Roy Jones Jr.

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
paja
Super Champ
HozzászólásokCOLON 634
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:49:16

RJJ

Hozzászólás Szerző: paja »

Az amerikai "leértékelődés" alatt szerintem még a Byrd elleni fiaskót érti a cikk írója. ;) Nem biztos hogy keveri a doktorokat.<br>Az index egyébként laza stílusban (olyan totalcarosan) szerkeszti a cikkeit, de nincs ott gond. :)<br><br>Hiba lenne leírni Vitalijt. Szerintem is vérre szomjazik...  ;D<br>A fizikai különbségek pedig annyira brutálisak lesznek/lennének hogy azt már nem tudja megoldani szvsz Jones. De előbb fogja bevállalni Holyfieldet, akár öv nélkül is.<br>
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

RJJ

Hozzászólás Szerző: gallien »

kicsit jobban végiggondolva küzdhet az ukrán robot ahogy akar, ott fog pattogni egy fekete labda, amit nem tud eltalálni, ráadásul azonnal pánikba esik, amikor a labda számára elképzelhetetlen helyekről és időben fog ütni. <br><br>szerintem.<br><br>a cikk tényleg szar, az indexet én nem fikáznám...
Carnivores
Super Champ
HozzászólásokCOLON 508
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp

RJJ

Hozzászólás Szerző: Carnivores »

[quote author=kozi link=board=profiboksz;num=1047464115;start=0#1 date=03/20/03 ť 10:35:40]<br><br>"Leértékelödött ukrán". Lehet, hogy a szerző nem tudja, hogy ez a Klicskó nem, az a Klicskó?<br><br>Kozi<br>[/quote]<br><br>Igen, ez tényleg félreérthető így,ám valóban el tudom képzelni,hogy az amcsik egy kalap alá veszik a 2 Klicskót :)<br>Szerintem arról van szó,hogy az író kutyafuttában írta a cikket,egyébként pedig nem egy boksz szakíró fenomén,és ilyen lett :-X<br>De egyébként tényleg nem sok választása van Jonesnak,tényleg ott van Vitya s ha nem áll ki ellene Jones,elveszik tőle az övét.Ha van egy kis esze,inkább a szemétbe dobja az övet,és kerüli Vitalijt,mert az most aztán vérszomjas,és az élete árán is küzdeni fog hogy visszaszerezze a Klicskó-becsületet 8) ;) :D
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

RJJ

Hozzászólás Szerző: kozi »

Carnivores!<br><br>"Ez egyúttal azt is jelenti, hogy marad nehézsúlyban, és kiáll Vitalij Klicskoval is. Mégpedig rövidesen, hiszen a WBA (World Boxing Association) szabályai szerint 180 napon belül meg kell védenie címét. "<br><br>"Klicskó tavaly novemberben mérkőzött Larry Donald-dal és összecsapásuk tétje az volt, hogy aki nyer, hivatalos kihívója lesz John Ruiz-nak. Ám időközben "jött" Jones és elverte Ruizt. Ha azonban megszeretné tartani a WBA nehézsúlyú övét, akkor április 15-ig el kell döntenie, megküzd-e, az azóta Amerikában "leértékelődött" ukránnal. "<br><br>Az elsö idézetben tényként közli, hogy Jones kiáll Klicskóval, a másodikban pedig, hogy április tizenötödikéig kell eldöntenie.<br><br>"Leértékelödött ukrán". Lehet, hogy a szerző nem tudja, hogy ez a Klicskó nem, az a Klicskó?<br><br>Kozi<br>
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Carnivores
Super Champ
HozzászólásokCOLON 508
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp

RJJ

Hozzászólás Szerző: Carnivores »

[quote author=kozi link=board=profiboksz;num=1047464115;start=0#1 date=03/20/03 ť 07:39:00]Ennyire igénytelen cikket rég olvastam!  >:( >:( >:(<br><br>Kozi[/quote]<br><br>Miért igénytelen ez a cikk neked? ???<br>
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

RJJ

Hozzászólás Szerző: kozi »

Ennyire igénytelen cikket rég olvastam!  >:( >:( >:(<br><br>Kozi
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
paja
Super Champ
HozzászólásokCOLON 634
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:49:16

RJJ

Hozzászólás Szerző: paja »

Vitalij vagy Holyfield<br><br>http://index.hu/x?c2_69=http://index.hu ... <br><br>Én Vityát akarom! ;D
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

RJJ

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

http://www.secondsout.com/usa/news_5095 ... ><br>Jones Junior: “Lewis is only third best heavyweight”<br><br>By Anthony Evans: World Boxing Association heavyweight titleholder and boxing’s man of the hour Roy Jones Junior has dismissed Lennox Lewis as only the third best active heavyweight. Speaking at a New York press conference – which, to the shock and amazement of the assembled scribes, he turned up to on time – Roy’s tongue shot about almost as fast as his fists did into John Ruiz’s face three weeks ago.<br><br>His confidence evidently sky-high after his emphatic thumping of Ruiz, Jones bragged: “I don't think any heavyweight can beat me. I’m the best heavyweight in the world, I'm the most dominant champion in the land.”<br><br>The four-division world champion added that he made former champion Evander Holyfield the second best heavyweight and Lewis, who is regarded as the one true ruler of the flagship division, bringing up the rear in a lowly third place. <br><br>A truculent Jones also hit out at criticism that he beat an imposer of a world heavyweight champion in Johnny Ruiz. “They said he wasn't a credible champion. How much more credible can you get? Holyfield beat Tyson twice. This guy beat Holyfield twice. Lennox Lewis has been knocked out twice, both times as champion. What makes him more credible than Ruiz? Ruiz is a nobody? I don’t buy that.”<br><br>Jones once described himself as possessing two different personas - ‘Roy’ and the darkest, meaner ‘RJ’ – by way of explanation of the curious phenomena of him either blasting out fighters or carrying them to the final bell. It may also explain his often contradictory, stream of consciousness like soliloquies. <br><br><br>Upon becoming the first former middleweight in over a century to achieve a version of the heavyweight title, Jones initially said that 21st Century heavies like Lennox Lewis were too big for him to tackle. Now, it seems, he is prepared to face anyone in the division – including Mike Tyson.<br><br>He thought out aloud: “The biggest money fight would be Mike Tyson. But there's too much risk. But at $100 million, it might be worth the risk. One punch could be fatal to me. But it could be an opportunity to make a lot of money. If the opportunity is there, maybe I'll do it. Tyson is a dangerous guy. If the money goes way up there, maybe the danger goes down and I'll get to see Mike.”<br><br>Jones then said he was most likely to fight 40-year-old Holyfield next, admitted he wasn’t interesting in fighting IBF title-holder Chris Byrd, and then threw undisputed middleweight champion Bernard Hopkins (whom he outpointed a decade ago) into the mix. “I’ll fight Hopkins at 175lbs,” he suddenly said.<br><br>The reality is, Jones doesn’t know what mega-fight to go for. “I don't know what I'll do next. It is TBA - to be announced. There are a lot of variables. Whatever's best, I'll take. There's no telling where I might be in two months.”<br><br>
bandi
-----------------
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

RJJ

Hozzászólás Szerző: kozi »

WBA: Roy must fight Vitali! <br> <br>If Roy Jones Jr. decides to keep his WBA heavyweight title, he must fight #1 ranked Vitali Klitschko (32-1, 31 KOs) by late August. According to an official WBA statement released yesterday, "...in case Jones opts for keep holding the WBA Heavyweight title, he must defend it within no more than one hundred and eighty (180) days, counted from the date he obtained the title, and against the Official Contender. In this case, the Official Contender is Vitali Klitschko, after he beat Larry Donald in an Official Eliminator bout held [on] November 23, 2002 in Germany." The WBA has given Jones until April 15 to decide whether to keep his WBA heavyweight or WBA light heavyweight title. If he ends up facing Klitschko, Jones will be giving away significantly more in height and weight than he did against John Ruiz. Vitali stands 6'8 1/4" and weighs 245 lbs. Jones is listed at 5'11" and weighs 199 lbs. fully clothed <br>
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

RJJ

Hozzászólás Szerző: greg »

Szabolcs!<br><br>Szerintem meg egyénfüggõ, hogy ki, hány éves korára, milyen állapotban van. <br><br>Nézd meg Lewist: õ sem 30 évesen volt a csúcson, hanem inkább 34-35 körül. '97-'98-ban. <br><br>Hide meg már kb. 30 évesen ki is kopott az élvonalból.<br><br>Holyval kapcsolatban egyet értek veled, vannak jó pillanatai, meccsei még mindig, de ÖNMAGÁHOZ képest azért gyengült. De, ami nála tiszteletre méltó, hogy ez nem az edzések elhanyagolása, vagy az alacsony szintû ellenfelek számlájára írható(mint pl. Mercer-nél), hanem csak és kizárólag az öregedésére.<br>A kitartása mindenképpen emberfeletti.
Szabolcs
Bajnok
HozzászólásokCOLON 264
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 16:26:45

RJJ

Hozzászólás Szerző: Szabolcs »

Viszont ha jól tudom maga Lewis nyiltakozta Anno, hogy ez a Holy már nem az a Holy aki Tyson ellen boxolt.<br><br>Egyébként a fénykorában fizikailag egy nehézsúlyú boxoló 30 éves kora körül van.Persze ettől még valóban lehet később jobb boxoló, mert a fizikai állapot csak egy része a boxolónak.<br><br>Viszont Holy fizikálisan romlott az utóbbi időkben.Hiába a sok edzés, Ruiz ellen is az utolsó menetekben vesztette el a csatát.Szerintem Lewis ellen is, de mindegy.<br><br>Ettől függetlenül az tényleg igaz, hogy nagyon nehéz megállapítani azt, hogy ki mikor van csúcsformában.
Khalif
Kihívó
HozzászólásokCOLON 204
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 20:48:30

RJJ

Hozzászólás Szerző: Khalif »

Szabolcs!<br><br>Tény, tény, tény.....megint mennyi tény!!<br>Csak halkan jegyzem meg, hogy szerintem akkor lehet elmondani, hogy ki mikor volt a csúcson, miután visszavonult. Anno a Bowe elleni első és harmadik meccse után is lépten-nyomon azt lehetett hallani, hogy Holy túljutott a csúcson. (szívproblémák miatt a visszavonulása is reális lehetőség volt.) Ehhez képest utána a Tyson ill., Moorer elleni győzelmeivel -évekkel később- fényesebben ragyogott mint valaha. Ezt csak azért említem meg, mert szerintem ezek nem tények, hogy mikor -ki szerint ???- ki volt éppen csúcsformában.<br><br>/Szerinted gondolta volna valaki mondjuk a '90-es évek elején, hogy az addig veretlen bajnok Moorer első vereségét az a Foreman szállítja majd, akitől azelőtt majd 20 évvel vették el a címet? Most akkor Foreman nem volt csúcson '94-ben?/<br><br>Legjobbakat!
Szabolcs
Bajnok
HozzászólásokCOLON 264
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 16:26:45

RJJ

Hozzászólás Szerző: Szabolcs »

Nem ezen van a lényeg, hogy Lewis vagy Holy nyert.Akkor már Holy nem volt a fénykorában ez tény.<br>És az is tény, hogy mindkét meccs, nagyon nagy csata volt.<br>Pontosan ezért írom, hogy nálam Holy többet letett az asztalra mint Tyson és nem az őt megillető helyen emlegetík talán az egyik fórumban sem.<br><br>Nálam ő a  legnagyobb aktív nehézsulyú boxoló, akinek bár a jelene nem valami fényes, de a múltja annál inkább.<br>És ő az aki soha nem került el senkit, sőttt!<br><br><br>
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

RJJ

Hozzászólás Szerző: edge »

Khalif<br><br>Lehetséges, hogy úgy volt. Az én emlékeim a meccs éjszakájára datálhatóak. Azóta nem láttam, de megvan úgyhogy majd lehet hogy újranézem vmikor. Ráadásul Lewisnek szurkoltam, az elsõ meccs miatt :).
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Khalif
Kihívó
HozzászólásokCOLON 204
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 20:48:30

RJJ

Hozzászólás Szerző: Khalif »

<br>Kozi!<br><br>Kerestem a Ring magazinban a WBO kisnehézsúlyú bajnokát..... ;D<br><br>A másikra: nekem sajna nincs meg a felvétel, meg az írott szöveg sem. Ha valamelyiket prezentálod, akkor természetesen megpróbálkozom vele.<br><br>Edgegodnak:<br><br>Legtöbbször mélységesen egyetértek veled (Szabolcs "THEME" :D ), talán most az első eset, hogy nem. Már vagy 2 éve nem láttam a Holy-Lewis II.-t, de tisztán emlékszem, hogy a meccs folyamán kétszer (vagy háromszor?) is rendesen meg van fogva Lewis. Azt a meccset csak az első utáni felháborodás miatt adták Lewisnak, szerintem bazi nagy csalás! Holy legalább 7 menetet nyert, 1-2 döntetlen mellett, és szinte végig ő volt az agresszor. (Ez természetesen csak MAGÁNVÉLEMÉNY! De sosem tudom megállni, hogy leírjam, úgy fölidegesítettem magam akkor ezen :-[ )<br><br>Sajna rohanok, egy csomó topicot nem is tudok mostanában olvasgatni!<br><br>Legjobbakat!
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

RJJ

Hozzászólás Szerző: kozi »

Edgegod,<br><br>Nem vállalkoznék rá mert ironikusan válaszol, valami hihetetlen gyorsan beszél és a közepét nem értem.<br>A lényeg, hogy Jonest Merchant nem nagyon szokta dicsérni(és még finoman fogalmaztam). A válaszában benne van egy ironikus megjegyzés ezzel kapcsolatban. <br><br>Khalif kérlek forditsd le nekünk  ;)<br><br>Kozi
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

RJJ

Hozzászólás Szerző: edge »

Kozi <br><br>Meséld el nekünk plíz, mit válaszol rá?
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

RJJ

Hozzászólás Szerző: kozi »

Amit Merchant és Lampley müvel a RJJ vs Ruiz meccs utolsó menetében az valami botrányos. Azt, hogy Jones egy "paper champion" meg, hogy Ruiz attól még nem világbajnok, hogy ö a WBA nehézsúlyú bajnoka?! Szegény Big George meg reménytelen küzdelmet folytat ellenük...<br><br>A meccs utáni interjúban viszont kiderült, hogy Roy baromi jó fej. A "mit jelent ez a gyözelem neked" kérdésre  adott válasza hihetetlen :D :D :D<br><br>Kozi
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

RJJ

Hozzászólás Szerző: edge »

Szerintem majdnem biztos, hogy Jones marad nehézsúlyban. Ezután a meccs után egyszerûen nem fognak nagy pénzt adni neki semmilyen más súlycsoportú meccsért. Esetleg Jirov ellen, de az sem valószínû. Mindenki nehézsúlyúak ellen szeretné látni és emiatt csak ezért fog kapni igazán nagy pénzeket.<br><br>Holyról: az elsõ meccset szerintem is Lewis nyerte, a második nagyon egálnak tûnt. Földbe döngölést én nem láttam egyiken sem.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
TKO
Bajnok
HozzászólásokCOLON 421
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:21:13
Tartózkodási helyCOLON Mór City Metropolis :)

RJJ

Hozzászólás Szerző: TKO »

Ez az első olyan dolog amiben egyetértek Szabolcsal.<br><br>Az elsőt nálam is Lewis nyerte, a másodikat meg inkább Holy.
BUTTON_POST_REPLY