Roy Jones Jr.

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
manchester

RJJ

Hozzászólás Szerző: manchester »

WNB!<br><br>Egyetértek! Ez a lényeg a hozzászólásodban, hogy Tarver az általa megnyert menetekben jobban megverte Jonest, mint Jones õt, az õ által nyert menetekben. Azonban ahogy mondtad is, ennek nincs jelentõsége, hisz az USA-ban nem szeretik, ha a pontozók döntetlent adnak, hisz az a feladatuk, hogy meglássák a jobbat, akármennyivel is jobb. Ha vki 5 menetig monnyuk nagyon ver és oktat vkit, az még attól elveszíti a meccset, ha az ellenfele épphogy csak nyeri a meneteket, de 7-et nyer, hisz ugyanaz a pontozás, és a meneten belül a verés nagyságának csak akkor van jeletõsége, ha leküldi, vagy annyira nagyon-nagyon elveri, hogy 10-8. De erre nem volt példa ezen a meccsen, és többet ért Jones a szûkebb, de több menet gyõzelemmel, mint Tarver az egyértelmûbb menetekkel, de kevesebbel, hisz a végelszámolásban nem a meneten belül aratott gyõzelem mértéke, hanem a menetek száma a lényeg!!!!!
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

RJJ

Hozzászólás Szerző: WNB »

Újra megnézve, ahogy én (másodszorra) láttam:<br><br>1: egál (esetleg Tarver, jóindulattal)<br>2: Tarver<br>3: Jones<br>4: Jones<br>5: Jones<br>6: Jones<br>7: Tarver (biztosan)<br>8: Tarver (biztosan)<br>9: Jones (nagyon szűken) (de egálízű)<br>10: Tarver (biztosan)<br>11: Jones (a menet elejével - Tarver itt nagyon nem pontos)<br>12: Tarver (bár Jones is talál az elején, de Tarver a menet közepén és végén rohamozva elég sokszor tisztán eljut Jones fejéig és így szerintem meggyőzőbb + menet vége effektus :))<br><br>A 3.-6. meneteket Jones kevés, de pontosabb ütéssel abszolválja (főleg távolabbról bevitt találatok, testre) - de nem "veri meg" Tarvert.<br><br>A 9. és a 11. is úgy Jonesé, hogy egy Tarver-rajongó akár egálra hozhatná, főleg a 9. menetet...de mondjuk ezeket Tarver semmiképp se nyerte meg.<br><br>A 7., 8., 10. és 12. menetekben Tarvertől a kötélnél relatíve sok keményet beszed Jones (még ha van is, amit csak a fedezéken keresztül) - és az utolsó menet végén már nem csak a kötélnél, míg a szokásos kevés előkészítéssel ütött távoli főleg-test ütései el-elmaradnak...szerintem ezeket a meneteket tisztábban, meggyőzőbben hozza Tarver, mint mondjuk Jones a sajátjai közül bármelyiket...igaz, hogy ez a tény semmit sem számít a pontozásnál - legfeljebb a néző fejében [amikor az igazságosság vs. igazságtalanság dolgot mérlegeli: Tarver szempontjából a legnagyobb jóindulattal is max. egálra lenne hozható a fenti menetenkénti(!!!) pontozás, de tképp a megnyert meneteiben Tarver (agresszorként) jobban megverte Jonest, mint Jones őt a saját meneteiben]... ;)<br><br>Dőry az 1., 9. és 11. meneteket döntetlenre adta - így jött neki ki az 1 pontos Tarver előny...<br><br>A Tarvernek adott 5 menet bármelyikét szerintem (csak magánvélemény) elég nehéz lenne Jonesnak adni - de a 116-112, és főleg a 117-111 azt mutatja, hogy semmi sem lehetetlen :)...bár a 116-112-höz is már az kell, hogy csak 4 menete legyen Tarvernek, és a többi Jonesé - tehát övé lenne az 1. is, meg a 12. vagy a 2. közül az egyik (mert a 7., 8., 10. azért túl biztosan Tarveré) - a 117-111-hez pedig mondjuk mind a 2., mind a 12. is az övé (az 1.-n kívül)...csak úgy kell nézni... :) [ettől függetlenül Jones távozott megviseltebb arccal - de lett egy kis pénze gyógyulni]<br><br>#####<br>komix: "Egész meccs alatt azt kérdeztem magamtól:Tarver jab-jai és hátsókezesei keményebbek mint Ruizé?Ha nem , akkor miért nem megy közelebb?Miért nem tudja megtenni azt , amit egy Tarvernél feltehetően erősebb , de valszeg lassabb bunyós ellen megtudott?"<br><br>A választ szerintem te magad is megadtad: mert Ruiz sokkal lassabb, kiszámíthatóbb, kikerülhetőbb + azon a meccsen fitt volt Jones, itt meg ő is érezte, hogy a visszafogyasztás már nem vált hasznára...
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
Vogel
Újonc
HozzászólásokCOLON 17
CsatlakozottCOLON 2002-10-21 19:40:19

RJJ

Hozzászólás Szerző: Vogel »

Nálam 116-112-re Jones nyert. Amikor éjszaka néztem a meccset, akkor szorosabbnak láttam. Talán ez azért volt, mert Roy az utóbbi időben eléggé elkényeztetett minket. Most pedig az dőlt mindenhonnan, hogy ilyen komoly ellenfele még nem volt, most nagy esélye van egy vereségre, és amikor láttam, hogy ez tényleg nem lesz sétagalopp, akkor ez csak megerősítette. Higgadt fejjel újranézve azonban úgy láttam, hogy Tarvernek csak pillanatai voltak, míg Jonesnak menetei. Nem hiszem, hogy lehet nyerni menetként egyszer elengedett 15 ütéses kombóval, amiből 3 talál. <br>Azt viszont elismerem, hogy Jones nem volt jó formában, főleg a kondijával voltak gondok (ilyen fáradtságra utaló grimaszokat még nem láttam az arcán). Ezért szerintem igen profin, óvatosan, a körülményeknek megfelelően bokszolt. Ha nem engedi megsoroztatni magát a sarokban, hanem végigszaladja a meccset, akkor talán nem lett volna elég a kondija, amit szerintem a fogyasztás igen erősen megtépázott. <br>Ami Tarvert illeti: minden elismerésem az övé. Nagyon fegyelmezett, taktikus bunyót csinált, és voltak nagyon jó megmozdulásai, de végig kellett volna küzdenie a mérkőzést, akkor most valószínűleg más lenne az eredmény.
Harlequin
Kihívó
HozzászólásokCOLON 105
CsatlakozottCOLON 2003-05-05 19:02:45

RJJ

Hozzászólás Szerző: Harlequin »

greg : Nézd meg a két bokszoló arcát a meccs után. Szerintem ég és föld az állapotuk. Másrészt én bíztam benne, hogy ezt a meccset pontozzák a bírók és nem az előző 49-et és így az érdemek nem számítanak ennyire. Ha kihozták volna mondjuk 1 ponttal Jonest győztesnek, akkor azt mondom, hogy határeset, mert sokkal pontosabban ütött, de ez így ebben a formában nevetséges.
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

RJJ

Hozzászólás Szerző: greg »

[quote author=Harlequin link=board=profiboksz;num=1047464115;start=0#0 date=11/09/03 » 11:07:28]Gondoltam írok valami hosszabb szösszenetet arról, hogy újabban mennyi elcsalt meccset láthatunk, de úgy döntöttem nem ér annyit a dolog. Hajnalban kiderült, hogy ha valaki Roy Jones Jr-nak hívnak, akkor annak bucira verhetik a fejét, szedheti a fülén is a levegõt a meccs felétõl, üthet menetenként csak 3-at, akkor is õ nyer nagy különbséggel. 117-111 röhej.[/quote]<br><br>Azért ez a bucira verés egy kicsit túlzás!! A 117-111 is az volt, mert sokkal szorosabb meccs volt ennél, de Jones megnyerte. <br><br>A másik dolog, Harlequin, hogy Jones-nak nagyon-nagyon sokat kellett tennie azért(és meg is tette), hogy az õ neve úgy hangozzék a boxvilágban, ahogy mostanság. 4 súlycsoport világbajnoka, Toney, Hopkins, Ruiz, Griffin, Hill, Telesco, Gonzales, Harding, stb. skalpja...<br>Tarver 10%-a ennyi érdemmel nem rendelkezik. <br>
Harlequin
Kihívó
HozzászólásokCOLON 105
CsatlakozottCOLON 2003-05-05 19:02:45

RJJ

Hozzászólás Szerző: Harlequin »

Gondoltam írok valami hosszabb szösszenetet arról, hogy újabban mennyi elcsalt meccset láthatunk, de úgy döntöttem nem ér annyit a dolog. Hajnalban kiderült, hogy ha valaki Roy Jones Jr-nak hívnak, akkor annak bucira verhetik a fejét, szedheti a fülén is a levegőt a meccs felétől, üthet menetenként csak 3-at, akkor is ő nyer nagy különbséggel. 117-111 röhej.
norb
Újonc
HozzászólásokCOLON 3
CsatlakozottCOLON 2003-11-09 11:34:32

RJJ

Hozzászólás Szerző: norb »

Sziasztok!<br>Szerintem egyértelműen vesztett Jones, ez újra egy elcsalt meccs... Nagyon sajnálom Tarvert, mert tökéletes taktikát dolgozott ki, amivel Jones nem tudott mit kezdeni. A legtöbb menetben mindössze 6-8 értékelhető találat volt, amiből Tarver vitt be többet, mikor a kötelekhez szorította RJJ-t! Az utolsó két menet is az övé volt, arról nem is beszélve, hogy szinte csak testre mért ütést kapott, míg ő jópár pompás ütést mért Jones fejére (látszott is rajta!).<br>Ismét lehet beszélni a pontozás tisztaságáról, úgy érzem egyre nevetségesebb eredmények születnek...<br>Tyson az első három-négy menetben kivégezné RJJ-t. Szerintem nem fog létrejönni ez az összecsapás. Sajnos...
komix
Kihívó
HozzászólásokCOLON 184
CsatlakozottCOLON 2003-05-01 09:50:32

RJJ

Hozzászólás Szerző: komix »

Jones szűken , de megérdemelten nyert pontozással , ami a bevitt PONTOS ütések számát illeti.Viszont a már annyiszor elcsépelt mondás ezen a meccsen rá is igaz volt:mindenki úgy bokszol , ahogy hagyja az ellenfele!<br>Véleményem szerint Tarver kemény balosai (amik nagy szerencsére nem találtak túl gyakran), hosszú karja miatt nem volt annyira kezdeményező , támadó Jones , és ha igaz az , amire sokan utalnak , hogy a fogyás megártott a fizikumának-idegrendszerének , akkor hadd hivatkozzak James Toney-ra , aki ugyanebben a cipőben járt a Jones elleni 94-es vb döntő előtt és alatt!(plussz még az influenza).<br>Egész meccs alatt azt kérdeztem magamtól:Tarver job-jai és hátsókezesei keményebbek mint Ruizé?Ha nem , akkor miért nem megy közelebb?Miért nem tudja megtenni azt , amit egy Tarvernél feltehetően erősebb , de valszeg lassabb bunyós ellen megtudott?Ilyen és ehhez hasonló hülyeségeken gondolkoztam , miközben alig mertem a képernyőre nézni , mivel ott egy kibontakozni nem igazán tudó , kissé tanácstalan RJJ-ort láttam.<br>Szerintem Tyson nagy falat!<br>
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

RJJ

Hozzászólás Szerző: greg »

Nekem már a bevonuláskor is igen egykedvûnek tûnt Jones és nem a túlzott magabiztosság sütött róla, Tarverrel ellentétben. Sehol nem volt az elmúlt 3-4 meccsen mutatott formájához képest. Kb. 5 akciót csinált menetenként, aztán kész. Több ütést kapott ezen a meccsen, mint eddig az összesen, sõt még egy arcsérülést is összeszedett, ami eddig nem volt jellemzõ. <br>Ezzel együtt szerintem is menyerte a meccset, de lehet, hogy érdemes gondolkodnia a folytatáson... :'(
ppal
Kihívó
HozzászólásokCOLON 211
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:00:39

RJJ

Hozzászólás Szerző: ppal »

Nem tudom mi volt az oka -fogyasztás, idegi megterhelés, öregedés, rossz pillanatnyi forma, vagy nem találta Tarver és stílusa  igazi ellenszerét-, de RJJ nem volt túl jó formában.<br><br>Többször benne ragadt az általa eddig már sokszor és jól használt kettős fedezékben a köteleknél. Várt, és gondolom ki akart volna támadni belőle, de nem nagyon sikerült, Tarver pedig rendre keményen átütötte.<br><br>Arra gondolni is rossz, hogy mi lett volna ha Mike lett volna Tarver helyében.
onoff
Reménység
HozzászólásokCOLON 63
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:49:00

RJJ

Hozzászólás Szerző: onoff »

Nálam egy apró ponttal RJJ nyert. A 6 és 4 pontos különbséget túlzásnak tartom, akkor inkább az egál. Ilyen passzív mérkőzést rég nem láttam, jobb lett volna ha leülnek sakkozni.
on.Uff.
Levente
Bajnok
HozzászólásokCOLON 287
CsatlakozottCOLON 2003-02-21 08:47:41
Tartózkodási helyCOLON Tököl

RJJ

Hozzászólás Szerző: Levente »

Nálam döntetlen lett a meccs, de úgy gondoltam, mivel Tarver a bajnok, kihozzák ot. Nem így lett.  :( A pontozólapokon egyébként 117-111, 116-112, 114-114 szerepelt.
nk76
Bajnok
HozzászólásokCOLON 274
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:59:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

RJJ

Hozzászólás Szerző: nk76 »

RJJ nyert pontozással
atya
Super Champ
HozzászólásokCOLON 668
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 15:18:56
CONTACTCOLON

RJJ

Hozzászólás Szerző: atya »

Beperlam őket kártérítésért  Jones meccs kihagyása által okozott álmatlan éjszakámért + a kihullott/kitépett hajszálimért  ;D
Ezt csak a google miatt:
www.szoftverek.hu
www.telefonok.hu
onoff
Reménység
HozzászólásokCOLON 63
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:49:00

RJJ

Hozzászólás Szerző: onoff »

Nézd meg jól az adásvételi szerződést! Ha benne van, hogy az eladó nem titkol rejtett hibákat, akkor lehet ügyvédhez menni.  ;D
on.Uff.
atya
Super Champ
HozzászólásokCOLON 668
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 15:18:56
CONTACTCOLON

RJJ

Hozzászólás Szerző: atya »

Teljesen padlón vagyok. Most derült ki, hogy az űj lakásunkban nincs Sport1 :'(
Ezt csak a google miatt:
www.szoftverek.hu
www.telefonok.hu
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

RJJ

Hozzászólás Szerző: WNB »

Alberto, ez akkor már hírben is megjelent (a német szaksajtóban :) - hő-hő, easy rider, ... :)) [haljak meg, tényleg nem olvastam :)] - vagy csak egész hasonlóan gondolkodunk? :)
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

RJJ

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

-Rover<br>-Money<br>-IBF No.1 + Woods vs. Tarver<br>-Jones ne legyen csak 1 szervezet bajnoka, hadd járjanak mások is jól, abban az estben ha kikapok.... gondolta magában Tarver <br>
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

RJJ

Hozzászólás Szerző: WNB »

"Szerintetek, miért mondott le Tarver az IBF címről?"<br><br>Nem néztem erről hírmagyarázatot :), de<br><br># Woods managementje ajánlott neki egy összeget...esetleg egy Range Rovert(?) és egy összeget? :)<br># Hamarosan ringbe akar még lépni azért az IBF címért és ezt nem nagyon tehetné, ha Jones most azt is újra begyűjtené...(Tarver is egy igazi biztonsági játékos lenne? :))<br># Esetleg a kettő együtt...és már le is vajazták opciósan, hogy Woods majd ellene véd címet nemsokára...vacant cím megszerzése, kötelező kihívó ellen a ranglistás hely alapján...ki legyen? ki legyen? :)<br><br>Csak találgatok.
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

RJJ

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Sima RJJ győzelemet várok.
BUTTON_POST_REPLY