Roy Jones Jr.

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
iszabo
Bajnok
HozzászólásokCOLON 352
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 20:01:37

RJJ

Hozzászólás Szerző: iszabo »

Szerintem 90% az esélye RJJ sima, kedve szerinti győzelmének. Nehezen tudom elképzelni és nem is szivesen látnám a vereségét.<br>De hát az a kisördög..<br>Mindenkinél van jobb, tartja a mondás.<br>Szóval elképzelhető, hogy jön egy szintén fantasztikus képességű bunyós akinek a managementje kidolgozott egy jó taktikát és megveri Jonest! Hát ezt csak elvileg tudom elképzelni! :) Talán még úgysem! :)<br><br>Megpróbálok ébren lenni a meccs időpontjában, remélem nem leszek egyedül! :)
Imre
TKO
Bajnok
HozzászólásokCOLON 421
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:21:13
Tartózkodási helyCOLON Mór City Metropolis :)

RJJ

Hozzászólás Szerző: TKO »

Én nem tudom elképzelni , hogy Jones kikap.<br>Nem fog leereszteni, hisz ha nem hozza ezt a meccset, akkor lehet ugrik a lehetősége egy nagy lovéval kecsegtető újabb derbinek nehézben.<br>Jones ezt szem előtt fogja tartani, és szem alatt ez nem fog túl sok jót jelenteni Tarvernak :)<br>Szerintetek, miért mondott le Tarver az IBF címről?<br>Azért mért ő sem hiszi el, hogy legyőzheti Jonest, és igy legalább nem Roy veszi el tőle az övet.<br><br>Tippem: JonesWI8<br>
pyngy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 469
CsatlakozottCOLON 2002-12-26 16:13:17
Tartózkodási helyCOLON Szeged
CONTACTCOLON

RJJ

Hozzászólás Szerző: pyngy »

Roy szerintem nem bíz semmit a véletlenre, és megakarja mutatni a világnak, hogy Ő a legjobb! Nagy alázás lesz igaza van bandi78nak! Mindenesetre nagyon várom a meccset! A munkahelyen be is jelentettem vasárnap lehet, hogy kések! ;)
Chuck Norris nem megy vadászni, mivel a vadászat szó magában hordozza a kudarc lehetöségét. Chuck Norris ölni megy.
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

RJJ

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Szerintem még akár szoros is lehet a meccs az elején, ha RJJ egy kis izgalmat akar szítani. Van viszont egy olyan előérzetem, hogy nagy alázás lesz a vége.  ::) Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy Tarver mivel nyerhetne. Erő? Technika? Gyorsaság? RJJ ellen? Ezekben biztos nem.  Együtéses Ko-t sem tartok elképzelhetőnek, Ruiz sem tudta megtenni, pedig csak-csak nagyobbat üt, mint Tarver. Három esetet látok, ami miatt RJJ esetleg veszíthet.<br>1 : Ádámnak igaza lesz és doppingot találnak RJJ vérében, így utólag Tarvernek adják a meccset. (erre nem látok reális esélyt)<br>2 : Mivel a címvédőt "védik", Tarver pontozással győz (RJJ "kibokszolására" ismét nem látok reális esélyt)<br>3 : A sokat említett fogyasztási problémák hatására RJJ "elfogy" a végére. Ezt szintén nem hiszem, rendkívüli fizikummal rendelkezik, a meccsek végén általában meg sem látszik rajta, hogy esetleg 12 menetet bokszolt végig.<br><br>Tippem: RJJ WI7<br><br>P.s.: Mostanában elég sok meglepetés született, ki tudja, talán nem lesz igazam és ismét ledől egy bálvány?  ;)
bandi
-----------------
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

RJJ

Hozzászólás Szerző: Santos »

Pláne úgy, hogy egy RJJ-ről beszélünk, aki abszolút nem tartozik a "fekete ló" kategóriába! ;) Hozzáteszem: ahogy Tarver sem!!!
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Vogel
Újonc
HozzászólásokCOLON 17
CsatlakozottCOLON 2002-10-21 19:40:19

RJJ

Hozzászólás Szerző: Vogel »

Santos! <br><br>Talán abban különbözik, hogy címszerzésnél az ellenfél már fel tud mutatni valamit, úgymond dokumentálva van a "jósága", nem olyan "fekete ló", mint pl. Serwano, vagy a már említett Kelly, vagy Hall. Nekem Jones címszerző meccseinél az volt az érzésem, hogy Jones nem sziporkázik annyira, mint szokott. Bár az általad felsorolt ellenfelek között van olyan is, akinek alaposan nekiment (nekem a legmeglepőbb az volt, hogy nyíltsisakos küzdelmet vállalt Ruizzal), és fordítva (a címvédésein is bokszolt nagyon óvatosan-pl. Harding ellen), úgyhogy ezt már csak statisztikai módszerekkel lehetne eldönteni...Ezt pedig épeszű ember nem kívánhatja... :)
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

RJJ

Hozzászólás Szerző: Santos »

Vogel:<br><br>Hmmm.... Melyik címszerző meccsére gondolsz? Hopkins, McCallum, Del Valle, R. Johnson, Harding, Harmon, Gonzalez vagy Ruíz ellen?<br><br>Miben különbözik egy címvédés egy címszerzéstől (pláne akkor, ha már korábban megszerzett már egy másik címet is?)?<br><br>Más részről mi van akkor, ha várt a kedvező alkalomra, mert egyébként egy végtelenül türelmes ember? ;)
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Vogel
Újonc
HozzászólásokCOLON 17
CsatlakozottCOLON 2002-10-21 19:40:19

RJJ

Hozzászólás Szerző: Vogel »

Santos! <br><br>Azért fontos szerintem, hogy ki a kihívó, mert Jones eddigi címszerző meccseinek legtöbbjén elég óvatosan bunyózott, és nem sziporkázott úgy, mint Kelly, vagy Hall ellen.
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

RJJ

Hozzászólás Szerző: Santos »

berti:<br><br>Hááát, ez a fogyasztósdi nem tudom mennyire lesz befolyásoló jellegű, hiszen nem egy hete kötötték le a meccset... Szóval a tippem ellenére úgy gondolom, hogy igazad lehet. Ellenben.... ;)
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
manchester

RJJ

Hozzászólás Szerző: manchester »

Monnyuk az, hogy Jones mire képes, meg, hogy mit szeret játszani az nem u.a. Ha ismered a floridait, akkor tod, hogy õ játékos, és nem kifejezetten megy arra, hogy minél hamarabb eldönthesse a meccset. Kivétel ez alól, ha mérges az ellenfelére (Griffin 2.). Azt meg, hogy Jones teljes szívébõl mérges e Tarverre, azt a mérkõzésen mutatott játékából ki fogjuk találni, és akkor jön be a képbe a teóriád sztem.
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

RJJ

Hozzászólás Szerző: berti »

Hála istennek megoszlanak a vélemények. Én úgy gondolom, ez Jonesnak egy elég könnyű meccs lesz. Nekem Tarver abszolút nem meggyőző. Én arra tippelek, hogy Jones kirobban a sarokból és az első menetben vége lesz Tarvernek. Ha Jonest tényleg megviseli a fogyasztás, akkor erre is fog törekedni.
manchester

RJJ

Hozzászólás Szerző: manchester »

Jones úgy fogja Tarvert elverni, ahogy akarja, ez meg, hogy megviselte a fogyasztás, ezzel nem arra akart utalni sztem, hogy nagyon le lesz gyengülve, hanem, hogy ez a helyzet nagyon felmérgesítette, és reszkess Tarver!! Az eredmény egyértelmû, sztem hogy KO/TKO, csak ezt menetszámra nehéz megítélni, mert Jones játékkedvétõl fog függni. Viszont ha a haragja a mérkõzés alatt is tartani fog, akkor a legoptimistább szemmel nézve sem fogja Tarver megérni a mérkõzés felét. ;D
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

RJJ

Hozzászólás Szerző: Santos »

Az, hogy ki a kihívó ebben az esetben lényegtelen, hiszen Jones nem egyszer volt már világbajnok. Ráadásul pont a korábbi öveiért (IBF?) lép szorítóba.
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Vogel
Újonc
HozzászólásokCOLON 17
CsatlakozottCOLON 2002-10-21 19:40:19

RJJ

Hozzászólás Szerző: Vogel »

Én is Roy késői TKO győzelmére tippelek. Óvatos lesz szerintem. Ő a kihívó, biztosra kell mennie, ráadásul Tarver fordított alapállású, ha jól tudom (l. Del Valle  ;))
iceman
Kihívó
HozzászólásokCOLON 110
CsatlakozottCOLON 2003-10-25 23:54:12

RJJ

Hozzászólás Szerző: iceman »

<br>Szerintem nem akarja Tarvert rögtön kiütni, lehet, hogy egy Hall féle meccset szeretne, aholelőször megalázza. Szerintem Tarver nem túl ütésálló, ugyanakkor Jonest Ruiz sem tudta leküldeni, pedig az első menetben betalált párszor tisztán, ugyanakkor Jones meg tudta Ruizt rendíteni párszor.Nem tudom, hogy mivel győzhetne Tarver. Esteleg szerencsével?<br><br>ROY WI 8Tko.<br>
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

RJJ

Hozzászólás Szerző: Santos »

Pont ez az ami miatt arra rendezkedem be, hogy 12 menetes lesz az összecsapás. Szerintem Tarver nem fogja kiütni Jones-t. Jones ehhez túl jól védekezik, és még mindig túl gyors, viszont Jones a fogyasztásnak nem örül, és ez - nem az öröm ;D - bizonyosan kihatással is lesz a teljesítményére. Én úgy gondolom, hogy Jones elég sok izmot szedett fel - zsír helyett ;D - amikor felment nehézsúlyba. Ha fogyasztania kell, azt nagyon-nagyon meg fogja szenvedni. 5  kiló (már ha tényleg annyiról van szó) nagyon sok ebből a szempontból.<br><br>Szeretnék egy fordulatokkal teli, izgalmas mérkőzést látni. Valahol már leírtam, hogy a fentiek ellenére van egy olyan érzésem, hogy az 'It's personal' arról fog szólni, hogy valaki kiüt valakit idő előtt... Hogy ki kit, arról nehéz lenne nyilatkozni, ezért marad a Jones WP! ;)
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

RJJ

Hozzászólás Szerző: greg »

[quote author=egyenes link=board=profiboksz;num=1047464115;start=0#2 date=11/02/03 » 14:47:31]RJJ-nek  állítólag fogyasztási problémái vannak[/quote]<br><br>Ezt én is hallottam. Remélem, azért nem fog nagyon kihatni a teljesítményére, meg az állóképességére. Bár furcsállom a dolgot, ugyanis 5kg-ot így, hogy neki kb. 80 kiló a természetes súlya, nem olyan nehéz leadni. <br>Lehet, hogy csak a lelki hadviselés része ez a hír? Hogy Tarver jobban a nyeregben érezze magát? :o<br>
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

RJJ

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Rjj TKO2
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
pyngy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 469
CsatlakozottCOLON 2002-12-26 16:13:17
Tartózkodási helyCOLON Szeged
CONTACTCOLON

RJJ

Hozzászólás Szerző: pyngy »

Szerintem is simán hozza a meccset Roy! A 8. menetre befejezi a küzdelmet! ;)
Chuck Norris nem megy vadászni, mivel a vadászat szó magában hordozza a kudarc lehetöségét. Chuck Norris ölni megy.
BUTTON_POST_REPLY