Kovács István

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Pisti
WBO Vice-President
HozzászólásokCOLON 411
CsatlakozottCOLON 2002-11-04 07:53:29

Kovács István

Hozzászólás Szerző: Pisti »

[quote author=greg link=board=profiboksz;num=1043096072;start=0#2 date=01/27/03 ť 10:55:15]Csatlakozom Kukorica kérdéséhez, eddig mindig az RTL híradót néztem, de ez az újításuk leszoktatott e tevékenységemről...<br><br>Továbbá még azt szeretném kérdezni, milyen esélyeket látnál most  Vitalij Klicskonak Chris Byrd ellen? <br>Gondolom, most Lewis visszalépése után Vitalijnak ez marad az egyetlen járható út...<br><br>Ja, és arról nem tudsz valamit, hogy Juan-Carlos Gomezt mikor akarják bedobni a nehézsúly sűrűjébe és valami épkézláb ellenfelet adni neki (nem az 56 éves Holmes-ra gondolok)?[/quote]<br><br>Nem mernék tippelésbe bocsájtkozni, bár a Vitya-Bird meccsen Vitya a sérüléséig vezetett de a létezö legkellemetlenebb ellenfél Bird, a két ökölvivó közötti szakmai és taktikai különbség miatt....ugyanakkor Vitya a legutobbi meccsén szépen megoldotta a feladatot Larry Donald ellen...ettöl függetlenül a mérközés két esélyes...látod, fogalmam sincs hová tegyem a pénzt :D<br><br>Gomesröl semmi hirem és ez nem tul jó dolog, nem hiszem hogy Gomes az elmúlt egy-két évben elkövetett hülyeségei miatt, továbbra is olyan fontos lenne az Uninak mint annak idején világbajnok korában.. :-/ :'(
Pisti
WBO Vice-President
HozzászólásokCOLON 411
CsatlakozottCOLON 2002-11-04 07:53:29

Kovács István

Hozzászólás Szerző: Pisti »

[quote author=Kukorica link=board=profiboksz;num=1043096072;start=0#2 date=01/26/03 ť 21:38:54]Pisti!<br>Én azt szeretném megkérdezni tőled, hogy miért van az mostanában, hogy az RTL-ben a híradó végén a híradó műsorvezetői mondják be a sporthíreket, és nem pl. a Szujó Zoltán, vagy a Léderer Ákos? És amióta ez így van, sokkal kevesebb is a sporthírek száma, kb. 1/3-ára csökkent.  :'([/quote]<br><br><br>Én ezt köszönhetöen annak hogy nem nézek tv-t, nem vettem még észre, de sajnálatos dolog és nem tudom az okát..azt viszont tudom, hogy az rtlklub továbbra is szeretti a sportot és látható az emelkedő tendencia(az elején kizárolag az én meccseim, ma már Madár, Kotai, Forma1, Párizs-Dakar) a sportközvetitések terén.  
Pisti
WBO Vice-President
HozzászólásokCOLON 411
CsatlakozottCOLON 2002-11-04 07:53:29

Kovács István

Hozzászólás Szerző: Pisti »

[quote author=bandi78 link=board=profiboksz;num=1043096072;start=0#2 date=01/26/03 ť 19:56:16] Pisti:<br>  lenne meg ket kerdesem:<br> 1: ha visszahoznak a 15 menetes vilagbajnoki dontoket, az szerinted jelentosen atrajzolna a ranglistakat? vagy akik bajnokok, azok tobbsege a 15 menetes meccseken is ugyanugy tudna teljesiteni?<br> 2: amator meccseken a 3(perc)*3(menet), vagy az 5*2-es meccsek a jobbak szerinted?<br><br>udv,<br>bandi[/quote]<br><br>Nem tudom hogy milyen eredménybeli változást hozna a 15 menet de a 3 alkalommal végig bokszolt 12 menet azt sugalja hogy a 8-9-10 menet tájékán fordul át a kondició proba pszihés terheléssé, tehát véleményem szerit föleg pszihésen jellentene nagyobb terhelést a plussz 3 menet, az viszont biztos hogy ez lényegesen többet venne ki az ökölvivókbol tehát lehet hogy a felkészülés is picivel tovább tartana de a pihenö időszak mindenképpen tovább tartana...saját példa: amikor az ember jó idegi és fizikai állapotban van( lásd, Robinson meccs) akkor nem jellentene, nem jellentet volna problémát további 3 menet, viszont amikor a forma nem tul fényes (lásd, Diaz) akkor viszont rémálomnak minösül a +9 perc...<br><br>Én ellenzem a 2 perces menetidöt, nem csak tradicionális okokból, hanem szakmai és taktikai okokból persze ez megint egyéni vélemény..az biztos hogy 5X2 perc kisebb fizikai és szellemi megterhelést okoz mint 3X3 tehát egészségügyileg kedvezöbb...de az élsportnak és az ökölvivásnak elsösorban nem erröl kellene szólnia... :)
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Kovács István

Hozzászólás Szerző: greg »

Csatlakozom Kukorica kérdéséhez, eddig mindig az RTL híradót néztem, de ez az újításuk leszoktatott e tevékenységemrõl...<br><br>Továbbá még azt szeretném kérdezni, milyen esélyeket látnál most  Vitalij Klicskonak Chris Byrd ellen? <br>Gondolom, most Lewis visszalépése után Vitalijnak ez marad az egyetlen járható út...<br><br>Ja, és arról nem tudsz valamit, hogy Juan-Carlos Gomezt mikor akarják bedobni a nehézsúly sûrûjébe és valami épkézláb ellenfelet adni neki (nem az 56 éves Holmes-ra gondolok)?
Kukorica
Reménység
HozzászólásokCOLON 76
CsatlakozottCOLON 2002-10-26 09:07:07

Kovács István

Hozzászólás Szerző: Kukorica »

Pisti!<br>Én azt szeretném megkérdezni tőled, hogy miért van az mostanában, hogy az RTL-ben a híradó végén a híradó műsorvezetői mondják be a sporthíreket, és nem pl. a Szujó Zoltán, vagy a Léderer Ákos? És amióta ez így van, sokkal kevesebb is a sporthírek száma, kb. 1/3-ára csökkent.  :'(
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Kovács István

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Pisti:<br> koszonom a valaszt! igazsag szerint talan az altalam emlitett emberkek sosem lesznek nagy bajnokok, mert elobb-utobb eltunnek a sullyesztoben, meg ha ideig-oraig el is tudjak kerulni a kiutest/vereseget. amugy hozza kell tennem, miota forumozol elegge pozitiv iranyba valtozott meg a velemenyem rolad. igy utolag felul kell biraljam az akkori hozzaallasomat/velemenyemet. /ilyet is ritkan teszek.../ mindenesetre emelem kalapom. <- bar ritkan van kalapom, ezt fogadd ugymond utolagos elismeresnek reszemrol :)<br>szoval once again: koszi a valaszt! <br><br> lenne meg ket kerdesem:<br> 1: ha visszahoznak a 15 menetes vilagbajnoki dontoket, az szerinted jelentosen atrajzolna a ranglistakat? vagy akik bajnokok, azok tobbsege a 15 menetes meccseken is ugyanugy tudna teljesiteni?<br> 2: amator meccseken a 3(perc)*3(menet), vagy az 5*2-es meccsek a jobbak szerinted?<br><br>udv,<br>bandi
bandi
-----------------
netchan
Reménység
HozzászólásokCOLON 98
CsatlakozottCOLON 2002-11-08 04:48:03

Kovács István

Hozzászólás Szerző: netchan »

OFF:<br><br>nagypapi: dehogynem, ott a pont.<br>Ez viszont eleg ego szamomra  8)<br><br>Az aranyok miatt valoszinuleg 9 vagy 18 lehetett (ahogy no a szavazok szama, ugy csokken az eselye, hogy pont ilyen szep 1/9-edes reszekre oszlanak)<br><br>Nekem tovabbra sem megy a szavazas. Valaki masnak sikerult?<br><br>netchan
Nagypapi
Bajnok
HozzászólásokCOLON 315
CsatlakozottCOLON 2002-11-08 11:16:01

Kovács István

Hozzászólás Szerző: Nagypapi »

netchan:<br>"atya: az eredmenyek alapjan 99%, hogy csak 10 ember szavazott eddig"<br><br>Összekavarodtam. Nem 9 ember, inkább? (Vagy 18, 27 stb?)<br><br>Nagypapi<br>
Öregember nem gyorsvonat.
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Kovács István

Hozzászólás Szerző: WNB »

[quote author=Pisti link=board=profiboksz;num=1043096072;start=20#20 date=01/22/03 ť 09:51:53]WNB<br><br>Szivböl és szépen beszélsz, a chicitoknál már a testvér megszólitást is kiérdemelnéd...bár a fajkasházinak lenne én cizellált humorérzéke.. ;D[/quote]<br>Sokáig gondolkodtam. Már a régi lenti év cimbi-lét tudata is arra tanít: a tesóság (az úrban vagy chicitoilag) is eléggé árnyalható dolog. A vízválasztó úgyis mindig az, hogy mi történne komoly tűzharcban.<br><br>[quote author=Pisti link=board=profiboksz;num=1043096072;start=0#19 date=01/22/03 ť 09:53:20]Nehogy valaki szoljon WNB-nek, hogy egy sorban emlitettem fjksházival és ideje megsértödni  ;D[/quote]<br>Nincsenek súgóim. De nem is hallgatnék rájuk. (Ok, befér ide egy ;).)<br><br>#####<br>Egy kérdés (tartom magam a topik eredeti funkciójához) : ma - kezedben egy pohár furminttal - szerinted másképp történne (már) az a másik mese a szomszéd topikban? (váratlan UV-lehetőség?! ;))<br><br>#####<br>OFF / F.Teddy (politikailag korrekt "r"-mentes megnevezés): direkten szólva, ráb*nál, ha én lennék ő - de nem én vagyok. Viszont nem osztom maradéktalanul a humorát ért  (máskor-máshol is volt ez már) általános bírálatot: az élőszó valóban nem az ő műfaja (zavarban van? lassú? nem egy stand-up komédiás), viszont írásban (ha véletlenül mellőzni tudja a klasszika-filológiai alapokon nyugvó bejáratott rejtvény-(meg)mondanivalót - amit azért sokszor én sem tudok követni ;)) néha előjön a cizellált humorérzék. (Ennyi jár.)<br><br>#####<br>[jól megérdemelt lovasszobor-park - egyedi rendszám nélkül, leleplezi: Mr. Winston Wolf]<br><br>- És változott a terv a közös ejtőernyőzéssel kapcsolatban?<br>- Nem. Illetve csak egy ponton: én ernyő nélkül ugrom.<br><br>Egyszer régen a fenti párbeszédet olvasva vki(?) vmi ilyesmit írt (furmintot ivott?) az SO-fórum egyik topikjában (Golyó lehet az egyetlen, még ma is élő terhelő tanú):<br><br>Maybe he had returned not only to the canvas, but also to planet Earth - the heaven of living philosophers...<br><br>Nekem máig is ez a viszonyítási pont.
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
Pisti
WBO Vice-President
HozzászólásokCOLON 411
CsatlakozottCOLON 2002-11-04 07:53:29

Kovács István

Hozzászólás Szerző: Pisti »

[quote author=bandi78 link=board=profiboksz;num=1043096072;start=0#15 date=01/22/03 ť 13:21:48]Pisti:<br><br> nekem egy olyan kerdesem lenne, amirol mar elegge regen erdekelne egy volt profi vilagbajnok velemenye. mi a velemenyed az olyan viselkedesrol es hozzaallasrol, amit pl. McCline nyujtott Wladimir K. ellen? mennyi presztizsveszteseggel jar ugy kikapni a kihivonak a bajnoktol, hogy nem utik ki, de tulajdonkeppen vegigfutja a meccset? az (szerinted) emberileg, szakmailag, buszkeseg szempontjabol es nem utolsosorban mar csak a rajongok miatti kotelezettsegek miatt is (mert szerintem ilyen is van valamilyen szinten) hogyan itelendo meg, hogy egy vilagbajnoki dontoben valaki nem tesz meg mindent a gyozelem (vagy legalabbis a tisztesseges helytallas) erdekeben? ezt most foleg az olyan a nehezsulyu dontokre ertem, ahol a kihivo mast sem tesz, csak fut a bajnok elol, lefogja ha kell, de pl. tamadast sem igazan kezdemenyez. itt lenne egy szemelyes jellegu kerdesem is: ha teszem azt (felteteles esetben) az egyetlen lehetoseged a vilagbajnoki ov megszerzesere az lett volna, ha Moralessel kell jatszanod (azert mondom ezt, mert akkor talan az o javara allt volna a merleg a meccs elott es ugy kellett volna bemenned a szoritoba, hogy tudod, hogy konnyen lehet ko is a vege es elvileg nem te vagy az eselyesebb, de kell az ov) akkor ha mondjuk a 7. menet kornyeken ugy allt volna a meccs, hogy pontozassal nem lehet mar megnyerni, a tulelesre jatszottal volna (teljesen felteteles modban az egesz) vagy kockaztatsz az esetleges gyozelem erdekeben? ez tenyleg nagyon erdekelne, egyreszt azert, mert erdekel egy volt vilagbajnok velemenye a temarol, masreszt pedig miota forumozol van egy olyan erzesem, hogy talan regen rosszul iteltelek meg (egyre inkabb kezdem igy erezni) es nagyon ideje lenni felulbiralni a regi hozzaallasomat. az emberek ugye nem tevedhetetlenek  :)<br><br>udv,<br>bandi<br><br>off: egy kis tortenet a temahoz kapcsolodva: bfureden meg mikor anno 16-17(?) eves voltam,  egy velem egykoru haverom, aki eleteben nem boxolt meg de elkezdett Kiss Zolival edzeni es hamarosan igen kemenyen is kesztyuztek mar neha. szerintem ez sem lehet kevesbe felelmetes erzes egy 17 eves sracnak, mint pl. McCline-nak kiallni Klicskoval egy bajnoki overt egy rahedli penzert.  /ja, Zoli tobbszoros nehezsulyu magyar bajnok volt (emm, egyszer igen jol jott, hogy haverok voltunk vele ;D), ezert mondtam, hogy nem volt egy eletbiztositas vele kesztyuzni/[/quote]<br><br>Nem tudok más ember nevében, érdemben nyilatkozni és azt az esetett pedig nem tudom elemezni hogy valaki már a mérközés elött feladja a küzdelmet...nem tudom elképzelni a szituációt hogy ugy indulni a szoritó felé hogy valahogy meg kellene úszni a kiütést...ha ez az érzés megjellenik akkor azonnal be kell fejezni az aktiv sportot mert akkor életveszélyes minden mérközés... <br>Biztos vagyok benne hogy akkár 11 elvesztett menet után sem probáltam volna meg kibekkelni egy estleges kiütést...példa rá (igaz, hogy elég régi) hogy 89' ben a berlini torna döntöjében egy kubai Gonzales(barcelonai bronzérmes) nevü srác az elsö menetben kétszer is padlora küldött és onnan tudtam a mérközést megforditani, legalábbis a szakértök szerint ugyanis a pontozok 3:2 arányban őt hozták ki gyöztesnek...és 1 évvel késöbb a dublini Világkupa elödöntöjében hatalmas fölénnyel leiskoláztam.. ;D <br><br><br>de rég volt, de szép volt... ;D ;D
Pisti
WBO Vice-President
HozzászólásokCOLON 411
CsatlakozottCOLON 2002-11-04 07:53:29

Kovács István

Hozzászólás Szerző: Pisti »

[quote author=siraly007 link=board=profiboksz;num=1043096072;start=0#13 date=01/22/03 ť 14:52:14]Pisti,én arról kérdeznélek téged,hogy szerinted az Uni mikorra tervez megint profi bokszgálát Magyarországra.Kint voltam a Főnixben Zsolt meccsén,és már alig várom a következőt.A másik kérdésem veled kapcsolatos.Pályafutásod idején igen nagy sztár voltál.Főleg az én szememben,hiszen én akkor kiskamasz voltam.Nem érzed lealacsonyítónak a Reggeli című műsor vezetését?Én jobban örülnék,ha egy önálló,sporttal kapcsolatos műsorban látnálak viszont.[/quote]<br><br>Az Uni eddigi Magyarországi gáláit egytöl eddig az aPlus Sport szervezte és az Uni csak a nevét adta a rendezvényhez...sajnos Dámosy Zsolt(aPlus) kicsit ellustult és minden gála után azt mondja hogy ez volt az utolsó, de jó hir hogy eddig mindig revidiálta a véleményét...én remélem söt majdnem biztos vagyok benne hogy most is igy lesz és még idén lesz "Uni" gála Magyarországon...Nem érzem lealacsonyitónak a reggelit, söt jól érzem magam ebben a müsorban és természetesen jó lenne minél több sportot látni az Rtl klubbon, de ez van...tervbe volt véve egy GiletSportSpecial tipusu sportmüsor de jellenleg elvetve, tudod most a lét a tét!!
Pisti
WBO Vice-President
HozzászólásokCOLON 411
CsatlakozottCOLON 2002-11-04 07:53:29

Kovács István

Hozzászólás Szerző: Pisti »

[quote author=netchan link=board=profiboksz;num=1043096072;start=0#7 date=01/22/03 ť 20:30:59]atya: az eredmenyek alapjan 99%, hogy csak 10 ember szavazott eddig  ;D<br><br>Nalam meg mindig nem megy  :(<br><br>netchan<br>[/quote]<br><br>ha jól számolom akkor ez az eredmény igaz 100, 1000, söt 1000000 szavazonál is... ;D
Pisti
WBO Vice-President
HozzászólásokCOLON 411
CsatlakozottCOLON 2002-11-04 07:53:29

Kovács István

Hozzászólás Szerző: Pisti »

[quote author=Carnivores link=board=profiboksz;num=1043096072;start=0#4 date=01/23/03 ť 23:25:55]Pisti<br><br>Sohsem akartál "edzősködni"?Nem próbáltál kanyarodni ebbe az irányba?Hálátlan munka ez magyarországon,vagy csak nem éreztél ambíciót hozzá? ::)[/quote]<br><br>Jellenleg az idö és ambició hiány ami távol tart az edzösködéstöl...<br>Egyéni vélemény!: Csak akkor szabad valakinek edzösködni ha minden gondolata a versenyzöjéröl szól és minden energiáját arra tudja forditani hogy az akivel foglalkozik a lehetöségekhez képest a legjobb ökölvivó legyen...gyönyörő és nagyon felelöségteljes munka...talán egyszer...ha majd nagy leszek...  ;)<br>
Pisti
WBO Vice-President
HozzászólásokCOLON 411
CsatlakozottCOLON 2002-11-04 07:53:29

Kovács István

Hozzászólás Szerző: Pisti »

[quote author=Slow link=board=profiboksz;num=1043096072;start=0#1 date=01/24/03 ť 22:29:26]Megtudhatjuk esetleg milyen tipusú a kérdéses autó?<br><br>Ui: Az index "autós szégyentábla" topicjában többször leírták hogy egy "egyéni rendszámú ;) 166-os alfa csikorogva indul a lámpáknál és borzasztó aggreszíven közlekedik. :D <br>Ui2:Nem megsértődni, csak csipkelődöm. :)[/quote]<br><br>Renault-ra váltottam de igérem az indexnek továbbra is csikorogni fog a kerék... ;D de no egyéni rendszám...<br>
Slow

Kovács István

Hozzászólás Szerző: Slow »

Megtudhatjuk esetleg milyen tipusú a kérdéses autó?<br><br>Ui: Az index "autós szégyentábla" topicjában többször leírták hogy egy "egyéni rendszámú ;) 166-os alfa csikorogva indul a lámpáknál és borzasztó aggreszíven közlekedik. :D <br>Ui2:Nem megsértõdni, csak csipkelõdöm. :)
donvito
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 746
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 17:33:37
Tartózkodási helyCOLON Tihany
CONTACTCOLON

Kovács István

Hozzászólás Szerző: donvito »

Tisztelt Kovács István!<br><br>Szomorúan kell megállapítanom, hogy Maga IS kormányt váltott?<br>Büszke voltam, hogy legalább egy hasonló márkájú autóban ülthetek, mint maga!<br>Most, akkor én is váltsak? ::)<br><br>Sok boldogságot az új autóhoz!<br>Remélem Avantime lesz belőle! :D<br><br>vito<br>
Carnivores
Super Champ
HozzászólásokCOLON 508
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp

Kovács István

Hozzászólás Szerző: Carnivores »

Pisti<br><br>Sohsem akartál "edzősködni"?Nem próbáltál kanyarodni ebbe az irányba?Hálátlan munka ez magyarországon,vagy csak nem éreztél ambíciót hozzá? ::)
atya
Super Champ
HozzászólásokCOLON 668
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 15:18:56
CONTACTCOLON

Kovács István

Hozzászólás Szerző: atya »

netchan:<br><br>az lehet :-/, de azért jó látni ;D<br>Te is programozó lennél?<br><br>És KOKÓ FOREVER   :) Á'la Laslie
Ezt csak a google miatt:
www.szoftverek.hu
www.telefonok.hu
BUTTON_POST_REPLY