Roy Jones Jr.

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Levente
Bajnok
HozzászólásokCOLON 287
CsatlakozottCOLON 2003-02-21 08:47:41
Tartózkodási helyCOLON Tököl

RJJ

Hozzászólás Szerző: Levente »

Október 4. Jones-Holyfield!<br><br>Szerintem Jones simán, pontozással  nyer, sajnos  :(<br>Azért reménykedem abban, hogy Holy kitesz magáért és meglepetést okoz. Szurkolok, hogy még nyerjen egy övet a visszavonulása előtt (lehetőleg mindjárt Jones ellen, ha kérhetem)  :D
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

RJJ

Hozzászólás Szerző: kozi »

Kép
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

RJJ

Hozzászólás Szerző: edge »

Prof<br><br>Valószínûleg a második verzió az igaz:<br><br>http://www.boxingtalk.net/pages/leon370.htm
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
prof
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 620
CsatlakozottCOLON 2002-09-12 21:11:07
Tartózkodási helyCOLON Bp.

RJJ

Hozzászólás Szerző: prof »

Roy Jones Jr. has reportedly broken his right hand in a motorcycle accident. The report comes just days after Roy announced his intentions to remain at heavyweight (David Finger)  <br>4/19/2003<br><br><br>A fightnews vagy nagyon le van maradva a kacsák terén  :D, vagy a szerkesztői mégis tudják a tutit, különben nem rakták volna be ezt a hírt a főoldalra...  ??? :-/
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

RJJ

Hozzászólás Szerző: kozi »

Ez a hir hiteles szaklapban nem jelent meg. Akkor meg nincs miröl beszélni.<br><br>Kozi
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
menyus
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 529
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 22:31:03
Tartózkodási helyCOLON London

RJJ

Hozzászólás Szerző: menyus »

a px-en írta JollyDee:<br> <br>" Majdnem bedőltem megint,  lóvá tettek bennünket. Egy régi hírt kaptak elő megint, hogy jobban felkeltsék az érdeklődést Jones iránt. Íme a link: http://www.boxingtimes.com/analyses/200 ... lesco.html "
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

RJJ

Hozzászólás Szerző: berti »

állítólag eltőrte a jobb kezét. Kerestem, de nem találtam semmit a világhálón...  :-/
menyus
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 529
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 22:31:03
Tartózkodási helyCOLON London

RJJ

Hozzászólás Szerző: menyus »

[quote author=greg link=board=profiboksz;num=1047464115;start=0#0 date=04/15/03 ť 15:20:07]<br>Érdeklődéssel figyelem "Darius nehézsúlyba való felmenetelét"! ;D ;D :D :D [/quote]<br><br>Én is, pláne ha az eddigi szokása szerint bevállal egy Jones által már legyőzött bunyóst... 8)<br><br>Ruiz WKO1 ;D
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

RJJ

Hozzászólás Szerző: greg »

Remélem, azért Jones nem lesz annyira magabiztos, hogy egy igazán nagy ütõ, mondjuk Tua, Tyson vagy akár Vitalij, ellen odaálljon. :-/<br><br>Érdeklõdéssel figyelem "Darius nehézsúlyba való felmenetelét"! ;D ;D :D :D
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

RJJ

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

RJJ nehezsulyban marad!<br><br>RJJ ma ugyvedje bejelentette hogy Roy jones a nehzsulyban marad, tovabba nyilt levelet inteztek a WBAhoz hogy ismerjek el Holyfieldet kovetkezo ellenfelnek, a hivatalos kihivo Vitalij Klicsko helyett. <br><br>jo dontest hozott, vegre lesznek ujra izgalmak...
donvito
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 746
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 17:33:37
Tartózkodási helyCOLON Tihany
CONTACTCOLON

RJJ

Hozzászólás Szerző: donvito »

MSNBC LIVE VOTE<br>                                                                         RESULTS<br>[hr]<br>What should Roy Jones Jr. do next?<br>[red]* 12803 responses[/red]<br><br>Drop back down in weight - 11%<br><br>Fight IBF heavyweight champ Chris Byrd - 32%<br><br>Fight WBC heavyweight champ Lennox Lewis - 20% <br><br>Fight Mike Tyson - 27% <br><br>Retire; there's nothing left to prove - 11%
menyus
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 529
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 22:31:03
Tartózkodási helyCOLON London

RJJ

Hozzászólás Szerző: menyus »

[quote author=Carnivores link=board=profiboksz;num=1047464115;start=0#0 date=03/20/03 ť 22:51:46]<br>Azért mondom azt,hogy talán nem annyira fontos neki ez az öv,mert félnehézben már végigverte a mezőnyt,mindenki kidőlt mellőle,de a nehézsúlyba még csak belekóstolt,a sűrűje majd még csak ezután jön.Ha jön ???Másrészt azt hiszem hogy a rossz,hurka nehézsúlyúak ellen senki sem akarja látni,a nagyokkal,bajnokokkal pedig ő sem akar ujjat húzni,<br>Lehet hogy ha kikap nehézsúlyban,akkor rögtön visszalép,és vissza se néz többé a nehezek közé.<br>Most én is úgy látom hogy Byrd lehet a befutó...ő ellene van is esélye 8)<br>[/quote]<br><br>Látod ez a lényeg!<br><br>Jonesnak Byrd kiváló ellenfél, hisz kiütni nemigen tudnák egymást, pontozással meg egy (szerintem) igen jó meccset csinálnának, ahol Jones az esélyes.<br><br>A legyőzhetetlenséggel itt most más a helyzet. Jonesnak ez már bőven nem a súlycsoportja (nem mintha kisnehézben is kellett volna fogyasztania), úgyhogy a legszűkebb agyú rajongók/kritikusok is tisztában vannak vele, hogy ha Jones itt kikap, az már nem csorbít a hírnevén.<br><br>Ha a hurkák elkerüléséről van szó, bunyózzon még mondjuk Oquendóvan, ő meg is érdemelne egy verést...  ;D<br>
Carnivores
Super Champ
HozzászólásokCOLON 508
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp

RJJ

Hozzászólás Szerző: Carnivores »

[quote author=menyus link=board=profiboksz;num=1047464115;start=0#0 date=03/20/03 ť 21:48:32]<br><br>Szerintem meg nagyon is fontos neki ez a cím, elvégre nehézsúlyban lett világbajnok...<br><br>Van egy olyan érzésem, hogy Byrd lesz a befutó, ".[/quote]<br><br>Menyus<br><br>Szerintem nagyon jól tudja Roy,hogy minden egyes nehézsúlyú meccsen a tűzzel játszik.Én azt hiszem hogy neki mindennél fontosabb hogy a "verhetetlenség mítoszát" fenntartsa.Ha valaki megveri,amire azért a nehézsúlyban igen nagy esély van,akkor rögtön fordul a kocka,és más megítélés alá fog esni az egész RJJ. 8)<br>Azért mondom azt,hogy talán nem annyira fontos neki ez az öv,mert félnehézben már végigverte a mezőnyt,mindenki kidőlt mellőle,de a nehézsúlyba még csak belekóstolt,a sűrűje majd még csak ezután jön.Ha jön ???Másrészt azt hiszem hogy a rossz,hurka nehézsúlyúak ellen senki sem akarja látni,a nagyokkal,bajnokokkal pedig ő sem akar ujjat húzni,<br>Lehet hogy ha kikap nehézsúlyban,akkor rögtön visszalép,és vissza se néz többé a nehezek közé.<br>Most én is úgy látom hogy Byrd lehet a befutó...ő ellene van is esélye 8)<br>
menyus
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 529
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 22:31:03
Tartózkodási helyCOLON London

RJJ

Hozzászólás Szerző: menyus »

[quote author=Carnivores link=board=profiboksz;num=1047464115;start=0#0 date=03/20/03 ť 20:59:47]<br>Az az 1öv neki szerintem semmit sem jelent...van neki elég :D  ;)[/quote]<br><br>Szerintem meg nagyon is fontos neki ez a cím, elvégre nehézsúlyban lett világbajnok...<br><br>Van egy olyan érzésem, hogy Byrd lesz a befutó, Sanders meg újra beveti magát egy Klicskó meccsen. Nem hinném hogy az UNI csak úgy hagyja "elkószálni".
Carnivores
Super Champ
HozzászólásokCOLON 508
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp

RJJ

Hozzászólás Szerző: Carnivores »

[quote author=Edgegod link=board=profiboksz;num=1047464115;start=0#1 date=03/20/03 ť 19:27:42]Egyetértek Nagypapival, az utolsó mondat pontosan tükrözi, hogy nem Jones beszél összevissza, hanem a cikkíró. A két kijelentés között ("nem ragaszkodik az övekhez" és "bárkivel megmérkőzik, ha jól megfizetik") semmi ellentmondás sincs.[/quote]<br><br>Edgegod!<br><br>Lehet hogy Roy nem beszél összevissza,de szerintem azt még ő maga sem tudja hogy mit akar, kíván e a szervezete még egy nehézsúlyút :)Az az 1öv neki szerintem semmit sem jelent...van neki elég :D  ;)
Hein
Bajnok
HozzászólásokCOLON 500
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:19:19
Tartózkodási helyCOLON Vác

RJJ

Hozzászólás Szerző: Hein »

Off<br><br>"Annyira szar volt hogy elaludtam rajta".<br>kicsit nyers, de abszolút helytálló fogalmazás.<br><br>Ez bizony a Winkler Róbert.<br>Mostanság a Totalcar c. autós magazinban lehet őt látni (mindig egy lepusztult zöld bombert visel).<br>Nagyon eredeti, nagyon élvezetes műsor, tuladnodképpen a "Sváby Művek" egyetlen élvezhető terméke (ők jegyzik a bigbradát is)<br><br>Én még emlékszem rá, hogy mennyit marták egymást a Kokóval a Mancsban megjelent írásai miatt.<br><br>Mindenesetre az UNI-s menedzseléssel kapcsolatos észrevételei igaznak bizonyultak.<br><br>A régi szép idők, igaz Kokó  ;)
Hein
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

RJJ

Hozzászólás Szerző: edge »

Egyetértek Nagypapival, az utolsó mondat pontosan tükrözi, hogy nem Jones beszél összevissza, hanem a cikkíró. A két kijelentés között ("nem ragaszkodik az övekhez" és "bárkivel megmérkõzik, ha jól megfizetik") semmi ellentmondás sincs.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Nagypapi
Bajnok
HozzászólásokCOLON 315
CsatlakozottCOLON 2002-11-08 11:16:01

RJJ

Hozzászólás Szerző: Nagypapi »

Jut eszembe:<br>Ha Sanders címegyesít Byrd-del, és Roy bevállalja a győztest, akkor még akár az is lehet, hogy csaknem vitathatatlan nehézsúlyú bajnok lesz.<br>Az érdekes volna.
Öregember nem gyorsvonat.
Nagypapi
Bajnok
HozzászólásokCOLON 315
CsatlakozottCOLON 2002-11-08 11:16:01

RJJ

Hozzászólás Szerző: Nagypapi »

Az index.hu-t magam is kedvelem, de úgy gondolom, hogy a boksz-cikkek terén nem állnak a helyzet magaslatán.<br>Gyakran összekeverik a szervezeteket, vagy legutóbb pl a Jones-Ruiz csata után olvastam kb ilyet az Oquendo meccsről, hogy "az annyira szar volt, hogy elaludtam rajta".  Azért ez egy kicsit gáz, szvsz.<br>A jelen cikk szintúgy gáz, szerintem. És nem is annyira Vitalij "leértékelődött"-nek titulálása miatt. (Amúgy szerintem az öccsével együtt őt is kevésbé respektálják ott messze mostanság.) Hanem emiatt:<br><br>"profik között három súlycsoportban is világelső Roy Jones JR "<br><br>illetve<br><br>"Jones azonban össze-vissza beszél. Előbb úgy nyilatkozott, hogy nem ragaszkodik az övekhez, egy másik nyilatkozatában azonban már azt mondta, bárkivel megmérkőzik, ha jól megfizetik."<br><br>Azt viszont örvendetesnek tartom, hogy írnak néha a bokszról.<br><br>Nagypapi
Öregember nem gyorsvonat.
Hein
Bajnok
HozzászólásokCOLON 500
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:19:19
Tartózkodási helyCOLON Vác

RJJ

Hozzászólás Szerző: Hein »

Engedjétek meg, hogy megvédjem az Indexet, amely szerintem ma azegyik legélvezhetőbb, leghitelesebb és legpártatlanabb (fikáznak mindent, ami nem tetszik nekik) újságírási termék.<br><br>A cikkben olvasható, hogy a forrás az "x"-es oldal. <br>(A "legértékelődött" ukránra viszont nincs mentség, ez bizony hiba)<br><br>A cikk - ahogy azt a végén megjegyzi . csak annyira kusza, mint RJJ maga.<br><br>Persze ez nézőpont kérdése.
Hein
BUTTON_POST_REPLY