzászólásokCOLON 264
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 16:26:45

Kovács István

Hozzászólás Szerző: Szabolcs »

Nehéz dolgok ezek Psiti.<br>Az a kampány mindkét oldaoln durva volt és annak ellenére mondom ezt, hogy jobboldali érzelmű vagyok.<br><br>És tudod ilyenkor az a gond,  hogy te naívan elmész egy ilyen műsorra és észre sem veszed, hogy felhasználnak(persze a politika ilyen).És attól függetlenül, hogy ami akkor ott történt az tényleg nagyon megható volt, azt tisztán kell látni, hogy sok olyan mondat hangzott el, amelyekben a másik félt becsmérélték, esetleg rosszindulató joslatokba bocsátkoztak(persze ez mindkét oldalon megvolt.)<br><br>A gond az, hogy amikor egy magadfajta sportember részt vesz egy ilyen rendezvényen, akkkor a színpadon elhangzott dolgokat teljesmértékben felvállalja még akkor is, ha esetleg azok bizonyos embereket jogtalanul minősítenek esetleg vádolnak.<br><br>És te hiába nem szólsz egy rossz szót sem, mégis azt a hatást fogja kelteni, mintha te lettél volna az egyik szószóló.<br><br>És egyet,,,,bár ne legyen politikai topic: a világon nincsennek jó és rossz emberek.Nincs jó-oldal és rossz-oldal.Talán van kevésbér rossz, vagy egy picit jobb.De azt naívság hinni, hogy az a 100%os igazság amit valamelyik odal képvisel.<br><br>Boccs de ezt elakartam mondani.<br><br><br>
Pisti
WBO Vice-President
HozzászólásokCOLON 411
CsatlakozottCOLON 2002-11-04 07:53:29

Kovács István

Hozzászólás Szerző: Pisti »

[quote author=nk76 link=board=profiboksz;num=1043096072;start=0#3 date=03/16/03 ť 13:36:42]Persze magánügye, csak kiváncsi lettem volna az okokra.  Amikor odament azzal nyilvánosság elött állást foglalt. Azt éreztem én is az adásból, hogy ma már nem tenné meg. Amúgy szerintem azon kevesek egyike akinek bárki bármit elnéz. Vagyis nem változtat semmit (legalábbis bennem nem), de kiváncsi lennék az okokra.[/quote]<br><br>Ma is megtenném..csodálatos délután volt..az "én" véleményem szerint, az utolsó 50 év legalkalmasabb miniszterelnöke beszélt az embereknek, multról, jellenről, jővőröl...<br>Magyarországon a demokrácia és a társadalmi tolarencia még nem érte el azt a szintet hogy a jobboldal szimpatizánsai( föleg ha egy közéleti emberről van szó) megbélyegzés nélkűl részt vehessenek az ilyen rendezvényeken, de én nem a társadalmi konvenciok szerint szeretném az életemet irányitani..<br><br>Nem kampányoltam, nem szidtam a baloldalt és nem buzditottam senkit arra hogy a Fideszre szavazon..a másik oldalon számtalan ilyen példát láttunk, láttam, én ezt kerültem és most is kerülöm..<br><br>Boldog Magyarországot!!!<br><br>Pisti
Laslie
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1431
CsatlakozottCOLON 2002-10-21 10:07:42
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Kovács István

Hozzászólás Szerző: Laslie »

Valahohy így mondta: <br>" - abban az időben, volt Magyarországon két hónap amikor mindenki megőrült"
nk76
Bajnok
HozzászólásokCOLON 274
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:59:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Kovács István

Hozzászólás Szerző: nk76 »

Ezt is értem :D<br>Azt szeretném leginkább tudni, hogy Pisti mit mondott erről a Vámos-riportban. Ezt nem látta véletlenül valaki?
onoff
Reménység
HozzászólásokCOLON 63
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:49:00

Kovács István

Hozzászólás Szerző: onoff »

Az ok egyszerű: ha nem törsz politikai babérokra, akkor nem éri meg, hogy kikezdjék a jó híredet. Ahogy ma ezt kishazánkban oly sokan, oly szívesen megteszik az ellenkező vélekedésű emberkékkel, különösen ha kiállnak a véleményükért. (Ld. a profiboksz.hu-n is legmenőbb topik: Hyde Park Corner - a parttalan vita, és egymás torkának átharapása erkölcsileg jócskán megkérdőjelezhető vezető politikusok miatt.)
on.Uff.
nk76
Bajnok
HozzászólásokCOLON 274
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:59:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Kovács István

Hozzászólás Szerző: nk76 »

Persze magánügye, csak kiváncsi lettem volna az okokra.  Amikor odament azzal nyilvánosság elött állást foglalt. Azt éreztem én is az adásból, hogy ma már nem tenné meg. Amúgy szerintem azon kevesek egyike akinek bárki bármit elnéz. Vagyis nem változtat semmit (legalábbis bennem nem), de kiváncsi lennék az okokra.
onoff
Reménység
HozzászólásokCOLON 63
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:49:00

Kovács István

Hozzászólás Szerző: onoff »

A szerkesztett adásból úgy tűnt, hogy a "jelenést" követő hullámverések miatt Kokó ezt követően (még) távolabb akar vonulni a (napi) politikától. De nem a sportpolitikától!<br>Gondolom mint magánember ugyanazt gondolja, mint eddig... de ez nem tartozik senkire. Ő „csak” egy felejhetetlen sportember, egy jól menő üzletember, egy magyar családapa, és esetleg a jövő sportdiplomatája akar lenni. Nekem ez jött le. Majd rámcáfol, ha tévelygek.
on.Uff.
nk76
Bajnok
HozzászólásokCOLON 274
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:59:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Kovács István

Hozzászólás Szerző: nk76 »

Volt egy Vámos-műsor ma reggel a TV-ben.<br>Lemaradtam róla..... azóta sírok...<br>Pisti elmondta benne, hogy 2002 elején miért volt ott a választási gyűlésen. Nem látta valaki? Mit mondott Pisti? Gondolom nem szívesen írná ide is, mert azt hallottam, hogy "erről nem szívesen beszélek" és kiandalogtam a szobából.
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Kovács István

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Pisti,<br><br>szerinted Wowanak szuksege lenne felhozo merkozesre?<br><br>Mennyi Vitya eselye Sanders ellen?<br><br>Szerinted Vitya vedekezese jobb mint Wowa-e?<br><br>Tobb elo merkozeset lattam Vityanak, nekem ugy tunik mintha Vitya utesbirobb lenne... Te hogy latod ezt?<br><br>udv.<br><br>Alberto
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Kovács István

Hozzászólás Szerző: greg »

Pisti!<br><br>Tudsz valamit, bármit Vova meccsérõl(mit mondott utána, mi volt a gondja)?<br><br>Szerinted miben hibázott és milyen esélyeket látsz neki egy visszavágón?
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Kovács István

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Pisti, <br><br>koszonjuk a reszletes valaszt.
iszabo
Bajnok
HozzászólásokCOLON 352
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 20:01:37

Kovács István

Hozzászólás Szerző: iszabo »

Sajnos Pistinek igaza van!
Imre
Pisti
WBO Vice-President
HozzászólásokCOLON 411
CsatlakozottCOLON 2002-11-04 07:53:29

Kovács István

Hozzászólás Szerző: Pisti »

Karcsit valamikor a 99' év tájékán már kivittem HH-ba és volt kint 1 hetet, probaedzés gyanánt de utána egy meccsen  sajnos kikapott attól a Katic-tól akit ma Felix Sturm néven egyenget az UNI..igy az akkori EB ezüst ma már az UNI asztalán nem sokat ér..Szükség lenne az olimpiai éremre azért hogy az ország megismerje Karcsit, a mérközéseit sokan nézzék a tv-ben, tehát jó befektetésnek bizonyuljon..nem szakmailag fontos hogy olimpiai bajnok legyen hanem eladhatósági szempontból..és megint csak hozzá kell tennem az általam sokat emlegetett ökölvivó értékelési modszert, nézd az összes nemzetközi szereplését, eb, vb, olimpiai helyezést, vonj belöle átlagot és annyit ér aktuálisan az ökölvivó..Karcsi is tul van legalább 5-6 Világversenyen és ebből egy darab EB-ezüst..ez nem a big businest vetiti elő az UNInál...<br>ha foglalkoztatnák is nem hiszem hogy az elitbe sorolnák és ad-hoc managelési segitséget kapna csak..<br>Bármikor, bármelyik magyar ökölvivónak eltudom intézni azt hogy egy-két hetet kint töltsön HH-ban de ettöl még nem vogják megvenni, tökéletesen tudják és figyelik is hosszutávon a kiválasztott ökölvivokat, már amatör korukban..biztosra mennek..aki 5-6 világversenyen sorozatban az elitbe tartozik, rendszeresen éremmel, esetleg aranyal utazik haza az biztos hogy szakmailag megfelel a feladatnak, azt már csak át kell állitani az "új" sportágra és mehet az üzlet..de ha ez hiányzik, söt csak elvétve sikerül egy-egy kiugrás és nem tartozik szorosan az elitbe, akkor nincs sem szakmai sem üzleti indok arra hogy minek küldöm HH-ba.  <br><br>Hajrá Magyarok!
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Kovács István

Hozzászólás Szerző: gallien »

[quote author=Csepi link=board=profiboksz;num=1043096072;start=0#1 date=02/22/03 ť 00:16:35]<br>Szerintem egy EB ezüst kiemelkedő eredménynek számít.<br>[/quote]<br><br>igazad van! lehet, hogy én vagyok maximalista szegénnyel?  ;)<br><br>én azért az olimpián vártam egy csendes érmet...<br>
iszabo
Bajnok
HozzászólásokCOLON 352
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 20:01:37

Kovács István

Hozzászólás Szerző: iszabo »

[quote author=Alberto_11 link=board=profiboksz;num=1043096072;start=0#1 date=02/21/03 ť 20:27:21]. <br>Megkockaztatom azt is hogy szukseg lenne valakinek a kozbenjarasara, aki mondjuk minimum beajanlja a versenyzot.  [/quote]<br><br>Ti ismertek ilyet? ;D :D :)
Imre
BUTTON_POST_REPLY