Roy Jones Jr.

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
egyenes

RJJ

Hozzászólás Szerző: egyenes »

RJJ-nek  állítólag fogyasztási problémái vannak
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

RJJ

Hozzászólás Szerző: kozi »

Szerintem is sima tronfosztás lesz. Csak most Tarver ül a kisnehéz trónján :)<br><br>Jonesnak mindig is feküdtek az ilyen bunyosok(is). Kb a Hall elleni meccshez hasonlóra számitok, de Tarver álla miatt sokkal rövidebb meccsre. Ha nem történik semmi különös Jonessal akkor Tarvernek a nullához közeliek az esélyei.
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
oki
Újonc
HozzászólásokCOLON 13
CsatlakozottCOLON 2002-11-08 20:55:05

RJJ

Hozzászólás Szerző: oki »

Szerintem Roy sima vereséget szenved,én úgy érzem,hogy a <br>nagy fogyasztás miatt nincs esélye sem!Nehézsúlyban <br>viszont még a nagy ütők ellen is lenne esélye!<br>
TKO
Bajnok
HozzászólásokCOLON 421
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:21:13
Tartózkodási helyCOLON Mór City Metropolis :)

RJJ

Hozzászólás Szerző: TKO »

Ha jól tudom a Sport1 előben adja majd a Jones - Tarvert.<br>Ez remek  ;)<br>Viszont tudni már, hogy ki lesz a kommentátor?<br>Illetve milyen meccsek lesznek még a gálán?
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

RJJ

Hozzászólás Szerző: Santos »

Roy Jones-nak már nem csak az IBO, de a NBA is visszaadta a kisnehézsúlyú bajnoki övet. Ha jól veszem ki a cikkből, akkor az NBA öve is tét lehet november 8.-án. Ez mondjuk nem jelent semmit, csak kicsit furcsa, hogy a szervezetek súlycsoporttól független osztogatják a címeiket. Persze a pénz beszél, és a kisebb szervezetek jól járhatnak anyagilag, ha Jones-nak adják öveiket...<br><br>http://www.boxing-central.com/modules.p ... >Módosítás: 11:37 perc<br><br>A fentieket azért írtam, mert minden valamire való szervezet szabálykönyvében szerepel - ha jól emléxem -, hogy súlycsoport váltásakor megfosztják a bajnokot a világbajnoki/bajnoki címétől. Kár, hogy a WBA nyuszipozícióban meghúzódott a sarokban, mert ez (szvsz) egy elég negatív folyamatot indukál.
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

RJJ

Hozzászólás Szerző: gallien »

Olvastam egy cikket, ami arról szólt, hogy az amerikai fiatal egyetemista sportolók hetvenvalahány százaléka bevenne doppingszert egy olimpiai bajnoki címért, még akkor is, ha később komoly egészségkárosodással kellene számolnia.<br><br>Szerintem ez tragikus...<br><br>Ádámnak igaza van, küzdeni kell ellene, de nekem olyannak tűnik ez a harc, mint az autós cágek harca az autótolvajokkal. Az autótolvajok egy lépéssel mindig előrébb vannak.
iszabo
Bajnok
HozzászólásokCOLON 352
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 20:01:37

RJJ

Hozzászólás Szerző: iszabo »

Hát igen...<br>Sajnos elég rövid a lista.<br>Véleményem szerint is jelen van a dopping a profi bokszban. Ha csak arra gondol az ember, hogy pl. az atlétikában jóval kevesebb pénz van és mégis micsoda dopping esetek vannak!  
Imre
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

RJJ

Hozzászólás Szerző: gallien »

A doppingról sajnos külön témát lehetne nyitni. Nem tudom elképzelni, hogy van teljesen "tiszta" sportoló ebben a sportágban... ...sajnos.  :(
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

RJJ

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Ádám<br><br>Én úgy tudom, hogy ezt a Muhammad-os sztorit azóta már cáfolták...<br>a doppingsztori meg ugye nem Richard Halltól származik?
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

RJJ

Hozzászólás Szerző: greg »

Én már sajnálom Holy-t, nem kéne úgy járnia, mint Holmes-nak, Archie Moore-nak és a többieknek.<br><br>Állítólag most Tua szeretne Jones-szal "foglalkozni".
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

RJJ

Hozzászólás Szerző: coccodee »

Szerintem is egy RJJ Wp lesz a vege.Nagy rajongoja vagyok Holy-nek de ezt a sportot mar nem nagyon lehet uzni ilyen Matusalem korban.Ha egy-ket evvel ezelott visszavonult volna Holyfield sokkal jobban jart volna.
ilyen_a_box
Újonc
HozzászólásokCOLON 26
CsatlakozottCOLON 2003-05-19 10:18:37

RJJ

Hozzászólás Szerző: ilyen_a_box »

Szeretem Holy-t igazi legenda, de most "a sineken áll és jön a vonat"  ;D ;D<br>persze ha jó pénzt kap érte, és azért esély mindig van ::)
Sama
Bajnok
HozzászólásokCOLON 337
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 09:16:32
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

RJJ

Hozzászólás Szerző: Sama »

Szerintem Holy csak ugy nyerhet, ha parszor jol lefejeli Jones-t ;D<br>Egyertelmu RJJ gyozelmet varok.<br><br>
If you don´t want pain
You don´t understand
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

RJJ

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Egyrészt csatlakozom, Albertohoz, másrészt viszont vitatkoznék Veled.<br>Holy sportteljesítményével kapcsolatban igazad van, és abban is, hogy nem lehet előre lefutottnak tekinteni ezt a meccset - mint ahogy semmilyen másik meccset sem.<br>Én azt mondom, Holyfield képes lett volna véghezvinni ezt a taktikát 2000-ben. De ma már nem. A tudása, ravaszsága megvan hozzá, de Roy Jones ellen nem elég erősnek lenni, nem árt, ha gyors is az ember. Holyfield pedig megkopott.<br>És az igazat megvallva nem nagyon értem, hogy miért hagy olyan emléket az emberekben, hogy lépten-nyomon elverik. Elhiszem, hogy hiányzik a bunyó, de vereségek halmozásának nem látom értelmét. Tudom, erre cáfolat a Rahman elleni meccs, bizonyíték viszont a Byrd elleni.<br>Roy Jones képes véghezvinni azt, amit Byrd véghezvitt, csak sokkal nagyobb sebességgel - egyszerűen azért, mert nincs rajta súlyfelesleg.<br><br>Az pedig, hogy Holy sérült karral bokszolt... Roy Jones is törött újjal bokszolt Telesco ellen. Trinidadnak is volt ilyen meccse.<br>Ez ugyanúgy benne van a pakliban, mint az összefejelés.  Nem több ez, mint kifogáskeresés - és nagyon nem illik ez Evanderhez.<br><br>Vonuljon vissza, legyen belőle edző, de ne csinálja ezt, mert nem csak az emlékében, hanem az egészségében is kárt tehet - lásd Greg Page. <br>Bár tény, hogy a korához képest még mindig szenzációs, és ebben a súlycsoportban csak a 3 világbajnok (WBC-IBF-WBA) és Tyson lenne képes legyőzni szvsz. És ez valóban szenzációs.
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

RJJ

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Holy nagy tiszteloje/szurkoloja vagyok, nalam a nehezsuly ott kezdodik hogy Evander Holyfield<br><br>Szerintem fantasztikus dolog amit az oreg elert, oriasi sportember. <br><br>Hiba lenne leirni Holy-t csak azert mert Byrd kipontozta ot. Emlekezzetek arra hogy Holy gyakorlatilag serult kezzel boxolt. RJJ a merkozes eselyese de semmikeppen nem szabad lebecsulni Holyt. Ez a merkozes mas lesz mint a John Ruiz elleni. Ruiz nagyon fekudt RJJ-nek, Ruiz beallat nagy utotavba es onnan probal operalni. Ez fekudt RJJ-nek mert siman beugrott azokkal a felelmetes horgokkal. <br><br>RJJ-t ugy lehetne legyozni ,ha valamelyik nehezsulyu beszoritja folyamatosan a kotelekhez es onnan ut, illetve szabalytalankodik...Szerintem pontosan ez az amire Holy-bacsi kepes. Holynak nem erosege a nagy utotav, ezert ezt nem is fogja erolteni. Viszont szivesen elore megy a nagy fejevel es fejelget. Konnyen meglehet hogy ezekkel a fejelesekkel ill. a kozelharccal eredmenyes lehet RJJ ellen. <br><br>Osszesegeben ugy gondolom, hogy nagy hiba lenne elore boritekolni RJJ gyozelmet.
BUTTON_POST_REPLY