Roy Jones Jr.

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
siraly007
Reménység
HozzászólásokCOLON 85
CsatlakozottCOLON 2002-11-29 14:42:46
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

RJJ

Hozzászólás Szerző: siraly007 »

Nálam is Jones nyert,igaz csak egy ponttal.Ami meglepett,hogy Roy meg sem próbált kilépni Tarver elől,még sohasem láttam ennyire defenzívnek.Nyoma sem volt visszatámadásnak.Ez talán betudható a nagy fogyasztásnak,de akkor is furcsa volt.Tarver egyértelműen pozitív csalódás,de szerintem egy csúcsformában lévő Jones könnyedén elbánt volna vele.De legalább kiderült,hogy ő is emberből van.Azt mondja,Tyson után visszavonul.Én azért kíváncsi lennék rá Lewis vagy Klicskó ellen.Tyson legyőzése jelenleg nem emelné egyértelműen a nehézsúly,és a boxtörténelem csúcsára.
Sirály, az új 007-es ügynök!
Laikus
Bajnok
HozzászólásokCOLON 264
CsatlakozottCOLON 2002-11-25 09:27:55
Tartózkodási helyCOLON Budapest

RJJ

Hozzászólás Szerző: Laikus »

Amit én eltudok fogadni az az 1-2 pont valamelyik bokszoló javára.<br>Ez így persze elég hülyén jön ki.<br>Nem is írok többet. ???
(Egy-egy betű eltévesztéséért, esetleges szavak módosításiért, erőteljes csúsztatásokért, vagy netalán teljesen máshogyan visszaadott idézetekért nem vállalok felelősséget);D
donvito
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 746
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 17:33:37
Tartózkodási helyCOLON Tihany
CONTACTCOLON

RJJ

Hozzászólás Szerző: donvito »

Érdekes, hogy mennyire másképp éli meg az ember a mérkőzést „élő”-ben (ha nem is térbélileg, de legalább temporálisan), mint felvételről. <br>Amikor éjszaka láttam a mérkőzést, akkor mértéktelen igazságtalanságnak tartottam azt, ami Tarverrel történt. Érzésre 3-4 ponttal vezetett. Hideg fejjel - illetve a fiammal által x20 feltett „Apas, mondjad már ki fog nyerni??” kérdéssel terhelve - végigpontozva a mérkőzést (és minden kétséges menetet Tarvernek adva az agresszivitásért) ellenben meglepő módon 2 ponttal RJJ jött ki belőle jobban (1, 2, 7, 8, 10 Tarvernek, 3-6, 9, 11, 12 RJJnek: összesen 113-115). <br><br>Szóval becsaphatja az embert az aktuális izgalmi állapot. Minden tiszteletem a pontozó bíráké.<br><br>Persze a 111-117 tiszta marhaság!
Suni
Reménység
HozzászólásokCOLON 96
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 20:54:11

RJJ

Hozzászólás Szerző: Suni »

Nálam 2 pontal nyert Roy Jones, le a kalappal Tarver elött nagyon jol felkészült az ellenfeléből ! Jones pedig bizonyitotta klasszisát: hogy rosz formában  is ( fogyasztás miatt ) meg bír verni egy olyan ellenfelet aki nem fekszik neki !!!
Laikus
Bajnok
HozzászólásokCOLON 264
CsatlakozottCOLON 2002-11-25 09:27:55
Tartózkodási helyCOLON Budapest

RJJ

Hozzászólás Szerző: Laikus »

Gabesz<br><br>Roy elmondta a kérdésedre a választ.<br>A cél az volt, hogy Tarver nyíljon ki, ő meg majd jól megmutatja.<br>Ám Tarver okosan bokszolt, így ez nem jött be. A kettős fedezéket többször átütötte és abbahagyta, a sorozást mielött kifulladt volna.<br>Neken az tetszett amikor egy cséphadaró mozdulat után Roy  kinyílt és nyelvet öltött, majd hagyta magát püfölni.<br> :D
(Egy-egy betű eltévesztéséért, esetleges szavak módosításiért, erőteljes csúsztatásokért, vagy netalán teljesen máshogyan visszaadott idézetekért nem vállalok felelősséget);D
Gabesz
Reménység
HozzászólásokCOLON 62
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

RJJ

Hozzászólás Szerző: Gabesz »

Sokat gondolkodtam, hogy vajon mi lehet Jones célja akkor, amikor beáll a sarokba kettősfedezékben és hagyja, hogy az ellenfele "üsse".<br>Talán az, hogy az ellenfele vérszemet kap és azt gondolván, hogy most eljött az Ő ideje elkezd eszeveszetten csapkodni, amit persze a kettősfedezéknek köszönhetően inkább tünik szerencsétlenkedésnek, mint okos boksznak. <br>Ha mostani Tarver elleni meccsen nélkülözte volna ezeket a sarokba beállásokat akkor szerintem egyértelműbb lett volna a fölénye.  <br>Nem hiszem, hogy pihenésre használja ezeket a másodperceket a kötélnél.<br>Ti mit gondoltok miért csinálja ezt Jones ?
poraur
Újonc
HozzászólásokCOLON 29
CsatlakozottCOLON 2003-02-10 11:51:22

RJJ

Hozzászólás Szerző: poraur »

Én is úgy gondolom hogy Roy nyert, nem mintha számoltam volna a pontokat vagy visszanéztem volna a meccset, egyszerűen Tarver (aki jobb volt mint amire számítottam) kicsit passzívabbnak tűnt.<br><br>Amik azért tetszettek (kis csalódás volt a meccs), azok a "sarki" jelenetek voltak, mert nagyon vártam hogy Tarver majd átüti...<br><br>Háát, szvsz Vas Miki egyszerűen átütné. Aztán még 1X átütné. Aztán még 1X stb. stb. Nagyon szívesen megnézném!!!<br><br>Ehhez még annyit, hogy szerintem Darek is tisztességesen és erősen át tudná ütni Jones fedezékét, és akkor már nem lenne annyira egyértelmű a meccs. <br><br>Persze nagy kérdés hogy ezek ellen az urak ellen (Tyson,Darek), lenne-e "sarki" jelenet, hiszem Roy azért nagyon okosan boxol.<br><br><br>
Sama
Bajnok
HozzászólásokCOLON 337
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 09:16:32
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

RJJ

Hozzászólás Szerző: Sama »

Hi, Jones nalam is 1 max 2 ponttal nyert.<br>Ami feltuno volt, hogy a ringben (nem a koteleknel) Tarver semmit sem tudott csinalni, szinte 1x sem talalta el Jones-t. A masik peidg, hogy az utolso menetekben, amikor Jones neha-neha elkezdett tamadni es 3-4 utest utott egymas utan Tarver azt sem tudta, hogy hol van, kar, hogy RJJ nem birta ugy, ahogy szokta :( <br>Ja igen, es a rengeteg testutes is megtette a hatasat szerintem, 11-12 menetben Tarver szinte mar semmit sem csinalt, meg a balegyeneseket is "elfelejtette"
If you don´t want pain
You don´t understand
TKO
Bajnok
HozzászólásokCOLON 421
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:21:13
Tartózkodási helyCOLON Mór City Metropolis :)

RJJ

Hozzászólás Szerző: TKO »

Először is.<br>Már megint csak csak az első 9 menetet láttam, mert elfogyott a végére a kazetta  :-/ , de addig nálam Jones ment 2 ponttal.<br>Szerintem Jones csak önmagához képest nyújott haloványabb teljesítményt, sima mércével mérve, még ez is igen jó teljesítmény volt.<br>Tarver időnként teljesen passzív volt, csak a végét nyomta meg néha, igy nem lehet meccset nyerni, max pár menetet.<br>Tarver nagyon jó bunyós , de azért elgondolkodtató, hogy Jones <br>ezzel a 60% -os teljesítményével, is le tudta győzni (még ha szorosan is).<br><br>Én amúgy Jones-nak szurkoltam, mert így összejöhet a Tyson elleni derbi, és akkor Mike ki fogja ütni Royt a ringből  ;)<br>( Ha Jones  úgy magára engedi Tyson-t a sarokban, mint ahogy Tarvert, akkor jobb ha előre kiirják a képernyőre, hogy csak 18 éven felülieknek... ;D  )
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

RJJ

Hozzászólás Szerző: Santos »

Pfff... de gáz, elmegyek hétvégére, videó beállít, hogy mire hazaérek, meccs felvesz és azonnal megnéz... közben kiderül, hogy a 12. menet már nem fért rá... :( Még jó, hogy a WAP kéznél volt... <br><br>Eddig csak gyorstekerés, első két menetet szvsz vitte Tarver (ezeket láttam eddig, modjuk ettől még nyerhetett Jones...)....
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Szabolcs
Bajnok
HozzászólásokCOLON 264
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 16:26:45

RJJ

Hozzászólás Szerző: Szabolcs »

Sokan írják, hogy Jones győzelme kétes és érdemes elgondolkozni a visszavonuláson, meghogy lassu volt blablabla!<br><br>Szerintem nincs ígazatok!RJJ semmivel nem volt lassabb mint szokott lenni!Az pedig, hogy már az elején nem volt olyan magabiztos,,,nahát vajon miért:<br><br>Szerintem egy RJJ szintü ökölvivó simán feltudja mérni,hogy mit is tud az ellenfele valójában!<br>RJJ már a meccs elején tudta(látszott is rajta), hogy bizony, ez nem lesz egy sétagalopp!És azt is tudja RJJ,hogy ez a győzelem nem ugyanaz mint Gonzales vagy Hall ellen győzni.Ugyanis akárhogyan is fáj, Tarver azért más kategória és ezt nagyon jól tudja még a tigris is!<br><br><br><br><br>
Szabolcs
Bajnok
HozzászólásokCOLON 264
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 16:26:45

RJJ

Hozzászólás Szerző: Szabolcs »

Teljesmértékben nem értek egyet sem a főoldalon lévő cikkel , se veletek!<br><br>ezen a meccsen nem RJJ volt a szar, hanem Tarver volt k*va jó!<br>Hogy miért nem ütöttek többet?Bassz KÉT KONTRA BUNYÓSRÓL VAN SZÓ!<br><br>Miért szorult be Jones?Mert akkor nem volt más lehetősége...<br>Miért csak az utolsó 30s percben szorította be Jones-t Tarver?Mert ez egy finis volt és tudták, hogy ezt csak így lehet megjátszani,,,,különben elfogyott volna Tarver a menetek végére!<br><br>Tovább is mondhatnám, de nem csodálom tovább a két boxolót!Tarvert mindig is sokra tartottam, és most tovább nőt a szemembe!Nagyon fegyelmezetten és iskolázottan bunyózott végig és ugy érzem, hogy ő és Jones magasan a mezőny fölött állnak!<br>Persze ha valaki megnézi Tarver eredményeit(sima Griffin verés, aztán visszavágon egy sima Harding verés,,,tehát két olyan boxolót likvidált akikkel, HANGSULYOZOM AKIKKEL ROY JONES IS SZENVEDETT)akkor mégis mit vártatok?<br>Én fostam a mecstől, de mindenki annyira magabiztos volt, hogy azt hittem én nem látok jól valamit!Tarver egy nagyszerü bunyós és félek, hogy egy visszavágon is megizzasztaná Jones-t.Csak azért mert NAGYON megtanították őt Jones ellen boxolni!Nagyszerüen használta ki adottságait és félelmetesen gyors volt!<br><br>Persze ennek ellenére, Jones simán nyerte a mérkőzést!<br>És itt sokan beleestek abba a hibába, hogy csak a fejre mért ütéseket számolgatták!Közbe senkinek sem tünt fel,hogy Jones menetenkét legalább ötször tisztán eltalálta testre Tarvert!Jó kis taktika és ügyes kis bunyós ez a Jones is,,,ha nem éri el a fejét, akkor üti a testét!<br><br>A 3-4 pontos Jones előny viszont akárhogyan is fáj, teljesen korrektenek számomra!<br><br>
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

RJJ

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

+ egy gondolat:<br><br>Tarver szerintem gyorsabb volt Jonesnál, és ez láthatóan megzavarta Royt.
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

RJJ

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Nálam Jones megnyerte ezt a meccset. Tarver valóban nagyon összeszedte magát de túl keveset dolgozott és szerintem ezért kapott ki. Több olyan menet is volt hogy másfél percig egyszer sem ütött. Jones nagyon rossz formában volt, de Tarvernek mindenképpen többet kellett volna tennie a győzelemért. Amit csinált jó volt, de keveset csinált belőle. <br><br>Nekem a meccs összeségében csalódás volt, mindkét boxolótól többet vártam.
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

RJJ

Hozzászólás Szerző: edge »

Szó mi szó, Jones nézett már ki jobban is :) :<br><br>Kép
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

RJJ

Hozzászólás Szerző: WNB »

Még annyi:<br><br>Minden pontozó ügyelt rá, hogy semmiképp se adjon döntetlenre menetet (még az 1.-t is odaadták valakinek - az 1. pontozón kívül biztos nem Tarvernek :)), tehát náluk a meccs eleve vagy döntetlennel, vagy minimálisan 2 (ill. páros) pontkülönbséggel tudott volna befejeződni (leütés, egyebek hiányában + páros menetszám)...ahogy az lett is [szóval az 1 ill. 3 pont, mint különbség náluk eleve nem jött szóba].<br><br>Tarver "15-ös" kombóiról (~1db/menet): természetesen nagyon sokszor ért fedezéket, de igenis volt olyan, hogy elég nagyszámú ütés befért testre vagy fejre közülük. Mivel ilyenkor elég gyorsan történtek az események, ezeket számolni elég körülményes - tehát így is meg lehet ítélni, meg úgy is...felfogás kérdése is, hogy ezeket mennyire veszik figyelembe - az biztos, hogy ez biztos emlékezet szinten kevésbé marad meg egy bíróban (pláne video meg lassítás hiányában), mint a néhány egyenletesen elszórt (akár nem is feltétlenül több, de legalább tisztának látszó) 1-es ütés...erre utalt Jones is a Golyó által a hírben idézett nyilatkozatban (30sec bunyó). Tarver egyszerűen elhibázta, hogy hitt abban, hogy ezekkel a 30sec-ekkel is biztosan nyerhet...még ha nem is hiányzott túl sok hozzá.<br><br>Tyson: Jones mostani enerváltsága és fáradékonysága szerintem csak a fogyasztásnak tudható be, úgyhogy ha visszatér oda, ahová már egyszer valahogy felerősödött, akkor ennél sokkal fittebb lesz megint - ettől függetlenül ügyelnie kell majd a fedezékre (főleg az elején)... ;D
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
iceman
Kihívó
HozzászólásokCOLON 110
CsatlakozottCOLON 2003-10-25 23:54:12

RJJ

Hozzászólás Szerző: iceman »

Én személy szerint sokkal  többet vártam Jonestól,de Tarvertől is.Szerintem Roy tisztában volt rossz fizikai állapotával és talán úgy vélte, egy pörgősebb meccsből, ha nem tudja leütni Tarvert, az utolsó menetekben rosszul jöhet ki.Tarver taktikája valószínűleg arra épült, hogy zártan, fegyelmezetten kivárja míg Jones könnyelműsködik.<br>Tarver "csapkodó" sorozásai (amiből egy-egyet engedett el a köteleknél), rendkívűl kevés tiszta találatot eredményeztek,általában a kesztyűk között ment be egy balos, míg Roy menetenként 3-4 tiszta találatot is elhelyezett. Egyedül a nyolcadik menetben éreztem, hogy Tarver fölényesen nyerte.Nálam Jones 2-3 ponttal nyert, de maga a meccs nagy csalódás volt.<br><br>Észrevételeim:<br><br>1. Jones nem kontrázta meg Tarver sorozatait,hanem beállt kettős fedezékbe  pedig ott Tarver eléggé fejetlenűl vagdalkozott.<br><br>2.Tarvernek gyakorlatilag a köteleknél voltak momentumai, Jones mégis majd minden menetben hagyta magát beterelni a kötelekhez és szinte "odaadta" magát sorozásra.(Ez egy kicsit az Ali-Foremanra emlékeztetett)<br><br>3. Ahányszor Jones kicsit is támadóbban lépett fel Tarver zavarba jött. Többször is volt olyan érésem a meccs alatt, hogy ...na, most indul el...,mégis egy-egy sikeres akció után rögtön visszavett.<br><br>4. Jones teljesen motiválatlannak tűnt, nem értem, hogy mire volt jó ez a "személyes ügy" duma.
pyngy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 469
CsatlakozottCOLON 2002-12-26 16:13:17
Tartózkodási helyCOLON Szeged
CONTACTCOLON

RJJ

Hozzászólás Szerző: pyngy »

Szerintem is megérdemelten nyert Jones! Bár nem mutatta a megszokott formáját, de hát ki tudna ekkora fogyasztás utánn villogni? És őszintén Tarver nagyon nagy formában volt!
Chuck Norris nem megy vadászni, mivel a vadászat szó magában hordozza a kudarc lehetöségét. Chuck Norris ölni megy.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

RJJ

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Ezt a meccset Jones megnyerte szerintem. Szorosan, nálam 1 pont különbséggel de megnyerte. Aki azt mondja, hogy Tarver nyert az nézze meg újra. Egyébként az utóbbi idők pontozásai után én is biztos voltam benen, hogy ki fogják hozni végül Tarvert, de végülis igazságos eredmény született, nem pedig szenzációhajhász (mint példásul az Oscar vs Mosley 2.-n). A pontozás túlzás, de akkor sem beszélhetünk egy elcsalt mérkőzésről. Ahhoz, hogy ilyen szoros legyen kellett az, hogy Jones élete legrosszabb formájában bunyózzon és, hogy Tarver élete egyik legjobbját nyújtsa. Amin csodálkozom az Jones munkatempója volt. Az őszintén szólva értékelhetetlen, hogy ilyen keveset ütött. Tarverre ez szintén igaz. Ő sem döntötte meg ezen az estén a félnehézsúlyú Compubox rekordot. Ha Tarver jobban akarta volna a győzelmet és többet tett volna érte, nem csak a kötelekhez behátráló Jones kesztyűjét sorozta volna meg minden második menetben akkor megnyerhette volna ezt a meccset, mert Jones ezen az estén elkapható volt. Tarvernek is nagyon kevés tiszta ütése volt, ebben a tekintetben Jones sokkal többször ütött tisztán (főleg testen). Minden összevetve nagyon gyenge meccs volt, inkább a taktikai csata, mintsem a küzedelem dominált. Többet biztos nem fogom elővenni és megnézni, mert nem egy klassziskus csata volt. Tarver az egész meccsen nem mert nyíltan támadni mert fél Roy kontraütéseitől, Jones pedig ma csak ennyire volt képes, ami éppen elegendő volt a győzelemhez.<br><br>tyson eleln én még nem írnám le Jonest, mert szerintem Mike-ot nem fogja engedni a kötelekhez hátrálva ütni hagyni hanem sokkal többet fog mozogni lábon. Én ott Jones pontozásos győzelmét várom, mivel Tyson kondiciója, mentális felkészültsége, gyorsasága és az utóbbi időben mutatott formája alapján egy sokat mozgó, rutinos klasszis kontrabunyós ellen nem képes versenyezni.
"Mindenki a napra tör..."
BUTTON_POST_REPLY