Roy Jones Jr.

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
capture
Bajnok
HozzászólásokCOLON 325
CsatlakozottCOLON 2005-03-30 15:21:07

Re: Roy Jones Jr.

Hozzászólás Szerző: capture »

Hát igen, Johnson ellen még gondolom benne volt a vereség talán túl hamar akart nagy névvel bokszolni mindegy én csak egy nagy Jones rajongó vagyok tehát egyértelmű hogy bízok benne hogy még egyszer látjuk a régi Jones-t ja és persze a ringsarokba ünnepelve Tarver kiütését követöen ;)
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Roy Jones Jr.

Hozzászólás Szerző: leibigab »

[quote author=Capture link=board=profiboksz;num=1047464115;start=480#490 date=03/14/06 ť 14:56:47]Én nem tudom elképzelni hogy valaki(ez esetben Calzaghe) Legyőzheti Jones-t pontozással  kivéve Tarver-t Ha végigmegy akkor Jones nyer.<br>Szerintem :)[/quote]<br><br>Pár évvel ezelőtt valóban nehéz lett volna elképzelni, de ma már nem...<br>Glen Johnson is simán verte volna pontozással ha végig megy...<br>
cezi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 893
CsatlakozottCOLON 2005-02-26 22:18:50
Tartózkodási helyCOLON Dublin

Re: Roy Jones Jr.

Hozzászólás Szerző: cezi »

[quote author=Capture link=board=profiboksz;num=1047464115;start=480#490 date=03/14/06 ť 14:56:47]Én nem tudom elképzelni hogy bárki Legyőzheti Jones-t pontozással  kivéve Tarver-t Ha végigmegy akkor Jones nyer.<br>Szerintem :)[/quote]<br><br>ahogy tarver ellen bunyozott, ugy barki megverheti pontozassal. gyakorlatilag nem utott a meccs alatt.
videot csak a videoboltbol, de!
Öreg lámpa légy rögös úton.
capture
Bajnok
HozzászólásokCOLON 325
CsatlakozottCOLON 2005-03-30 15:21:07

Re: Roy Jones Jr.

Hozzászólás Szerző: capture »

Én nem tudom elképzelni hogy valaki(ez esetben Calzaghe) Legyőzheti Jones-t pontozással  kivéve Tarver-t Ha végigmegy akkor Jones nyer.<br>Szerintem :)
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Re: Roy Jones Jr.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Félnehézben nem lesz olyan erős Calzaghe. Ettől függetlenül megnyerheti a meccset, de nem hiszem, hogy kiütéssel.
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Roy Jones Jr.

Hozzászólás Szerző: leibigab »

[quote author=gallien link=board=profiboksz;num=1047464115;start=480#487 date=03/14/06 ť 13:02:51]Szerintem meg kicsit pont Calzaghe a példája annak, hogy "fellángolhat" még a régi tűz. Én bízom benne, hogy egy jó kis meccset látunk majd.<br>[/quote]<br><br>Hát igen, Calzaghe erre jó példa...de Jonesnál nem hinném, hogy arról lenne szó, hogy nincs megfelelő motíváció. Ha az ellen az ember ellen nem lángolt a régi tűz, aki előzőleg csúnyán kiütötte, akkor Calzaghe ellen mi motíválná Jonest? <br><br>Jones megérezte, hogy milyen amikor keményen eltalálják az embert, szerintem ott tört el benne valami...és a gyorsasága, reflexei is megkoptak. (ami éppen a legnagyobb erénye volt!)(Tarver ellen elfelejtett ütni? Vagy éppen azért ütött keveset, mert ha nem üt, akkor őt is kevésbé tudják megütni. Calzaghe ellen lehet hogy megmeri azt csinálni amit Tarver ellen nem? Lehet. De Calzaghe is Tarverhez hasonlóan fordított alapállású, és egy Lacy féle Calzaghe gyorsabb és agresszívabb lesz Tarvernál.) Nem azt mondom, hogy Jonesnak nincs esélye, de a legutóbbi 3 meccsét nézve Jonesnak először újból fel kellene építeni az önbizalmát Calzaghenál gyengébb ellenfelekkel szemben. Jonesnak igencsak kérdéses az ütésállóképessége és Calzaghe bár alulról érkezik, de az ütőereje nem rossz...<br>
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Roy Jones Jr.

Hozzászólás Szerző: gallien »

Szerintem meg kicsit pont Calzaghe a példája annak, hogy "fellángolhat" még a régi tűz. Én bízom benne, hogy egy jó kis meccset látunk majd.<br>
capture
Bajnok
HozzászólásokCOLON 325
CsatlakozottCOLON 2005-03-30 15:21:07

Re: Roy Jones Jr.

Hozzászólás Szerző: capture »

Egyetértek Tyll Vietta-val,Jones a Tarver elleni 3.meccsen jól felszívta magát a 4-5.menetben és szerintem meg is lepte Tarvert ugyhogy ha azt a fajta bokszát folytatta volna akkor meg is nyerte volna a meccset, és lehet hogy Calzaghe ellen "megmeri" csinálni végig azt amit abba az emlitett 4-5.menetben megcsinált Tarver ellen.  Lehet hogy Calzaghe ellen nem "fél"  a kiütéstől és visszanyeri önmagát. Persze ezt egy Jones rajongó mondja ;)
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Roy Jones Jr.

Hozzászólás Szerző: miszter »

Szerintem pedig Jones a legutolsó mérkőzésén majdnem pozitív meglepetést okozott. Tarver is be volt csokizva tőle, nem volt nagyon biztos a dolgában, nem-e egy régi Roy-al áll-e a ringben. Roy többször is igen jól kimozogta, csak ezek mellett elfelejtett ütni, mivel azért benne is élt még a kiütések emléke. Tarver a mérkő vége felé eltalálta egyszer, és akkor Jones csak a meleg levegőre támadott vakon, mivel azt sem tudta, hol áll Tarver. De végig állta! Nyugodtan ringbeléphet Calzaghe ellen szerintem. Mi csak egy jó meccset nyerhetnénk ezzel.
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
bumbum01
Újonc
HozzászólásokCOLON 15
CsatlakozottCOLON 2006-03-03 17:40:34

Re: Roy Jones Jr.

Hozzászólás Szerző: bumbum01 »

Én is úgy látom , hogy Jones-nak már nem kellene elkezdeni a "visszakapaszkodást" . Két ko vereség mindenkit elbizonytalanítana , még egy boxlegendát is . Elég ha csak összehasonlítjuk a két évvel ezelötti és a mai Jonest . A mérkőzésekböl látszik , hogy kialudt a tűz .
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Roy Jones Jr.

Hozzászólás Szerző: Camo »

Mindenesetre nem a legmegfelelőbb embert találta meg a bizonyításra. Persze, ha úgy nézzük, hogy biztos a dolgában és elhiszi, hogy meg tudja verni Calzaghe-t... márpedig miért ne hinné? Méltó befejezése lenne a pályafutásának. Egy kicsit feledtetné az előző három meccsét. De szeintem nagyobb az esély arra, hogy ez az összecsapás szépen illeszkedik majd ebbe a sorba. Ezért nem szerencsés dolog Joe-val kiállnia.
Camo
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Re: Roy Jones Jr.

Hozzászólás Szerző: Bosco »

Azért van még itt egy érdekes kérdés a Jones-Calzaghe meccsel kapcsolatosan: a súlycsoport.<br>Jones, akinek a nehézsúlyú kiruccanása után már a félnehézsúly hozása is nehézséget jelentett, nem tudom, hogyan tudná hozni a nagyközépsúlyt. 7 font az mégiscsak 7 font..  :D<br>Amennyiben Calzaghe megy fel félnehézbe, nem tudom mire lenne elég az ürőereje.<br><br>Nem értem egyébként Jones-t. Ő még három vereséggel a háta mögött is úgy vonulhatna vissza, hogy mindenki úgy emlékezne rá, mint a közelmúlt egyik legnagyobb (ha nem a legnagyobb) alakjára. <br>Mit akar még bizonyítani?
Bosco
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Roy Jones Jr.

Hozzászólás Szerző: Camo »

OK.  :) Többnyire nem is szoktam ennyire előretekinteni a meccseket illetően, de most nem bírtam Jones-nál "leragadni". Tényleg még nincs lefutva. Valószínűleg azért nézek egy kicsit túl rajta, mert engem Calzaghe kapcsán inkább más meccsek érdekelnének.
Camo
capture
Bajnok
HozzászólásokCOLON 325
CsatlakozottCOLON 2005-03-30 15:21:07

Re: Roy Jones Jr.

Hozzászólás Szerző: capture »

Elöször is jöjjön létre a Jones-Calzaghe meccs ;)és továbbra is tartom azt hogy még ne írjuk le Jones-t mert még ő is összetudja szedni magát márcsak azért is mert nem a mumusával(Tarver) bokszol.
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Roy Jones Jr.

Hozzászólás Szerző: Camo »

Kérdés, ki következne Roy után: Tarver vagy Johnson?
Camo
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Roy Jones Jr.

Hozzászólás Szerző: dp »

[quote author=Camo link=board=profiboksz;num=1047464115;start=465#475 date=03/13/06 ť 20:53:05]Jones jobban fog szenvedni, mint legutóbb Tarver ellen, ha Calzaghe marad a mostani szintjén.[/quote]<br><br>Nem véletlenül dobták fel Roy Jones Jr. nevét.<br>Gondolom a menedzsment megkérdezte, hogy ki az akit akarsz és Joe mondta Jonest. Szerintem jobban ki lenne hegyezve, mint Lacy ellen...<br>Gyorsabb lenn az tuti - és ez minden ajtót kinyitna Joneson.
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Roy Jones Jr.

Hozzászólás Szerző: Camo »

Amennyiben Jones a régi formájában lenne, én sem kételkednék benne. A jelenlegi helyzetben viszont Calzaghe-ra voksolok.
Camo
capture
Bajnok
HozzászólásokCOLON 325
CsatlakozottCOLON 2005-03-30 15:21:07

Re: Roy Jones Jr.

Hozzászólás Szerző: capture »

Hát karrierje során elég sok nagyütővel találkozott és ő sose arról volt híres hogy megáll az ellenfél elött és leeresztett kezekkel kapja az ütést. szerintem ha egy kicsit felszívná magát mint tette azt Tarver elleni 3.meccs 4-5.menetben akkor megverné Calzaghét ja és Calzaghénak nem kell sok ütés hogy padlót fogjon, lehet hogy Jones ütéseit már nem tudná kiheverni 10 másodperc alatt ugyhogy én szerintem Roy abszolut esélyes lenne Calzaghe ellen.
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Roy Jones Jr.

Hozzászólás Szerző: Camo »

Jones jobban fog szenvedni, mint legutóbb Tarver ellen, ha Calzaghe marad a mostani szintjén.
Camo
menyus
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 529
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 22:31:03
Tartózkodási helyCOLON London

Re: Roy Jones Jr.

Hozzászólás Szerző: menyus »

[quote author=Capture link=board=profiboksz;num=1047464115;start=465#472 date=03/13/06 ť 20:34:02]...  egy mostani Jones-nak tökéletes ellenfél Calzaghe.Hajrá RJJ![/quote]<br><br>Hát én épp fordítva látom.<br>Egy mostani Jones (a Tarver 3 elleni) Tko-val kapna ki a legutóbbi Calzaghe-től. A walesi felőrölné őt. Jones nagyon meg volt fogva Tarver egyetlen ütésétől a 11.-ikben, akkor hogy viselné Calzaghe agresszívabb, tapadósabb stílusát, és a minimum 4-5 ütéses kombinációit, amiből elég ha csak 1-2 megy be?!...<br>
BUTTON_POST_REPLY