Roy Jones Jr.

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Szabolcs
Bajnok
HozzászólásokCOLON 264
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 16:26:45

RJJ

Hozzászólás Szerző: Szabolcs »

Én a második meccsre gondoltam.Az első simán a Lewisé volt, viszont a második meccs már nem annyira egyértelmű...sőtt nagyon jó menetei voltak Holyfieldnek.Érdekes, hogy pont akkor hozták ki LL-t győztesnek :-)<br><br>Hát ilyen a box.<br><br>ui:egyébként azon a meccsen már Holy túl volt a fénykorán.
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

RJJ

Hozzászólás Szerző: kozi »

Khalif!<br><br>...és a WBO?  ;D<br><br>Kozi
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

RJJ

Hozzászólás Szerző: greg »

Szabolcs!<br><br>Mikor döngölte majdnem a padlóba Lewist Holyfield? Én inkább fordított esetre emlékszem, fõleg az elsõ meccsen. :P<br><br>Holy ellen Roy-nak tényleg csak a szabálytalanságokra kell ügyelnie, a rutinjuk szerintem kb. azonos.
Khalif
Kihívó
HozzászólásokCOLON 204
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 20:48:30

RJJ

Hozzászólás Szerző: Khalif »

Vogel, Kozi!<br><br>Annál a nyilatkozatnál azért azt is említette Holy, hogy ez alól kivételt jelent, ha valamilyen (értsd: WBC,WBA,IBF) címért menne a meccs. És ez bizony ilyen eset lehet, ha valóban lesz meccs.<br><br>Legjobbakat!
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

RJJ

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

En annak orulnek ha Holy vegre visszavonulna mert sajnos mar csak kuszkodik....Hatalmas bunyos, hatalmas szive van eppen ezert nem erdemli meg hogy olyan emberektol kikapjon akiket nehany eve a foldbe dongolz volna (RJJ-re ez nem vonatkozik).  <br><br>RJJ - HOLY merkozes toronymagas eselyese Jones....Holy mar regota nincsen a csucson...
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

RJJ

Hozzászólás Szerző: kozi »

Vogel,<br><br>Erre én is emlékszem, de egy $ jel és elötte 7 számjegy csodákra képes:)<br><br>Kozi
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Vogel
Újonc
HozzászólásokCOLON 17
CsatlakozottCOLON 2002-10-21 19:40:19

RJJ

Hozzászólás Szerző: Vogel »

Mintha régebben azt nyilatkozta volna Holy, hogy nem szívesen bunyózna Royjal, mert utálná, hogy nem tudja megütni...
TKO
Bajnok
HozzászólásokCOLON 421
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:21:13
Tartózkodási helyCOLON Mór City Metropolis :)

RJJ

Hozzászólás Szerző: TKO »

Szabolcs,<br><br>Én kihívtam Holyfieldet, de velem nem mert kiállni  :)<br><br>Szerintem meg ha lesz RJJ- Holy az öreg lefejeli majd jól Jonest párszor azt viszlát:)<br>Vagy itt az idő, hogy ő is elkezdjen pl. fület harapdálni.<br>Más sansza nagyon nincs Jones ellen.<br>
Szabolcs
Bajnok
HozzászólásokCOLON 264
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 16:26:45

RJJ

Hozzászólás Szerző: Szabolcs »

Nagyon szeretem RJJ-t és a kedvenc boxolóm.De mint embert Holyfieldet többre becsülöm.Ő valahogy A BOXOLÓ.Aki minden meccset bevállal, aki nem ismer hátraarcot...<br><br>Mint ember Holyfieldet nagyon sokra tartom.Nem csak azért mert már öregen is majdnem a fölbe döngölte Lewist, nemcsak azért mert kétszer agyonvert Tysont, hanem azért is, mert 40 éves, a szívével is gond van, és még mindig ott van.<br><br>Megérdemli a tiszteletet.Sőtt sokkal több tisztelet érdemelné meg, mint amit kap.Ugyanis ő az a boxoló aki tényleg minden nagy névvel megküzdött aki jött.És nem a pénz miatt!<br>
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

RJJ

Hozzászólás Szerző: kozi »

Jó meccs lenne, de sajnos minimális Holyfield eséllyel.<br>RJJ WP<br><br>Már többször irtam, hogy nekem az álommecs a 86-os Holyfield vs. Roy Jones Jr. meccs. Szerintem ott nagyon megizzadna RJJ.
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

RJJ

Hozzászólás Szerző: berti »

Holy nem fog megtorpanni az első gyors keresztbeverésektől, mint ahogy azt tette Ruiz. Ami miatt érdekes lenne ez a meccs, az az, hogy mindketten, mindent tudnak a bunyóról. Holyfield nem megy a szomszédba semmi kis durvaságért, és  végig képes lenne előhúzni valamit a tarsolyból. Nem olyan egysíkú mint Ruiz volt. Szerintem ő a legjobb választás.
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

RJJ

Hozzászólás Szerző: edge »

Berti<br><br>Nekem ez a "Megkeresett a Madison Squere Garden" így furcsán hangzik. Egy épület üzemeltetõje nem túl gyakran szokott mérkõzéseket szervezni (vagy igen ??). De amúgy én is szívesen látnám ezt a meccset (Byrd ellen szerintem nagyon unalmas mérkõzésnek néznénk elébe).
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Khalif
Kihívó
HozzászólásokCOLON 204
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 20:48:30

RJJ

Hozzászólás Szerző: Khalif »

<br>Berti!<br><br><br>....és sajnos sima RJJ győzelem. Érdekes mondjuk a '87 körüli Holy-val lett volna. Rossz ilyenkor, mert ha összejön ez a meccs, nem tudom kinek szurkoljak.  :(<br>Viszont szinte majdnem biztosra veszem RJJ sima (pontozásos) győzelmét.<br><br>Legjobbakat!<br><br>(vigasztalásul -inkább csak magamnak- : 1.- Közel sem biztos, hogy lesz meccs, és a műtét után Holy egyből bevállalná Jones-t?<br><br>2. - Holyfieldnél több trükköt a ringben (most jó értelemben véve!) kevesen tudnak a mai profi világból.
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Roy Jones Jr.

Hozzászólás Szerző: berti »

"Megkeresett a Madison Square Garden, egy esetleges Evander Holyfield elleni mérkőzés ügyében. Egy június körüli dátumról lenne szó, itt New York-ban. Megkérdeztem, mennyit fizetnének, és az összeg, amit hallottam, megelégedetséggel töltött el..." - válaszolta Jones, de ezután már nem volt hajlandó többet elárulni ezzel kapcsolatban."<br><br>Nos. Holy Apó szerintem jó választás, jó meccs, jó pénz.
BUTTON_POST_REPLY