Roy Jones Jr.

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Roy Jones Jr.

Hozzászólás Szerző: kozi »

Nem kell az ilyet komolyan venni, előtte levő kérdésre azt mondta, hogy igen marad félnehézbnen és csak a riporter eröltette ezt a nehézsúly dolgot. Jones még a cirkálósúlyú Virgil Hill-t (aki amugy az amcsi PPV közvetítés szakkomentátora volt) is túl nagy darabnak tartja.  Valuev meg egyértelmüen poén volt (hülye kérdésre hülye válasz tipikus esete):)<br>Szinte tuti, hogy marad félnehézben
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Re: Roy Jones Jr.

Hozzászólás Szerző: Justin »

Jones teljesen begolyózott!<br>Hasim Rahmannal akar összecsapni ha Rock meg tudja verni Maskaevet , de ha a kazah nyer azt se tartja kizártnak , hogy Valuevvel bokszoljon.... :o :o :o
philosopher
Újonc
HozzászólásokCOLON 50
CsatlakozottCOLON 2006-04-15 14:06:39
Tartózkodási helyCOLON Szeged

Re: Roy Jones Jr.

Hozzászólás Szerző: philosopher »

[quote author=palfipisti link=board=profiboksz;num=1047464115;start=525#528 date=04/29/06 ť 12:14:57]Egy Erdei vs. Jones meccsen nem gondolkoztatok?<br><br>Ha megnyeri most Jones a következő meccsét, akkor könnyen kihívó közeli pozícióhoz jut a WBO-nál.[/quote]<br><br>Erről még tényleg nem lehetett olvasni. Bár RJJ nem hiszem, hogy érdeklődne jelenleg egy az USA-ban nem túl ismert "hometown favourit" iránti. És Madárnak és az Univ-nak sem iránta kellene érdeklődni, lenne más lehetőség bőven. RJJ-nak inkább vissza kellene vonulnia, nem pedig a vereségeket gyűjtögetnie (már 3 zsinórban). Nem a régi már, és nem is lesz már fiatalabb.<br><br>Egy Ajamu elleni győzelemmel kihívó lehetne a WBO-nál? Bár ahogy Murdoch is bekerült a 15-be...  :o<br><br>
Gondolkodom, tehát vagyok (Descartes).
egyenes

Re: Roy Jones Jr.

Hozzászólás Szerző: egyenes »

Egyetertek.
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Re: Roy Jones Jr.

Hozzászólás Szerző: leone510 »

kozi wrote: "Jones az utóbbi meccsein bizonyította, hogy a súlycsoport krémjével nem képes már tartani a lépést. Mentálisan megtört, reflexei nagyon megkoptak, néha ugyan lehetett látni legutóbb valamit a csodás ütemérzékből, és gyorsaságból, de sajna csak felvillanások voltak."<br><br>Szerintem 35-36 évesen akkor maradhat továbbra is sikeres valaki, ha felismeri (be) saját korlátjait és ehhez igazítja a bokszfelfogását, vagyis egyfajta stílusváltásnak kéne bekövetkeznie. Jones a saját stílusába bukott bele, nem tudott "kinőni" belőle, szószerint elkopott. Persze ezen lehet vitatkozni, hogy egy 35-36 éves ember tud-e még változni, ha nem akkor meg miért nem vonul vissza. E szempontból Michalchewski követendő példa, pedig ő se olyan "öreg" még, hogy ne lehetne versenyképes.
Profiboksz.hu - az első magyar online profiboksz magazin.
palfipisti
Újonc
HozzászólásokCOLON 44
CsatlakozottCOLON 2005-10-23 00:46:47

Re: Roy Jones Jr.

Hozzászólás Szerző: palfipisti »

Egy Erdei vs. Jones meccsen nem gondolkoztatok?<br><br>Ha megnyeri most Jones a következõ meccsét, akkor könnyen kihívó közeli pozícióhoz jut a WBO-nál.
dermedt
Újonc
HozzászólásokCOLON 14
CsatlakozottCOLON 2006-02-05 17:10:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest XX.

Re: Roy Jones Jr.

Hozzászólás Szerző: dermedt »

Félreértés ne essék , eszem ágában sincs lehúzni Johnsont , de még mindíg úgy gondolom , hogy RJJ nem tekintette őt igazán kihívásnak , sőt talán fejben egyáltalán nem készült a meccsre , mert szerintem egyszerüen rutin feladatként kezelte  a jamaikait.<br><br>Jones talán tényleg azt gondolta , hogy simán túllép a kiütésen , szépen elkalapálja az IBF bajnokát , aki szoros meccset vívott Woodsal és Gonzival is (akiket Ő rendesen elintézett anno), és majd minden megy szépen tovább , mint régen.<br>De a ringben már messze nem volt olyan magabiztos , mert valószínűleg tudatalatt félt a kiütéstől.<br><br><br>
BMW E34 serie 5 '89-'95
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Roy Jones Jr.

Hozzászólás Szerző: kozi »

Én már alapból azt nem értem, hogy mi az, hogy felhozóembernek tekintette? Elötte akikkel bokszolt és Johnson kaliberü emberkék voltak azokat is annak tekintette? Akkor azokat miért verte simán? Most akkor, hogy is van ez? Lehet ezt ragozni - mint mondtam nekem is az egyik nagy kedvencem volt és marad is -, de nem mindig szerencsés, hogy a valaki iránti elfogultság miatt, nem akarjuk látni a tényeket: Jones az utóbbi meccsein bizonyította, hogy a súlycsoport krémjével nem képes már tartani a lépést. Mentálisan megtört, reflexei nagyon megkoptak, néha ugyan lehetett látni legutóbb valamit a csodás ütemérzékből, és gyorsaságból, de sajna csak felvillanások voltak. Hány nagy bunyósnál vártuk, na majd most megmutatja (bevallom sokáig én is így voltam Tysonnal, aztán mindig koppantam), de mindig jött a keserű valóság. Belemagyarázhatjuk, hogy Jones nem készült fel Johnson ellen rendesen, mert például elöntötte a farmját a víz, de szerintem nincs értelme.
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Roy Jones Jr.

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Mondjuk Hardingot és ajánlom a Judah és Gonzales elleni meccseit is.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
dermedt
Újonc
HozzászólásokCOLON 14
CsatlakozottCOLON 2006-02-05 17:10:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest XX.

Re: Roy Jones Jr.

Hozzászólás Szerző: dermedt »

Kozi!<br><br>Johnson kit vert meg , mielőtt Jonest kiütötte?<br><br>Woodsot és Thomas Ulrichot......<br><br>Szerintem nyugodtan tekinthette őt felhozó embernek Roy , még akkor is , ha volt egy öve.<br><br>Az én véleményem az , hogy RJJ kicsit mentálisan tört meg (mint Wova)a Tarver elleni kiütéses vereségtől , és ezt Johnson megérezte.
BMW E34 serie 5 '89-'95
pacquiaofan
Újonc
HozzászólásokCOLON 45
CsatlakozottCOLON 2006-02-02 12:33:54

Re: Roy Jones Jr.

Hozzászólás Szerző: pacquiaofan »

Dáriusz régen azt nyilatkozta Roy-rol, hogy: ,,minimum olya jó mint én'' azért ez a profibokszban jelent valamit. Az én olvasatomban azt, hogy elismerte Jones (volt) a király.
BlaZe
Bajnok
HozzászólásokCOLON 262
CsatlakozottCOLON 2002-12-03 12:15:59
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Re: Roy Jones Jr.

Hozzászólás Szerző: BlaZe »

Azért azt a megvertét tegyük gyorsan idézőjelbe :) Csináltak együtt valamit, ami után Johnsont hozták ki győztesnek :)
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Re: Roy Jones Jr.

Hozzászólás Szerző: Justin »

Glen apó megverte , annyira nehéz dolga nem lett volna Jonesnak fénykorában! Max. 7 menet........
BlaZe
Bajnok
HozzászólásokCOLON 262
CsatlakozottCOLON 2002-12-03 12:15:59
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Re: Roy Jones Jr.

Hozzászólás Szerző: BlaZe »

Szerintem Dariuszt fénykorában is pár menet alatt elintézte volna. Darek 2-3 pofonra azt hitte volna, hogy csak 1-et kapott, olyan sebességkülönbség van/volt köztük. Nem beszélve a technikáról. <br><br>Egyébként szerintem még mindig mindenben felveszi a versenyt a súlycsoport legjobbjaival. Csak már agyban nem annyira (kiégett, motiválatlan). Az meg a másik, hogy Tarvernek tényleg nagyon kellemetlen stílusa van, és szerintem a fénykorát élő Jonest is komoly feladat elé állította volna.
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Re: Roy Jones Jr.

Hozzászólás Szerző: Justin »

én még azért reménykedek!<br>most amúgy félreértettél nagyon!<br>Jonesnak az egész karrierje felhozómeccs volt szerintem mert nem volt ellenfele , olyan képességei voltak , hogy szerintem Dariuszon kívul nem volt igazi ellenfele!(sztem öt is elverte volna)!<br>így értettem azt , hogy neki felhozó meccs volt Johnson!
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Roy Jones Jr.

Hozzászólás Szerző: kozi »

Most akkor felhozó meccs volt Jones fél karrierje, mert Johnson-nál jóval gyengébb bunyósok ellen nem egyszer védte meg a címét (pl: Hall, Kelly, Woods igaz mindhárman kötelező kihívók voltak)? Valóban megnyert max 2 menetet Tarver ellen, egyet kifejezetten látványosan, de nagyon úgy nézett ki, hogy nincs benne több. Én lennék a legboldogabb ha Jones rámcáfolna, de csodák nincsenek.
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Re: Roy Jones Jr.

Hozzászólás Szerző: Justin »

Hát a Tarver vs. Jones II-höz képest szerintem a Johnson elleni meccs neki felhozó meccs volt!<br>Es ezt már nem elsöre írom le: nem azt mondom , hogy Jones olyan mint 10 ével ezelött!<br>Kivan égve a 10 évvel ezelötti Joneshoz képest az nem vitás , de ha ki lenne égve teljesen akkor nem nyert volna meneteket Tarver ellen októberben!<br><br>Ez a Jones kérdés nagyon megosztja itt a népet!  :)
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Roy Jones Jr.

Hozzászólás Szerző: kozi »

Justin ne legyél már olyan Roy-al mint egyesk Klitschko-val, egyik nagy kedvencem nekem is Jones, de be kell látni, hogy kiégett mint egy villanykörte. Ez történt Alival, Holmes-al, Holyval, Leonardal és még sorolhatnám, nem tudták abbahogyni, nem látták be, hogy elszállt felettük az idő(az én véleményem amugy még mindig az, hogy Jonest a nehézsulybol való visszafogyasztás/izomledobás tette tönkre). Abba kell hagyni, ha valami nem megy, nem pedig a nimbuszt rombolni.  Mi az, hogy felhozómeccs volt Johnson? Mitöl lett volna az?
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Re: Roy Jones Jr.

Hozzászólás Szerző: Justin »

De nagyon nem készult arra a meccsre , mert egy felhozómeccs volt és a Tarver utáni KO után azt hitte, hogy véleteln volt vagy ilyesmi!<br>Szóval nem kell félteni Royt van még keresnivalója!
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Roy Jones Jr.

Hozzászólás Szerző: Camo »

Jó lesz ez így, csak szedje már össze magát. Ha egy ilyen bunyós kell neki a formába lendüléshez, ám legyen. De utána lássunk is végre már valamit!
Camo
BUTTON_POST_REPLY